Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2521 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kezdő a Soton ellen: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Fabregas, Diego Costa, Hazard.
Cserék: Begovic, Ake, Terry, Chalobah, Willian, Pedro, Batshuayi
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#2522 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pityee írta:
laczze írta:Kövezettek meg de én jobban örültem volna Terry kezdetésének.
Ez nem Aké ellen szól biztos jó lesz meg megérdemli a lehetőséget, csak Terry azért meccshiányosanis egy biztos pont lenne és ebben a gyengébb időszakba a kapitányunk jelenléte is sok erőt adhat és valószínüleg a küzdés ezen a neccsen kulcsfontosságú lesz :)
Egyetértek. Elég veszélyes Aké kezdetése ilyen fontos meccsen. Ha kapott volna előtte lehetőséget, akkor más lenne, de mindjárt így bedobni a mélyvízbe... :roll: Bár anno Di Matteo is meghúzta Bertrand kezdetését egy BL döntőben :D
Nem mintha lett volna más lehetősége, mivel mindenki más sérült vagy eltiltott volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2523 Hozzászólás Szerző: Szabi »

laczze írta:
Szabi írta:Ha már ennyire variáltunk elöl, megnéztem volna RLC-t Willian helyett.

Aké pedig remélem bizonyít, hogy esetleges sérülés/eltiltás esetén ne Zouma-t kelljen a középső hármasban nézni.
Azért annyira nem variálltunk :D jó hogy nem az ifi csapatot akarnátok. Legyen már egy kis esélyünk :)
:wink:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Keret, kezdőcsapat

#2524 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szabi írta:Ha már ennyire variáltunk elöl, megnéztem volna RLC-t Willian helyett.

Aké pedig remélem bizonyít, hogy esetleges sérülés/eltiltás esetén ne Zouma-t kelljen a középső hármasban nézni.
Azért annyira nem variálltunk :D jó hogy nem az ifi csapatot akarnátok. Legyen már egy kis esélyünk :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: Keret, kezdőcsapat

#2525 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Jelzésértékű, hogy Azpi lett a kapitány.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2526 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha már ennyire variáltunk elöl, megnéztem volna RLC-t Willian helyett.

Aké pedig remélem bizonyít, hogy esetleges sérülés/eltiltás esetén ne Zouma-t kelljen a középső hármasban nézni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Keret, kezdőcsapat

#2527 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Costa pihentetése nem hátrány számunkra, viszont Hazard nagyon fog hiányozni. Az eheti Chelsea unseen videóban látszott hogy volt egy kötés a jobb lábán, valószínűleg nem 100%-os és 3 nap múlva fontos bajnokit játszunk, gondolom ezért van csak a padon. Eddig is a sp*rs-t mondtam volna kicsit esélyesebbnek, így még pesszimistább vagyok, de hátha kiütjük őket. Kéne egy Drogba, akkor nyugodtabb lennék :mrgreen:

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#2528 Hozzászólás Szerző: béla »

nemtudom írta:
Hawaii írta:Our starting team today is Courtois; Azpilicueta (c), David Luiz, Ake; Moses, Kante, Matic, Alonso; Willian, Batshuayi, Pedro.
Today’s subs are Begovic, Zouma, Terry, Chalobah, Fabregas, Hazard and Diego Costa.
úgy tűnik teljesen feladjuk a támadást és kontrára állunk be, ha megfogjuk őket félidőig akkor még jól is elsülhet hogy se Fabregas se Hazard nem kezd
Miből gondolod,hogy teljesen feladjuk a támadást?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#2529 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Most vagy valami nagyot húz a mester, vagy iszonyat nagy verést kapunk, nem tudok mást elképzelni...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Keret, kezdőcsapat

#2530 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ez még egész jól is elsülhet. Persze rosszul is. Vagy simán kikapunk mint a Mu ellen vagy okosba lekontrázzuk őket.
Drogba,Lampard,Terry <3

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Keret, kezdőcsapat

#2531 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Hawaii írta:Our starting team today is Courtois; Azpilicueta (c), David Luiz, Ake; Moses, Kante, Matic, Alonso; Willian, Batshuayi, Pedro.
Today’s subs are Begovic, Zouma, Terry, Chalobah, Fabregas, Hazard and Diego Costa.
úgy tűnik teljesen feladjuk a támadást és kontrára állunk be, ha megfogjuk őket félidőig akkor még jól is elsülhet hogy se Fabregas se Hazard nem kezd

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#2532 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Our starting team today is Courtois; Azpilicueta (c), David Luiz, Ake; Moses, Kante, Matic, Alonso; Willian, Batshuayi, Pedro.
Today’s subs are Begovic, Zouma, Terry, Chalobah, Fabregas, Hazard and Diego Costa.

Tottenham's starting XI is Lloris (c), Trippier, Dier, Alderweireld, Vertonghen, Wanyama, Dembele, Son, Eriksen, Dele, Kane.
Tottenham's subs: López, Walker, Davies, Wimmer, N'Koudou, Sissoko, Janssen.

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: Keret, kezdőcsapat

#2533 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Terjed a pletyka, miszerint Hazard és Costa sem kezd.
https://twitter.com/GaryLineker/status/ ... 5515063296" onclick="window.open(this.href);return false;
https://twitter.com/Matt_Law_DT/status/ ... 5069858818" onclick="window.open(this.href);return false;


Szerk.:

Courtois; Azpilicueta (c), David Luiz, Ake; Moses, Kante, Matic, Alonso; Willian, Batshuayi, Pedro.

Hmm.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára trueblue11 2017. április 22., szombat 17:16-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#2534 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szerintem jó döntés Aké bevetése, amellett hogy agilis, a kapura is veszélyes. A spuri ellen pedig kelleni fog a tűzerő. Conte-t eddig a saját formációjával, annak is a 3-4-1-2 változatával sikerült megverni és megszorongatni. Itt az ideje, hogy a mester előhúzzon egy választ, és egy kupameccs erre kiváló alkalom. Valami hasonlóra számítok, középen Kanté-Bólya duóval, előttük Fabre komponál és Hazard lesz a false9. Bár azt se bánnám, ha Costa kimaradna és helyette Pedro játszana, de az eddig látottak alapján ez nem valószínű.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#2535 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Az angolok szerint Courtois mar egy vezer alkat az oltozoben es nagy szava van, szerintem o is benne van a pakliban.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2536 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Kövezettek meg de én jobban örültem volna Terry kezdetésének.
Ez nem Aké ellen szól biztos jó lesz meg megérdemli a lehetőséget, csak Terry azért meccshiányosanis egy biztos pont lenne és ebben a gyengébb időszakba a kapitányunk jelenléte is sok erőt adhat és valószínüleg a küzdés ezen a neccsen kulcsfontosságú lesz :)
Egyetértek. Elég veszélyes Aké kezdetése ilyen fontos meccsen. Ha kapott volna előtte lehetőséget, akkor más lenne, de mindjárt így bedobni a mélyvízbe... :roll: Bár anno Di Matteo is meghúzta Bertrand kezdetését egy BL döntőben :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#2537 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

zzzzz írta:
Norbertoo írta:Ebben az esetben ki fogja viselni a karszalagot? Ki a csk helyettes helyettese?
A várható kezdőből Azpi és Hazard van itt a legrégebben, vagy esetleg Luiz is szóba jöhet (talán ő lenne a legmegfelelőbb). De kíváncsi leszek én is, szerintem idén csak Terry, Cahill és Iva viselték a karszalagot.
Szerintem ezt a csk dolgot felesleges ennyire túllihegni, már rég nincs akkora jelentősége, mint mondjuk 10-15 éve volt.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Keret, kezdőcsapat

#2538 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Norbertoo írta:Ebben az esetben ki fogja viselni a karszalagot? Ki a csk helyettes helyettese?
A várható kezdőből Azpi és Hazard van itt a legrégebben, vagy esetleg Luiz is szóba jöhet (talán ő lenne a legmegfelelőbb). De kíváncsi leszek én is, szerintem idén csak Terry, Cahill és Iva viselték a karszalagot.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#2539 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Norbertoo írta:Ebben az esetben ki fogja viselni a karszalagot? Ki a csk helyettes helyettese?
Elméletileg Hazard.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Keret, kezdőcsapat

#2540 Hozzászólás Szerző: focimark »

Norbertoo írta:Ebben az esetben ki fogja viselni a karszalagot? Ki a csk helyettes helyettese?
Én Edennek vagy Luiznak adnám, de Azpi is esélyes. Ha esetleg Cesc kezdene, akkor pedig neki.

Válasz küldése