Képek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Képek

#701 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

AwayRoller írta:

. Salah teljesítménye kiemelkedő a Fiorban és pár meccs alatt felülmúlta Cuadrado-t, ez az én szememben, az eddig látottak alapján, nem Salah klasszisát mutatja

.

Salah és Cuadrado teljesen más típusú játékosok. Juan akkor se rugdosta a gólokat amikor csúcsformában volt. Régebben jobbhátvédet játszott és a Fiorentinában is a felfutások, az 1v1 párharcok és a beadások voltak a legnagyobb erősségei. Salah viszont a Baselben és a válogatottban is igen gólerős volt, nálunk is két gólt lőtt az első öt meccsén és a Fiorentinában is rugdossa a gólokat, úgy tűnik hogy nem tudjuk kihasználni a tehetségét. Ha Cuadrado is elbukna itt az már tényleg nagy kudarc lenne Mourinho-nak, tényleg kezd nevetséges lenni hogy fél tucatnyi baromi tehetséges tkp/szélső bukik meg itt mert nem illik a rendszerbe.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Képek

#702 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta: Miért bizonyult jó döntésnek De Bruyne vagy Salah elengedése? Én az utóbbi hónapok után egyre kevésbé hiszek ebben. Mata se illett a rendszerbe, Salah se illett a rendszerbe, Kevin se illett a rendszerbe, máshol meg rendre kihúzzák a csapatukat a sz.rból. Ráadásul rendre az a magyarázat hogy nem tud védekezni meg nem elég jó a mezőnymunkája..
De Bruyne nem volt a képen, én hoztam fel, és oda is írtam, hogy baklövés szagú az ő elengedése.
Николаевич írta: Persze, lehet magyarázkodni hogy Salah Olaszországba ment és az ilyen meg olyan szar, de gólokat lő és szétfut olyan csapatokat mint a Juve, a Roma meg a Sp*rs. Erre a Chelsea-ben a játékunk miatt nem volt lehetősége, de felmerül a kérdés hogy nem kellett volna megpróbálnunk kihasználni ha van egy ilyen játékosunk?
Ezt rossz embernek mondod, szerintem én kardoskodtam a legjobban Cuadrado ellen. Salah teljesítménye kiemelkedő a Fiorban és pár meccs alatt felülmúlta Cuadrado-t, ez az én szememben, az eddig látottak alapján, nem Salah klasszisát mutatja, bár kétségtelen, hogy mi nem aknáztuk ki a benne rejlő potenciált.

Egy másik topicban (játékosok vagy átigazolások, már nem tudom) kifejtettem mit tartok a helyes iránynak, úgyhogy nyilván Varane félék leigazolását én sem támogatnám.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Képek

#703 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

AwayRoller írta:
Hawaii írta:kep
És eddig mindegyikőjük elengedése jó döntésnek minősült. Mata persze szívfájdalom, de sajnos 'nem passzolt' JM rendszerébe. A kolumbiai padoztatása csak az ára miatt fájdalmas, nem a teljesítménye miatt.

Még ide betettem volna de Bruyne-t és Lukakut. Utóbbitól megszabadulni, a körülményeket tekintve(kezdőért siránkozás) szintén jó döntés volt. Előbbiről pedig, ha valóban viszi a Bayern, majd kiderül mennyire baklövés az eladása. Egyelőre annak néz ki, bár ő is az a kötetlen irányító, mint Mata, úgyhogy nem valószínű, hogy nálunk érvényesülhetett volna.

Miért bizonyult jó döntésnek De Bruyne vagy Salah elengedése? Én az utóbbi hónapok után egyre kevésbé hiszek ebben. Mata se illett a rendszerbe, Salah se illett a rendszerbe, Kevin se illett a rendszerbe, máshol meg rendre kihúzzák a csapatukat a sz.rból. Ráadásul rendre az a magyarázat hogy nem tud védekezni meg nem elég jó a mezőnymunkája..

Persze, lehet magyarázkodni hogy Salah Olaszországba ment és az ilyen meg olyan szar, de gólokat lő és szétfut olyan csapatokat mint a Juve, a Roma meg a Sp*rs. Erre a Chelsea-ben a játékunk miatt nem volt lehetősége, de felmerül a kérdés hogy nem kellett volna megpróbálnunk kihasználni ha van egy ilyen játékosunk? Jelenleg azt a játékospolitikát folytatjuk hogy aki nem tud védekező futógéppé válni azt kirakjuk mint a macskát szarni, aztán csodálkozunk hogy szenvedünk egy csomó meccsen ahelyett hogy 2-3 góllal megnyernénk őket. Azt is tudom, hogy nem lehet minden meccset megnyerni, de nem kevés alkalom volt ebben a szezonban amikor a játék képe és az eredmény is jól alakult, aztán megpróbáltunk bekkelni Oscar-ral meg Willian-nel és rosszul sült el.

A buszozással alapból nem lenne bajom, de el kéne gondolkodni rajta hogy ha hazai pályán emberelőnyben nem tudjuk tartani az eredményt 10 ember ellen akkor érdemes-e ezen a vonalon továbbmenni. Sajnos ahogy Josét ismerem inkább horror pénzért megerősítjük a védelmünket Varane-nal hogy jobban álljon az a busz, de nem tudom hogy ezzel a taktikával meg tudjuk-e fogni Európa három legjobb csapatát.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Képek

#704 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hawaii írta:kep
És eddig mindegyikőjük elengedése jó döntésnek minősült. Mata persze szívfájdalom, de sajnos 'nem passzolt' JM rendszerébe. A kolumbiai padoztatása csak az ára miatt fájdalmas, nem a teljesítménye miatt.

Még ide betettem volna de Bruyne-t és Lukakut. Utóbbitól megszabadulni, a körülményeket tekintve(kezdőért siránkozás) szintén jó döntés volt. Előbbiről pedig, ha valóban viszi a Bayern, majd kiderül mennyire baklövés az eladása. Egyelőre annak néz ki, bár ő is az a kötetlen irányító, mint Mata, úgyhogy nem valószínű, hogy nálunk érvényesülhetett volna.

Ha az üzleti részétől eltekintünk, akkor elég szomorú, hogy a jelenlegi kispadunkról max. 2 ember van, aki érdemben be tud szállni, a másfél évvel ezelőtti kb. minden posztra 2 ütős játékostól. Sajnos a portugálunknak nem erőssége a rotáció és talán ez a legnagyobb handicap-je, nem a busz, de mivel a kispadunkra ő az ideális, ezért el kell fogadni ezt a 'minőségromlást'.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Képek

#705 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Képek

#706 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Kép
Ez köcsög :D :D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Képek

#707 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Van még hova fejlődnie Hazardnak, de végre jó úton van. Jövőre még jobbat várok tőle, főleg a két fő lényegi területen, gól és gólpasszok terén.
HAZARD = Messi+Ronaldo

antimaci
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Képek

#708 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Kép

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Képek

#709 Hozzászólás Szerző: Chester »

8) 8)
Kép

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Képek

#710 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Zseniális védekezés... :roll:

Kép

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Képek

#711 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

antimaci írta::cry: :cry: :cry: :( :( :(
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... d7beee4c6f" onclick="window.open(this.href);return false;[
Ne már, hogy itt is! Reggel ezzel köszöntött az egyik kolléga. :lol:
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

antimaci
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Képek

#712 Hozzászólás Szerző: antimaci »

:cry: :cry: :cry: :( :( :(
Kép

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Képek

#713 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

20 meccs

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Képek

#714 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Kép
Kép
They do now.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Képek

#715 Hozzászólás Szerző: easy »

rafanadal írta:The traditional run and slide
aka #Neymaring :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Képek

#716 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kütyaütő 'Ázár csak a második

Kép

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Képek

#717 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

The traditional run and slide:
Kép
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#718 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Omar Momani ismét nagyot alkotott.

Kép
Furcsa a sok fehér kéz :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Képek

#719 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A leleményes Hugo megpróbált szerezni egy aranyérmet :D Talán ha mezt cserélt volna Cech-el több sikerrel jár.

Kép

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Képek

#720 Hozzászólás Szerző: Chester »

Omar Momani ismét nagyot alkotott.

Kép

Válasz küldése