FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#341 Hozzászólás Szerző: Pityee »

fst200 írta:
andrewm93 írta:Nagyon legalja, hogy mennyi majom irogatja ma a neten, hogy micsoda csalás történt, meg hogy Hazard mekkora diver. A piros tényleg jogtalan volt, de az, hogy mindenki Hazardot rúgdossa és mégis mi a tökömért fetreng, na ez már a legalja... Kicsit rossz nézni, hogy Mourinho sem változott semmit sem, még mindig a kifogásokat keresi és még a csapatunkba is simán beleszáll. Ezzel együtt is szemétség volt egykét szurkolónktól a Fuck off Mourinho-zás.
Nem értem miért kellett a fuck off Mourinho.. ha ő lepett volna le oké,ha ő árulja el a csapatot oké,de így azért ez rohadtul nem jogos,szerette ezt a klubbot,megfurtak és kirúgták, annyira nem lehetett poen neki sem!
Amit elértünk vele amiatt meglehetne a tisztelet felé a szurkolók részéről!
Bírom Contet ,de közel sem bírom még annyira mint amennyire anno Mou-t
Szerintem ebbe a témába ne menjünk bele megint, mert már elég sokszor ki lett itt fejtve orrvérzésig. Speciel én már most jobban bírom Contet a mentalitása és a hozzáállása miatt és ne állítsuk be csozét áldozatként, mert közel sem az. Ahogy ő is nyilatkozta, mindenki a sajátját védi és a szurkolók Contet védték, jogosan.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: FA-kupa

#342 Hozzászólás Szerző: fst200 »

andrewm93 írta:Nagyon legalja, hogy mennyi majom irogatja ma a neten, hogy micsoda csalás történt, meg hogy Hazard mekkora diver. A piros tényleg jogtalan volt, de az, hogy mindenki Hazardot rúgdossa és mégis mi a tökömért fetreng, na ez már a legalja... Kicsit rossz nézni, hogy Mourinho sem változott semmit sem, még mindig a kifogásokat keresi és még a csapatunkba is simán beleszáll. Ezzel együtt is szemétség volt egykét szurkolónktól a Fuck off Mourinho-zás.
Nem értem miért kellett a fuck off Mourinho.. ha ő lepett volna le oké,ha ő árulja el a csapatot oké,de így azért ez rohadtul nem jogos,szerette ezt a klubbot,megfurtak és kirúgták, annyira nem lehetett poen neki sem!
Amit elértünk vele amiatt meglehetne a tisztelet felé a szurkolók részéről!
Bírom Contet ,de közel sem bírom még annyira mint amennyire anno Mou-t

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: FA-kupa

#343 Hozzászólás Szerző: kazomester »

bules írta:"Hívhatnak, ahogy akarnak, én profi vagyok. Amíg a Chelsea-nél nem lesz egy olyan menedzser, aki négy bajnokságot nyer nekik, addig én vagyok a Number One. Amint nyer valaki velük négyszer, csak a másodikszámú leszek. De addig, "Júdás" az első!"
https://i.ytimg.com/vi/yryxH_DrBR8/maxresdefault.jpg

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: FA-kupa

#344 Hozzászólás Szerző: bules »

"Hívhatnak, ahogy akarnak, én profi vagyok. Amíg a Chelsea-nél nem lesz egy olyan menedzser, aki négy bajnokságot nyer nekik, addig én vagyok a Number One. Amint nyer valaki velük négyszer, csak a másodikszámú leszek. De addig, "Júdás" az első!"

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#345 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:https://www.youtube.com/watch?v=MeKfBt0TZo8

Fent, valami, valóban elszakadt az öregnél. Képes felvázolni, hogy ő a BL-ben jól állt a csapattal és bár a PL-ben nem szerepeltünk jól, megnyerhettük volna a BL-t és akkor lenne európai kupaszereplés. Tehát a team a béna, hogy miután ő lelépett, képtelen volt behúzni a BL-t. :mrgreen:
Csozé, csozé... már ott tart, hogy a nevén se tudja hívni a volt játékosait :lol: Chelsea goalkeeper, Chelsea captain :mrgreen: Ja meg azt okvetlen kiemelte, hogy mennyire büszke a MU!! szurkolókra :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#346 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Nalam ott mutatkozik meg az, hogy teljesen vege van es full vakon van, hogy azt mondta magasan Pogba volt tegnap a legjobb jatekos a palyan. ( ha ez csak kacsa-nson olvastam- akkor bocsanat Jose)
Meg a sajat csapatuk atlaganal is elmaradt, Kante-Hazard duohoz kepest meg fenyevnyire volt..

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: FA-kupa

#347 Hozzászólás Szerző: laczze »

Amit ad azt kapja, pont Ő ment át kurvába elöbb. Mondom ezt úgy, hogy egyébként elitélem a fuck José "szurkolást", mondjuk bőven elég annyi elégtétel, hogy szopni jár a Bridge re :)
Viszont Cahill gyakorolhatná az 1v1 et, mi a faszt hátrált 20 méteren keresztül egészen a 16osig azt nemértem
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: FA-kupa

#348 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Nagyon legalja, hogy mennyi majom irogatja ma a neten, hogy micsoda csalás történt, meg hogy Hazard mekkora diver. A piros tényleg jogtalan volt, de az, hogy mindenki Hazardot rúgdossa és mégis mi a tökömért fetreng, na ez már a legalja... Kicsit rossz nézni, hogy Mourinho sem változott semmit sem, még mindig a kifogásokat keresi és még a csapatunkba is simán beleszáll. Ezzel együtt is szemétség volt egykét szurkolónktól a Fuck off Mourinho-zás.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: FA-kupa

#349 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Van visszhangja a meccsen, José és a manchesteri szurkolók a bíróra kenik a vereséget. Szerintem ez nevetséges. A piros lap előtt ugyan úgy nyomozták csak a labdát, ugyan úgy átszaladtunk rajtuk Hazard-dal meg Willian-nel. A piros meg tök jogos volt. Az első sárgán lehet vitatkozni, de sárgásan így felkúrni Eden-t hülyeség volt, nem gondolkodott Herrera. A kiállítása előtt pár perccel Oliver kiselőadást tartott Jones-nak és Smalling-nak egy Hazard elleni fault után mert kezdett durvulni a helyzet. Herrera-t szórták ki, de azt a piros lapot kollektívan az MU érdemelte ki, tényleg vicc volt amit Hazard-dal csináltak az első 30 percben. Conte ki is emelte ezt:

"We go to play football, and my players, they want to play football. I think in 20-25 minutes, Eden, for him, wasn't possible to play football."

Egyszerűen nem tudták megfogni tegnap a meccs elején. Rojo, Jones, Smalling, Darmian és Herrera is felrúgta őt az első 25 percben, Rashford és Mkhitaryan meg megpróbálták. Ezt szankcionálni kell, mert az nem foci vadásznak egy játékosra.

Willian-t amúgy csak én kevertem össze állandóan Moses-szel?

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: FA-kupa

#350 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Parazs kis meccs volt, de izgalomentes. Az elso perctol bunkerezett az utd, akar tobb gollal is nyerhetunk volna. Erthetetlen szamomra, hogy meg a 85. percben is csak vedekeztek, ez a hires csoze taktika vagy ennyire fostak, hogy ki nem tomjuk oket?

Nyaron egy klasszis RW, Kante melle egy minosegi btb es komoly eselyekkel vaghatunk neki a BL-nek.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: FA-kupa

#351 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ránk mondják, hogy undorittó csapat meg játékosok, edző meg mindenki, erre az ő játékosuk azok akik taposnak (Hazardot) rugdalóznak, fellöknek nem tudnak veszíteni és José is folyton próbálja beoltani a klubot, de főleg Contét. De szerencsére ismét zsebrerakta a nagy Josét Antonio Conte taktikailag és mindenhogyan :)
Bírtam Josét mert tényleg legenda, de a saját szobrát dönti le. Bár azt elhiszem frusztráló lehet, hogy Conte így összerakott minket és kitalálta a csapathoz illő taktikát és ezzel mélytorkoztatjuk a többi csapatot :)
Heti 1 meccs ide vagy oda, baszok én a kiállításra (jogos) es a hiányzókra egy köcsög united et szopattunk ma le ismét, csak most több a kifogás mint 4-0 után.
Ja és majd igazolnak még pár "világlegdrágábbjátékosát" és akkor elérhetmek oda ahol most tartunk mi Alonsoval meg Matic al...
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: FA-kupa

#352 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta: https://www.youtube.com/watch?v=MeKfBt0TZo8" onclick="window.open(this.href);return false;

Fent, valami, valóban elszakadt az öregnél. Képes felvázolni, hogy ő a BL-ben jól állt a csapattal és bár a PL-ben nem szerepeltünk jól, megnyerhettük volna a BL-t és akkor lenne európai kupaszereplés. Tehát a team a béna, hogy miután ő lelépett, képtelen volt behúzni a BL-t. :mrgreen:
Hát ezt ha saját fülemmel nem hallom, nem hiszem el még tőle sem, hogy ilyet képes mondani... Ez teljesen kikészült idegileg, egy roncs, abnormális egy ember. A rossz PL-szereplésben (és az ott nem megszerzett BL-kvalin) pedig osztozik a felelősségen az utódjával, hát tényleg, micsoda nagylelkű, hogy ilyen gesztust tesz... :D

Emellett a szokásos bírózás is megvolt természetesen, továbbá egy gyenge kifogás arra, hogy miért nem volt hajlandó odamenni kezet nyújtani Contéhoz meccs végén. Természetesen elmondta, hogy az FA is ellenük van, mivel a Rosztov már vasárnap kora délután lejátszotta soros bajnokiját velük ellentétben, újabb hátrányt szenvednek ezáltal. Gondolom ha szombat fél hétkor lett volna a meccs mondjuk, akkor a másik véglet lenne a baja, hogy még haza sem értek Oroszországból. :roll:

Az pedig tényleg utcalány nehezére esik, hogy kimondja annak a kapusnak (Kurti) és védőnek (Cahill) a nevét, akiknek hathatós közreműködésével megnyerte a harmadik PL-trófeáját, ha már annyira büszkén emlegeti ebben a pár percben a serlegeit? "Rashford faces the Chelsea goalkeeper", "...and the Chelsea captain grabs him and stops him...". Bravó Dzsozé!
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: FA-kupa

#353 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:https://www.youtube.com/watch?v=MeKfBt0TZo8

Fent, valami, valóban elszakadt az öregnél. Képes felvázolni, hogy ő a BL-ben jól állt a csapattal és bár a PL-ben nem szerepeltünk jól, megnyerhettük volna a BL-t és akkor lenne európai kupaszereplés. Tehát a team a béna, hogy miután ő lelépett, képtelen volt behúzni a BL-t. :mrgreen:
Csatlakozom a szurkolókhoz: Fuck off Mourinho :wink:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: FA-kupa

#354 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

https://www.youtube.com/watch?v=MeKfBt0TZo8" onclick="window.open(this.href);return false;

Fent, valami, valóban elszakadt az öregnél. Képes felvázolni, hogy ő a BL-ben jól állt a csapattal és bár a PL-ben nem szerepeltünk jól, megnyerhettük volna a BL-t és akkor lenne európai kupaszereplés. Tehát a team a béna, hogy miután ő lelépett, képtelen volt behúzni a BL-t. :mrgreen:

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#355 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

adrian1989 írta:Herrera esete normál esetben nem lett volna 2. sárga de mivel látta a bíró, hogy Hazard egyfolytában lekaszabolják ezért ennek így vetett véget és ez ezért egy nagyon jó döntés volt.
Mondjuk én Herrerat már azért kiállítottam volna, ahogy az első sárgája után odament Oliverhez és ordibált vele, mint valami idegbeteg.
Persze ez lehet, hogy vicces Costa avatarral :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#356 Hozzászólás Szerző: Pityee »

IsteniDiego írta:
laczze írta:Valaki tud valamit a José szurkolói fikázásról?
Egyébként kár az emberhátrány, jobb lett volna 11 emberrel kiverni őket és José is benyalta a 2 visszatérését 5-0 al eddig, mert fogadni mernék ö tombolt volna a legjobban egy Mu golnál.
Többek között Útwengeren is van egy videó, amin a Chelsea szurkolók "Fuck Off Mourinho"-znak, majd 3 ujját mutatja José, arra utalva, hogy 3 Pl-t nyert velünk, szóval nem kéne így bánni vele, ami valahol igaz is, de jelenleg Conte az edzőnk, így nyilván mellette fognak kiállni a szurkolók.
Valaki még nézi azt a hányadék oldalt? Annál okádékabb szart nem nagyon látni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: FA-kupa

#357 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

IsteniDiego írta:
laczze írta:Valaki tud valamit a José szurkolói fikázásról?
Egyébként kár az emberhátrány, jobb lett volna 11 emberrel kiverni őket és José is benyalta a 2 visszatérését 5-0 al eddig, mert fogadni mernék ö tombolt volna a legjobban egy Mu golnál.
Többek között Útwengeren is van egy videó, amin a Chelsea szurkolók "Fuck Off Mourinho"-znak, majd 3 ujját mutatja José, arra utalva, hogy 3 Pl-t nyert velünk, szóval nem kéne így bánni vele, ami valahol igaz is, de jelenleg Conte az edzőnk, így nyilván mellette fognak kiállni a szurkolók.
ja lehet nem kéne így bánni vele, de csak magának köszönheti.
amúgy Joséról annyit, hogy mikor az állása múlt rajta akkor nem változtatott semmit a csapaton most egy sima FA kupa meccsre átszabta az egész taktikát.
kiharcolta magának a szurkolók ellenszenvét.
és látszott, hogy a játékosoknak kiadta azt, hogy Hazard öljék meg a pályán.
Herrera esete normál esetben nem lett volna 2. sárga de mivel látta a bíró, hogy Hazard egyfolytában lekaszabolják ezért ennek így vetett véget és ez ezért egy nagyon jó döntés volt.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#358 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

laczze írta:Valaki tud valamit a José szurkolói fikázásról?
Egyébként kár az emberhátrány, jobb lett volna 11 emberrel kiverni őket és José is benyalta a 2 visszatérését 5-0 al eddig, mert fogadni mernék ö tombolt volna a legjobban egy Mu golnál.
Többek között Útwengeren is van egy videó, amin a Chelsea szurkolók "Fuck Off Mourinho"-znak, majd 3 ujját mutatja José, arra utalva, hogy 3 Pl-t nyert velünk, szóval nem kéne így bánni vele, ami valahol igaz is, de jelenleg Conte az edzőnk, így nyilván mellette fognak kiállni a szurkolók.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: FA-kupa

#359 Hozzászólás Szerző: laczze »

Valaki tud valamit a José szurkolói fikázásról?
Egyébként kár az emberhátrány, jobb lett volna 11 emberrel kiverni őket és José is benyalta a 2 visszatérését 5-0 al eddig, mert fogadni mernék ö tombolt volna a legjobban egy Mu golnál.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: FA-kupa

#360 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sporttv színvonal ismét megmutatkozott. :D Tóccsaba a meccs közvetítése során az oldalprofilból látott Fabregas vetkőzésre azt hitte, hogy Mata az (az nem zavarta, hogy fehér melegítőfelsőben volt, csak a hasonló fizimiska alapján próbált azonosítani...), és Lingarddal együtt lép majd pályára. Nos ezt ők el is könyvelték, és Kaszinós Gyurkáék a stúdióban azt elemezték utána, hogy miért ilyen későn hozta be José Lingardot és Mata-t. :D Röhej...
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése