FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: FA-kupa

#101 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bubi írta: 2021. április 15., csütörtök 9:55 Én lehet, hogy elengedném az FA kupát. 10 napon belül játszunk most 4 meccset: City, Brighton, West Ham és Real Madrid, majd utána sincs pihenő, megyünk tovább ugyan ilyen pihenőkkel és tudjuk milyen meccseink lesznek.
Kár lenne elengedni ennyire közel a döntőhöz, és valószínűleg nem is fogjuk, amit én nem is bánok. Lesz még lehetőségünk a következő hetekben más csapatok ellen pihentetni. Összességében én vmi ilyesmi kezdőre számítok: Kepa - Rüdiger, Christensen, Azpi - Alonso, Gilmour, Kovacic, CHO - Werner, Zijes - Havertz.

Kepa az előző FA kupa meccset is megkapta, szerintem most is ő fog védeni. Chilwellre nagyon ráfér már egy kis pihi, bár nem biztos, hogy pont a City ellen fogja majd megkapni a pihenőjét. Ezen kívül Havertz helyett még el tudom képzelni esetleg Giroud-t a kezdőben, attól függően, hogy mit szeretnénk majd játszani.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FA-kupa

#102 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2021. április 15., csütörtök 12:51
emsanya írta: 2021. április 15., csütörtök 12:31 Így hogy mindenki egészseges annyira nem leszünk tartalékosak. Pl. Werner már két meccse pihen, Zijes meg még régebb óta.

Én örülük hogy játszunk itt a cityvel. Jo kis erő felmérő lesz a BL meccsek előtt. Meg úgy alapjáraton hogy kb a világ legjobb csapata ellen mire vagyunk elegek/Tuchel mivel probálkozik.
Szerintem a PSG jobb náluk. A citynél De Bruyne jelenti a különbséget, a PSGnél két ilyen kvalitású játékos is van a támadószekcióban, meg is mutatták a Bayern ellen hogy mit jelentenek ők a csapatuknak.
Szerintem a citynek jobb a kerete, meg Guardiola jobb edző. De mivel Guardiola se fog valtoztatni a feltolt vedekezesen, ahogy a bayern se tette, így Mbappé kepessegeivel a PSG-t tulviheti a cityn is.

De az is igaz ha jatszik Lewa a bayernben, akkor az elso meccsen lehet a bayern nyer 8-3-ra.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: FA-kupa

#103 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2021. április 15., csütörtök 12:31 Így hogy mindenki egészseges annyira nem leszünk tartalékosak. Pl. Werner már két meccse pihen, Zijes meg még régebb óta.

Én örülük hogy játszunk itt a cityvel. Jo kis erő felmérő lesz a BL meccsek előtt. Meg úgy alapjáraton hogy kb a világ legjobb csapata ellen mire vagyunk elegek/Tuchel mivel probálkozik.
Szerintem a PSG jobb náluk. A citynél De Bruyne jelenti a különbséget, a PSGnél két ilyen kvalitású játékos is van a támadószekcióban, meg is mutatták a Bayern ellen hogy mit jelentenek ők a csapatuknak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FA-kupa

#104 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Így hogy mindenki egészseges annyira nem leszünk tartalékosak. Pl. Werner már két meccse pihen, Zijes meg még régebb óta.

Én örülük hogy játszunk itt a cityvel. Jo kis erő felmérő lesz a BL meccsek előtt. Meg úgy alapjáraton hogy kb a világ legjobb csapata ellen mire vagyunk elegek/Tuchel mivel probálkozik.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: FA-kupa

#105 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Jaaaa, van még ez is. Hát akkor szuper, az egyik hozzaállást pl kontrák le lehet tesztelni most, a letámadósat meg a PLben, így ha eljutunk a BL döntőig és ők lesznek az ellenfelek már tudjuk hogyan kell kihúzni a méregfogat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#106 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2021. április 15., csütörtök 9:55 Én lehet, hogy elengedném az FA kupát. 10 napon belül játszunk most 4 meccset: City, Brighton, West Ham és Real Madrid, majd utána sincs pihenő, megyünk tovább ugyan ilyen pihenőkkel és tudjuk milyen meccseink lesznek.
En is elengednem. De ketlem, hogy nagyon tartalekosak leszunk. Azert mar nagyon kozel vagyunk ehhez a kupahoz is, ha Cityt utnenk akkor a dontoben mar konnyebb dolgunk lenne.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: FA-kupa

#107 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én lehet, hogy elengedném az FA kupát. 10 napon belül játszunk most 4 meccset: City, Brighton, West Ham és Real Madrid, majd utána sincs pihenő, megyünk tovább ugyan ilyen pihenőkkel és tudjuk milyen meccseink lesznek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: FA-kupa

#108 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ahogy olvasom Pep tegnapi nyilatkozatát és terveit (nagy vacsora, jó pár üveg palack bor, nagy ünneplés, buláj) szerintem a szombatit elég lazára fogják venni :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#109 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2021. április 5., hétfő 14:56
kecske01 írta: 2021. április 4., vasárnap 22:46 Nezok visszaterhetnek mar a Wembley-be. Aki rendelkezik vakcinaigazolvannyal az mehet, majd elvileg meccsekre.
Nagyon rossz iranyba halad a vilag, de ez itt nagyon off. :roll:
Pontosan... olyanok lesznek az emberek mint az állatok. Ha lesz oltásikönyved akkor mehetsz bárhova, másképp nem. Kabaré, de ez tényleg offos téma.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: FA-kupa

#110 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta: 2021. április 4., vasárnap 22:46 Nezok visszaterhetnek mar a Wembley-be. Aki rendelkezik vakcinaigazolvannyal az mehet, majd elvileg meccsekre.
Nagyon rossz iranyba halad a vilag, de ez itt nagyon off. :roll:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#111 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2021. április 4., vasárnap 23:15
kecske01 írta: 2021. április 4., vasárnap 22:46 Nezok visszaterhetnek mar a Wembley-be. Aki rendelkezik vakcinaigazolvannyal az mehet, majd elvileg meccsekre.
Hurrá, lesz három ember a 82 ezres stadionban... Ma a Rosztov - Szpartak Moszkva orosz bajnokin a 45 ezres rosztovi arénában 33 ezer néző volt, emberek egymás hegyén hátán, mint a régi szép időkben, sehol egy maszk meg semmit nem érő távolságtartás, nevetséges vakcinaigazolvány, le se fossák.

Érdemes megnézni 0:17-től a lelátót, kb. idegen képsorok, hogy tömöttek a széksorok. Ja és hogy ne legyen full off, Moses lőtte a Szpartak első gólját.
https://www.youtube.com/watch?v=i3FgvhYh7Bw
Oroszoknál eddig sem voltak nagyon korlátozások. Ott akkor van koronavírus ha Putyin azt mondja :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FA-kupa

#112 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. április 4., vasárnap 22:46 Nezok visszaterhetnek mar a Wembley-be. Aki rendelkezik vakcinaigazolvannyal az mehet, majd elvileg meccsekre.
Elvileg 8 ezer ember mehet be. Kis lépés de végre lépés hogy ujra nézők legyenek. Nélkülük ezek továbbra is edzőmeccsek kb 1 éve már.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: FA-kupa

#113 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2021. április 4., vasárnap 22:46 Nezok visszaterhetnek mar a Wembley-be. Aki rendelkezik vakcinaigazolvannyal az mehet, majd elvileg meccsekre.
Hurrá, lesz három ember a 82 ezres stadionban... Ma a Rosztov - Szpartak Moszkva orosz bajnokin a 45 ezres rosztovi arénában 33 ezer néző volt, emberek egymás hegyén hátán, mint a régi szép időkben, sehol egy maszk meg semmit nem érő távolságtartás, nevetséges vakcinaigazolvány, le se fossák.

Érdemes megnézni 0:17-től a lelátót, kb. idegen képsorok, hogy tömöttek a széksorok. Ja és hogy ne legyen full off, Moses lőtte a Szpartak első gólját.
https://www.youtube.com/watch?v=i3FgvhYh7Bw
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#114 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nezok visszaterhetnek mar a Wembley-be. Aki rendelkezik vakcinaigazolvannyal az mehet, majd elvileg meccsekre.

zs198
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: FA-kupa

#115 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Bandi írta: 2021. március 21., vasárnap 20:13 Igazából mindegy, ha nem most kaptuk volna őket akkor valószínűleg a döntőben kellett volna találkoznunk velük. Így most hamarabb túlesünk rajta :D
Pontosan.
De én azt se bánom ha nem megyünk tovább!
Legyen meg a top 4! És masírozzunk be a BL döntőbe! :)
GO BLUES

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#116 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Gondoltam, hogy a Porto utan nem lesz makunk, hogy behuzzuk a Sotont is. Mindegy, gondoltam, hogyha ezt a kupat megakarjuk nyerni, akkor oket is le kell gyurnunk, elkerulhetetlen.
Ohh Chelsea we love you..

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: FA-kupa

#117 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Igazából mindegy, ha nem most kaptuk volna őket akkor valószínűleg a döntőben kellett volna találkoznunk velük. Így most hamarabb túlesünk rajta :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: FA-kupa

#118 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Persze hogy a City.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: FA-kupa

#119 Hozzászólás Szerző: Traxver »

city-t kaptuk

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: FA-kupa

#120 Hozzászólás Szerző: broduer »

Anti írta: 2021. február 11., csütörtök 22:28 Ha továbbjutunk:

ANGOL FA-KUPA
A NEGYEDDÖNTŐ PÁROSÍTÁSA
Everton–Manchester City
Bournemouth (II.)–Southampton
Leicester City–Manchester United
Barnsley (II.)/Chelsea–Sheffield United
Jó lenne nyerni valamit, jót tenne ennek a fiatal csapatnak. Kár, hogy Guardiola fétise ezek az angol kupák, jó lenne, ha az Everton kiejtené őket.

Válasz küldése