Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Keret, kezdőcsapat

#10701 Hozzászólás Szerző: focimark »

Bubi írta:
focimark írta:
Josh még nem Illik a kezdőbe, sok az eladott labdája..... Lamps még jó oda !!!
Hogy mi? Szerintem neki a legjobb a passzatlaga a csapatban...
Hát a Balckpool ellen mikor beált nagyon sokat adta el a Labdát és Hát még Nem kezdő szintű szerintem

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#10702 Hozzászólás Szerző: Bubi »

focimark írta:
Josh még nem Illik a kezdőbe, sok az eladott labdája..... Lamps még jó oda !!!
Hogy mi? Szerintem neki a legjobb a passzatlaga a csapatban...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Keret, kezdőcsapat

#10703 Hozzászólás Szerző: blueman »

langidave írta:Nem tudom kinek mennyire tünt fel, hogy Torres meccs közben folyamat Drogbát szidta. Általában azért, mert nem passzolt, vagy mert nem támadta meg a kapust, vagy éppen Torres oldalán rohangált, bele ment cselekbe passzok helyett. Szerintem nem igazán bírhatják egymást és ez nekünk nagyon nem jó. Szerintem nem szabad őket egymás mellett játszatni.
Feltételezem, hogy van annyi intelligencia mind a kettőben, hogy ha nem is kedvelik egymást, legalább a pályán nem mutatják ki.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Keret, kezdőcsapat

#10704 Hozzászólás Szerző: focimark »

Bon írta:
Hegee írta:Elég valószínü hogy így állunk majd fel.:D
Mikel sztem még életében nem játszott középső védőt, elég valószínünek tartom hogy pont egy sorsdöntő BL meccsen fogja elkezdeni..
McEachren is pont egy ilyen meccsen lesz kezdő mikor még egy W'hampton ellen is bő 10 perceket kap..
Kalou még a saját helyén - jobb oldal - sem tud rendesen játszani, majd pont a bal oldalon fog..:D
Mikel helyett Alex. Csak amikor írtam, akkor még úgy volt, hogy Alex nem játszhat.
Inkább Kalou mint, Zsirkov vagy Malouda.
McEachren meg simán megoldaná a feladatát, legalábbis szerintem. :)
Josh még nem Illik a kezdőbe, sok az eladott labdája..... Lamps még jó oda !!!

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Keret, kezdőcsapat

#10705 Hozzászólás Szerző: Bon »

Hegee írta:Elég valószínü hogy így állunk majd fel.:D
Mikel sztem még életében nem játszott középső védőt, elég valószínünek tartom hogy pont egy sorsdöntő BL meccsen fogja elkezdeni..
McEachren is pont egy ilyen meccsen lesz kezdő mikor még egy W'hampton ellen is bő 10 perceket kap..
Kalou még a saját helyén - jobb oldal - sem tud rendesen játszani, majd pont a bal oldalon fog..:D
Mikel helyett Alex. Csak amikor írtam, akkor még úgy volt, hogy Alex nem játszhat.
Inkább Kalou mint, Zsirkov vagy Malouda.
McEachren meg simán megoldaná a feladatát, legalábbis szerintem. :)

Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Keret, kezdőcsapat

#10706 Hozzászólás Szerző: Csibe »

Bon írta:Én így állnék ki Kedden:

----------Cech----------
Iva---Mikel---Terry---AC
Ramires------------Lamps
--------McEachran------
Anelka--------------Kalou
----------Torres----------

Nincs veszíteni valónk. Szünetbe meg jöhet Benajun. :D Szinte biztos vagyok benne, hogy McEachran sokkal jobban játszana mint Essien. Nem tudom mi van Essiennel. Ebbe a szezonba egy nulla. :(
Lampard se kezdjen. Jöhet Benayoun Lampard helyére. Ha meg gólt kapunk akkor ColeDuty meg Mikel jöhet le és jöhet Drogba meg Malouda leszarom, hogy 2 védővel játszunk tovább kell jutni

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Keret, kezdőcsapat

#10707 Hozzászólás Szerző: Bon »

Én így állnék ki Kedden:

----------Cech----------
Iva---Mikel---Terry---AC
Ramires------------Lamps
--------McEachran------
Anelka--------------Kalou
----------Torres----------

Nincs veszíteni valónk. Szünetbe meg jöhet Benajun. :D Szinte biztos vagyok benne, hogy McEachran sokkal jobban játszana mint Essien. Nem tudom mi van Essiennel. Ebbe a szezonba egy nulla. :(

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#10708 Hozzászólás Szerző: misakd »

bules írta:Cech - Ivanovic, Terry, Alex, Cole - Ramires, Mikel, Lampard - Anelka, Torres, Malouda/Kalou

Ez lenen a legjobb kedden.
Drogba-t eltiltották vagy megsérült???

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Keret, kezdőcsapat

#10709 Hozzászólás Szerző: bules »

Cech - Ivanovic, Terry, Alex, Cole - Ramires, Mikel, Lampard - Anelka, Torres, Malouda/Kalou

Ez lenen a legjobb kedden.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#10710 Hozzászólás Szerző: langidave »

Nem tudom kinek mennyire tünt fel, hogy Torres meccs közben folyamat Drogbát szidta. Általában azért, mert nem passzolt, vagy mert nem támadta meg a kapust, vagy éppen Torres oldalán rohangált, bele ment cselekbe passzok helyett. Szerintem nem igazán bírhatják egymást és ez nekünk nagyon nem jó. Szerintem nem szabad őket egymás mellett játszatni.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#10711 Hozzászólás Szerző: marknagy »

KáJé írta:
focimark írta:
Blueflag írta:A 4-4-2 egyértelműen hulladék... Drogba meg Torres sem fog passzolni, főleg előbbi nem. Itt csak a 4-3-3 működhet egy klasszis irányító nélkül.

Jövőhét kedden egy 4-3-3 felállást szeretnék látni, Torressel középen. A szélsőket már döntse el Ancelotti, csak az a lényeg, hogy Drogba ne legyen köztük... jelenleg többet árt, mint amennyit használ. Essien helyett játszhatna Mikel.
Semmi hozzáfűznivalóm nincs, ez így igaz :D :D :D
Szerintem ez nem igaz !
Drogba szerintem viszonylag jól játszott, küzdött is ! Nem beszélve, hogy mindig hátra jött segíteni . Torres is küzdött azonban ez a két ember együtt NEM tud játszani érzésem szerint..
Szóval lehet valóban, hogy a 4-3-3 működhetne, de ez a 4-4-2 abszolút nem jó, mert nincs aki egy rendes passzot adjon a csatároknak, maguktól pedig nem tudják megoldani !
Igenis volt, hogy Torres is önző volt, de ő is küzdött - elismerem :) Csak így tovább !!

Drogbát vétek lenne kitenni a kezdőből !!!!
Én is 4-3-3-ra szavazok de úgy h Essien legyen jhv (még mindig jobb ezen a poszton mint Bos) középpálya Mikel-Ramires és előttük játszon Lamps a 3 támadó pedig Kalou/Flo-Drogs/Torres-Anelka
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#10712 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

focimark írta:
Blueflag írta:A 4-4-2 egyértelműen hulladék... Drogba meg Torres sem fog passzolni, főleg előbbi nem. Itt csak a 4-3-3 működhet egy klasszis irányító nélkül.

Jövőhét kedden egy 4-3-3 felállást szeretnék látni, Torressel középen. A szélsőket már döntse el Ancelotti, csak az a lényeg, hogy Drogba ne legyen köztük... jelenleg többet árt, mint amennyit használ. Essien helyett játszhatna Mikel.
Semmi hozzáfűznivalóm nincs, ez így igaz :D :D :D
Szerintem ez nem igaz !
Drogba szerintem viszonylag jól játszott, küzdött is ! Nem beszélve, hogy mindig hátra jött segíteni . Torres is küzdött azonban ez a két ember együtt NEM tud játszani érzésem szerint..
Szóval lehet valóban, hogy a 4-3-3 működhetne, de ez a 4-4-2 abszolút nem jó, mert nincs aki egy rendes passzot adjon a csatároknak, maguktól pedig nem tudják megoldani !
Igenis volt, hogy Torres is önző volt, de ő is küzdött - elismerem :) Csak így tovább !!

Drogbát vétek lenne kitenni a kezdőből !!!!
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#10713 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kdako írta:Érdekes lesz, hogy szombaton mennyire rotálnak az edzők, mennyire lesz tartalékos a két csapat a bajnokin. Sztem nálunk Benajun, Kalou, Mikel és akár Ferreira is játszhat. Torrest viszont nem pihentetném, ha a Wigan ellem sem lő gólt, akkor tényleg gáz van...
A MU fog rotálni max., mert elég nagy pontelőnyük van és nincs más esélyes a bajnoki címre már. Amúgy meg hazai pályán akárki játszik náluk, simán verik a fulham-et. Nekünk meg aztán olyan mindegy hogy rotálunk-e, senki sincs formába, főleg támadásban :D . Akárki játszhat kezdőbe, variálhatunk bárhogy...

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Keret, kezdőcsapat

#10714 Hozzászólás Szerző: blueman »

kdako írta:Érdekes lesz, hogy szombaton mennyire rotálnak az edzők, mennyire lesz tartalékos a két csapat a bajnokin. Sztem nálunk Benajun, Kalou, Mikel és akár Ferreira is játszhat. Torrest viszont nem pihentetném, ha a Wigan ellem sem lő gólt, akkor tényleg gáz van...
A végén kiderül, hogy Torres ikertestvérét igazoltuk le.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Keret, kezdőcsapat

#10715 Hozzászólás Szerző: albundy »

focimark írta:
Blueflag írta:A 4-4-2 egyértelműen hulladék... Drogba meg Torres sem fog passzolni, főleg előbbi nem. Itt csak a 4-3-3 működhet egy klasszis irányító nélkül.

Jövőhét kedden egy 4-3-3 felállást szeretnék látni, Torressel középen. A szélsőket már döntse el Ancelotti, csak az a lényeg, hogy Drogba ne legyen köztük... jelenleg többet árt, mint amennyit használ. Essien helyett játszhatna Mikel.
Semmi hozzáfűznivalóm nincs, ez így igaz :D :D :D
Valahogy nem tudnak eggyütt játszani, én mondjuk tegnap hagytam volna Dididt végig játszani, szerintem Torrest kellett volna lehozni,nála az a védekezés hogy félpályáig visszafut.Néztem még Rooney is visszament védekezni mikor támadtunk, nálunk meg össze visszaság volt

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Keret, kezdőcsapat

#10716 Hozzászólás Szerző: Bon »

kdako írta:Érdekes lesz, hogy szombaton mennyire rotálnak az edzők, mennyire lesz tartalékos a két csapat a bajnokin. Sztem nálunk Benajun, Kalou, Mikel és akár Ferreira is játszhat. Torrest viszont nem pihentetném, ha a Wigan ellem sem lő gólt, akkor tényleg gáz van...
Egyet értek. Nem lennék meglepve ha Alex is játszana egy fél időt, és Kedden meg már kezdene. Szükségünk van egy Benajunra, ő az aki feltudja törni ezt a Feri-Vidics védelmet.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#10717 Hozzászólás Szerző: kdako »

Érdekes lesz, hogy szombaton mennyire rotálnak az edzők, mennyire lesz tartalékos a két csapat a bajnokin. Sztem nálunk Benajun, Kalou, Mikel és akár Ferreira is játszhat. Torrest viszont nem pihentetném, ha a Wigan ellem sem lő gólt, akkor tényleg gáz van...
GO BLUES!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Keret, kezdőcsapat

#10718 Hozzászólás Szerző: focimark »

Blueflag írta:A 4-4-2 egyértelműen hulladék... Drogba meg Torres sem fog passzolni, főleg előbbi nem. Itt csak a 4-3-3 működhet egy klasszis irányító nélkül.

Jövőhét kedden egy 4-3-3 felállást szeretnék látni, Torressel középen. A szélsőket már döntse el Ancelotti, csak az a lényeg, hogy Drogba ne legyen köztük... jelenleg többet árt, mint amennyit használ. Essien helyett játszhatna Mikel.
Semmi hozzáfűznivalóm nincs, ez így igaz :D :D :D

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#10719 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Anelka Torres Malouda támadósorral kénne majd kezdeni jövőhéten
Blue is the Colour

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#10720 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

A 4-4-2 egyértelműen hulladék... Drogba meg Torres sem fog passzolni, főleg előbbi nem. Itt csak a 4-3-3 működhet egy klasszis irányító nélkül.

Jövőhét kedden egy 4-3-3 felállást szeretnék látni, Torressel középen. A szélsőket már döntse el Ancelotti, csak az a lényeg, hogy Drogba ne legyen köztük... jelenleg többet árt, mint amennyit használ. Essien helyett játszhatna Mikel.

Válasz küldése