Képek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Képek

#41 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta:
Dante írta:Azt pletykálják, hogy ezt kukázták, helyette egy fekete készült. Mindenesetre a képen látható trainingnadrág hivatalos és annak ugyanez a színállása.
Egyébként én megvédeném a Nike-t, hogy legyen ellenvélemény is - nekem az eddigi mezeink majdnem mind tetszettek, sokkal jobb a szabásuk, mint az Adidas-oknak volt. A szponzor sajnos olyan amilyen, kár hogy a 3 végül nem felirat lett. A Three.uk szerintem sokkal többet mondana, mint ez a sárkánycenteres hármas.
Engem is inkább a 3-as zavar, amíg ez a cég lesz a szponzor, addig valószínűleg nem fogok mezt venni. Csinálhat akármilyen gyönyörű mezt a Nike, ez a logó annyira gagyi hogy biztos le fogja rontani az összképet az összes mezünkön. Mondjuk amennyire elszálltak a mezárak, nem is baj hogy megmarad az a 30 ezer forint :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#42 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szerintem sem túl szép, de személy szerint leszarom. Az előző szezon gúnyáját is meg lehetett szokni egy idő után, pedig aztán az sem volt egy gyönyörűség első blikkre.
A 3-as jel pedig bár ocsmány, jelentse a mindig begyűjtött 3 pontot. Felőlem akár pucéran is játszhatnak.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#43 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dante írta:Azt pletykálják, hogy ezt kukázták, helyette egy fekete készült. Mindenesetre a képen látható trainingnadrág hivatalos és annak ugyanez a színállása.
Pedig reménykedtem.

Amilyen jó volt a tavalyi harmadik mez, olyan rossz ez az idei. Remélem ezt se látjuk 2-3 meccsnél többet.

Egyébként én megvédeném a Nike-t, hogy legyen ellenvélemény is - nekem az eddigi mezeink majdnem mind tetszettek, sokkal jobb a szabásuk, mint az Adidas-oknak volt. A szponzor sajnos olyan amilyen, kár hogy a 3 végül nem felirat lett. A Three.uk szerintem sokkal többet mondana, mint ez a sárkánycenteres hármas.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Képek

#44 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Csatlakozom, ez egy rakás szar :shock:

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Képek

#45 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Nem tudom ki tervezte a mezeinket, de az ilyet régen ledobták a Tajgetoszról....legalább a szponzor nézne ki jól, de az se :roll:

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Képek

#46 Hozzászólás Szerző: Gaba »

adrian1989 írta:
Pityee írta:https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... to-the-max

Hivatalos a harmadik számú mezünk is. Ocsmány Crystal palace utánzat...
Ezzel a mezzel feltette a Nike az i-re a pontot,rohadt szarok lettek az idei mezek,de úgy összességébe a Nike mióta ő szállítja a mezeinket,nem csináltak szép mezt.
Valaki nem tudja hány évre szól velük a szerződés?
Chelsea and Nike announce long-term partnership. It is understood that it is for 15 years at £60m each season. That's around £900m in total

Mondjuk ez sokat nem jelent.. Az Adidas szerződést is 6 évvel korábban bontottuk fel.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Képek

#47 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... to-the-max

Hivatalos a harmadik számú mezünk is. Ocsmány Crystal palace utánzat...
Ezzel a mezzel feltette a Nike az i-re a pontot,rohadt szarok lettek az idei mezek,de úgy összességébe a Nike mióta ő szállítja a mezeinket,nem csináltak szép mezt.
Valaki nem tudja hány évre szól velük a szerződés?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Képek

#48 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... to-the-max" onclick="window.open(this.href);return false;

Hivatalos a harmadik számú mezünk is. Ocsmány Crystal palace utánzat...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Képek

#49 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Crystal Palace utánzat, fos.

Eleve a nike egy hugy. Drágo jo régi umbro és adidas mezek...

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Képek

#50 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pityee írta:Általában megszoktam venni minden évben (vagy minden második évben) a csapat aktuális mezét, de azthiszem az idei szériából nem kérek. Egyik sem nyerte el a tetszésemet.

Nekem a hazai már megérkezett! Nagyon bejön.. Élőben mégjobban tetszik! :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Képek

#51 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Nem láttam még ennyire egységesen ocsmány garnitúrát, mióta a csapatnak szurkolok.

Ellenpéldának meg lehet nézni a City hazai- és vendégmezét, szerintem a PL idei két legszebb darabja. A 3. számú papucsállatkás szettjüket inkább hagyjuk. :D
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Képek

#52 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Általában megszoktam venni minden évben (vagy minden második évben) a csapat aktuális mezét, de azthiszem az idei szériából nem kérek. Egyik sem nyerte el a tetszésemet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Képek

#53 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta:Azt pletykálják, hogy ezt kukázták, helyette egy fekete készült. Mindenesetre a képen látható trainingnadrág hivatalos és annak ugyanez a színállása.
https://www.nike.com/my/t/chelsea-fc-20 ... CK7817-851" onclick="window.open(this.href);return false;

Fent van a Nike honlapján, úgyhogy ez lesz sajnos. Reméljük nem sokat látjuk majd a szezonban :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#54 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azt pletykálják, hogy ezt kukázták, helyette egy fekete készült. Mindenesetre a képen látható trainingnadrág hivatalos és annak ugyanez a színállása.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Képek

#55 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Kép

Elképesztően ocsmány.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Képek

#56 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mountból klasszis lesz, mint Lampard volt, bárkivel bármiben fogadok.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#57 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bandi írta:Úgy jött le nekem a hozzászólásodból hogy Lampard-ot egész pályafutása alatt nem tartották extrának, erre reagáltam. Nyilván ismeri már mindenki ezt a videót, de gondolom te sem emlékszel rá milyen volt Lampard Mount-hoz képest, amikor 18 éves volt és alig játszott még felnőtt meccset. Mount-ot ez a szezon alapján próbálhatjuk meg megítélni, nekem az jött le hogy az 50+ meccs közül minimum a felén nem nyújtott semmi extrát. Ez persze teljesen érthető ilyen fiatalon, ezért írtam hogy 1 év múlva valószínűleg sokkal okosabbak leszünk vele kapcsolatban.
Pont ezért hoztam fel Lampard-ot, ugyanezek a kritikák érték, csak Lamps nem kapott ennyi lehetőséget sem, ezért kevesebbet is mutatott pályafutása elején. Amit viszont nem lehet statisztikában mérni - és úgy látszik az a mérvadó - az Mount munkamorálja, az állandó fejlődésre törekvés. Nem lehet összehasonlítani a Mount-féle tehetséget a Joao Félix-félével. Előbbi biztos, hogy nem lesz aranylabdás, de az is biztos, hogy nem 2-3 évig fog jó teljesítményt nyújtani, utóbbinál ez simán meglehet, mint ahogy megtörtént nem egy zsenivel korábban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Képek

#58 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mount témához részemről csak annyit, hogy ő a jelenlegi fiatal angoljaink közül a legnagyobb tehetség. Beleértve a Tammy,CHO, James triót. Mentálisan is ő a legérettebb az összes közül és szerintem ő is fogja a legtöbbre vinni. Ja és a legfontosabb, hogy kék szívű, látszik rajta hogy mindene a Chelsea és nem csak egy ugródeszka a Real/barca duó felé.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Képek

#59 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Mount hatalmas értéke a csapatnak, a legérettebb, legkomplexebb játékos a fiataljaink közül. Tökéletesen illik Lamps elképzeléseibe, labda nélküli játéka kiemelkedően érett, rengeteget jelent a csapatnak az ő jelenléte a pályán (pl. Az ellenfél labdakihozatalánál állandó veszélyt jelent, jó példa erre a Leicester elleni gólja a második fordulóban). Sokan nem kezelik helyén a teljesítményét, figyelembe véve, hogy első PL-szezonját játszotta, több, mint ígéretes. Én abszolút látom a helyét a csapatban, Havertz mellett, akár egy 4-3-3-ban is. Erőltetett párhuzam, de akaratlanul is eszembe jut Lamps és Ballack duója.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond9797 2020. július 28., kedd 18:41-kor.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#60 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta:
Bandi írta:Azért Lampard-ra szerintem nem igaz hogy nem tartották extrának, mindig is a legjobb játékosok közé sorolták a PL-ben, aranylabda szavazáson is lett második Ronaldinho mögött. Egyelőre Mount-ban én sem látom azt a nagy klasszist, de az én szavam pont nem számít és nagyon fiatal még, ez volt az első éve a PL-ben és majdnem minden meccsen játszott a szezonban, ki tudja meddig juthat. A következő szezonon sok fog múlni, jóval nagyobb lesz a konkurencia mint idén, neki is muszáj lesz szintet lépnie.
Remélem azért tisztában vagy a klub egyik legnagyobb játékosának előéletevel.
https://youtu.be/eAjd_jTvURc


Egyébként Mount teljesítményét érdemes kontextusba helyezni. Akkor meglátszik, hogy a korosztályában eléggé az élen jár. Furcsa nekem, hogy itt sokan kevésbé tartják nagy dolognak az idei teljesítményét, pedig igazán nagy volt. Mintha 5 évente előfordulna nálunk egy hozzá hasonló játékos, de igazából a Sancho-Haaland kategória lenne az elvárás.
Jó szezonja volt ez egyértelmű és szimpatikus játékos is, mert látszik, hogy imádja a klubbot. Én csak azért írtam azt amit, mert már több helyen olvastam, hogy inkább ignorálnák a Havertz transzfert csakhogy Mount ne játszon kevesebbet, ami abszurd. Havertz féle transzfereket nem szabad kihagyni.

Válasz küldése