Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
focilap
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008. január 3., csütörtök 19:34

Re: Keret, kezdőcsapat

#6301 Hozzászólás Szerző: focilap »

A padra azért egy hátvéd nem ártana...
2013. 09. 03. Özillel harcban a bajnoki címért.AFC

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#6302 Hozzászólás Szerző: Spring »

Gondolom azért kezd Torres, mert Lukaku játszott 60 percet hét közben és a Hull-t még 10 emberrel is illene ütni.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#6303 Hozzászólás Szerző: dacultras »

biztos azért Torres kezd mert Lukaku pihen tehenek ellenire :D hull city ellen elég a legszarabb csatárunk is (talán)

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: Keret, kezdőcsapat

#6304 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

Apánk is látja, hogy El NiNo a legjobb nem hiába kezdő. Torres ma is gólt fog rúgni. Torres [ El NiNo ] ♥♥ <3
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#6305 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

White írta:Lukaku fog lehetősèget kapni nyugi..
Komolyan telibeszarom, bazdmeg, ilyen a világon nincs, hogy kihagyja ez a félkegyelmű a fél előszezont, a másik felén meg gólt sem lő, és erre fel kezd...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Keret, kezdőcsapat

#6306 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Király a kezdő, nem hiába, Mou még mindig érti a dolgát. :)

A padunk meg eléggé odab*sz, főleg ha egy tavalyi paddal hasonlítom össze.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Keret, kezdőcsapat

#6307 Hozzászólás Szerző: White »

Lukaku fog lehetősèget kapni nyugi..
#OnceABlueAlwaysABlue

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#6308 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ilyen nincs bazdmeg, hogy ez a senkiházi kezd... Ezt komolyan nem hiszem el. utcalány jól szophat, mást nem tudok elképzelni...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#6309 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Big Cap írta:Subs v Hull: Schwarzer, Essien, Van Ginkel, Schurrle, Mata, Ba, Lukaku.
Védő nélkül? :| Azért Bertrand odafért volna...
béla írta: Mata nélkül? vagy ő sérült? az előszezonban is alig játszott
'Probably I won't select [Cesar]Azpilicueta, because he is the same. From Ecuador to be on the bench back to London. This type of decision is based on national team matches but the only injury is David, the others will be an option.

'I have to assess Mata because he was injured in the US, and on Thursday trained for the first time with the group. We will see how he feels, and [Tomas] Kalas we know had a little fracture and still has for a month.'
One ball to rule them all!

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#6310 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Subs v Hull: Schwarzer, Essien, Van Ginkel, Schurrle, Mata, Ba, Lukaku.
Blue is the Colour

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#6311 Hozzászólás Szerző: béla »

Buluska írta:Team v Hull: Cech; Ivan, Cahill, JT (c), Cole; Ram, Lamps; De Bruyne, Oscar, Hazard; Torres
Mata nélkül? vagy ő sérült? az előszezonban is alig játszott

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#6312 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Team v Hull: Cech; Ivan, Cahill, JT (c), Cole; Ram, Lamps; De Bruyne, Oscar, Hazard; Torres

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#6313 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

DomiTheNoob írta:egyébként a tegnapi edzésről készült videón láttam, hogy Feruz is az első csapattal edzett. Lukakut úgy néz ki nem adjuk kölcsönbe, Ba azzal, hogy új mezszámot kapott nem hiszem hogy eladnánk, Torres eladásáról pedig már a pletykák is elültek, és biztos vagyok benne, hogy most nyáron nem adjuk el. ha még Feruzzal is számolna José, akkor már négyen lennének egy posztra, szóval szerintem nincs szükség csatárra.
De nem is a mennyiséggel van gond, inkább a minőséggel. Torres és Ba is képes hónapokra gólképtelen lenni, és egy meccsen 3-4 ziccert is kihagyni (bár Torres formája bíztató), Lukaku pedig még tapasztalatlan. Ezért szeretnénk igazolni egy klasszis csatárt, de ha nem jön senki az sem tragédia, legfeljebb nem nyerünk BL-t :D .
Why always me?

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#6314 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Николаевич írta:
DomiTheNoob írta:egyébként a tegnapi edzésről készült videón láttam, hogy Feruz is az első csapattal edzett. Lukakut úgy néz ki nem adjuk kölcsönbe, Ba azzal, hogy új mezszámot kapott nem hiszem hogy eladnánk, Torres eladásáról pedig már a pletykák is elültek, és biztos vagyok benne, hogy most nyáron nem adjuk el. ha még Feruzzal is számolna José, akkor már négyen lennének egy posztra, szóval szerintem nincs szükség csatárra.

Twitteren azt olvastam hogy Aké, Feruz, Loftus-Cheek, Meki, Chalobah és Wallace utazik Ázsiába a fiatalok közül. Persze ez nem hivatalos, helyén kell kezelni az infót.
Az U21-gyes csapat ma startolt el az USA-ba, ugyh a ma delutani edzesen keszult kepeken biztosan kiderul kik jonnek majd Azsiaba.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#6315 Hozzászólás Szerző: Buluska »

ChesterB írta:
Buluska írta:Nekem alapjaraton tetszik ez a Benteke transzfer, remelem hogy igaz is. A meccseit nem igazan lattam, csak ha eppen ellenuk jatszottunk, de ez a kibaszott sok gol ilyen fiatalon magaert beszel. Nem hinnem hogy zsakbamcsakba lenne.
Ezt nem igazan ertem miert irtad gerawba, hogy nem jo ha ennyi jatekos van egy nemzetbol. Semmi hatulutojet nem latom.
Én már leírtam ami szerintem gond lehet, mivel egy csatár kezd a belgáknál is és nálunk is, így amelyik kevesebb szerepet kap az nem fog kezdeni Rioban, és ezt mindketten el akarják kerülni. Nem mellesleg ha jön Benteke akkor szvsz Lukaku kölcsön lesz adva, és akkor ugyan ott vagyunk. Fölösleges Benteke, inkább ha csatár kell akkor nyomoljunk Ibrara, de ha marad a mostani három név az se tragédia, csak a megfelelő ember kezdjen.
Persze ebben igazad van, de ezek a jatekosok problemai es nem a csapate. En az egeszet ugy ertettem egyebkent, ha feltetlen csatart akarunk igazolni, ami eleg valoszinu (nagyon sokat cikkeznek rola) akkor jojjon o, nagyon jo igazolas, nem kell foggal-korommel ragaszkodni Cavanihoz. Persze ebben az esetben Ibranak is tudnek orulni. :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#6316 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

DomiTheNoob írta:egyébként a tegnapi edzésről készült videón láttam, hogy Feruz is az első csapattal edzett. Lukakut úgy néz ki nem adjuk kölcsönbe, Ba azzal, hogy új mezszámot kapott nem hiszem hogy eladnánk, Torres eladásáról pedig már a pletykák is elültek, és biztos vagyok benne, hogy most nyáron nem adjuk el. ha még Feruzzal is számolna José, akkor már négyen lennének egy posztra, szóval szerintem nincs szükség csatárra.

Twitteren azt olvastam hogy Aké, Feruz, Loftus-Cheek, Meki, Chalobah és Wallace utazik Ázsiába a fiatalok közül. Persze ez nem hivatalos, helyén kell kezelni az infót.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#6317 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

egyébként a tegnapi edzésről készült videón láttam, hogy Feruz is az első csapattal edzett. Lukakut úgy néz ki nem adjuk kölcsönbe, Ba azzal, hogy új mezszámot kapott nem hiszem hogy eladnánk, Torres eladásáról pedig már a pletykák is elültek, és biztos vagyok benne, hogy most nyáron nem adjuk el. ha még Feruzzal is számolna José, akkor már négyen lennének egy posztra, szóval szerintem nincs szükség csatárra.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#6318 Hozzászólás Szerző: Chester »

focilap. gyakorlatilag ez egy kész keret. :) Egy játékos kéne pluszba a többi mellé, a többi valaki helyett kellene [pl Torres-Cavani]. Egy Hulk még talán indokolt lenne a jobb oldalra.

Viszont Romeu elengedése esetén De Bruyne visszamehetne a középpályára, úgy meglenne ott az 5 ember ami tökéletesen megfelelő, és akkor Hulk nem pluszba jönne, hanem Romeu "helyett", így kijönne a 21 fő, amit még feltankolunk a tarcsiból, és simán nevezhetünk a PL-be és BL-be is.

focilap
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008. január 3., csütörtök 19:34

Re: Keret, kezdőcsapat

#6319 Hozzászólás Szerző: focilap »

Kb. ő az egyetlen akikről pletykálnak, de róla se valami erősen. Igazából a legjobb az lenne szerintem, ha Torres out Cavani in és akkor még van két hely és ez a csatár 3-as ideális is lenne. Cserekapusnak pedig valaki olyan kellene aki a 8-ba számít bele, mert Blackman szerintem csak 3. számú lesz.
2013. 09. 03. Özillel harcban a bajnoki címért.AFC

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#6320 Hozzászólás Szerző: Mister »

rafanadal írta:
focilap írta:A keret jelenleg a 17+8 szerint figyelembe véve, hogy Blackman az első csapattal lesz illetve, hogy a két belga elvileg nem megy kölcsönbe.
Zölddel akik nem számítanak a keretbe. Kékkel a Homegrown játékosok.
17+8:
KA: Cech, Blackman (1)
VÉ: Iva, Azpi, Luiz, Terry, Cahill, Bertrand, Cole (8)
KÖ: Lampard, Mikel, Ramires, Essien, Romeu, (13)
TÁ: Hazard, Mata, Oscar Moses, De Bruyne, Marin (19)
Cs: Lukaku, Ba, Torres (21)

Ebből látszik, hogy összesen 4 hely van a keretben, ebből 2 homegrown játékosnak 2 pedig akár milyennek.
Ha jön Cavani akkor rajta kívül, már csak egy külföldi jöhet és még egy kapus mindenképpen kell. (Persze, ha nagyon muszáj akkor Marint vagy Romeut kilehet venni, de az azért látszik, hogy egy Cavani, Hulk/Schürrle, De Rossi, Mangala négyes tuti nem jön)
Ezért is lehet, hogy ezért hozzuk vissza kölcsönből Omeruot és nem Mangala jön, mert akkor már nem igazán lenne hely igazolásnak.
Viszont lehet, hogy lesznek távozók is, mint például Mikel.
Bebaszna.Ott a köcsög katalány menjen az.
One Life,One Love,One Club

Válasz küldése