Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#4761 Hozzászólás Szerző: béla »

rafanadal írta:
antimaci írta:Remek... Öröm lesz nézni a buta, agyatlan, konstruktív játékra alkalmatlan Ramires döntéshozó képességeit, kulcspasszait, cseleit a középpályán :) Drogbat nem értem... Ha a City ellen is Rémy is kezdett és gólt is szerzett, emellett jól játszott miért rakja be a lovat most?
Fabregas sérülése tudatában ezerszer inkább Ramires, mint Mikel. Drogbát én sem értem.
Én Loftus-Cheekre szavazok :DD

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#4762 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

easy írta:Majd ha nem nyerünk lehet picsogni, de nehogymár egy Drogbától sajnáljátok a játékperceket...
Bocs, de engem nem érdekel, hogy ki volt pár éve. Jelenleg Remy többet nyújt, mint ő és a bajnokságot is jelenleg szeretnénk megnyerni és nem pár éve.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#4763 Hozzászólás Szerző: easy »

Majd ha nem nyerünk lehet picsogni, de nehogymár egy Drogbától sajnáljátok a játékperceket...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#4764 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

antimaci írta:Remek... Öröm lesz nézni a buta, agyatlan, konstruktív játékra alkalmatlan Ramires döntéshozó képességeit, kulcspasszait, cseleit a középpályán :) Drogbat nem értem... Ha a City ellen is Rémy is kezdett és gólt is szerzett, emellett jól játszott miért rakja be a lovat most?
Fabregas sérülése tudatában ezerszer inkább Ramires, mint Mikel. Drogbát én sem értem.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

antimaci
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4765 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Remek... Öröm lesz nézni a buta, agyatlan, konstruktív játékra alkalmatlan Ramires döntéshozó képességeit, kulcspasszait, cseleit a középpályán :) Drogbat nem értem... Ha a City ellen is Rémy is kezdett és gólt is szerzett, emellett jól játszott miért rakja be a lovat most?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#4766 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Remy mit kellene még csináljon, hogy kezdő legyen rendszeresen amikor nincs Costa?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4767 Hozzászólás Szerző: Chester »

Cuadrado még jó hogy nem kezd, egy hete sincs a csapatnál, egyértelmű volt hogy ő csak csere lesz. Ugyanakkor azt mondta hogy csak Luis és Costa nem áll a rendelkezésére, úgy tűnik Fabregas sem lett teljesen egészséges a meccsre.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4768 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Cuadrado mér nincs? Cahill mér van? Fabre hol van? Mért a "jóaziksz" kezdő van a pályán?
Elsőre csak ennyit nem értek.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4769 Hozzászólás Szerző: Chester »

Spring írta:Dögöljek meg, ha ilyenkor értem Mourinho-t, hogy Drogba-t és Cahill-t mért kellett visszarakni a csapatba olyan teljesítmény után, mint amit Zouma és Remy lehozott a City ellen
Velük jobban lehet tartani az x-et. Amúgy tényleg érthetetlen, mit csináljon még ez a kettő, hogy kezdők legyenek?

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#4770 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Spring írta:Dögöljek meg, ha ilyenkor értem Mourinho-t, hogy Drogba-t és Cahill-t mért kellett visszarakni a csapatba olyan teljesítmény után, mint amit Zouma és Remy lehozott a City ellen
Valószínűleg jónak látja az elmúlt 5 idegenbeli meccsen ellenük szerezett 3 pontot, ezért nem is akarja növeli ezt a remek számot........
*knock, and it shall be opened unto you*

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#4771 Hozzászólás Szerző: Spring »

Dögöljek meg, ha ilyenkor értem Mourinho-t, hogy Drogba-t és Cahill-t mért kellett visszarakni a csapatba olyan teljesítmény után, mint amit Zouma és Remy lehozott a City ellen
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4772 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Chelsea team vs Aston Villa: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Ramires, Matic; Willian, Oscar, Hazard; Drogba. #CFC

Chelsea subs today: Cech, Zouma, Ake, Mikel, Loftus-Cheek, Cuadrado, Remy. #CFC

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#4773 Hozzászólás Szerző: marknagy »

bolnud írta:
Hát azért jövőre remélem kicsit bővebb lesz a keretünk. Pár sérülés és eltiltás után meg lehet nézni milyen padsorral tudtunk kiállni a City ellen.
Amit nem értek, hogy José annak ellenére nem játszatja a mellőzött játékosok nagy részét, hogy ő hozta ide őket. Miután kiestünk az FA kupából, volt egy olyan beszólása, hogy azért nem rotál, mert annak ez az eredménye. De ha valaki egyáltalán nincs játékban, akkor nem tud csodát tenni. A másik meg, hogy akkor inkább igazoljon olyan játékosokat, akikben megbízik és gond nélkül berakja őket a kezdőbe egy fontosabb PL meccsen is. Nem azt mondom, hogy legyenek klasszisaink a padon, hanem csupán olyanok, akikben bízik.
Persze eddig az eredmények Josét igazolják, de nem tudom, hogy ez hosszútávon mennyire hatékony.
Kik azok a játákosok akiket José hozott és nagy részben mellőzi? Salah-t is csak Mata távozása miatt kifejezetten a padra igazoltuk, nembiztos hogy Mou nézte ki. Úgy ahogy mondod inkább azokkal tesz ilyet akikben nem bízik, szerintem mert nem ő hozta (lásd: Mata, Luiz, De Bruyne, sőt Schürrle se az ő igazolása volt, hanem inkábbb Abráé). Ezért hoztuk Cuadradot-t, mert benne bízik José, tőle el lehet várni, hogy felkavarja az álóvizet, lendületet visz a csapatba, de ha kezdő lesz, Willian is minőségi pótlék előre fele.
Hunor96 írta: Annyiban nem értek egyet hogy szerintem Cuadrado nem a padra jött, hanem úgy lehet hogy a meccseken ahol inkább támadni kell, majd ő kezd, a bl, rangadó, nehezebb indegenbelieken meg Vili.
Szerintem se, azért írtam, hogy az eddigi legerősebb 11-et nem számolom. :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#4774 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

bolnud írta:
Hát azért jövőre remélem kicsit bővebb lesz a keretünk. Pár sérülés és eltiltás után meg lehet nézni milyen padsorral tudtunk kiállni a City ellen.

Ennél nem nagyon lehet bővebb a keretünk.. Szombaton hiányzott Luis, Fábregas, Mikel, Cuadrado és Costa. Ez öt bikaerős név. Egyszerűen nem lehet a keretünkben még 5-6 ilyen játékos vész esetére. Túl sok pénz lenne(FFP) és az év nagy részében a padon sem ülnének, formán kívüli boldogtalan játékosokkal nem mennénk sokra, Arról nem is beszélve hogy a PL-be sem lehet nevezni ennyi játékost.

Nincs olyan csapat a világon akiknek bombaerős padja lenne ha hiányozna öt ilyen játékos.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Keret, kezdőcsapat

#4775 Hozzászólás Szerző: bolnud »

marknagy írta:Így deadline day után van értelme megnézni a padot (az eddigi legerősebb kezdőt nem számolva): Cech, Cahill*, Luis, Mikel, Ramires, Cuadrado, Remy, Drogba. Ez nyolc ember 7 helyre, szóval nem nagyon lesz sírás hogy valaki keveset játszik. 19 ember, ismerve Mou-nak a rotáláshoz való hozzáállását szerintem elég, nincs FA kupa, lesz egy Ligakupa-döntő, BL és bajnokság. Ráadásul elég minőségi előrefele is, simán elvárható, hogy egy-egy csere inkább felrázza az addigi játékot, nem az lesz mint eddig.

És ugye nem is számoltam még a fiatalokat, akik még szóba jöhetnek: Aké, Christensen, Loftus-Cheek, Brown.

*Szerintem most lesz egy váltás és Zouma kiszorította (mint ahogy Realban Varane Pepét José alatt).
Hát azért jövőre remélem kicsit bővebb lesz a keretünk. Pár sérülés és eltiltás után meg lehet nézni milyen padsorral tudtunk kiállni a City ellen.
Amit nem értek, hogy José annak ellenére nem játszatja a mellőzött játékosok nagy részét, hogy ő hozta ide őket. Miután kiestünk az FA kupából, volt egy olyan beszólása, hogy azért nem rotál, mert annak ez az eredménye. De ha valaki egyáltalán nincs játékban, akkor nem tud csodát tenni. A másik meg, hogy akkor inkább igazoljon olyan játékosokat, akikben megbízik és gond nélkül berakja őket a kezdőbe egy fontosabb PL meccsen is. Nem azt mondom, hogy legyenek klasszisaink a padon, hanem csupán olyanok, akikben bízik.
Persze eddig az eredmények Josét igazolják, de nem tudom, hogy ez hosszútávon mennyire hatékony.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4776 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

marknagy írta:Így deadline day után van értelme megnézni a padot (az eddigi legerősebb kezdőt nem számolva): Cech, Cahill*, Luis, Mikel, Ramires, Cuadrado, Remy, Drogba.
Annyiban nem értek egyet hogy szerintem Cuadrado nem a padra jött, hanem úgy lehet hogy a meccseken ahol inkább támadni kell, majd ő kezd, a bl, rangadó, nehezebb indegenbelieken meg Vili.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunor96 2015. február 3., kedd 13:44-kor.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#4777 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Így deadline day után van értelme megnézni a padot (az eddigi legerősebb kezdőt nem számolva): Cech, Cahill*, Luis, Mikel, Ramires, Cuadrado, Remy, Drogba. Ez nyolc ember 7 helyre, szóval nem nagyon lesz sírás hogy valaki keveset játszik. 19 ember, ismerve Mou-nak a rotáláshoz való hozzáállását szerintem elég, nincs FA kupa, lesz egy Ligakupa-döntő, BL és bajnokság. Ráadásul elég minőségi előrefele is, simán elvárható, hogy egy-egy csere inkább felrázza az addigi játékot, nem az lesz mint eddig.

És ugye nem is számoltam még a fiatalokat, akik még szóba jöhetnek: Aké, Christensen, Loftus-Cheek, Brown.

*Szerintem most lesz egy váltás és Zouma kiszorította (mint ahogy Realban Varane Pepét José alatt).
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#4778 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:Ez egy vicc amúgy, hogy minden nyáron azon megy a vita, hogy ez ne jöjjön, meg az ne jöjjön, mert nem fog beférni meg megvagyunk bőven, hova jönne, aztán mindig ez a vége, hogy egy b*szott fontos meccsen, mint a mai is, ilyen szánalmas a kispadunk, eltiltások ide sérülések oda...

Ake, Blackman, Brown, Cahill, Cech, Christensen, Drogba, Loftus-Cheek
Ez mi????? Vicc.

Jó, azért ez a mai kivételes eset. Salah és Schürrle távozóban van, hétfőig rendeződik a dolog. Fabre, Mikel, Filipe sérült, Costa eltiltott.. Ennyi hiányzóval egyszerűen nem lehet számolni. Az FFP, az FA és a józan ész szabályai is ellent mondanak annak hogy 25 klasszisunk legyen.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#4779 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:Ez egy vicc amúgy, hogy minden nyáron azon megy a vita, hogy ez ne jöjjön, meg az ne jöjjön, mert nem fog beférni meg megvagyunk bőven, hova jönne, aztán mindig ez a vége, hogy egy b*szott fontos meccsen, mint a mai is, ilyen szánalmas a kispadunk, eltiltások ide sérülések oda...

Ake, Blackman, Brown, Cahill, Cech, Christensen, Drogba, Loftus-Cheek
Ez mi????? Vicc.
Az a baj, hogy hiába a bő keret, mert úgysem játszanak és ha rájuk kerülne a sor ők is szarok lennének. Persze egyetértek veled is, hogy szánalmas a mai padunk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Keret, kezdőcsapat

#4780 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ez egy vicc amúgy, hogy minden nyáron azon megy a vita, hogy ez ne jöjjön, meg az ne jöjjön, mert nem fog beférni meg megvagyunk bőven, hova jönne, aztán mindig ez a vége, hogy egy b*szott fontos meccsen, mint a mai is, ilyen szánalmas a kispadunk, eltiltások ide sérülések oda...

Ake, Blackman, Brown, Cahill, Cech, Christensen, Drogba, Loftus-Cheek
Ez mi????? Vicc.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése