Képek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi

Re: Képek

#1 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szabi írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 9:13 Kijött a harmadik számú szerelésünk is. Nem lett éppen egy dísztermi darab...

https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... chelsea-fc
A színek még nem is rosszak, de ezek a minták elég gagyik szerintem. Mondjuk ezzel a főszponzorral nehéz is lesz jól kinéző mezt készíteni :D

Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

#2 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kijött a harmadik számú szerelésünk is. Nem lett éppen egy dísztermi darab...

https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... chelsea-fc
6+8+5+4+1+1+2+1

koni0725
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard

#3 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Eddig kifejezetten nem tetszettek a sárga idegenbeli mezeink, de végre sikerült egy kellemes árnyalatot találniuk. Nagyon szép lett a végeredmény.
211! NEW RECORD!

emsanya

#4 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kár hogy a kéket nem tudják ilyen jol megcsinálni. Telebasszák azokkal az ovodás mintákkal.

Szabi
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

#5 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hivatalos az új idegenbeli mezünk.
https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... a-away-kit

Nekem bejön. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Dízel
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

#6 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ezt úgy itt hagyom.

Kép

vigh92
Kedvenc játékos: lampard

#7 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Úgy is nagy divat manapság a retró, nem tudom miért nem lehet frissíteni egy-két retró mezt....sokkal szebb lenne, mint ezek az óvodás karcolatok.

Dante
Kedvenc játékos: CHO James Mount
Kedvenc exjátékos: Hazard RLC

#8 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én nagyon szeretem a Nike-t mint sportszergyártót és még a BKK busz üléshuzat is bejött szerencsére. Ez is tetszik. Végre nem piros az accent color.
Egyedül a Three. ronda, ha felirat lenne, akkor nem lenne panaszom.
A tavalyi harmadik számú méz pedig all time az egyik kedvencem. (Fekete narancs, retro mez)

Dízel
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

#9 Hozzászólás Szerző: Dízel »

En szeretem a Nike-t mint markat sok jo es meno cucca van, de ezek borzalmasak. Most jo par evig ezeket kell nezni?

James Lee
Kedvenc játékos: Kante RLC
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba

#10 Hozzászólás Szerző: James Lee »

vigh92 írta: 2021. március 5., péntek 14:02 https://www.givemesport.com/1656310-che ... nic-social

Félek, hogy ismét egy ilyen borzalom lesz a mezünk....
Nagyon úgy tűnik...
https://www.footyheadlines.com/2020/10/ ... e-kit.html

vigh92
Kedvenc játékos: lampard

#11 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

https://www.givemesport.com/1656310-che ... nic-social

Félek, hogy ismét egy ilyen borzalom lesz a mezünk....

James Lee

#12 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Lampsnál főleg tavaly sok hasonló pillanat volt és bár az alap ábrázata mindig komorabb volt, sokszor örült együtt a játékosokkal. Később mentek félre a dolgok.

fst200
Kedvenc játékos: Hazard

#13 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bandi írta: 2021. február 9., kedd 11:47
fst200 írta: 2021. február 9., kedd 11:26 Jaja, jó nézni ezeket a képeket, meg közvetítés közben is látszik hogy jó a hangulat, Lampardnak kicsit komorabb volt mindig a tekintete, nem tudom, hogy ő mennyire haverkodos típus
Amíg jó formában voltunk addig mosolygós volt mindenki Lampard-nál is szerintem, nyilván itt az utolsó időszakban nem volt nagy jókedv, elég baj lett volna ha röhögcsélt volna mindenki :D Jóban voltak szerintem Lamaprd-al a játékosok (főleg az angolok) talán egyedül CHO-val szemben nem volt meg az a nagy bizalom.
Igaz, már kevésbé emlékszem erre és sajnos ez a végén lévő komorság maradt csak meg

Bandi

#14 Hozzászólás Szerző: Bandi »

fst200 írta: 2021. február 9., kedd 11:26 Jaja, jó nézni ezeket a képeket, meg közvetítés közben is látszik hogy jó a hangulat, Lampardnak kicsit komorabb volt mindig a tekintete, nem tudom, hogy ő mennyire haverkodos típus
Amíg jó formában voltunk addig mosolygós volt mindenki Lampard-nál is szerintem, nyilván itt az utolsó időszakban nem volt nagy jókedv, elég baj lett volna ha röhögcsélt volna mindenki :D Jóban voltak szerintem Lamaprd-al a játékosok (főleg az angolok) talán egyedül CHO-val szemben nem volt meg az a nagy bizalom.

fst200
Kedvenc játékos: Hazard

#15 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2021. február 9., kedd 11:14 Jó az ilyen képeket látni :) Láthatóan nagy a bizalom Tuchel részéről CHO felé. Reméljük továbbra is ennyit fogja játszatni őt! Ő, Mount és James meghatározó játékosok lehetnek itt a jövő csapatában!

Kép
Jaja, jó nézni ezeket a képeket, meg közvetítés közben is látszik hogy jó a hangulat, Lampardnak kicsit komorabb volt mindig a tekintete, nem tudom, hogy ő mennyire haverkodos típus

Pityee
Kedvenc játékos: Azpi - Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Terry - Lampard

#16 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jó az ilyen képeket látni :) Láthatóan nagy a bizalom Tuchel részéről CHO felé. Reméljük továbbra is ennyit fogja játszatni őt! Ő, Mount és James meghatározó játékosok lehetnek itt a jövő csapatában!

Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Anyboy

#17 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Kép

Pityee
Kedvenc játékos: Azpi - Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Terry - Lampard

#18 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: Felőlem akár pucéran is játszhatnak.
Na nem tudom hány férfi szurkoló nézné azt a meccset :lol: Egyébként magával a Nike-al mint szponzorral szerintem sincs gond, minőségileg is okésak a mezek. Sőt a Nike mezek sokkal inkább légáteresztőek mint az Adidasok voltak. Én inkább a Nikenál dolgozó divattervező részlegen keresném a problémát, vakon vannak elég sokszor.

A mezen szereplő hármasról nem is beszélve. Nem is értem, hogy egy ilyen top klub mint a Chelsea, hogy mondhatott igent arra, hogy egy bazi nagy hármas szerepeljen a mez elején, főleg ebben a formában. Ez a hármas bármelyik mez kinézetét elcsúfítaná. Pedig én naív, azt hittem, hogy a Yokohama után nem jöhet rosszabb. De ehhez képest az egy felüdülés volt :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi

#19 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta:
Dante írta:Azt pletykálják, hogy ezt kukázták, helyette egy fekete készült. Mindenesetre a képen látható trainingnadrág hivatalos és annak ugyanez a színállása.
Egyébként én megvédeném a Nike-t, hogy legyen ellenvélemény is - nekem az eddigi mezeink majdnem mind tetszettek, sokkal jobb a szabásuk, mint az Adidas-oknak volt. A szponzor sajnos olyan amilyen, kár hogy a 3 végül nem felirat lett. A Three.uk szerintem sokkal többet mondana, mint ez a sárkánycenteres hármas.
Engem is inkább a 3-as zavar, amíg ez a cég lesz a szponzor, addig valószínűleg nem fogok mezt venni. Csinálhat akármilyen gyönyörű mezt a Nike, ez a logó annyira gagyi hogy biztos le fogja rontani az összképet az összes mezünkön. Mondjuk amennyire elszálltak a mezárak, nem is baj hogy megmarad az a 30 ezer forint :D

James Lee

#20 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szerintem sem túl szép, de személy szerint leszarom. Az előző szezon gúnyáját is meg lehetett szokni egy idő után, pedig aztán az sem volt egy gyönyörűség első blikkre.
A 3-as jel pedig bár ocsmány, jelentse a mindig begyűjtött 3 pontot. Felőlem akár pucéran is játszhatnak.

Válasz küldése