Képek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Képek

#261 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Mbappe pár éve a Bridge-en, állítólag próbázni volt:


Kép

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Képek

#262 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nekem ez a 3 annyira nem tetszik. Az a minta szőnyegre emlékeztet. A színek nagyon jók (habár a fehér-aranyról egyből a Real jut eszembe), de a minta nem.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Képek

#263 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Hát ez akkor is borzasztó bárhogy nézem. Az a fehér rácsozás a fehér felirattal és pipával elég amatőr összecsapott. A divat ismétli magát és nagyon jó dolgok születnek abból, csak azt is ízléssel és kreativitással kell létrehozni, de ebből ez mind hiányzik.
Szeretten volna egy új Nike mezt egyből, de ha ez lesz akkor amellett hogy nem pazarlom rá a pénz mert fel nem venném, azt is bánni fogom, hogy váltottunk Nike ra.
Na ez stílusos és ízléses nem egy összecsapott "nyúljunkvisszaamúltbaaztánleszvalami".. A fehér arany meg maga a gyönyör.
[img]kép[/img]
Na ezekre gondoltam énis. Remélem valami ilyesmi lesz és akk már küldöm is a rendelést :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Képek

#264 Hozzászólás Szerző: béla »

Ez a 3 elég szép. Ha ilyesmi lesz,akkor biztos ezekhez lesz közelebb,nem a lentebb linkelthez,mert az nagyon kínaipiacos hatású.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Képek

#265 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

laczze írta:Hát ez akkor is borzasztó bárhogy nézem. Az a fehér rácsozás a fehér felirattal és pipával elég amatőr összecsapott. A divat ismétli magát és nagyon jó dolgok születnek abból, csak azt is ízléssel és kreativitással kell létrehozni, de ebből ez mind hiányzik.
Szeretten volna egy új Nike mezt egyből, de ha ez lesz akkor amellett hogy nem pazarlom rá a pénz mert fel nem venném, azt is bánni fogom, hogy váltottunk Nike ra.
Na ez stílusos és ízléses nem egy összecsapott "nyúljunkvisszaamúltbaaztánleszvalami".. A fehér arany meg maga a gyönyör.
Kép
na ezt már én is láttam korábban, ez tényleg gyönyörű lenne.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Képek

#266 Hozzászólás Szerző: laczze »

Hát ez akkor is borzasztó bárhogy nézem. Az a fehér rácsozás a fehér felirattal és pipával elég amatőr összecsapott. A divat ismétli magát és nagyon jó dolgok születnek abból, csak azt is ízléssel és kreativitással kell létrehozni, de ebből ez mind hiányzik.
Szeretten volna egy új Nike mezt egyből, de ha ez lesz akkor amellett hogy nem pazarlom rá a pénz mert fel nem venném, azt is bánni fogom, hogy váltottunk Nike ra.
Na ez stílusos és ízléses nem egy összecsapott "nyúljunkvisszaamúltbaaztánleszvalami".. A fehér arany meg maga a gyönyör.
Kép
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Képek

#267 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

jkopfner írta:
nemtudom írta:ez egy trágya. a múltbéli cuccoknak az az egyik legfőbb tulajdonsága hogy divatjamúlt, értelmetlen belőlük ötletet meríteni. ki ne találja már senki hogy ez a MU féle terítőmez szép
Nehogy úgy érezd, hogy rögtön letámadlak az első hozzászólásod után, de szerencsére teljesen szubjektív, hogy kinek tetszik és kinek nem. Engem csak az zavar benne, hogy fehér négyzetrácson van a fehér pipa és a fehér felirat rajta. Szerintem tuti nem ez lesz a következő szezonbeli hazai mezünk.

A Yokohama mindig fehérrel, ezzel a betűtípussal írja a nevét, gondolom ezen nem lehet variálni. Amúgy meg milyen színű legyen? Még mindig így a legkontúrosabb.

Az újonnan regisztrált kollégával nagyon nem tudok egyet érteni. A divat folyamatosan ismétli önmagát, bármiről legyen szó. Ruhák, kocsik, szerkezetek a fociban, stb.. Mindig visszanyúlunk valahova. Attól meg hogy valami régi nem lesz se idejét múlt, se ronda.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#268 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

nemtudom írta:ez egy trágya. a múltbéli cuccoknak az az egyik legfőbb tulajdonsága hogy divatjamúlt, értelmetlen belőlük ötletet meríteni. ki ne találja már senki hogy ez a MU féle terítőmez szép
Nehogy úgy érezd, hogy rögtön letámadlak az első hozzászólásod után, de szerencsére teljesen szubjektív, hogy kinek tetszik és kinek nem. Engem csak az zavar benne, hogy fehér négyzetrácson van a fehér pipa és a fehér felirat rajta. Szerintem tuti nem ez lesz a következő szezonbeli hazai mezünk.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Képek

#269 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

ez egy trágya. a múltbéli cuccoknak az az egyik legfőbb tulajdonsága hogy divatjamúlt, értelmetlen belőlük ötletet meríteni. ki ne találja már senki hogy ez a MU féle terítőmez szép

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Képek

#270 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szerintem ez ultra ronda. Volt ennél már sokkal szebb esetleges jövő évi mez kidobva a netre. Biztos vagyok benne, hogy a Nike nem szúrja ki a csapat szemét ilyen semmi abroszterítővel.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Képek

#271 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

IsteniDiego írta:Szerintem is szep. Jatekosokon biztos mashogy fog mutatni, mint ahogy a kepen.
nem lenne rossz, de ahhoz kéne egy normális szabás.. engem nem a minta irritál, hanem hogy ez a szabás rosszabb mint a 30 évvel ezelőtti mezeké..

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Képek

#272 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Szerintem is szep. Jatekosokon biztos mashogy fog mutatni, mint ahogy a kepen.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Képek

#273 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

hát sztem ez így ebben a formában okádék :/

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Képek

#274 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Körbejárta az internetet ez a kép, lehet hogy ez lesz az új mezünk:

Kép

Szerintem nagyon jól néz ki, nekem tetszik.

Egyébként volt már ilyen mezünk az 1987-88-as szezonban:

Kép

Kép

Remélem ha ilyen retro vonalban gondolkodnak a Nike-nál akkor az idegenbeli mezünk piros lesz. Évtizedekig volt piros az idegenbeli cumó, jó lenne egy kis változatosság, a fekete-fehér vonal már eléggé unalmas.

http://www.historicalkits.co.uk/Chelsea ... -kits.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem a szürke-narancssárga mez sem volt rossz '96-ból, olyasmit is el tudnék képzelni.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Képek

#275 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pityee írta:Kép
Cahill valszeg sose hagyja ki a bickó edzést :mrgreen:
Photoshopal könnyű :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Képek

#276 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép
Cahill valszeg sose hagyja ki a bickó edzést :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Képek

#277 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Dante írta:Twitteren, instan jelentek meg koncepciokepek a jovo evi mezunkrol, állítólagos kiszivárgott információk alapján keszultek.
http://nemzetisport.hu/angol_labdarugas ... m_campaign" onclick="window.open(this.href);return false;
Szerintem eszméletlen szep mind a harom, meg az okadek yokohama jel is elviselhető, a szinarnylatok nagyon jol néznek ki egymás mellett es összességében egy elegáns, letisztult mez lehetne.
Ilyenkor szokott teljesen mas mez elokerulni juliusban ami minden csak nem szep. Remélem ezesetben legit volt a leaked info.
Nem tudom, szerintem nagyon semmilyen az egész. Egy standard Nike mez, ami igazából bármelyik csapaté lehetne. Pl. a francia válogatotté..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#278 Hozzászólás Szerző: Dante »

Twitteren, instan jelentek meg koncepciokepek a jovo evi mezunkrol, állítólagos kiszivárgott információk alapján keszultek.
http://nemzetisport.hu/angol_labdarugas ... m_campaign" onclick="window.open(this.href);return false;
Szerintem eszméletlen szep mind a harom, meg az okadek yokohama jel is elviselhető, a szinarnylatok nagyon jol néznek ki egymás mellett es összességében egy elegáns, letisztult mez lehetne.
Ilyenkor szokott teljesen mas mez elokerulni juliusban ami minden csak nem szep. Remélem ezesetben legit volt a leaked info.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#279 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Николаевич írta:
jkopfner írta:
cech19960320 írta:
aztakurva :) de jópofa :) tied?
jaja, 5 és fél hónapos

Nagyon helyes gyerek :)
Koszi, szerencsere az anyjara utott:)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Képek

#280 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

jkopfner írta:
cech19960320 írta:
aztakurva :) de jópofa :) tied?
jaja, 5 és fél hónapos

Nagyon helyes gyerek :)

Válasz küldése