FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: FA-kupa

#81 Hozzászólás Szerző: Anti »

Minden nagy kicsit kapott, a Citynek a szentek kicsik 🤦‍♂️
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: FA-kupa

#82 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Negyeddöntős ellenfelünk a Middlesbrough idegenben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: FA-kupa

#83 Hozzászólás Szerző: focimark »

A másodosztályú Luton idegenben a következő ellenfél.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#84 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta: 2022. január 9., vasárnap 19:29 Plymouth Argyle otthon
Hibatlan

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: FA-kupa

#85 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Plymouth Argyle otthon

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: FA-kupa

#86 Hozzászólás Szerző: focimark »

Az ötödosztályú Chesterfield jön a Bridgere az Fa kupa 3. fordulójában. Pihentetni is lehet meg akár egy gála meccs is beleférhet.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#87 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

paliczandras írta: 2021. május 11., kedd 13:04 Azt jól gondolom, hogy a digi fogja adni az FA kupa döntőt?
Nem, spíler adja ahogy eddig is.

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: FA-kupa

#88 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Azt jól gondolom, hogy a digi fogja adni az FA kupa döntőt?

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: FA-kupa

#89 Hozzászólás Szerző: White »

Már meg van ... San Fransisco 49ers játékos is a kedvence volt , de ha jól emlekszem nem londoni és nem is volt olyan beszologatos
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: FA-kupa

#90 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

White írta: 2021. április 17., szombat 21:19 Az nem az a tag volt aki Joey Barton fan volt?
Talán ő volt, ami biztos, hogy mindketten szívesen láttuk volna Jordan Rhodest Chelsea csatárként és hogy a letisztult játékú benga állatokat bármikor elnéztük volna a primadonnák helyett :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FA-kupa

#91 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én is elég nagy furkó vagyok de elismerem ha hibázok és igazat is adok végül. Sokan letiltottatok DE OTT VAGYUNK A KIBASZOTT DÖNTŐBEN! Most csak ez számít

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: FA-kupa

#92 Hozzászólás Szerző: White »

Az nem az a tag volt aki Joey Barton fan volt?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: FA-kupa

#93 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

broduer írta: 2021. április 17., szombat 16:39
AwayRoller írta: 2021. április 17., szombat 15:27 broduer túl nagy hatással volt rád tomi kolléga? :lol:
OFF:
Igazából csak szórakoztat ez a "londoni, fölényes, én a csapat közelében élek, ezért jobban látom a dolgokat" szurkolótípus. Ezen a fórumon már nem ő az első ilyen. Nem tom ki emlékszik még grimreapear (vagy valami hasonló nevű) felhasználóra. Na például benne is keveredett a bunkóság és a kivagyiság, ami sokaknak humoros volt, nekem inkább sértő. De mintha lett volna még egy ilyen londoni tag, - a nevére már nem emlékszem -, aki hasonlóan magas lóról, illetve egy ilyen negatív-szurkolói ultra stílusban beszélt a csapatról. Szóval igazából csak kicsit vicces és egyben érthetetlen ez a jelenség. Ha van humorérzéke, akkor Tomi sem veszi magára (bár nem vagyok benne biztos, hogy nem egy troll), nyilván nem személyes.
OFF vége

A mai meccstől amúgy nem várok sok jót. A City ellen az elmúlt időszakban nem sok esélyünk volt. Nagyon jó csapat, bár kíváncsi leszek, hogy az 5 védő mennyire fogja tudni semlegesíteni a játékukat. Én valahogy így állnék ma fel, főleg kontrákra játszva: Kepa - Azpi, Zouma, Rüdiger, - James, Kanté, Gilmour, Chilwell - CHO, Werner, Mount
A legnagyobb áldás az utóbbi években, hogy grim és dankodavid vagy, ki eltünt a fórumról...istentelen furkók voltak, annak ellenére, hogy jegyszerzésben állítólag segítették a tagokat, de ez nem teszi semmissé az ordenáré bunkó stílust.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: FA-kupa

#94 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta: 2021. április 17., szombat 15:27 broduer túl nagy hatással volt rád tomi kolléga? :lol:
OFF:
Igazából csak szórakoztat ez a "londoni, fölényes, én a csapat közelében élek, ezért jobban látom a dolgokat" szurkolótípus. Ezen a fórumon már nem ő az első ilyen. Nem tom ki emlékszik még grimreapear (vagy valami hasonló nevű) felhasználóra. Na például benne is keveredett a bunkóság és a kivagyiság, ami sokaknak humoros volt, nekem inkább sértő. De mintha lett volna még egy ilyen londoni tag, - a nevére már nem emlékszem -, aki hasonlóan magas lóról, illetve egy ilyen negatív-szurkolói ultra stílusban beszélt a csapatról. Szóval igazából csak kicsit vicces és egyben érthetetlen ez a jelenség. Ha van humorérzéke, akkor Tomi sem veszi magára (bár nem vagyok benne biztos, hogy nem egy troll), nyilván nem személyes.
OFF vége

A mai meccstől amúgy nem várok sok jót. A City ellen az elmúlt időszakban nem sok esélyünk volt. Nagyon jó csapat, bár kíváncsi leszek, hogy az 5 védő mennyire fogja tudni semlegesíteni a játékukat. Én valahogy így állnék ma fel, főleg kontrákra játszva: Kepa - Azpi, Zouma, Rüdiger, - James, Kanté, Gilmour, Chilwell - CHO, Werner, Mount

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: FA-kupa

#95 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pityee írta: 2021. április 17., szombat 13:49 Ha jól tudom, ma már lehetnek nézők a meccsen. Tudni, hogy milyen számú nézőszámot engedélyeztek?
4000 fo, de csak Brent keruletben elok es a key workerek mehetnek be.


"Wembley will have 4,000 fans, with tickets limited to Brent residents and key workers."

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.co ... 774003.amp

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: FA-kupa

#96 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer túl nagy hatással volt rád tomi kolléga? :lol:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: FA-kupa

#97 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2021. április 17., szombat 13:49 Ha jól tudom, ma már lehetnek nézők a meccsen. Tudni, hogy milyen számú nézőszámot engedélyeztek?
Nem, de mindegy is, a City más kávéház, gyorsan gurítanak majd párat az első 10 percben, hogy lehűljenek a kedélyek, aztán mehet amúgy is mindenki haza.

Viccet félre téve, én sehol nem találom erről az infót.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#98 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha jól tudom, ma már lehetnek nézők a meccsen. Tudni, hogy milyen számú nézőszámot engedélyeztek?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: FA-kupa

#99 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Drogbert írta: 2021. április 15., csütörtök 15:26
Hawaii írta: 2021. április 15., csütörtök 14:42
Bubi írta: 2021. április 15., csütörtök 9:55 Én lehet, hogy elengedném az FA kupát. 10 napon belül játszunk most 4 meccset: City, Brighton, West Ham és Real Madrid, majd utána sincs pihenő, megyünk tovább ugyan ilyen pihenőkkel és tudjuk milyen meccseink lesznek.
Kár lenne elengedni ennyire közel a döntőhöz, és valószínűleg nem is fogjuk, amit én nem is bánok. Lesz még lehetőségünk a következő hetekben más csapatok ellen pihentetni. Összességében én vmi ilyesmi kezdőre számítok: Kepa - Rüdiger, Christensen, Azpi - Alonso, Gilmour, Kovacic, CHO - Werner, Zijes - Havertz.

Kepa az előző FA kupa meccset is megkapta, szerintem most is ő fog védeni. Chilwellre nagyon ráfér már egy kis pihi, bár nem biztos, hogy pont a City ellen fogja majd megkapni a pihenőjét. Ezen kívül Havertz helyett még el tudom képzelni esetleg Giroud-t a kezdőben, attól függően, hogy mit szeretnénk majd játszani.
Tammyval mi van? Tuchel nem kedveli? Serult??? Kellett neki a heti 180k fizu oszt ul a padon...
Is-is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: FA-kupa

#100 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Hawaii írta: 2021. április 15., csütörtök 14:42
Bubi írta: 2021. április 15., csütörtök 9:55 Én lehet, hogy elengedném az FA kupát. 10 napon belül játszunk most 4 meccset: City, Brighton, West Ham és Real Madrid, majd utána sincs pihenő, megyünk tovább ugyan ilyen pihenőkkel és tudjuk milyen meccseink lesznek.
Kár lenne elengedni ennyire közel a döntőhöz, és valószínűleg nem is fogjuk, amit én nem is bánok. Lesz még lehetőségünk a következő hetekben más csapatok ellen pihentetni. Összességében én vmi ilyesmi kezdőre számítok: Kepa - Rüdiger, Christensen, Azpi - Alonso, Gilmour, Kovacic, CHO - Werner, Zijes - Havertz.

Kepa az előző FA kupa meccset is megkapta, szerintem most is ő fog védeni. Chilwellre nagyon ráfér már egy kis pihi, bár nem biztos, hogy pont a City ellen fogja majd megkapni a pihenőjét. Ezen kívül Havertz helyett még el tudom képzelni esetleg Giroud-t a kezdőben, attól függően, hogy mit szeretnénk majd játszani.
Tammyval mi van? Tuchel nem kedveli? Serult??? Kellett neki a heti 180k fizu oszt ul a padon...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Válasz küldése