Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#3301 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Team to face West Ham: Courtois; Ivanovic, Cahill, JT (c), Azpi; Kante; Willian, Matic, Oscar, Hazard; Costa.
Tonight's subs: Begovic, Aina, Fabregas, Loftus-Cheek, Moses, Pedro, Batshuayi.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#3302 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pedig igaza van, az a motor egy ideje tartalékon üzemel, Cuadrado a felkészülési meccseken jobban pörgött.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#3303 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

kecske01 írta:Willi helyett Cuadradot megneznem.
Miert akarod kivenni a motort a kocsibol?
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3304 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Willi helyett Cuadradot megneznem.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#3305 Hozzászólás Szerző: béla »

mikel12 írta:Remelem Conte huz egy meglepot es kezd Ola Aina. Rengeteget jatszott az eloszezonban. Ezerszer neznem ot mint Brannat.
Ezzel én is így vagyok, lehet,hogy Aina nem is lenne jobb Ivánál, de ő pár meccs alatt még belejöhet,és fejlődhet még sokat, Iva meg csak öregszik már

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#3306 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Remelem Conte huz egy meglepot es kezd Ola Aina. Rengeteget jatszott az eloszezonban. Ezerszer neznem ot mint Brannat.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#3307 Hozzászólás Szerző: Chester »

Elvárásnak jó lehet a BL hely, én csak azt remélem, hogy ha netán nem sikerül, akkor nem rúgják ki, mert kb semennyire sem formálhatta saját képére a csapatot, és ez attól tartok a tabellán is látszódni fog.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3308 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mondjuk a top4 számomra kötelező, kupát egyáltalán nem várok el, sem pedig bajnoki címet, de ilyen játékosokkal BL helyen kell végezni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3309 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chester írta: Csak abban reménykedek, hogy Abra türelmes lesz akkor is, ha mondjuk nem lesz BL.
A 3. hely szerintem reális és alapvető elvárás. A Bl indulást nem fogja elengedni senki, mi sem, Abra sem. De az meg is lesz... Bármilyen szar is volt az előző idény, azért csak bajnok volt előtte a csapat. Ha Costa, Hazard pl odateszi magát újra, már megvan a 3. hely...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#3310 Hozzászólás Szerző: Chester »

dankodavid írta:Egyébként, még HA a mait buknánk is -nem fogjuk, Conte az első hazai meccsén teljesen biztos vagyok benne, nem kap ki-, várjuk ki az átigazolási időszak végét és mondjuk az első öt meccset. Ha utána is hitvány a produkció, lehet kezdeni a veresegyházi asszonykórus "Letaposta a migráns a veteményest" című dalát megszégyenítő sírást, de egészem addig kis türelem.

Az egyetlen ember akitől ma elvárás a jó játék, az Hazard, ha nem kezdi el utcalány gyorsan hozni, amit tud, akkor lehet keresni a helyére valakit, még lenne rá 16 nap, a faszom se akarja nézni a dagadt pofáját, szar hozzáállását úgy, hogy nem kárpótol a szánalmas személyiségéért teljesítménnyel.
Én továbbmegyek, várjuk meg a szezon végét Conte megítélésével. Ez neki egy teljesen új közeg, ki se tette a lábát még a macskazabálóktól, ráadásul ez még messze nem az ő csapata, csak két új arcot hozott, és komoly játékos még nem távozott. Csak abban reménykedek, hogy Abra türelmes lesz akkor is, ha mondjuk nem lesz BL.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3311 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

rafanadal írta:
Pityee írta:
dankodavid írta:Az egyetlen ember akitől ma elvárás a jó játék, az Hazard,
... és a védelmünk!
Mármint, hogy legalább megjelenjenek? Tiszteletüket tegyék?
Nagyjából. Lehetetlent én se kérnék, ha tőlük várnék vállalhatót, az nagyjából olyan lenne, mintha bemennék a Népszínház utcába gyémántgyűrűkkel és azt várnám, azokkal együtt jövök ki.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#3312 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pityee írta:
dankodavid írta:Az egyetlen ember akitől ma elvárás a jó játék, az Hazard,
... és a védelmünk!
Mármint, hogy legalább megjelenjenek? Tiszteletüket tegyék?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6797
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#3313 Hozzászólás Szerző: Pityee »

dankodavid írta:Az egyetlen ember akitől ma elvárás a jó játék, az Hazard,
... és a védelmünk!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3314 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Egyébként, még HA a mait buknánk is -nem fogjuk, Conte az első hazai meccsén teljesen biztos vagyok benne, nem kap ki-, várjuk ki az átigazolási időszak végét és mondjuk az első öt meccset. Ha utána is hitvány a produkció, lehet kezdeni a veresegyházi asszonykórus "Letaposta a migráns a veteményest" című dalát megszégyenítő sírást, de egészem addig kis türelem.

Az egyetlen ember akitől ma elvárás a jó játék, az Hazard, ha nem kezdi el utcalány gyorsan hozni, amit tud, akkor lehet keresni a helyére valakit, még lenne rá 16 nap, a faszom se akarja nézni a dagadt pofáját, szar hozzáállását úgy, hogy nem kárpótol a szánalmas személyiségéért teljesítménnyel.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Keret, kezdőcsapat

#3315 Hozzászólás Szerző: laczze »

Egyrészből jó ha szinte a tiszta tavalyi kezdő lesz, meglátjuk mit is tudnak, vagy belendülnek mint az atom vagy jön egy fos x esetleg vereség..
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#3316 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Nem akarok vészmadár lenni, de ne legyen igazam. Szerintem Conténak az első veresége már az, hogy nem sikerült 3-5-2 vagy 4-2-4-es felállás rendszeresítenie. Egyszerűen csak a meglévő játékos keretből kirakja a 4-3-3 vagy a 4-2-3-1-et amivel szerintem nem sikerül előrelépni. Egyszerűen Conte azért volt sikeres, mert újdonságot hozott a fociba, a nyolcvanas évek legnépszerűbb 3-5-2 modernizálta és most reneszánszát éli mindenhol. Vagy az olasz fociban kultúra idegen 4-2-4-el két csapatnál is sikeres volt.

Ami nagy gond viszont, hogy van nekünk egy Oscarunk aki lassan négy éve van itt és már volt nálunk szélső, mélységirányító, támadóközéppályás most meg box-to-box középpályást akarunk vele játszani. Mikor fogunk rájönni, hogy gyakorlatilag ezek az évek alatt Oscar nem fejlődött semmit az égvilágon.

Aztán ott van Matic, aki egy jó két évig a legjobb védekezőközéppályások egyike volt. Fizikailag uralta a középpályát és gyakorlatilag olyan volt mintha három belsővédőnk lenne. Aztán nagyon jó tudta építeni a támadásokat is. Végül láthatjuk, hogy mi volt tavaly, kb. félidőben minden meccsen le lehetett volna cserélni vagy padon volt.

A harmadik nagy gondom Ivanovics, mert szerintem őt már nem érdemes szélsővédőként játszatni. Láthattuk tavaly, hogy szinte minden csapat rámegy az oldalára, mert tudják, hogy ha felmegy lassan zár vissza.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#3317 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kb 20-30 percet láttam a felkészülési meccsekből, szóval fogalmam nincs, hogy végül milyen felállásban fognak pályára küldeni a csapatot Conte. Tartok tőle, hogy akik sokáig EB-ztek, mint például Kanté, őt nem látjuk ma a kezdőben, de szerintem Misit sem.

Szóval ja, én is valószínűnek tartom, hogy a tavalyi "gálakezdő" fog megint pályára lépni, egyedül a felállás a kérdés, vagyis:

Courtois, Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta, Matic, Fabregas, Willian, Oscar, Hazard, Costa.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3318 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szabi írta:Fabregas teljesítménye nem győzte meg maradéktalanul az olaszt.
Én sem értem miért nem játszott annyit, DE az egyetlen a keretben (most már Kanté a második, pedig még semmit nem tett le nálunk), akiért most odaülnék meccset nézni. Tavalyi formát/játékstílust/szimpátiát figyelembe véve, egy jó Kurtoát és egy góllövéssel, nem pedig a gerinctelen viselkedéssel foglalkozó Costat is szívesen néznék, de egyelőre Fabregas az egyetlen olyan játékosunk (+ Kanté), aki klasszis, figyelembe véve a játékintelligenciáját.

szerk.: nagyon remélem, hogy nem küldik/engedik el, mert rajta kívül kb senki nem tud normálisan mélységből indítani/hosszú labdát adni.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Keret, kezdőcsapat

#3319 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Szabi írta:A napokban felröppentek kósza pletykák, hogy Cesc állítólag távozhat (a Juve-t emlegették az olasz lapok), nem mondom, hogy ennek van bármiféle valóságalapja, de nekem az előszezon meccsek alapján úgy tűnik, hogy nem feltétlenül van biztos helye a kezdőcsapatban Conte-nál. Nem mintha a tudását bizonyítania kéne, mert nyilván tisztában van vele Antonio, de szerintem Fabregas teljesítménye nem győzte meg maradéktalanul az olaszt. Arról nem is beszélve, hogy Matic helye (sajnos) biztosítottnak látszik, Oscar-t pedig amúgy is szereti, pláne nincs oka mellőzni, ha úgy teljesít, mint a legutóbbi két bohócmeccsen.

A (nem létező...) védelmünk hiányosságaival is megismerkedhetett, ezért annak fényében, hogy a viszonylag komoly játékerőt képviselő WHU az ellenfél, inkább arra hajlok, hogy Kanté és a kétballábas Matic is ott lesz a kezdőben.

Ez mind tipp és feltételezés, de én egy ilyenre számítok ma (4-1-4-1 vagy 4-3-3 lesz szerintem):
Courtois - Iva, Cahill, Terry, Azpi - Kanté - Willian, Oscar, Matic, Hazard - Costa
"The same stars who failed last season" - Ezt mondták több helyen is amikor a mai kezdőnkről olvastam...
Bízzunk abban, hogy Conte rendbe rakta őket fejben és tiszta lappal indulnak, az első néhány meccsen úgyis kiderül, hogy ott folytatják amit az elmúlt 1 évben láttunk vagy tényleg bizonyítanak maguknak és Conténak, hogy ennél sokkal többre képesek!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3320 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hectir is elment a frankfurtba. 1000% a vedok erkezese.

Válasz küldése