Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Keret, kezdőcsapat

#2501 Hozzászólás Szerző: focimark »

Hawaii írta:Chelsea team today: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard.
Chelsea substitutes: Begovic, Zouma, Ake, Chalobah, Fabregas, Willian, Batshuayi.

Everton team: Stekelenburg, Holgate, Jagielka (c), Williams, Calvert-Lewin, Baines, Gueye, Davies, Barkley, Valencia, Lukaku.
Everton subs: Robles, Kenny, Pennington, Barry, Lookman, Mirallas, Kone.
A Hivatalos twitter először Cech-t írt Courtois helyett, aztán gyorsan törölték...elég unalmas már minden meccs előtt ezt a kezdőt olvasni, szóval valamivel fel kellett dobni :D
Kép

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#2502 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chelsea team today: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard.
Chelsea substitutes: Begovic, Zouma, Ake, Chalobah, Fabregas, Willian, Batshuayi.

Everton team: Stekelenburg, Holgate, Jagielka (c), Williams, Calvert-Lewin, Baines, Gueye, Davies, Barkley, Valencia, Lukaku.
Everton subs: Robles, Kenny, Pennington, Barry, Lookman, Mirallas, Kone.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#2503 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Sheenka írta:Oké, de az megvan h az egy 3-4-2-1 volt ugye? Már egy hete is úgy játszottak.

http://knows.hu/harom-az-igazsag-middle ... senal-1-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
Csak a sziti elleni meccsüket láttam, azon nekem csak Koscielni és a másik csávó maradt meg középen, de velószínű akkor nem voltam elég figyelmes. Elnézést, akit a vakságommal félrevezettem.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#2504 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

AwayRoller írta: Dízel szerintem ezeknek a rajzoknak nagy jelentésük nincs. Hétvégén pl. valamelyik zseni 3-4-2-1-nek rajzolta a szarzi örök 4-1-4-1-ét. Lehet simán tévedek, de az otthonos posztokat elnézve Fabre a két csatár mögött lesz.
Oké, de az megvan h az egy 3-4-2-1 volt ugye? Már egy hete is úgy játszottak.

http://knows.hu/harom-az-igazsag-middle ... senal-1-2/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#2505 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel szerintem ezeknek a rajzoknak nagy jelentésük nincs. Hétvégén pl. valamelyik zseni 3-4-2-1-nek rajzolta a szarzi örök 4-1-4-1-ét. Lehet simán tévedek, de az otthonos posztokat elnézve Fabre a két csatár mögött lesz.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#2506 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

rafanadal írta:
edeskeves írta:En mar Fabregasnak is orulok, Costa helyett Pedro es a mozgekony, kreativ emberekkel elol Fabregassal megtamogatva jo kis latvanyt nyujtott volna.
Costat szerintem mar csak azert kezdeti, hogy hatha igy nem megy el, ha letenne padra meg jobban besertodne es beleszarna az egeszbe utana, mondjuk most se piskota.
Ezzel a kezdovel be kell huzni ezt a meccset, azert jol jon, hogy Pedroval es Williannel lehet frissiteni kesobb a csapatot.
Pedig számomra épp ez lenne a lényeg, hogy menjen el. :)
Ha azt hozza amit mostanaban akkor igen, ha meg azt amikor meg pl golkiraly jelolt volt akkor mehet innen nyugodt szivvel.
Csak akkor Lukaku jojjon helyette es ne Morata.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#2507 Hozzászólás Szerző: Dízel »

AwayRoller írta:Végre 3-4-1-2! Matic helyén elnéztem volna Chalot, de így is pozitív a kezdő.
Ez lehet hogy inkább 3-4-2-1 lesz.

Kép

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#2508 Hozzászólás Szerző: kazomester »

edeskeves írta:En mar Fabregasnak is orulok, Costa helyett Pedro es a mozgekony, kreativ emberekkel elol Fabregassal megtamogatva jo kis latvanyt nyujtott volna.
Costat szerintem mar csak azert kezdeti, hogy hatha igy nem megy el, ha letenne padra meg jobban besertodne es beleszarna az egeszbe utana, mondjuk most se piskota.
Ezzel a kezdovel be kell huzni ezt a meccset, azert jol jon, hogy Pedroval es Williannel lehet frissiteni kesobb a csapatot.
Ennél jobban már csak úgy szarhatna az egészbe, ha 2 meccs között összegyűjtené ami kijön belőle, és elteríteni a gyepen.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#2509 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

edeskeves írta:En mar Fabregasnak is orulok, Costa helyett Pedro es a mozgekony, kreativ emberekkel elol Fabregassal megtamogatva jo kis latvanyt nyujtott volna.
Costat szerintem mar csak azert kezdeti, hogy hatha igy nem megy el, ha letenne padra meg jobban besertodne es beleszarna az egeszbe utana, mondjuk most se piskota.
Ezzel a kezdovel be kell huzni ezt a meccset, azert jol jon, hogy Pedroval es Williannel lehet frissiteni kesobb a csapatot.
Pedig számomra épp ez lenne a lényeg, hogy menjen el. :)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#2510 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

En mar Fabregasnak is orulok, Costa helyett Pedro es a mozgekony, kreativ emberekkel elol Fabregassal megtamogatva jo kis latvanyt nyujtott volna.
Costat szerintem mar csak azert kezdeti, hogy hatha igy nem megy el, ha letenne padra meg jobban besertodne es beleszarna az egeszbe utana, mondjuk most se piskota.
Ezzel a kezdovel be kell huzni ezt a meccset, azert jol jon, hogy Pedroval es Williannel lehet frissiteni kesobb a csapatot.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#2511 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta:Costa helyett pedig Batshuayit. De amúgy nem rossz. Kíváncsi leszek rá.
Ő játszott a spuri ellen, ezért gondoltam kizárólag Chalo-t opciónak.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#2512 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Costa helyett pedig Batshuayit. De amúgy nem rossz. Kíváncsi leszek rá.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#2513 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Végre 3-4-1-2! Matic helyén elnéztem volna Chalot, de így is pozitív a kezdő.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2514 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kezdő a Soton ellen: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Fabregas, Diego Costa, Hazard.
Cserék: Begovic, Ake, Terry, Chalobah, Willian, Pedro, Batshuayi
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#2515 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pityee írta:
laczze írta:Kövezettek meg de én jobban örültem volna Terry kezdetésének.
Ez nem Aké ellen szól biztos jó lesz meg megérdemli a lehetőséget, csak Terry azért meccshiányosanis egy biztos pont lenne és ebben a gyengébb időszakba a kapitányunk jelenléte is sok erőt adhat és valószínüleg a küzdés ezen a neccsen kulcsfontosságú lesz :)
Egyetértek. Elég veszélyes Aké kezdetése ilyen fontos meccsen. Ha kapott volna előtte lehetőséget, akkor más lenne, de mindjárt így bedobni a mélyvízbe... :roll: Bár anno Di Matteo is meghúzta Bertrand kezdetését egy BL döntőben :D
Nem mintha lett volna más lehetősége, mivel mindenki más sérült vagy eltiltott volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2516 Hozzászólás Szerző: Szabi »

laczze írta:
Szabi írta:Ha már ennyire variáltunk elöl, megnéztem volna RLC-t Willian helyett.

Aké pedig remélem bizonyít, hogy esetleges sérülés/eltiltás esetén ne Zouma-t kelljen a középső hármasban nézni.
Azért annyira nem variálltunk :D jó hogy nem az ifi csapatot akarnátok. Legyen már egy kis esélyünk :)
:wink:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Keret, kezdőcsapat

#2517 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szabi írta:Ha már ennyire variáltunk elöl, megnéztem volna RLC-t Willian helyett.

Aké pedig remélem bizonyít, hogy esetleges sérülés/eltiltás esetén ne Zouma-t kelljen a középső hármasban nézni.
Azért annyira nem variálltunk :D jó hogy nem az ifi csapatot akarnátok. Legyen már egy kis esélyünk :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: Keret, kezdőcsapat

#2518 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Jelzésértékű, hogy Azpi lett a kapitány.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2519 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha már ennyire variáltunk elöl, megnéztem volna RLC-t Willian helyett.

Aké pedig remélem bizonyít, hogy esetleges sérülés/eltiltás esetén ne Zouma-t kelljen a középső hármasban nézni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Keret, kezdőcsapat

#2520 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Costa pihentetése nem hátrány számunkra, viszont Hazard nagyon fog hiányozni. Az eheti Chelsea unseen videóban látszott hogy volt egy kötés a jobb lábán, valószínűleg nem 100%-os és 3 nap múlva fontos bajnokit játszunk, gondolom ezért van csak a padon. Eddig is a sp*rs-t mondtam volna kicsit esélyesebbnek, így még pesszimistább vagyok, de hátha kiütjük őket. Kéne egy Drogba, akkor nyugodtabb lennék :mrgreen:

Válasz küldése