FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#4681 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ha továbbjutunk az Everton ellen akkor a Colchester vár ránk az első ligából! Ja és a Mu a Pool-t kapta!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#4682 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Finoman fogalmazva is kínos volt ez a szombati eredmény.....
JM észrevehetné, hogy néha annyira biztonsági, amit játszunk, hogy az már nem ritkán a nézhetőség alsó határát súrolja. Nagyon nem ártana egy kis tökösség a játékunkba. Most a felállás kimondottan jó volt, csak amit csináltak az nem.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#4683 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ja, és nagyon remélem, hogy összekapják magukat a fiúk! Számomra az FA fontosabb a BL-nél, rettenetesen örülnék, ha megnyernénk!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#4684 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nálam Glenny volt egyértelműen a meccs embere.
Carlo jó volt.
Terry átlagos.
Gallas átlagos.
ADH gyenge, nagyon gyenge.
Maniche: Nekem Tiagós volt. Nagyon Tiagós!:(
Lampard csak a második félidőben csinált valamit.
Maka: átlagos
Joey: nem élete meccse
Robben: Szintén
Crespo: Nagyon gyenge, a helyzeteket be kellett volna lőni. Mást meg nem csinált

C.Cole: Ő a meccs második legjobbja!!
Duff: Ő is elég jó volt
Huth: Tette a dolgát

Összegezve, én csak két pozitívumot láttam:

GLEN JOHNSON ÓRIÁSI!
CARLTON COLE SZINTÉN!
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#4685 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

A tegnapi produkció egy nagy fos volt...a meccs is egy nagy fos volt...mostanában, azt kell hogy mondjam, az első félidőben mindig megy a lötyögés a pályán...aztán a második félidőben felpörög a csapat és rúgunk egy esetenként két gólt...ez a barca ellen kevés lesz és mint láthattuk tegnap is, egy középcsapat ellen is....

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#4686 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Ilyen "tűztelen" félidőre nem is emlékszem, mint az Everton elleni első játékrészre. (Igaz, hogy minden meccset nem lehet megnyerni.)
A kettős csere jót tett a csapatnak. Végre együtt volt a pályán J.Cole, Robben & Duff...amire még nem nagyon emlékszem, hogy lett volna példa. :-) Szerintem nem is lesz sűrűn ebben a szerkezetben. Most is csak negyed órát tartott, aztán teljesen értelmetlen volt, hogy feladtuk a "nyomást" Huth behozatalával. (Pedig akkor úgy tűnt, hogy meg lehet a meccs.) Már ekkor borítékolható volt a ráadás meccs, amely aztán most már végképp nem a legjobbkor jön. (Pénzügyi tekintetben talán.) :-)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#4687 Hozzászólás Szerző: undertow »

(lusta vagyok, ugyhogy ez c&p lesz)

glenny nem kezdett tul jol, de aztan egeszen belejott. paolot tovabbra is megbizhatobb vedonek tartom, de glennyt azert szivesebben latom a palyan.
huth meg ha kezdett volna, akkor nem lett volna ennyi problemank fergusonnal es a sok beivelt labdaval...
es carlton jol jatszott, ketszer is nagy helyzetet csinalt cresponak.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#4688 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Minden jó ha jó a vége, Bolton-Arsenal 1-0!!! :lol: :lol: :lol:

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#4689 Hozzászólás Szerző: Dani »

Gyeszti írta:Szerintem Johnson ma bizonyította, hogy igenis helye van a kezdőbe. Remekül cselezett, a becsúszásai pontosak voltak. Igaz, hogy a hosszú előreíveléseket még gyakorolnia kell, de még nagyon fiatal, és lesz rá ideje. Ferreira meg húzzon haza, vagy párnázza ki a kispadon az egyik széket!

Uff!
Azért én akármennyire nem szeretek 1-2 Chelsea játékost,nem beszélek így róla,hiszen a "mienk". :wink:
Sztem Ferreira Egyenlőre SOKKAL jobb mint Johnson...
(függetlenül a mai teljesítményétől)
Szinte csak a jobboldalunkat támadták,hiszen az ellenfél is tudta,hogy ez a rész sebezhető...(ha Johnson van ott)
Egyenlőre kiállta próbát,de mi lesz egy nagyobb kaliberü csapat ellen?
Sztem Johnson még nem való a kezdőbe,nincs rutinja,és ez megbosszúlhatja magát.....(bár tudom rutint csak sok játékkal lehet szerezni...)

Cheerleader
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005. december 29., csütörtök 18:22

#4690 Hozzászólás Szerző: Cheerleader »

Ma a "bármit csinálunk semi nem jön össze" napunk volt. Hihetetlen hogy a 60 perc környékén volt az első normális kapuralövésünk. Crespo oltári ziccereket hagyott ki, de C. Cole beállitásával nagyon felpörgött a játék. Maniche meg eddig nem valami nagy szám. Johnson ahhoz képest hogy mikor játszott legutóbb nem volt rossz. remek cselei voltak. annak meg külön örültem, hogy végre Carlo védett. Kaphatna több lehetőséget is.
Meg valahogy úgy tünt hogy a srácok nem vtték komolyan(?) a meccset, vagy hullámvölgy van?? :roll:
De rem azért továbbjutunk. azaz tovább kell menni!! Idén a kupát is akarom..!!! Szóval HAJRÁÁÁ!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#4691 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Sztem C.Cole amikor beállt, fellendült a játékunk.....sokat passzolt, és majdnem gólpasszt adott Cresponak, csak ő kihagyta......vhogy az everton a nagycsapatok ellen tud brilliózni, de a visszavágó a Stamfordon lesz, ahol (sztem) garantált a siker.......Úgyhogy COME ON BLUES!!!!!!!!!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#4692 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Szerintem Johnson ma bizonyította, hogy igenis helye van a kezdőbe. Remekül cselezett, a becsúszásai pontosak voltak. Igaz, hogy a hosszú előreíveléseket még gyakorolnia kell, de még nagyon fiatal, és lesz rá ideje. Ferreira meg húzzon haza, vagy párnázza ki a kispadon az egyik széket!

Uff!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#4693 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Hát nem hiányzott ez az extra meccs, amely február 8-án lesz 20:45-kor. Előtte 5-én a Pool jön majd 11-én a Borohoz megyünk. 22-én pedig jön a Barcelona.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#4694 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nálam C.Cole volt a legjobb ! Igen motiválattlan volt a brigád ! Drogba egyre jobban hiányzik ! Duff-ot vissza a kezdőbe !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#4695 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

1:1 Lampard!!!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#4696 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

del Horno helyett C. Cole
Maniche helyett Duff
szinte 4 csatárral játszunk már...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#4697 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Vezet az Everton 1:0 36.perc

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#4698 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Nem tud valaki egy linket, ahol tudnám nézni a meccset, mert a pplive-on az egyiken nem jön be, a másikon meg mást adnak...
Akinek van előfizetése a ChelseaTV Online-ra, az el tudná nekem küldeni az élő rádiós közvetítés linkjét, mert ha nincs más...

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#4699 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Gyerünk Glen! Most megmutathatod! Come on!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#4700 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Így kezdünk az Everton ellen:
C Cudicini, G Johnson, W Gallas, J Terry, A Del Horno, A Robben, C Makelele, F Lampard, N Maniche, H Crespo, J Cole

Válasz küldése