Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Keret, kezdőcsapat

#3321 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Szabi írta:A napokban felröppentek kósza pletykák, hogy Cesc állítólag távozhat (a Juve-t emlegették az olasz lapok), nem mondom, hogy ennek van bármiféle valóságalapja, de nekem az előszezon meccsek alapján úgy tűnik, hogy nem feltétlenül van biztos helye a kezdőcsapatban Conte-nál. Nem mintha a tudását bizonyítania kéne, mert nyilván tisztában van vele Antonio, de szerintem Fabregas teljesítménye nem győzte meg maradéktalanul az olaszt. Arról nem is beszélve, hogy Matic helye (sajnos) biztosítottnak látszik, Oscar-t pedig amúgy is szereti, pláne nincs oka mellőzni, ha úgy teljesít, mint a legutóbbi két bohócmeccsen.

A (nem létező...) védelmünk hiányosságaival is megismerkedhetett, ezért annak fényében, hogy a viszonylag komoly játékerőt képviselő WHU az ellenfél, inkább arra hajlok, hogy Kanté és a kétballábas Matic is ott lesz a kezdőben.

Ez mind tipp és feltételezés, de én egy ilyenre számítok ma (4-1-4-1 vagy 4-3-3 lesz szerintem):
Courtois - Iva, Cahill, Terry, Azpi - Kanté - Willian, Oscar, Matic, Hazard - Costa
"The same stars who failed last season" - Ezt mondták több helyen is amikor a mai kezdőnkről olvastam...
Bízzunk abban, hogy Conte rendbe rakta őket fejben és tiszta lappal indulnak, az első néhány meccsen úgyis kiderül, hogy ott folytatják amit az elmúlt 1 évben láttunk vagy tényleg bizonyítanak maguknak és Conténak, hogy ennél sokkal többre képesek!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6972
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3322 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hectir is elment a frankfurtba. 1000% a vedok erkezese.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#3323 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A napokban felröppentek kósza pletykák, hogy Cesc állítólag távozhat (a Juve-t emlegették az olasz lapok), nem mondom, hogy ennek van bármiféle valóságalapja, de nekem az előszezon meccsek alapján úgy tűnik, hogy nem feltétlenül van biztos helye a kezdőcsapatban Conte-nál. Nem mintha a tudását bizonyítania kéne, mert nyilván tisztában van vele Antonio, de szerintem Fabregas teljesítménye nem győzte meg maradéktalanul az olaszt. Arról nem is beszélve, hogy Matic helye (sajnos) biztosítottnak látszik, Oscar-t pedig amúgy is szereti, pláne nincs oka mellőzni, ha úgy teljesít, mint a legutóbbi két bohócmeccsen.

A (nem létező...) védelmünk hiányosságaival is megismerkedhetett, ezért annak fényében, hogy a viszonylag komoly játékerőt képviselő WHU az ellenfél, inkább arra hajlok, hogy Kanté és a kétballábas Matic is ott lesz a kezdőben.

Ez mind tipp és feltételezés, de én egy ilyenre számítok ma (4-1-4-1 vagy 4-3-3 lesz szerintem):
Courtois - Iva, Cahill, Terry, Azpi - Kanté - Willian, Oscar, Matic, Hazard - Costa
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#3324 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Reális:
Courtois-Iva, Cahill, Terry, Azpi- Kanté-Fábregas,Oscar-Hazard, Costa, Willi

aminek örülnék:
Courtois-Aina, Cahill, Terry, Azpi- Kanté, Chalobah, Fábregas- Hazard, Costa, Michy

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3325 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pityee írta:Na ki milyen kezdőre számít a mai napon? Én: Courtois - Iva, Cahill, JT, Azpi - Kanté, Fabregas, Oscar - Hazard, Costa, Willian
1. Igen.. Sajnos én is erre. Bár Misit nem tudom minek vették meg, alig játszott a felkészülésin. Mindegy, hátha az élet úgy hozza, hogy szükség lesz majd rá. :twisted:

2. Annyira szar látni ezt a védelmet, ebben a formában, hogy az életkedvem is elmegy tőle.

3. Ha Oscar megint a "bajnoki formáját" hozza (bár lehet vár még vele két hetet, hisz még tart az átigazolási időszak), akkor felhívom az apját és bejátszom neki ezt:
https://www.youtube.com/watch?v=d-z0lepzxaI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Keret, kezdőcsapat

#3326 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Na ki milyen kezdőre számít a mai napon? Én: Courtois - Iva, Cahill, JT, Azpi - Kanté, Fabregas, Oscar - Hazard, Costa, Willian

Courtois Iva Cahill Terry Azpi Kanté Matic Hazard Willian Costa Batshuayi

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6800
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#3327 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na ki milyen kezdőre számít a mai napon? Én: Courtois - Iva, Cahill, JT, Azpi - Kanté, Fabregas, Oscar - Hazard, Costa, Willian
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6800
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#3328 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:
bNc írta:
AwayRoller írta:Szerintem meg az számít, hogy nyertünk 4-et, buktunk 2-t. Ez 38 meccsen min. 2. helyett hozott volna :lol: Komolyabbra fordítva, nekem idén nincsenek nagy elvárásaim. Conte az elszántságról meg a küzdeni akarásról beszél, ha ezt látni fogom rajtuk és újra mondhatom a kedvenc "csapatomra", hogy csapat, akkor nálam season objective accomplished. Eddig a felkészülési meccsek alatt pedig volt akarás, nem a jól megszokott "egygólelőnysvisszaállunkmígazellenfélmegunjaéshazamegy" felfogás.
Én se dédelgetek bajnoki álmokat. Ha meglenne a top4 bőven elégedett lennék, illetve ha látnék egy új irányt ami felé elmozdultunk. Csak feltehetően a vezetőség számára ez elég kevés lesz, hogy látják az akarást meg az elszántságot. Végre van egy olyan edzőnk aki után már régóta ácsingózik a klub illetve a szurkolók, jó lenne ha maradna pár évet, és nem rúgnák ki december-január környékén. De ehhez az is kell hogy hozza az eredményeket is.
ha ott leszünk a top4-ben és behúzzuk az FA kupát akkor szerintem nem lesz semmi gond.
De én úgy érzem,hogy kell erősítés mert jelenleg a csirkék az ágyúsok és a 2 manchesteri csapat is előttünk van.
A támadószekció és a középpálya szerintem rendbe van, de hátra valóban kell az erősítés. Ezt még a vak is észreveszi, szóval nem értem mit tököl a vezetőségünk. Ráadásul hátra nem csak egy, hanem két ember is elférne még.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Keret, kezdőcsapat

#3329 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

bNc írta:
AwayRoller írta:Szerintem meg az számít, hogy nyertünk 4-et, buktunk 2-t. Ez 38 meccsen min. 2. helyett hozott volna :lol: Komolyabbra fordítva, nekem idén nincsenek nagy elvárásaim. Conte az elszántságról meg a küzdeni akarásról beszél, ha ezt látni fogom rajtuk és újra mondhatom a kedvenc "csapatomra", hogy csapat, akkor nálam season objective accomplished. Eddig a felkészülési meccsek alatt pedig volt akarás, nem a jól megszokott "egygólelőnysvisszaállunkmígazellenfélmegunjaéshazamegy" felfogás.
Én se dédelgetek bajnoki álmokat. Ha meglenne a top4 bőven elégedett lennék, illetve ha látnék egy új irányt ami felé elmozdultunk. Csak feltehetően a vezetőség számára ez elég kevés lesz, hogy látják az akarást meg az elszántságot. Végre van egy olyan edzőnk aki után már régóta ácsingózik a klub illetve a szurkolók, jó lenne ha maradna pár évet, és nem rúgnák ki december-január környékén. De ehhez az is kell hogy hozza az eredményeket is.
ha ott leszünk a top4-ben és behúzzuk az FA kupát akkor szerintem nem lesz semmi gond.
De én úgy érzem,hogy kell erősítés mert jelenleg a csirkék az ágyúsok és a 2 manchesteri csapat is előttünk van.

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Keret, kezdőcsapat

#3330 Hozzászólás Szerző: bNc »

AwayRoller írta:Szerintem meg az számít, hogy nyertünk 4-et, buktunk 2-t. Ez 38 meccsen min. 2. helyett hozott volna :lol: Komolyabbra fordítva, nekem idén nincsenek nagy elvárásaim. Conte az elszántságról meg a küzdeni akarásról beszél, ha ezt látni fogom rajtuk és újra mondhatom a kedvenc "csapatomra", hogy csapat, akkor nálam season objective accomplished. Eddig a felkészülési meccsek alatt pedig volt akarás, nem a jól megszokott "egygólelőnysvisszaállunkmígazellenfélmegunjaéshazamegy" felfogás.
Én se dédelgetek bajnoki álmokat. Ha meglenne a top4 bőven elégedett lennék, illetve ha látnék egy új irányt ami felé elmozdultunk. Csak feltehetően a vezetőség számára ez elég kevés lesz, hogy látják az akarást meg az elszántságot. Végre van egy olyan edzőnk aki után már régóta ácsingózik a klub illetve a szurkolók, jó lenne ha maradna pár évet, és nem rúgnák ki december-január környékén. De ehhez az is kell hogy hozza az eredményeket is.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#3331 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szerintem meg az számít, hogy nyertünk 4-et, buktunk 2-t. Ez 38 meccsen min. 2. helyett hozott volna :lol: Komolyabbra fordítva, nekem idén nincsenek nagy elvárásaim. Conte az elszántságról meg a küzdeni akarásról beszél, ha ezt látni fogom rajtuk és újra mondhatom a kedvenc "csapatomra", hogy csapat, akkor nálam season objective accomplished. Eddig a felkészülési meccsek alatt pedig volt akarás, nem a jól megszokott "egygólelőnysvisszaállunkmígazellenfélmegunjaéshazamegy" felfogás.

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Keret, kezdőcsapat

#3332 Hozzászólás Szerző: bNc »

AwayRoller írta:Azt hiszem egy teljesen más oldalról közelítetted meg a hsz-em. Egyszerűen csak kifejeztem az örömöm, hogy Conte valami módon várat épít a szarból és képes olyan szerepköröket létrehozni, amelyben a foshalmazaink játékosokra emlékeztetnek. Szó se volt róla, hogy ettől most Iva, Cahill, Matics vagy Oscar klasszis lesz, csak érthetetlen miért bőgnek egyesek egy EDZŐMECCS kezdőjét meglátva. Ha úgy tartja kedve, a csávó feldobálhatta volna az U19-et vagy a Chelsea Öregfiúkat is, ha épp onnan kiváncsi valakire. Továbbá sokan elfelejtik, hogy talán 3 hete ha aktívan együtt dolgozik a keret max. felével, a többiekkel jó ha egy hete. A ballaszt pedig inkább most hibázzon és játszodja ki magát örökre, minthogy októberben kezdetni kelljen, mert akkorra már nincs akit igazolni.
Persze ezzel én is egyetértek. Nyilván most kell kipróbálni és mint már korábban írtam meg kell adni mindenkinek az esélyt a bizonyításra. De azért azt is vedd figyelembe, hogy 1 hét van a szezon kezdetéig. Azért azt sejteni lehet, hogy óriási változások nem lesznek a kezdőt illetően a West Ham ellen sem (sajnos). Játszottunk nyáron 6 meccset ezeken kaptunk 8 gólt. Tavaly kaptunk annyit hogy utána sem merek nézni, de már a bajnok szezonban se volt olyan a védelem mint amit korábban megszokhattunk. A 3 hetes dologgal is részben egyetértek. Nyilván ha mondjuk 6 hetünk van készülni akkor csapat szinten rengeteget tudtunk volna fejlődni, de kétlem hogy +3 hét alatt Terry,Cahill vagy Iva gyorsabb lesz vagy mozgékonyabb. Persze lutrik ezek meccsek de amikor a Real ellen az általam még sose hallott madridi játékosok nevetve vezették el a labdát a védőink mellett akkor egy kicsit a fejemre húztam a takarót a szégyenemben.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#3333 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Azt hiszem egy teljesen más oldalról közelítetted meg a hsz-em. Egyszerűen csak kifejeztem az örömöm, hogy Conte valami módon várat épít a szarból és képes olyan szerepköröket létrehozni, amelyben a foshalmazaink játékosokra emlékeztetnek. Szó se volt róla, hogy ettől most Iva, Cahill, Matics vagy Oscar klasszis lesz, csak érthetetlen miért bőgnek egyesek egy EDZŐMECCS kezdőjét meglátva. Ha úgy tartja kedve, a csávó feldobálhatta volna az U19-et vagy a Chelsea Öregfiúkat is, ha épp onnan kiváncsi valakire. Továbbá sokan elfelejtik, hogy talán 3 hete ha aktívan együtt dolgozik a keret max. felével, a többiekkel jó ha egy hete. A ballaszt pedig inkább most hibázzon és játszodja ki magát örökre, minthogy októberben kezdetni kelljen, mert akkorra már nincs akit igazolni.

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Keret, kezdőcsapat

#3334 Hozzászólás Szerző: bNc »

AwayRoller írta:Nektek semmi sem elég jó. Alig több, mint 3 napja volt meccs. Nem csoda, ha egy Aina pl. nem bírja még. Esetleg örülhetnétek, hogy a lehető legtöbb selejtnek talál egy megfelelő pozíciót/szerepkört és hasznosítjuk az egész "csapatot". Iva nem mehet előre, Cahill-ék kiléphetnek végre a támadóra, Hazard nem dagadt, Oscar a lebaszása óta pro player, Matics mostmár nem csak egy bólya, hanem kettő...
Olvastam pár értékelést a meccsünkről de mindenhol kiemelik hogy a továbbra is a védelmünk jelenti a legnagyobb gondot. Ez a Werder épp hogy nem esett ki tavaly, jó eséllyel nem is találunk ilyen gyenge csapatot a PLben, és még ő ellenük is kaptunk 2 gólt. Ez a kilépősdi pedig jó dolog ahogy írod csak ahhoz kellene olyan kh akik nem akkor érnek ki amikor már ott sincs a labda pedig időben elindultak (lásd első gól ma, de ha jól rémlik a másodikat is egy hasonló szituáció előzte meg). És saját magamra reagálva (amikor azt gondoltam hogy egy ilyen szintű csapat ellen nem jön ki az hogy milyen gyenge is a védelmünk valójában), amivel kapcsolatban vegyesek az érzéseim mivel legalább most már mindenki látta hogy ez a védelem nem oké, viszont ha nem igazolunk valakit/valakiket illetve nem építjük be Ainát akkor sok köszönet nem lesz ebben a szezonban sem.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#3335 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nektek semmi sem elég jó. Alig több, mint 3 napja volt meccs. Nem csoda, ha egy Aina pl. nem bírja még. Esetleg örülhetnétek, hogy a lehető legtöbb selejtnek talál egy megfelelő pozíciót/szerepkört és hasznosítjuk az egész "csapatot". Iva nem mehet előre, Cahill-ék kiléphetnek végre a támadóra, Hazard nem dagadt, Oscar a lebaszása óta pro player, Matics mostmár nem csak egy bólya, hanem kettő...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#3336 Hozzászólás Szerző: Dízel »

na oscar gólt lőtt, stabil helye lesz a kezdőbe egész évben, ha meg lehozzuk kapott gól nélkül a meccset ivanak is. :D
és ahogy elöttem mar leírták, nem most fognak kijönni a hianyosságok, hanem majd 2 hét mulva.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#3337 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amikor meglátom ezeket a világtalan balfaszokat a kezdőben, érezhetően öregszem pár évet :(

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Keret, kezdőcsapat

#3338 Hozzászólás Szerző: bNc »

Pityee írta:Sajnos amíg nem jön új védő, addig nem tud mást betenni a helyére. Egyébként lehet Iva is feljavul Conte kezei alatt, mert bár a teljesítménye valóban nagyon visszaesett, de nagy küzdő a szerb. De azért én nagyon bízok benne, hogy hozunk szélső védőt, mert ha a védekezése esetleg valamit javul, a gyorsasága már sajnos kevés lesz oda a szélre. Egyébként valamelyik nap volt egy interjú Azpival és ő maga is megmondta, hogy jobban szeret a jobb oldalon játszani, úgyh nem értem miért kell ennek ellenére őt erőltetni a baloson.
Kétlem hogy Conte tudna segíteni egy olyan játékoson aki úgy fordul mint egy pótos IFA. És a legrosszabb az egészben, hogy ez nem a Werder ellen fog kijönni hanem majd amikor bő egy hét múlva Payet fog vele szemben állni. Persze nyilván feljavul a védekezésünk azzal hogy ott lesz Kante illetve ha Matic összeszedi magát akkor kiváltképp, de hát lesz olyan szituáció, majd minden meccsen amikor 1v1ben kell megoldania, na akkor mit fog csinálni? De igaz ez Cahillre is Terryre is sajnos. Most már szinte minden csapat 2-3-4 apró gyors emberrel játszik elől akiket a mi védelmünk képtelen leszedni. Ejj, nincsenek jó érzéseim a jövővel kapcsolatban...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6800
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#3339 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sajnos amíg nem jön új védő, addig nem tud mást betenni a helyére. Egyébként lehet Iva is feljavul Conte kezei alatt, mert bár a teljesítménye valóban nagyon visszaesett, de nagy küzdő a szerb. De azért én nagyon bízok benne, hogy hozunk szélső védőt, mert ha a védekezése esetleg valamit javul, a gyorsasága már sajnos kevés lesz oda a szélre. Egyébként valamelyik nap volt egy interjú Azpival és ő maga is megmondta, hogy jobban szeret a jobb oldalon játszani, úgyh nem értem miért kell ennek ellenére őt erőltetni a baloson.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#3340 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Iva jobbhátvédbe, Azpi is a szokásos helyén, Oszi is tolja, fuck yeah, :D. Igaz hogy jelenleg alig van védőnk, de ez elég lehangoló továbbra is. Bátyusembert én is sajnálom, egyszer se játszott együtt Costa-val, ebből padozás lesz...

Válasz küldése