FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: FA-kupa

#201 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Azért a City mekkora mákos csapat megint a leggyengébbet kapták, nevetséges hogy van 2 AAA-s keretük de nem kapnak komoly ellenfelet sehol.
A ligakupában is mi megkaptuk a pool-t meg a spurst ők meg 2. osztályú csapatokkal játszották a legnehezebb meccsüket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FA-kupa

#202 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta: Megnezve a sportcsatornak ma esti musorat szerintem boven belefert volna egy Chelsea-MU. Ha nem is minden kort, de a vege fele amikor mar vannak komolyabb rangadok is, szerintem nem buknanak vele. Masreszt eleg rangos kupa osszevetve a ligakupaval. Na mindegy marad a stream.
Én is sajnálom, de ami híreket lehetett hallani, hogy az értékesitő nagyon irreális árat kért a jogokért (és csak 1 évre) és senkinek nem érte meg megvenni.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#203 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:
edeskeves írta:
kecske01 írta:Mert drágák a jogok és kevesen nézik.
Van 1-2 meccs aminek lenne nezettsege, szerintem a mai is ilyen. A dontot sem fogjak kozvetiteni, maga az egesz sorozat ugy kompletten tabu?
Nincs nézettsége. A pár ezer ember nem nézettség (jo esetben), arra nem költ egy vagyont egy csatorna sem. Barátok közt, Valo világ, Exatlon stb ott lehett nagy nézettségröl beszélni, egy angol kupa meccsnél nem. Illetve ha foci, akkor nb1, annak van értékelhetö nézettsége de még az is messze van a felsorolt müsoroktol.
Megnezve a sportcsatornak ma esti musorat szerintem boven belefert volna egy Chelsea-MU. Ha nem is minden kort, de a vege fele amikor mar vannak komolyabb rangadok is, szerintem nem buknanak vele. Masreszt eleg rangos kupa osszevetve a ligakupaval. Na mindegy marad a stream.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FA-kupa

#204 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:
kecske01 írta:Mert drágák a jogok és kevesen nézik.
Van 1-2 meccs aminek lenne nezettsege, szerintem a mai is ilyen. A dontot sem fogjak kozvetiteni, maga az egesz sorozat ugy kompletten tabu?
Nincs nézettsége. A pár ezer ember nem nézettség (jo esetben), arra nem költ egy vagyont egy csatorna sem. Barátok közt, Valo világ, Exatlon stb ott lehett nagy nézettségröl beszélni, egy angol kupa meccsnél nem. Illetve ha foci, akkor nb1, annak van értékelhetö nézettsége de még az is messze van a felsorolt müsoroktol.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#205 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta:Mert drágák a jogok és kevesen nézik.
Van 1-2 meccs aminek lenne nezettsege, szerintem a mai is ilyen. A dontot sem fogjak kozvetiteni, maga az egesz sorozat ugy kompletten tabu?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#206 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mert drágák a jogok és kevesen nézik.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: FA-kupa

#207 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta:Jol latom, hogy nem kozvetiti magyar ado a meccset?
Jól. Ahogy az egész sorozatot sem.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#208 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Jol latom, hogy nem kozvetiti magyar ado a meccset?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#209 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nos, ma este akkor megint várható a szokásos kezdő 11 a szokásos lagymatag fos felállással együtt? Reméljük Sarri bácsi előbb-utóbb tanul a hibájából. De teszek egy próbát akkor és megtippelem a mai kezdőt: Kepa-Azpi,Rüdi,Luiz,Alonso-Jorginho,Kanté,Kovacic-Hazard,Higuain,Willian

Ezt a kezdőt pedig én szeretném a mai napon látni: Kepa-Azpi,Rüdi,Luiz,Emerson-Kanté,Kovacic,Barkley(sajnos RLC sérült)-Hazard,Higuain,CHO
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#210 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Gaba írta:!!!!Hudson-Odoi mindig ott van a csapat körül és amikor eljön az idő, megkapja a lehetőséget. Nagyon kevés játékos van ilyen helyzetben mint ő, hogy 18 évesen ilyen top csapat játékosa legyen!!!! :shock: :lol:
Remelem ezt legalabb neki be tudjak magyarazni, hogy igazabol mar az is mekkora szenzacio mikor 5-10 percekre becserelik, mert meg csak 18 eves. Az, hogy igazabol o hogy teljesit az masodlagos, a kor szamit es azon kevesek koze tartozik akik ott lehetnek!!4
:roll:

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: FA-kupa

#211 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Zola tartotta a hétfői FA-kupa rangadó előtti sajtótájékoztatót:

-Nincsenek új sérültjeink, és tegnap két gólos előnynél pihentetni tudtuk Jorginhot, Williant és Pedrot is.
-Ruben Loftus-Cheek várhatóan bevethető lesz, de még nem határozták el, hogy ki fog játszani, de egy erős csapat várható.
-Kemény mérkőzések állnak előttünk több kupasorozatban is, de sorban kell felkészülnünk mindegyikre.
-Örül Solkjaer teljesítményének, megváltoztatta a MU játékát rövid időn belül, ami elismerésre méltó. Élvezik amit csinálnak, elhivatottak, csapatként dolgoznak együtt, és ha ez mind együtt van, csak jó eredmények születhetnek. Ami fura, hogy korábban is egy remek edzővel dolgoztak, de nem mindig működnek a dolgok. A csapat értéke sosem volt kétséges, ezért nem meglepetés a jelenlegi teljesítményük.
-Elégedett volt Giroud játékával, nagyon jól teljesített a második félidőben, és gólt is szerzett. Amióta Higuain megérkezett kevés szerep jut neki, de keményen dolgozik és sosem panaszkodik.
!!!!Hudson-Odoi mindig ott van a csapat körül és amikor eljön az idő, megkapja a lehetőséget. Nagyon kevés játékos van ilyen helyzetben mint ő, hogy 18 évesen ilyen top csapat játékosa legyen!!!! :shock: :lol:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: FA-kupa

#212 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:
bules írta:Tudom nem szabad ilyet mondani de lehet el kéne engedni most az FA kupát. PL és az EL sokkal fontosabb a BL indulás miatt. FA kupának sok haszna azért nincs, ráadásul tavaly úgyis megnyertük..
Akkor már a ligakupát is el kéne engedni.
Az már csak a döntő, semmi értelme azon az egy meccsen spórolni. Ha valamit célszerű beáldozni, akkor az az FA kupa. Remélem Sarri-ék nem így gondolkodnak, hanem valahogy megoldják a a rotálást.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FA-kupa

#213 Hozzászólás Szerző: emsanya »

bules írta:Tudom nem szabad ilyet mondani de lehet el kéne engedni most az FA kupát. PL és az EL sokkal fontosabb a BL indulás miatt. FA kupának sok haszna azért nincs, ráadásul tavaly úgyis megnyertük..
Akkor már a ligakupát is el kéne engedni.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: FA-kupa

#214 Hozzászólás Szerző: bules »

Tudom nem szabad ilyet mondani de lehet el kéne engedni most az FA kupát. PL és az EL sokkal fontosabb a BL indulás miatt. FA kupának sok haszna azért nincs, ráadásul tavaly úgyis megnyertük..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: FA-kupa

#215 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jó lesz az idén EL-nek is. :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: FA-kupa

#216 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azért ezt nem engedném, emlékszem sűrű kemény menetrendünkre, na de ez butális gyerekek.
Hogy a f@szba engedhetnek meg ilyent.
Szerk. Mondjuk a Malmo elvileg sima csak hát EL is EL.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2019. január 29., kedd 9:58-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: FA-kupa

#217 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:10th: City (A)
14th: Malmo (A)
16th: Utd (H)
21st: Malmo (H)
24th: League Cup Final
27th: Sp*rs (H)

Egész pontosan így néz ki a februárunk.
2-3 naponta ezzel a "bő" kerettel? Ezt nem szabadna megengedni....Imádom ha ilyen sűrűn nézhetem a srácok meccseit,de ez nonszensz..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: FA-kupa

#218 Hozzászólás Szerző: kazomester »

10th: City (A)
14th: Malmo (A)
16th: Utd (H)
21st: Malmo (H)
24th: League Cup Final
27th: Sp*rs (H)

Egész pontosan így néz ki a februárunk.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: FA-kupa

#219 Hozzászólás Szerző: laczze »

bules írta:Február 10 - Man. City-Chelsea
Február 14 - Malmö-Chelsea (1. mérközés)
Február 16 vagy 17 Chelsea-Man Utd

Vicc.
Utánna Malmö visszvágó aztán Sp*rs.
Kemény lesz na.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#220 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

A City miert nem tud egyszer belenyulni a rosszba? Hihetetlen, hogy ennyire makosak minden sorozatban, hogy a leggyengebb ellenfeleket kapjak. Tavaly is ugyanez volt. Annyi a szerencsenk, hogy otthon jatszunk.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése