FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#4541 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Mar nem birtam tovabb: :lol:

Nem ertem mert szidjatok ADH-t!
Rendszeresen felfut Robben mellett, kivaloan ad be, jol lat a palyan, jol helyezkedik, nem ragad elol, faradhatatlan. azon a nehany meccsen amin jatszott fejelt egy golt, es adott 4 golpasszt.
Megint szubjektiv nehany velemeny.
Snitt

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#4542 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

O jo volt akkor az akkori Portoban.Ebbe a CFC -be sajnos gyengus egy picit .Ilyen jatekkales hozza allassal nem hogy a kezdobe de a fakoba se fer bele .

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#4543 Hozzászólás Szerző: undertow »

andyslacker írta:
undertow írta:...manichenak meg tenyleg sokat kell dolgoznia ahhoz, hogy eselye legyen egy szerzodesre a nyaron. ...
én sajnos félek tőle, hogy nem kell majd sokat mutatnia ahhoz, hogy itt maradjon, mert hátszele van JM-nél
meglehet(carv allando jatszatasa is sok nekem), de az eddiginel biztos tobbet.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#4544 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Nos előljáróban annyit hogy a liverpool elleni bl meccset láttam utoljára még a tavalyi idényben!
Most viszont sikerült megnéznem az F.A. kupa meccset igaz enyhe fázis késéssel! :D
Nos a véleményem a következő:nagyon halványak voltunk főleg az első félidőben.A második félidőben csak annyival volt jobb hogy a cserék jók voltak és itt nem csak a nevekre gondolok!Összeségében viszont még a második félidő is elég gyatra volt!
Essient végre láttam volna ha csinált volna valamit!
Manichet hagyjuk szóra sem érdemes!
Huth!Nos szerintem hullámzó volt a teljesítménye a meccsen hol jó hol rossz!
SWP nagyon jó volt de igaz amit írtatok hogy túl bonyolítja a dolgokat!
Glennyről csupán annyit hogy jó volz a meccsen igaz volt egy két hibája de az még belefért!
Carvalho nekem igazán nem szimpatikus és mint védő ezen a meccsen nálam nem tudott bizonyítani mert nem igazán volt rá lehetősége!
Ferreria hát kb ugyanaz mint Carvalho!
A többiekről nem szólok mert már ismerem őket és önmagukért beszélnek!
Hangsúlyozom hogy ez saját vélemény és sajna még csak egyetlen meccsről jött le de reményeim szerint ez megváltozik és minden meccset megtudok nézni még ha késéssel is!!!!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#4545 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

undertow írta:...manichenak meg tenyleg sokat kell dolgoznia ahhoz, hogy eselye legyen egy szerzodesre a nyaron. ...
én sajnos félek tőle, hogy nem kell majd sokat mutatnia ahhoz, hogy itt maradjon, mert hátszele van JM-nél
Birth, CHELSEA, Death

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#4546 Hozzászólás Szerző: kdako »

andyslacker írta:
kdako írta:Nem láttam a meccset, de ezek szerint nem is vesztettem sokat...

Nagyon restellem, hogy elfelejtettem tudósítani....... Bocsesz.
A nagy izgalom számlájára írom!
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#4547 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Johnson lehet hogy angol, fiatal meg tehetség és lehet hogy az első idényében 4 gólt lőtt , de a sérülése óta nem az igazi...azt meg nem várhatja el hogy azért mert az ő neve Johnson neki kötelező játszania és nem hagyható ki a keretből...egyetértek abban grimrieperrel, hogy ha van esélye rá akkor bizonyítson, hogy őszinte legyek az idei meccsken mikor beáll vagy játszik akkor nem látom hogy annyira megerőltetné magát..ennél több kell...:)...az meg hogy ki mit csinált x éve el kellene felejteni..ennyi erővel Puskás Öcsit is leigazolhatnánk..és ő még magyar is..:)...viszont hangsúlyoznám hogy semmi bajom Johnsonnal és ha bizonyít akkor játsszon..aminek én nagyon örülnék...:)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#4548 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nekem Jonhson tetszik,de megbizhatattlan hátul ! Az embernek mindig az az érzése,hogy grund focit játszik a 16-os elött ! Én inkább k.pályán játszattnám,ott biztos hatékonyabb lenne mert gyors,erős,játékinteligens ! Viszont nagyon nem tud beadni ! Öt tényleg kölcsön kéne adni 1-2 évre aztán bizonyithat ! Jarosik,Smertyin Morais pedig el kell passzolni ,mert nem chelsea szintü labdarugók,soha nem férne be egyyiksem míg él ! Veron már történelem,viszont Bridgnek a sorsárol dönteni kell mert ez szörnyű helyzet ! Mikor itt van sokszor padon sincs ! Most meg,hogy Wili sérült,Horno hororisztikus formába,úgy kéne mint falunak az áram !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#4549 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Wayne azért ment kölcsönbe, mert játszani akar a VB-n.
Bár szerintem fázisokkal jobb, mint ADH!!!!
egyertelmu hiba volt kolcsonadni. azota asier szar vagy serult. wayne a foolhamben csillog(amit lattam/hallottam rola jol megy neki).
mi meg itt alltunk mar megint balback nelkul, mert gallas is serult volt.
arrol nem is beszelve, hogy a barca ellen is nagyon kene ket rendes fullback, hogy gallas kozepen jatszhasson.

smertin szinten jatszani akar a vbn(orosz csk), es ehhez jatekban kell lennie.
jarosikot tuti eladjuk szezon vegen. felesleges igazolas volt. nem rossz, de nem chelsea szint.
veron nem biztos, hogy a mienk, lehet, hogy van mar vmi hatteralku az interrel, nagyon hallgatnak errol kenyonek.
moraisban jose latott fantaziat. nem volt draga, nem gond, ha megy a levesbe.
manichenak meg tenyleg sokat kell dolgoznia ahhoz, hogy eselye legyen egy szerzodesre a nyaron. mert most nagyon messze van a portoban mutatott teljesitmenyetol.

Avatar
Mucer Tivadar
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006. február 20., hétfő 15:53

#4550 Hozzászólás Szerző: Mucer Tivadar »

Láttam a tévében amikor Csukcs földön ismét megválasztoták kormányzónak. Olyan képet vágott mint akit spenóttal etetnek. Haha! :) Rohadtúl nem akarta, de "nás" Putyin megmondta neki, hogy ez van.
Megmondom őszintén amíg nem lesz a Chelsea önfentartó nyereséges, addig igenis féltem. Bármi megtörténhet, még akkor is, ha Abramovics nem húz ujjat Putyinnal.

Avatar
Mucer Tivadar
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006. február 20., hétfő 15:53

#4551 Hozzászólás Szerző: Mucer Tivadar »

.bár nem úgy néz ki a feje! :D

Avatar
Mucer Tivadar
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006. február 20., hétfő 15:53

#4552 Hozzászólás Szerző: Mucer Tivadar »

Na ez az! Smertyin az, aki egy fikarcnyit se rosszabb mint Essien. Arról nem is beszélve, hogy univerzális!
A sok igazolással szerintem egy kicsit Abra pénztárcáját is könnyelműen kurtítgatják, mert látják, hogy ez csak bólogat, szart se ért a focihoz pénze meg dögivel. Lassan lehet, hogy az asztalra fog csapni....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#4553 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Wayne azért ment kölcsönbe, mert játszani akar a VB-n.
Bár szerintem fázisokkal jobb, mint ADH!!!!
Basszus, hány játékos van már kölcsönbe?? El kéne feledni ezt a módszert!!

Smertin - szerintem tök jó volt
Jarosik - adjuk el, bár nem olyan rossz
Verón - tudtátok, hogy még a mi játékosunk???
Nuno Morais - minek vettük meg??

Maniche remélem visszamegy Oroszországba, mert Ő AZ aki nem ide való!
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#4554 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Teljesen igazad van o egy Angol tehetseg .De csak az ,egy tehetseg neki is kell valamit tenni hogy elorebb jusson .Lasd Cole tavaly .Ha kell kerje azt hogy elmehessen kolcsonbe , mint Wayne .Kell a gyakorlat a tapasztalat .En nem azt mondom hogy el kell dobni , en azt mondom ha kapszegy lehetoseget elj vele .Senkit nem erdekel mit csinalt tavaly , a fontos MIT CSINALSZ MOST .

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#4555 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

grimrieper írta:Figyusz ennyi penzert ha azt modjak hogy kapus legyel legalabb probald meg .
Ha ezt vennénk mindenütt figyelembe, akkor Drogbát, Crespot, Ferreirát mindenféle képpen el lehetne küldeni.

Amúgy érdekes a példád. Tavaly a Newcastle elleni FA kupa meccsen Cudicini-t akkor állították ki, amikor már nem volt csere. Glenny állt be a kapuba és remekül védett! Pl. egy nagy szabadrúgást!! Nézd csak vissza! :wink:

GO JOHNNO!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#4556 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Johnson még nincs 21 éves és már 5-ször volt válogatott. Az első évében -de ezt már sokszor elmondtam- 4 rúgott gól mellett nagyon jól játszott. A tavalyi szezonban nagyon kevés szerepet kapott Ferreira miatt.
De idén, amikor játszott, igenis mindig nagyon jó volt. Amikor nem, akkor a csapat nagy szar volt.
És utcalány jó védő. Sokkal eszesebb, mint Paolo. Igen, mintahogy már valaki leírta, nem elbikázza, hanem csinál egy cselt és emberhez passzol.
A tavalyi szezon legszebb gólpassza az övé volt, ehhez kétség sem fér.

FIATAL! ANGOL! TEHETSÉGES! 3 ÉVE CHELSEA JÁTÉKOS!
Mi más kell még neki, mint bizalom és játéklehetőség???????

GO GO GLENNY!!!!!!!!!!!!
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#4557 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

To Torre

Figyusz ennyi penzert ha azt modjak hogy kapus legyel legalabb probald meg .Es kulonben is a hozza allas , a sziv ,az akarat ,ezt latod a Terrytol szerintem neki ot kene neznie ,es nem a luvnyakat hajkuraszni az ejszakaban .Jo nem jatszik sokat de ha lehetoseget kap akkor eljen vele .Nem pedig a kifogas hogy miert nem megy .Kit erdekel menni vagy meghalni .Ha nem vagy idevalo nincs kek szived akkor menj a Pool -ba a sok leftover koze .Ez az en velemenyem .Meg egyszer nekem lenne ilyen lehetosegem en atharapnam a torkat az ellenfelnek,harcolni foggal kormmel ez az amit Jose ertekel ,es nem a pityergest hogy most eppen faj a hajam .

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#4558 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:Ferreira előnye annyi, hogy a kockázat szikráját sem vállalja be, míg Johnson-ban benne van a könnyelműség, mivel ő képes megcsinálni egy cselt. :D Ferreira pedig a "csak a biztos" játékot játsza. (Inkább az ellenfél térfeléről hazaad, csak nehogy baj legyen.) :D
tehat pontosan azt teszi, amit jose elvar tole.
Ezt mindannyian tudjuk...(csak itt nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy többet nem is lehetne várni tőle)...
...kedvezőtlen eredmény esetén semmit nem tudna hozzátenni a támadás építéshez...

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#4559 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Johnsonnal az a baj hogy egyszerűen még nem kész ,érett játékos. Hihetetlenül jó adottságai vannak,de nem lehet egy lapon emlegetni mondjuk a 20 éves Terry-vel, aki már akkor KÉSZ játékos volt. Egyszerűbben: például cselez mikor ki kéne bikázni a stadionból, és hosszan indít mikor egy passzív oldalpassz hasznosabb lenne. Ezt lehetne csiszolni, csak egy a bökkenő, ez évi 10-12 meccsel nem megy. Tényleg jobb volna egy-két évre kölcsönadni. Bocs a J. fanoktól... :D

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#4560 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

andyslacker írta:
Zolaisgod írta:
zirkonium írta:Charlton - Middlesbrough
Aston Villa/Man City - Bolton/West Ham
Chelsea FC - Newcastle
Birmingham - Liverpool
itt már nincs könnyű ellenfél. örülök, h a Charltont megúsztuk. Shearerék remélem kapni fognak! Mourinho 100%-os csapatot kell, h kiállítson, nem úgy mint tegnap!
És nem úgy, mint tavaly.....nem akarok hármas cserét látni a félidőben :)
Tavaly csak a Barca miatt nem volt 100%-os a csapat. Vasárnap volt a meccs, majd kedden Barca. Szemétláda Shearer! Még sárgát sem kapott!

Válasz küldése