Képek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Képek

#61 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta:
Bandi írta:Azért Lampard-ra szerintem nem igaz hogy nem tartották extrának, mindig is a legjobb játékosok közé sorolták a PL-ben, aranylabda szavazáson is lett második Ronaldinho mögött. Egyelőre Mount-ban én sem látom azt a nagy klasszist, de az én szavam pont nem számít és nagyon fiatal még, ez volt az első éve a PL-ben és majdnem minden meccsen játszott a szezonban, ki tudja meddig juthat. A következő szezonon sok fog múlni, jóval nagyobb lesz a konkurencia mint idén, neki is muszáj lesz szintet lépnie.
Remélem azért tisztában vagy a klub egyik legnagyobb játékosának előéletevel.
https://youtu.be/eAjd_jTvURc


Egyébként Mount teljesítményét érdemes kontextusba helyezni. Akkor meglátszik, hogy a korosztályában eléggé az élen jár. Furcsa nekem, hogy itt sokan kevésbé tartják nagy dolognak az idei teljesítményét, pedig igazán nagy volt. Mintha 5 évente előfordulna nálunk egy hozzá hasonló játékos, de igazából a Sancho-Haaland kategória lenne az elvárás.
Úgy jött le nekem a hozzászólásodból hogy Lampard-ot egész pályafutása alatt nem tartották extrának, erre reagáltam. Nyilván ismeri már mindenki ezt a videót, de gondolom te sem emlékszel rá milyen volt Lampard Mount-hoz képest, amikor 18 éves volt és alig játszott még felnőtt meccset. Mount-ot ez a szezon alapján próbálhatjuk meg megítélni, nekem az jött le hogy az 50+ meccs közül minimum a felén nem nyújtott semmi extrát. Ez persze teljesen érthető ilyen fiatalon, ezért írtam hogy 1 év múlva valószínűleg sokkal okosabbak leszünk vele kapcsolatban.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#62 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bandi írta:Azért Lampard-ra szerintem nem igaz hogy nem tartották extrának, mindig is a legjobb játékosok közé sorolták a PL-ben, aranylabda szavazáson is lett második Ronaldinho mögött. Egyelőre Mount-ban én sem látom azt a nagy klasszist, de az én szavam pont nem számít és nagyon fiatal még, ez volt az első éve a PL-ben és majdnem minden meccsen játszott a szezonban, ki tudja meddig juthat. A következő szezonon sok fog múlni, jóval nagyobb lesz a konkurencia mint idén, neki is muszáj lesz szintet lépnie.
Remélem azért tisztában vagy a klub egyik legnagyobb játékosának előéletevel.
https://youtu.be/eAjd_jTvURc


Egyébként Mount teljesítményét érdemes kontextusba helyezni. Akkor meglátszik, hogy a korosztályában eléggé az élen jár. Furcsa nekem, hogy itt sokan kevésbé tartják nagy dolognak az idei teljesítményét, pedig igazán nagy volt. Mintha 5 évente előfordulna nálunk egy hozzá hasonló játékos, de igazából a Sancho-Haaland kategória lenne az elvárás.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Képek

#63 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:Mount pont az az ember akiből ha több van, akkor rá épülhet a bajnok csapat. Félreértés ne Essen, abszolút nem favoritom, de ő a legérettebb játékos a 8-10 tehetségünk közül. Lamps ugyanilyen volt és ugyanígy megkapta hogy nem extra. Pedig nem minden a nyers tehetség.
Masik, hogy hanyadik szezonja volt ez a PL-ben? Van hova fejlodnie meg ez teny, de a korabol kiindulva ez normalis es fog is fejlodni boven, benne tobb potencialt latok, hogy szamolhatunk vele a jovoben, mint pl CHO, de akar Rubenben is sajnos.
Egyebkent ez a szezon a fiatalok szamara egy soha vissza nem tero alkalom volt, hogy megmutassak magukat, mert ahogy latjuk erkeznek a nagyobb nevek a kezdobe es aki most nem kerult oda, azoknak nem gyengen csokkennek az eselyei, hogy kovetkezo szezonban odakeruljenrk a kezdo vagy akar a keret kozelebe is.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Képek

#64 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta:Mount pont az az ember akiből ha több van, akkor rá épülhet a bajnok csapat. Félreértés ne Essen, abszolút nem favoritom, de ő a legérettebb játékos a 8-10 tehetségünk közül. Lamps ugyanilyen volt és ugyanígy megkapta hogy nem extra. Pedig nem minden a nyers tehetség.
Azért Lampard-ra szerintem nem igaz hogy nem tartották extrának, mindig is a legjobb játékosok közé sorolták a PL-ben, aranylabda szavazáson is lett második Ronaldinho mögött. Egyelőre Mount-ban én sem látom azt a nagy klasszist, de az én szavam pont nem számít és nagyon fiatal még, ez volt az első éve a PL-ben és majdnem minden meccsen játszott a szezonban, ki tudja meddig juthat. A következő szezonon sok fog múlni, jóval nagyobb lesz a konkurencia mint idén, neki is muszáj lesz szintet lépnie.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Képek

#65 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Mount az lesz Lampard-nak, mint Azpi Jose-nak.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#66 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mount pont az az ember akiből ha több van, akkor rá épülhet a bajnok csapat. Félreértés ne Essen, abszolút nem favoritom, de ő a legérettebb játékos a 8-10 tehetségünk közül. Lamps ugyanilyen volt és ugyanígy megkapta hogy nem extra. Pedig nem minden a nyers tehetség.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#67 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta:Valószínűleg a legtöbb játékpercre számítható Mount nem fért rá erre a csodálatos photoshopra.
Meg mindig tartom, hogy Havertz nélkül is meglennénk minőségben és mennyiségben is, ő egy tipikus ékkő igazolás, aki egy majdnem tökéletes csapat utolsó láncszeme lehetne, csak mi ettől marha messze vagyunk. Ha lesznek defenzív emberek és ez a minőség, akkor nyilván egy szavam sem lesz.
Mount nem rossz játékos, de nem extra. Ő nem az a fajta spíler akivel bajnokságot nyer az ember. Jelenleg a posztja sincs meg igazán, bár én amolyan Btb középpályásnak használnám.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#68 Hozzászólás Szerző: Dante »

Valószínűleg a legtöbb játékpercre számítható Mount nem fért rá erre a csodálatos photoshopra.
Meg mindig tartom, hogy Havertz nélkül is meglennénk minőségben és mennyiségben is, ő egy tipikus ékkő igazolás, aki egy majdnem tökéletes csapat utolsó láncszeme lehetne, csak mi ettől marha messze vagyunk. Ha lesznek defenzív emberek és ez a minőség, akkor nyilván egy szavam sem lesz.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Képek

#69 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Kép
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Képek

#70 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Megérkezett a következő szezonban használt idegenbeli mezünk is:

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5F2AF244" onclick="window.open(this.href);return false;

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5F2A12DE" onclick="window.open(this.href);return false;

Sztem pizsama színvonal...
Nagyon gyenge mezeket csinál a Nike!
Remélem a 3. számú nem az a piros kék csíkos lesz amit egyszer láttam valahol,mert az lenne az alja.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Képek

#71 Hozzászólás Szerző: Traxver »

ma szerintem debütál is

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Képek

#72 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:Megérkezett a következő szezonban használt idegenbeli mezünk is:

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5F2AF244" onclick="window.open(this.href);return false;

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5F2A12DE" onclick="window.open(this.href);return false;

Sztem pizsama színvonal...
nekem komolyan volt ilyen pizsamam annak idején.. :D
Az idei nagyon kuka... de ez is csak 1 évig lesz remélem.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Képek

#73 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megérkezett a következő szezonban használt idegenbeli mezünk is:

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5F2AF244" onclick="window.open(this.href);return false;

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5F2A12DE" onclick="window.open(this.href);return false;

Sztem pizsama színvonal...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Képek

#74 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ha érdekelne azt mondanám, hogy nevetséges az új mez, de sajnos nagyobb gondok is vannak a csapatnál. Ettől még fos.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#75 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem a panaszkodás kedvéért írom, de a combrészen látszó "mezszámmal" együtt látva - értsd; az egész szettet figyelembe véve - még rosszabb a hármas a mezen. Gyakorlatilag csak Marcos Alonso nem tűnik majd bohócnak benne - legalábbis nem emiatt. Borzasztó design, nyilván nagy pénz - nagy szponzor, de egyre inkább úgy gondolom, hogy direkt csinálnak ilyen k.rva ronda logókat a "rossz reklám is jó reklám" elven.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Képek

#76 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként ma már az új mezbe játszanak a srácok a WHU ellen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Képek

#77 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Ezt az óvodások által rajzolt formát fogjuk 3 évig nézni?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Képek

#78 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta:
koni0725 írta:Nekem mondjuk az alapdizáj kifejezetten tetszik, kar, hogy az az ocsmány logó elcseszi az egész összképet...
Nekem is nagyon tetszik az alap, viszont az 3-as nagyon ronda. Ha betuvel irtak volna ki, akkor tuti beszereznek egyet.
Hat ugyanez, kár h nem felirat. A nike mezek a legszarabbak sajnos nulla kreativitás. Jo kis umbro meg arany adidas, de jok is voltak.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Képek

#79 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Nagyon ótvar.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Képek

#80 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

koni0725 írta:Nekem mondjuk az alapdizáj kifejezetten tetszik, kar, hogy az az ocsmány logó elcseszi az egész összképet...
Nekem is nagyon tetszik az alap, viszont az 3-as nagyon ronda. Ha betuvel irtak volna ki, akkor tuti beszereznek egyet.

Válasz küldése