Képek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Képek

#101 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

https://ibb.co/7Jd1wKv" onclick="window.open(this.href);return false;
Amennyiben nem igazolhatunk...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Képek

#102 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

https://www.givemesport.com/1479670-che ... 1stedition" onclick="window.open(this.href);return false;

Elvileg ilyen lehet a 3. mezünk, szerintem egész jó! :wink:

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Képek

#103 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Pulisic
https://www.gettyimages.com/search/2/im ... ue#license" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#104 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta:
Botond9797 írta:Tudom, jelentéktelen jósolgatás, de adnám ezt a csapatot. :lol:
Egycsaapásra miénk lenne a legtöbb saját nevelésű játékost felvonultató csapat az biztos :)
Meg, hogy veszelybe kerulne a Pl indulasunk, amig felnonek az is fix.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Képek

#105 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Botond9797 írta:Tudom, jelentéktelen jósolgatás, de adnám ezt a csapatot. :lol:
Egycsaapásra miénk lenne a legtöbb saját nevelésű játékost felvonultató csapat az biztos :)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Képek

#106 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Kép
Tudom, jelentéktelen jósolgatás, de adnám ezt a csapatot. :lol:
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Képek

#107 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: Egyébként olvastam egy nyilatkozatát a csaló kopasz fasznak, abban elismerte a hibáit. Nem részletezte, lényege az volt, hogy sajnos már nem tud rajta változtatni, azt viszont sajnálja, hogy az egész pályafutása a feledésbe merül, mert amíg él amiatt az egy meccs miatt fognak rá emlékezni.
És ne feledkezzünk meg arrol sem amikor ő meg a partjelzője képes volt ezt a lest elengedni, ezzel a bayern jutott tovább és nem a fiorentina. Ez volt az utolso meccse :D, azonnal vissza kellett vonulnia...

https://youtu.be/4q2YKFyJnSc" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9363
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Képek

#108 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta:
Dante írta:
Hawaii írta:Nem akarom védeni őket, mert aznap távol állt tőlük a sportszerű játék, de én ellenszenvet inkább azokkal szemben érzek, akik elcsalták ezt a meccset, s elsősorban őket kellett volna elővenni.
Ha jól rémlik direkt rájátszottak, miután evidens lett, hogy következmények nélkül tehetnek bármit. Nem akarok hülyeséget írni, de nem egy tizenegyest úsztak meg, elég csak Pique szándékos kezezésére gondolni. Volt pár lerántás is. Mindent megtettek, hogy ne kapjanak gólt.
Ne legyünk azért ennyire álszentek, mi is pontosan ugyanezt csináltuk volna a helyükben. Sosem kívántam senkinek semmi rosszat, de Övrebö igenis megérdemelte, amit kapott utána (halálos fenyegetések, stb), habár mi ezzel nem lettünk kisegítve, s a tényen sem változtat, hogy 2009-ben nekünk kellett volna megnyernünk a BL-t.
Egyébként olvastam egy nyilatkozatát a csaló kopasz fasznak, abban elismerte a hibáit. Nem részletezte, lényege az volt, hogy sajnos már nem tud rajta változtatni, azt viszont sajnálja, hogy az egész pályafutása a feledésbe merül, mert amíg él amiatt az egy meccs miatt fognak rá emlékezni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Képek

#109 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta:
Hawaii írta:Nem akarom védeni őket, mert aznap távol állt tőlük a sportszerű játék, de én ellenszenvet inkább azokkal szemben érzek, akik elcsalták ezt a meccset, s elsősorban őket kellett volna elővenni.
Ha jól rémlik direkt rájátszottak, miután evidens lett, hogy következmények nélkül tehetnek bármit. Nem akarok hülyeséget írni, de nem egy tizenegyest úsztak meg, elég csak Pique szándékos kezezésére gondolni. Volt pár lerántás is. Mindent megtettek, hogy ne kapjanak gólt.
Ne legyünk azért ennyire álszentek, mi is pontosan ugyanezt csináltuk volna a helyükben. Sosem kívántam senkinek semmi rosszat, de Övrebö igenis megérdemelte, amit kapott utána (halálos fenyegetések, stb), habár mi ezzel nem lettünk kisegítve, s a tényen sem változtat, hogy 2009-ben nekünk kellett volna megnyernünk a BL-t.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#110 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta:Nem akarom védeni őket, mert aznap távol állt tőlük a sportszerű játék, de én ellenszenvet inkább azokkal szemben érzek, akik elcsalták ezt a meccset, s elsősorban őket kellett volna elővenni.
Ha jól rémlik direkt rájátszottak, miután evidens lett, hogy következmények nélkül tehetnek bármit. Nem akarok hülyeséget írni, de nem egy tizenegyest úsztak meg, elég csak Pique szándékos kezezésére gondolni. Volt pár lerántás is. Mindent megtettek, hogy ne kapjanak gólt.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Képek

#111 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:Kurv@ anyád barcelona. Örökké...
Ezért a meccsért miért is okolható a Barcelona? Ők semmi mást nem tettek, csak éltek az UEFA adta lehetőséggel. Nem akarom védeni őket, mert aznap távol állt tőlük a sportszerű játék, de én ellenszenvet inkább azokkal szemben érzek, akik elcsalták ezt a meccset, s elsősorban őket kellett volna elővenni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#112 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Kurv@ anyád barcelona. Örökké...
Nem túl okos dolog, de én is így vagyok vele. Minden idők egyik legjobb csapata és legsikeresebb edzője egy elfújt meccsre építkezik. Nem jártunk volna be hasonló utat mint ők, de abban az évben mi voltunk a világ legerősebb csapata és ellenszél nélkül domináltuk volna őket.
Azóta többször is szóba hozták azt az Iniesta gólt, sosem volt mellérakva, hogy "kérdéses meccsen", nem számít hogy, csak az, hogy mit értek el. Iniesta egyik legfontosabb gólja. Hálásak lehetnek Övrebönek, hogy akkor eldöntötte azt a meccset.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Képek

#113 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Napra pontosan 10 éve...
Kép
Kurv@ anyád barcelona. Örökké...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Képek

#114 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Napra pontosan 10 éve...
Kép

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Képek

#115 Hozzászólás Szerző: laczze »

trueblue11 írta:
Dante írta:(alig várom hogy a yokohama-t leváltsa egy másik szponzor, sajnos még várhatom pár évig)
A Yokohama deal a 2019-20-as szezon végéig tart. A Nike viszont 2032-ig. :(
A Samsung szerintem iszonyat jól mutatott a mezen, kár érte. De lényegében ez másodlagos.
A tv ben aránylag jól mutat minden mez, nem látszanak a minták szóval az lényegtelen annak aki meg nem veszi.
Részemről a 2013 as aranyozott mez magasan vitt mindent, azóta is.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#116 Hozzászólás Szerző: Dante »

Yokohama 2017-ben meg lett hosszabbítva. A Nike-t nem bánom, az első mezünk nagyon jól nézett ki, csak hát nem lehet minden évben plain blue szerelés.

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: Képek

#117 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Dante írta:(alig várom hogy a yokohama-t leváltsa egy másik szponzor, sajnos még várhatom pár évig)
A Yokohama deal a 2019-20-as szezon végéig tart. A Nike viszont 2032-ig. :(

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#118 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dante írta:Szerintem borzalom, de legalább nincs benne piros.
Végül a Yokohama logója, a zokni és a mez hátulján lévő kis csík is piros lett.

Oké, hogy a címerben van piros, meg részletkérdés a dolog - gondolom a legtöbb embert nem is érdekli, teljesen jogosan - de jó lett volna, ha kimarad végre az accent color és kék-fehér csak.

Egyébként biztos sokan emlékeznek a fórumról is, hogy régebben milyen hype volt a mezbemutató előtt, hetekig ment a visszaszámlálás, a kékfestékkel leöntős reklám kifejezetten fasza volt. A mostani krikszkraksz francia noname csapatok mezdizájnjaira hajazó pizsamastílus tökéletesen passzol a felhígult, elolcsósodott klubimázshoz. #nicejob

(alig várom hogy a yokohama-t leváltsa egy másik szponzor, sajnos még várhatom pár évig)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Képek

#119 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Már hivatalos a kit. Engem továbbra is a teljesítmény érdekel, nem a külső, de ha véleményt kell mondani, akkor sztem szar.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Képek

#120 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jo kis pizsama...

Válasz küldése