Videók

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Videók

#81 Hozzászólás Szerző: kazomester »

béla írta:Éppen az nincs nekünk sajnos.
Nincs időnk szezonokat adni egy játékosnak. Vagy ha Bakayokonak meg Alvaronak van időnk adni két szezont, akkor másnak is legyen.
Csak az kap időt aki sokba került :)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Videók

#82 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:https://www.youtube.com/watch?v=mm6CWMSL5x0
Hasonló véleményen vagyok, 22 éves, meri játszani a focit és jók az adottságai, csak egy kis idő kell. Szerencsétlent már a bemutatkozása előtt megtalálták, azért biztos érzi a nyomást, bár ez ugye minket nem érdekel. :) Szerintem meg fogja hálálni a befektetett pénzt.

Legjobb komment: "He is so black and so beautiful" :D
A legnagyobb baja,hogy mindent izomból akar megoldani. Ha legalább védekezésben fejlődne, már tudnánk használni. De ehhez az kell,hogy megtanuljon szerelni az izmozás meg a szabálytalanságok helyett.
kecske01 írta: Szerintem is csak idő kell neki.
Éppen az nincs nekünk sajnos.
Nincs időnk szezonokat adni egy játékosnak. Vagy ha Bakayokonak meg Alvaronak van időnk adni két szezont, akkor másnak is legyen.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Videók

#83 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csak ne olvasson közösségi médiát, mert a legnagyobb közellenség jelenleg. Sajnos a saját drukkerei között...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Videók

#84 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Meg elég jó szezonja volt Monacoban. Konkrétan húzó ember volt ő is. Szerintem is csak idő kell neki.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Videók

#85 Hozzászólás Szerző: Dante »

https://www.youtube.com/watch?v=mm6CWMSL5x0
Hasonló véleményen vagyok, 22 éves, meri játszani a focit és jók az adottságai, csak egy kis idő kell. Szerencsétlent már a bemutatkozása előtt megtalálták, azért biztos érzi a nyomást, bár ez ugye minket nem érdekel. :) Szerintem meg fogja hálálni a befektetett pénzt.

Legjobb komment: "He is so black and so beautiful" :D

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Videók

#86 Hozzászólás Szerző: Gallion »

https://twitter.com/100PctChelsea/statu ... 8105051136" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Videók

#87 Hozzászólás Szerző: Dante »

A mostani felhozatalból talán Kane hasonlít a legjobban, ha nem is játékstílusban, de kvalitásokban, tempó, rúgótechnika, váratlan húzások.

Viszont az látszik a videón, hogy nagyon gyenge volt a védekezésünk és Ivanovic rendszeresen lemaradt az emberéről, bár ha jól rémlik már akkor ki volt mindenki attól, hogy nem ér vissza.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Videók

#88 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Drogba hatalmas csatár volt. Sajnálom, hogy nem nyert aranylabdát, ahogy Lampard és Terry sem. Volt pedig olyan év amikor megérdemelték volna mindhárman, dehát egy Ronaldinhoval, Messivel és Ronaldoval versenyezni...

Az öreg Didier váratlan megoldásai, erőfölénye, fejjátéka és kíméletlen érzéke a befejezésekhez számomra utánozhatatlan.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Videók

#89 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gereb írta:Micsoda meccs volt.
https://www.youtube.com/watch?v=HNaGh-3rzok
Óriási értéke volt annak a győzelemnek, egy elég jól játszó Napoli-t múltak aznap este felül a srácok, ráadásul ennél romantikusabb scoresheet-et nehezebb lett volna összehozni, talán egy Essien bomba hiányzott már csak.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Videók

#90 Hozzászólás Szerző: Gereb »


Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Videók

#91 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Videók

#92 Hozzászólás Szerző: Gallion »

https://twitter.com/Conteholic/status/9 ... 5414751233" onclick="window.open(this.href);return false;
(A lényeg igazából 0:15-től)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Videók

#93 Hozzászólás Szerző: Pityee »

béla írta:https://www.youtube.com/watch?v=7WEF5AjzwH4

Barkley már edz, az U18 edzésén pedig feltűnik Lampard :D
Barkley hogy bedarálta Bakát a fejpárbajnál, tipikus angol vaddisznó :D Jaj és sima rövidnadrágba, termocuccok nélkül :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Videók

#94 Hozzászólás Szerző: béla »

https://www.youtube.com/watch?v=7WEF5AjzwH4" onclick="window.open(this.href);return false;

Barkley már edz, az U18 edzésén pedig feltűnik Lampard :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Videók

#95 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Talán láttátok már néhányan, én is akartam linkelni korábban, de hátha valakinek még új lesz. :) Hazard itt is hozta a formáját. :D

https://www.youtube.com/watch?v=mJt1O3q0zKc" onclick="window.open(this.href);return false;

Kedvenc a koalás meg ahogy Kantét kinevetik. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Videók

#96 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Norbertoo írta:Nem lennék egyébként meglepve, hogyha depresszióval küzdene.
Szinte biztos, hogy így van. Látszik, hogy segítségre van szüksége. Csak kérdem én, ott van körülötte egy rakás ember + anyagi gondjai sincsenek, miért nem megy el 1 hónapra pihenni vagy kezelteti magát? Ami persze nem kizárt, lehet titkon jár hozzá pszichiáter. Csak ha így van, akkor meg Conte küldje el gyógyulni és nyilatkozzák azt, hogy lesérült edzésen, 1 hónap off.

Kibaszottul hálátlan ez a helyzet. Papíron van egy képzett, tehetséges, brazil játékosunk, aki fiatal, megkapja a lehetőséget a kezdőben + az álom fizetést, csak épp a teljesítményével nem szolgált rá ezekre. Én is sokat basztatom, teljesen jogosan..., mert mint szurkolót nem érdekel, miért nyújt ilyen teljesítményt, ettől függetlenül emberileg megértem és nem haragszom rá egy percig sem.

Contenak ezt kezelni/látnia kellene... a, nincs baja, de akkor miért játszik így? b, van baja, akkor meg ne alapozzon rá és rakja rendbe az emberét a pályán kívül.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Videók

#97 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

dankodavid írta:
Bubi írta:
Tegnap én a kínt és szégyent láttam az arcán a sok rossz megoldása után.
Pontosan. Willian sosem volt matic, munkamorál terén biztos, hogy nem. A srác szimplán csak borzasztóan szétesett, amin nyilván nem segítettek az elmúlt időszak gyásszal telített hónapjai sem. Nem vigyorog össze-vissza a pályán, nem flegmázik, szerintem a sok sarkazgatással, egyénieskedéssel szimplán próbálja újra megtalálni az örömöt a játékban, és abban kiegyezhetünk, egy fejben egyben levő Willian a keret egyik legjobb futballistája. Én a helyében elmennék Portugáliába, jót tenne neki, ha kikerülne a reflektorfényből és egy alapjaiban más közeget használhatna erre a "mojókeresésre", nem pedig egy olyan csapatot, ahol hétről hétre teljesíteni kell. Őt sajnálom, mert ennél sokkal jobb játékos és egy iszonyú szimpatikus karakter, ellentétben például a faszlábúval, aki sosem volt több egy hasznos csereembernél, és akit ha kezdőként kell nézni, sír a stream is. Remélem, látjuk még őt csúcsformában focizni.
Nem lennék egyébként meglepve, hogyha depresszióval küzdene.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Videók

#98 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bubi írta:
Dante írta:
Bubi írta:Én egy kicsit sajnálom amúgy. Ebben a rendszerben csak a szárnyon lehetne jó, de oda túl "penge" alapvető kvalitásaira tekintve, ezért erőltetjük középen és szélső csatárként. Más taktikában egy másik csapatban sokkal hasznosabb és fontosabb lenne.

Látszik is rajta amúgy hogy kínban van a nulla teljesítménye miatt.
Ne sajnáld, szarik bele az egészbe, ahogy Matic is tette. Felveszi a pénzt, elsarkazgat a pályán, otthon meg röhög, aztán ha eligazolt majd úgy játszik mint a válogatottban, ott érdekes módon nem cselez hátrafelé, tud passzolni és néha még egy-egy lövése is beakad.
Legalább úgy lenne szar mint Torres, de ő nincs kiégve, csak egy nagyképű köcsög.

Én nem ezt láttam rajta, és amúgy se láttam még soha nagyképűen nyilatkozni vagy viselkedni. Szimplán hibás döntést hozott amikor hozzánk igazolt. Egy jó szezonja volt, az is Mourinho alatt amikor a saját posztján játszhatott. Nem ide való, mielöbb távoznia kell, ha nem akar teljesen lecsúszni.

Tegnap én a kínt és szégyent láttam az arcán a sok rossz megoldása után.
Pontosan. Willian sosem volt matic, munkamorál terén biztos, hogy nem. A srác szimplán csak borzasztóan szétesett, amin nyilván nem segítettek az elmúlt időszak gyásszal telített hónapjai sem. Nem vigyorog össze-vissza a pályán, nem flegmázik, szerintem a sok sarkazgatással, egyénieskedéssel szimplán próbálja újra megtalálni az örömöt a játékban, és abban kiegyezhetünk, egy fejben egyben levő Willian a keret egyik legjobb futballistája. Én a helyében elmennék Portugáliába, jót tenne neki, ha kikerülne a reflektorfényből és egy alapjaiban más közeget használhatna erre a "mojókeresésre", nem pedig egy olyan csapatot, ahol hétről hétre teljesíteni kell. Őt sajnálom, mert ennél sokkal jobb játékos és egy iszonyú szimpatikus karakter, ellentétben például a faszlábúval, aki sosem volt több egy hasznos csereembernél, és akit ha kezdőként kell nézni, sír a stream is. Remélem, látjuk még őt csúcsformában focizni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Videók

#99 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
Bubi írta:Én egy kicsit sajnálom amúgy. Ebben a rendszerben csak a szárnyon lehetne jó, de oda túl "penge" alapvető kvalitásaira tekintve, ezért erőltetjük középen és szélső csatárként. Más taktikában egy másik csapatban sokkal hasznosabb és fontosabb lenne.

Látszik is rajta amúgy hogy kínban van a nulla teljesítménye miatt.
Ne sajnáld, szarik bele az egészbe, ahogy Matic is tette. Felveszi a pénzt, elsarkazgat a pályán, otthon meg röhög, aztán ha eligazolt majd úgy játszik mint a válogatottban, ott érdekes módon nem cselez hátrafelé, tud passzolni és néha még egy-egy lövése is beakad.
Legalább úgy lenne szar mint Torres, de ő nincs kiégve, csak egy nagyképű köcsög.

Én nem ezt láttam rajta, és amúgy se láttam még soha nagyképűen nyilatkozni vagy viselkedni. Szimplán hibás döntést hozott amikor hozzánk igazolt. Egy jó szezonja volt, az is Mourinho alatt amikor a saját posztján játszhatott. Nem ide való, mielöbb távoznia kell, ha nem akar teljesen lecsúszni.

Tegnap én a kínt és szégyent láttam az arcán a sok rossz megoldása után.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Videók

#100 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Én egy kicsit sajnálom amúgy. Ebben a rendszerben csak a szárnyon lehetne jó, de oda túl "penge" alapvető kvalitásaira tekintve, ezért erőltetjük középen és szélső csatárként. Más taktikában egy másik csapatban sokkal hasznosabb és fontosabb lenne.

Látszik is rajta amúgy hogy kínban van a nulla teljesítménye miatt.
Ne sajnáld, szarik bele az egészbe, ahogy Matic is tette. Felveszi a pénzt, elsarkazgat a pályán, otthon meg röhög, aztán ha eligazolt majd úgy játszik mint a válogatottban, ott érdekes módon nem cselez hátrafelé, tud passzolni és néha még egy-egy lövése is beakad.
Legalább úgy lenne szar mint Torres, de ő nincs kiégve, csak egy nagyképű köcsög.

Válasz küldése