FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: FA-kupa

#3561 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Szerintem at utolsó 5 pecben minden védőt a kapuba kéne állítani, mert egész egyszerűen nem lehet igaz, hogy mindíg ilyenkor kap gólt a Chelsea! Igaz, sok az eltiltott játékos de úgy gondolom egy harmadosztályú csapat elleni meccs nem kellett volna, hogy problémát okozzon. Sebaj, majd az újrajátszásban lenyomjuk őket! Chelsea Forever!!!
211! NEW RECORD!

Avatar
dellastreet
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. február 14., csütörtök 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: FA-kupa

#3562 Hozzászólás Szerző: dellastreet »

Nem lehet egy csapat mindig a topon...nekünk most ez a leosztás jött...bízzunk benne, hogy innen már csak felfele vezet az út.
Persze, hogy savanyú a szőlő...hiszen nem ehhez vannak szokva a Chelsea szurkolók...de ez még nem jelenti azt, hogy temetni kell a csapatot...
Kit zavarnátok és hova? Köztudott, hogy ilyenkor a kis csapatok felszívják magukat...Fergie is megmondta, hogy a kupa az egészen más, mint a bajnokság...
Engem inkább az aggaszt, hogy ha nem változik valami...de lényegesen :!: rövid időn belül, cseszhetjük a bajnokságot. Egy hét múlva MU, február elsején Pool...sok minden eldől néhány héten belül...és fejben nagyon ott kellene lenni...
We can do it!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: FA-kupa

#3563 Hozzászólás Szerző: twopac »

Petrolanos írta:Miért? Szerinted az jó csapatnak nevezhető, aki a 3. osztály 14. helyén áll?
Nem minden csapatnak engedhető mg hogy font milliókat költhesen,olyan anyagi helyzettel ami gondolom nekik van ezt a helyet is becsülni kell!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: FA-kupa

#3564 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Takee26 írta:Az egész csapatnak jól el kellene szégyellnie magát!! Havonta kapják a 30-35 milliókat pedig nem szolgálnak rá. Ez a kis csapatnak a játékosai meg töredékét kapja ennek az összegnek. És a meccs után meg meg tudják magyarázni hogy miért játszottak döntetlent egy 3 osztállyal alacsonyabb bajnokságban lévő csapattól. Hát elmehetnek a ...........

osztom..
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: FA-kupa

#3565 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Az egész csapatnak jól el kellene szégyellnie magát!! Havonta kapják a 30-35 milliókat pedig nem szolgálnak rá. Ez a kis csapatnak a játékosai meg töredékét kapja ennek az összegnek. És a meccs után meg meg tudják magyarázni hogy miért játszottak döntetlent egy 3 osztállyal alacsonyabb bajnokságban lévő csapattól. Hát elmehetnek a ...........
WE ARE THE CHAMPIONS

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#3566 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

dellastreet írta:nah...ilyenkor szokott az lenni, hogy újrajátszásnál tönkreverjük őket...ugye? Remélem, hogy az már tévés meccs lesz...
Senki nem mondta, hogy könnyű út vezet a kupáig. De úgy látszik szeretjük magunknak még nehezebbé tenni... :evil:
Fejben, szívben, hozzáállásban nagyon komoly gondok vannak szerintem és úgy látszik Scolari nem tud rendet tenni...bosszantó, hogy mostanában mennyi meccs ment el ugyanígy, mint ez!!!

Remélem neked lesz igazad és nem nekem!!!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
dellastreet
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. február 14., csütörtök 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: FA-kupa

#3567 Hozzászólás Szerző: dellastreet »

nah...ilyenkor szokott az lenni, hogy újrajátszásnál tönkreverjük őket...ugye? Remélem, hogy az már tévés meccs lesz...
Senki nem mondta, hogy könnyű út vezet a kupáig. De úgy látszik szeretjük magunknak még nehezebbé tenni... :evil:
Fejben, szívben, hozzáállásban nagyon komoly gondok vannak szerintem és úgy látszik Scolari nem tud rendet tenni...bosszantó, hogy mostanában mennyi meccs ment el ugyanígy, mint ez!!!
We can do it!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: FA-kupa

#3568 Hozzászólás Szerző: twopac »

Petrolanos írta:Miért? Szerinted az jó csapatnak nevezhető, aki a 3. osztály 14. helyén áll?
Nem minden csapatnak engedhető mg hogy font milliókat költhesen,olyan anyagi helyzettel ami gondolom nekik van ezt a helyet is becsülni kell!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: FA-kupa

#3569 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Miért? Szerinted az jó csapatnak nevezhető, aki a 3. osztály 14. helyén áll?
2012. 05. 19.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#3570 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bocs mindenki, csak nagyon kiakadtam.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: FA-kupa

#3571 Hozzászólás Szerző: twopac »

Petrolanos írta:Hát.. egy harmad osztályba szereplő csapat inkább nevezhető fosnak mint jó csapatnak. Itt csak az a gond, hogy ma mi is ugyanolyan fosok voltunk...
Neked is csak gratulálni tudok barátom!tisztelni kell az ellenfelet nem tanitották meg?
mindörökké chelsea!!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: FA-kupa

#3572 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Hát.. egy harmad osztályba szereplő csapat inkább nevezhető fosnak mint jó csapatnak. Itt csak az a gond, hogy ma mi is ugyanolyan fosok voltunk...
2012. 05. 19.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: FA-kupa

#3573 Hozzászólás Szerző: Spring »

dankodavid írta:egy ilyen meccs után mit írjak?? Ez a southend egy faszom 3. ligás csapatnak nem nevezhető fos!!!!!44
Figyelj nem muszáj ám fórumozni, az értelmes véleményed meg tartsd meg magadnak!
Köszi!
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: FA-kupa

#3574 Hozzászólás Szerző: twopac »

dankodavid írta:egy ilyen meccs után mit írjak?? Ez a southend egy faszom 3. ligás csapatnak nem nevezhető fos!!!!!44
Azért mert x-eltek,nem kell fosnak nevezni egy csapatot,magadat minősíted!
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#3575 Hozzászólás Szerző: kdako »

dankodavid írta:Én nem akarom látni a kisésünket!!! :shock:
Most már nekem is kezd elfogyni a türelmem...
Könnyű a jóhoz hozzászokni, ám egy futballszurkoló élete nem csak erről szól. kíváncsi vagyok, mi lett volna a fórumon, ha már a 90es évek elején van ez a honlap, vagy az uefa-kupa kudarcok után a 2000-es évek elején? sokan végigélték, éltük ezt is. Rosszabb játékosokat is láttunk Chelsea-mezben, mint mondjuk Ferreira, de itt vagyunk, nem pártoltunk el, nem szidjuk senkinek sem a felmenőit ilyen stílusban, és biztos vagyok benne, hogy 10 és 20 év múlva is itt leszünk, a csapat mellett. Ha valaki ettől az újrajátszástól már rosszul van, az vagy ne nézzen többet meccset, vagy kezdjen szurkolni másnak...
Félreértés ne legyen, én sem örültem az 1-1-nek, de attól még ugyanannyira fogom szeretni a csapatot.
GO BLUES!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: FA-kupa

#3576 Hozzászólás Szerző: twopac »

Mostmár elég a sírásból,elpártolt a szerencse ez van,csapat mentalitásán kéne változtatni mert ez elég siralmas szerintem!
mindörökké chelsea!!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#3577 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

egy ilyen meccs után mit írjak?? Ez a southend egy faszom 3. ligás csapatnak nem nevezhető fos!!!!!44
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4832
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: FA-kupa

#3578 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ELEEEEEEEG...LEGYEN MAR VEGE!!!...ez nem egy szidjuk agyon Scolarit topic, ha azt akarjatok akkor nyissatok ujat...es mivan hogy 3. osztalyu csapat???...vannak akik 3. osztalybol lesznek "nagyverok"...nezzetek csak utana a tavalyi evnek...es ott lennebb irta valaki, hogy vegzett a Chelseavel...drakula(gratula), orulok neki, vegre egy divatdrukkerrel kevesebb...ez egy tipikus magyar hozzaallas hogy sirni kell meg ezt es amazt elkuldeni, nem ez a megoldas, hanem az hogy kuzdj...es mint lathatjatok Scolari es a csapat is ezt teszi, de mint mar montam ez meg szerintem a Grant korszak utohatasa...szivesen irnek rola egy cikket, de nem tudom hogy hogykell szoval inkabb hagyom...a lenyeg hogy ne mindd hisztizzetek folyton, a politikaban is mindenkinek van egy mandatuma es ki kell varni, hogy azt kitoltse...nah most Scolarival is kell varni...most sirtok, es ha jovobe mindent nyerunk???...nah akkor mindenki imadni fogja kozuletek a Chelseat...nah ennyit errol...komolyan mondom...aki karomolni akarja a jatekosokat es az edzot az csinaljon kulon topicot, erre a celra...csak mert mar kezd faraszto lenni, hogy az ember valamihez hozza akar szolni es akkor azt latja hogy oldalakon keresztul csak a hisztizes megy!!!...szoval...jo meccs volt, es Kalou golt lott, aminek en szemely szerint nagyon orulok :D ...es majd jon a visszavago es ott eldol minden...es majd ha ujra igazi velemenyeket latok es nem sirankozast, akkor majd hozzaszolok az egeszhez...nah joejt

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: FA-kupa

#3579 Hozzászólás Szerző: Spring »

Hagyjátok már rá a siránkozást! :evil: Valószínűleg azt a meccset megnyerjük, nem kell az önsajnáltatás! :evil:
ezt dankodavidnak...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#3580 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Én nem akarom látni a kisésünket!!! :shock:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése