FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: FA-kupa

#101 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

broduer írta: 2021. április 17., szombat 16:39
AwayRoller írta: 2021. április 17., szombat 15:27 broduer túl nagy hatással volt rád tomi kolléga? :lol:
OFF:
Igazából csak szórakoztat ez a "londoni, fölényes, én a csapat közelében élek, ezért jobban látom a dolgokat" szurkolótípus. Ezen a fórumon már nem ő az első ilyen. Nem tom ki emlékszik még grimreapear (vagy valami hasonló nevű) felhasználóra. Na például benne is keveredett a bunkóság és a kivagyiság, ami sokaknak humoros volt, nekem inkább sértő. De mintha lett volna még egy ilyen londoni tag, - a nevére már nem emlékszem -, aki hasonlóan magas lóról, illetve egy ilyen negatív-szurkolói ultra stílusban beszélt a csapatról. Szóval igazából csak kicsit vicces és egyben érthetetlen ez a jelenség. Ha van humorérzéke, akkor Tomi sem veszi magára (bár nem vagyok benne biztos, hogy nem egy troll), nyilván nem személyes.
OFF vége

A mai meccstől amúgy nem várok sok jót. A City ellen az elmúlt időszakban nem sok esélyünk volt. Nagyon jó csapat, bár kíváncsi leszek, hogy az 5 védő mennyire fogja tudni semlegesíteni a játékukat. Én valahogy így állnék ma fel, főleg kontrákra játszva: Kepa - Azpi, Zouma, Rüdiger, - James, Kanté, Gilmour, Chilwell - CHO, Werner, Mount
A legnagyobb áldás az utóbbi években, hogy grim és dankodavid vagy, ki eltünt a fórumról...istentelen furkók voltak, annak ellenére, hogy jegyszerzésben állítólag segítették a tagokat, de ez nem teszi semmissé az ordenáré bunkó stílust.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: FA-kupa

#102 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta: 2021. április 17., szombat 15:27 broduer túl nagy hatással volt rád tomi kolléga? :lol:
OFF:
Igazából csak szórakoztat ez a "londoni, fölényes, én a csapat közelében élek, ezért jobban látom a dolgokat" szurkolótípus. Ezen a fórumon már nem ő az első ilyen. Nem tom ki emlékszik még grimreapear (vagy valami hasonló nevű) felhasználóra. Na például benne is keveredett a bunkóság és a kivagyiság, ami sokaknak humoros volt, nekem inkább sértő. De mintha lett volna még egy ilyen londoni tag, - a nevére már nem emlékszem -, aki hasonlóan magas lóról, illetve egy ilyen negatív-szurkolói ultra stílusban beszélt a csapatról. Szóval igazából csak kicsit vicces és egyben érthetetlen ez a jelenség. Ha van humorérzéke, akkor Tomi sem veszi magára (bár nem vagyok benne biztos, hogy nem egy troll), nyilván nem személyes.
OFF vége

A mai meccstől amúgy nem várok sok jót. A City ellen az elmúlt időszakban nem sok esélyünk volt. Nagyon jó csapat, bár kíváncsi leszek, hogy az 5 védő mennyire fogja tudni semlegesíteni a játékukat. Én valahogy így állnék ma fel, főleg kontrákra játszva: Kepa - Azpi, Zouma, Rüdiger, - James, Kanté, Gilmour, Chilwell - CHO, Werner, Mount

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: FA-kupa

#103 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pityee írta: 2021. április 17., szombat 13:49 Ha jól tudom, ma már lehetnek nézők a meccsen. Tudni, hogy milyen számú nézőszámot engedélyeztek?
4000 fo, de csak Brent keruletben elok es a key workerek mehetnek be.


"Wembley will have 4,000 fans, with tickets limited to Brent residents and key workers."

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.co ... 774003.amp

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: FA-kupa

#104 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer túl nagy hatással volt rád tomi kolléga? :lol:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: FA-kupa

#105 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2021. április 17., szombat 13:49 Ha jól tudom, ma már lehetnek nézők a meccsen. Tudni, hogy milyen számú nézőszámot engedélyeztek?
Nem, de mindegy is, a City más kávéház, gyorsan gurítanak majd párat az első 10 percben, hogy lehűljenek a kedélyek, aztán mehet amúgy is mindenki haza.

Viccet félre téve, én sehol nem találom erről az infót.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#106 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha jól tudom, ma már lehetnek nézők a meccsen. Tudni, hogy milyen számú nézőszámot engedélyeztek?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: FA-kupa

#107 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Drogbert írta: 2021. április 15., csütörtök 15:26
Hawaii írta: 2021. április 15., csütörtök 14:42
Bubi írta: 2021. április 15., csütörtök 9:55 Én lehet, hogy elengedném az FA kupát. 10 napon belül játszunk most 4 meccset: City, Brighton, West Ham és Real Madrid, majd utána sincs pihenő, megyünk tovább ugyan ilyen pihenőkkel és tudjuk milyen meccseink lesznek.
Kár lenne elengedni ennyire közel a döntőhöz, és valószínűleg nem is fogjuk, amit én nem is bánok. Lesz még lehetőségünk a következő hetekben más csapatok ellen pihentetni. Összességében én vmi ilyesmi kezdőre számítok: Kepa - Rüdiger, Christensen, Azpi - Alonso, Gilmour, Kovacic, CHO - Werner, Zijes - Havertz.

Kepa az előző FA kupa meccset is megkapta, szerintem most is ő fog védeni. Chilwellre nagyon ráfér már egy kis pihi, bár nem biztos, hogy pont a City ellen fogja majd megkapni a pihenőjét. Ezen kívül Havertz helyett még el tudom képzelni esetleg Giroud-t a kezdőben, attól függően, hogy mit szeretnénk majd játszani.
Tammyval mi van? Tuchel nem kedveli? Serult??? Kellett neki a heti 180k fizu oszt ul a padon...
Is-is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: FA-kupa

#108 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Hawaii írta: 2021. április 15., csütörtök 14:42
Bubi írta: 2021. április 15., csütörtök 9:55 Én lehet, hogy elengedném az FA kupát. 10 napon belül játszunk most 4 meccset: City, Brighton, West Ham és Real Madrid, majd utána sincs pihenő, megyünk tovább ugyan ilyen pihenőkkel és tudjuk milyen meccseink lesznek.
Kár lenne elengedni ennyire közel a döntőhöz, és valószínűleg nem is fogjuk, amit én nem is bánok. Lesz még lehetőségünk a következő hetekben más csapatok ellen pihentetni. Összességében én vmi ilyesmi kezdőre számítok: Kepa - Rüdiger, Christensen, Azpi - Alonso, Gilmour, Kovacic, CHO - Werner, Zijes - Havertz.

Kepa az előző FA kupa meccset is megkapta, szerintem most is ő fog védeni. Chilwellre nagyon ráfér már egy kis pihi, bár nem biztos, hogy pont a City ellen fogja majd megkapni a pihenőjét. Ezen kívül Havertz helyett még el tudom képzelni esetleg Giroud-t a kezdőben, attól függően, hogy mit szeretnénk majd játszani.
Tammyval mi van? Tuchel nem kedveli? Serult??? Kellett neki a heti 180k fizu oszt ul a padon...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: FA-kupa

#109 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bubi írta: 2021. április 15., csütörtök 9:55 Én lehet, hogy elengedném az FA kupát. 10 napon belül játszunk most 4 meccset: City, Brighton, West Ham és Real Madrid, majd utána sincs pihenő, megyünk tovább ugyan ilyen pihenőkkel és tudjuk milyen meccseink lesznek.
Kár lenne elengedni ennyire közel a döntőhöz, és valószínűleg nem is fogjuk, amit én nem is bánok. Lesz még lehetőségünk a következő hetekben más csapatok ellen pihentetni. Összességében én vmi ilyesmi kezdőre számítok: Kepa - Rüdiger, Christensen, Azpi - Alonso, Gilmour, Kovacic, CHO - Werner, Zijes - Havertz.

Kepa az előző FA kupa meccset is megkapta, szerintem most is ő fog védeni. Chilwellre nagyon ráfér már egy kis pihi, bár nem biztos, hogy pont a City ellen fogja majd megkapni a pihenőjét. Ezen kívül Havertz helyett még el tudom képzelni esetleg Giroud-t a kezdőben, attól függően, hogy mit szeretnénk majd játszani.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FA-kupa

#110 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2021. április 15., csütörtök 12:51
emsanya írta: 2021. április 15., csütörtök 12:31 Így hogy mindenki egészseges annyira nem leszünk tartalékosak. Pl. Werner már két meccse pihen, Zijes meg még régebb óta.

Én örülük hogy játszunk itt a cityvel. Jo kis erő felmérő lesz a BL meccsek előtt. Meg úgy alapjáraton hogy kb a világ legjobb csapata ellen mire vagyunk elegek/Tuchel mivel probálkozik.
Szerintem a PSG jobb náluk. A citynél De Bruyne jelenti a különbséget, a PSGnél két ilyen kvalitású játékos is van a támadószekcióban, meg is mutatták a Bayern ellen hogy mit jelentenek ők a csapatuknak.
Szerintem a citynek jobb a kerete, meg Guardiola jobb edző. De mivel Guardiola se fog valtoztatni a feltolt vedekezesen, ahogy a bayern se tette, így Mbappé kepessegeivel a PSG-t tulviheti a cityn is.

De az is igaz ha jatszik Lewa a bayernben, akkor az elso meccsen lehet a bayern nyer 8-3-ra.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: FA-kupa

#111 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2021. április 15., csütörtök 12:31 Így hogy mindenki egészseges annyira nem leszünk tartalékosak. Pl. Werner már két meccse pihen, Zijes meg még régebb óta.

Én örülük hogy játszunk itt a cityvel. Jo kis erő felmérő lesz a BL meccsek előtt. Meg úgy alapjáraton hogy kb a világ legjobb csapata ellen mire vagyunk elegek/Tuchel mivel probálkozik.
Szerintem a PSG jobb náluk. A citynél De Bruyne jelenti a különbséget, a PSGnél két ilyen kvalitású játékos is van a támadószekcióban, meg is mutatták a Bayern ellen hogy mit jelentenek ők a csapatuknak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FA-kupa

#112 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Így hogy mindenki egészseges annyira nem leszünk tartalékosak. Pl. Werner már két meccse pihen, Zijes meg még régebb óta.

Én örülük hogy játszunk itt a cityvel. Jo kis erő felmérő lesz a BL meccsek előtt. Meg úgy alapjáraton hogy kb a világ legjobb csapata ellen mire vagyunk elegek/Tuchel mivel probálkozik.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: FA-kupa

#113 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Jaaaa, van még ez is. Hát akkor szuper, az egyik hozzaállást pl kontrák le lehet tesztelni most, a letámadósat meg a PLben, így ha eljutunk a BL döntőig és ők lesznek az ellenfelek már tudjuk hogyan kell kihúzni a méregfogat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#114 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2021. április 15., csütörtök 9:55 Én lehet, hogy elengedném az FA kupát. 10 napon belül játszunk most 4 meccset: City, Brighton, West Ham és Real Madrid, majd utána sincs pihenő, megyünk tovább ugyan ilyen pihenőkkel és tudjuk milyen meccseink lesznek.
En is elengednem. De ketlem, hogy nagyon tartalekosak leszunk. Azert mar nagyon kozel vagyunk ehhez a kupahoz is, ha Cityt utnenk akkor a dontoben mar konnyebb dolgunk lenne.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: FA-kupa

#115 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én lehet, hogy elengedném az FA kupát. 10 napon belül játszunk most 4 meccset: City, Brighton, West Ham és Real Madrid, majd utána sincs pihenő, megyünk tovább ugyan ilyen pihenőkkel és tudjuk milyen meccseink lesznek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: FA-kupa

#116 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ahogy olvasom Pep tegnapi nyilatkozatát és terveit (nagy vacsora, jó pár üveg palack bor, nagy ünneplés, buláj) szerintem a szombatit elég lazára fogják venni :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#117 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2021. április 5., hétfő 14:56
kecske01 írta: 2021. április 4., vasárnap 22:46 Nezok visszaterhetnek mar a Wembley-be. Aki rendelkezik vakcinaigazolvannyal az mehet, majd elvileg meccsekre.
Nagyon rossz iranyba halad a vilag, de ez itt nagyon off. :roll:
Pontosan... olyanok lesznek az emberek mint az állatok. Ha lesz oltásikönyved akkor mehetsz bárhova, másképp nem. Kabaré, de ez tényleg offos téma.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: FA-kupa

#118 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta: 2021. április 4., vasárnap 22:46 Nezok visszaterhetnek mar a Wembley-be. Aki rendelkezik vakcinaigazolvannyal az mehet, majd elvileg meccsekre.
Nagyon rossz iranyba halad a vilag, de ez itt nagyon off. :roll:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#119 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2021. április 4., vasárnap 23:15
kecske01 írta: 2021. április 4., vasárnap 22:46 Nezok visszaterhetnek mar a Wembley-be. Aki rendelkezik vakcinaigazolvannyal az mehet, majd elvileg meccsekre.
Hurrá, lesz három ember a 82 ezres stadionban... Ma a Rosztov - Szpartak Moszkva orosz bajnokin a 45 ezres rosztovi arénában 33 ezer néző volt, emberek egymás hegyén hátán, mint a régi szép időkben, sehol egy maszk meg semmit nem érő távolságtartás, nevetséges vakcinaigazolvány, le se fossák.

Érdemes megnézni 0:17-től a lelátót, kb. idegen képsorok, hogy tömöttek a széksorok. Ja és hogy ne legyen full off, Moses lőtte a Szpartak első gólját.
https://www.youtube.com/watch?v=i3FgvhYh7Bw
Oroszoknál eddig sem voltak nagyon korlátozások. Ott akkor van koronavírus ha Putyin azt mondja :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FA-kupa

#120 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. április 4., vasárnap 22:46 Nezok visszaterhetnek mar a Wembley-be. Aki rendelkezik vakcinaigazolvannyal az mehet, majd elvileg meccsekre.
Elvileg 8 ezer ember mehet be. Kis lépés de végre lépés hogy ujra nézők legyenek. Nélkülük ezek továbbra is edzőmeccsek kb 1 éve már.

Válasz küldése