Képek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Képek

#821 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Milwaukee Bucks at Chelsea!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 015&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Képek

#822 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Kép
They do now.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Képek

#823 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Gery94 írta:
dacultras írta:svájci székhelyű CIES obszervatórium statisztikája
Kép
...A legdrágább kapus azonban nem az Aranylabdára is esélyes Manuel Neuer (Bayern München), hanem Thibaut Courtois (Chelsea), aki 10 millió euróval ér többet a CIES szerint mint a 35 millió eurós német kollégája. :D
Azért ezek az összegek igen erős összegek,messi 220, cr pedig 133m,ne vicceljenek már,hazard is bármennyire bombaformában van nemhinném h ronaldoval majdnem ugyanannyi az értékül,bár nemtudom h figyelembe veszi-e az életkort,van köztük 6 év,bár itt minél fiatalabb vki annál drágább,aki reális az kb di maria őt kb ennyiért is vették meg :)ha a mostani formát kellene tekinteni igencsak lekellene venni sok embertől pár misit.
cr lassan 30 szoval kb reálisnak tartom az arányt Hazarddal szemben. Eden a legjobb játékos a korosztályából. Costa 80 millája az már tényleg erős. Mondjuk szerintem 80ért se adnánk el, ahogy Hazardot se 100ért. Meg sterling 63?xD
WE ARE ALL CHELSEA

Gery94
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011. december 12., hétfő 21:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: William Gallas

Re: Képek

#824 Hozzászólás Szerző: Gery94 »

dacultras írta:svájci székhelyű CIES obszervatórium statisztikája
Kép
...A legdrágább kapus azonban nem az Aranylabdára is esélyes Manuel Neuer (Bayern München), hanem Thibaut Courtois (Chelsea), aki 10 millió euróval ér többet a CIES szerint mint a 35 millió eurós német kollégája. :D
Azért ezek az összegek igen erős összegek,messi 220, cr pedig 133m,ne vicceljenek már,hazard is bármennyire bombaformában van nemhinném h ronaldoval majdnem ugyanannyi az értékül,bár nemtudom h figyelembe veszi-e az életkort,van köztük 6 év,bár itt minél fiatalabb vki annál drágább,aki reális az kb di maria őt kb ennyiért is vették meg :)ha a mostani formát kellene tekinteni igencsak lekellene venni sok embertől pár misit.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Képek

#825 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mert fiatalabb, ezáltal a potenciálja is az egekben van, és már most a világ 2. legjobb kapusa, nem mellesleg nemsokára köthet új szerződést, ahol nagy valószínűség szerint megkapja Cech közel 100k-s heti keresetét 5 éven át. Meg ez nem a tudást veszi alapul, hanem az értéket, a kettő nem arányos.

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Képek

#826 Hozzászólás Szerző: dacultras »

svájci székhelyű CIES obszervatórium statisztikája
Kép
...A legdrágább kapus azonban nem az Aranylabdára is esélyes Manuel Neuer (Bayern München), hanem Thibaut Courtois (Chelsea), aki 10 millió euróval ér többet a CIES szerint mint a 35 millió eurós német kollégája. :D

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Képek

#827 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Kép

Brendan első két januári célpontja.
They do now.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Képek

#828 Hozzászólás Szerző: almos »

Talmaszabi írta:Kép

Balon a nővére, jobbon a felesége... :cry: :)
Kép
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Képek

#829 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kép

Balon a nővére, jobbon a felesége... :cry: :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Képek

#830 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nembaj ebben a szezonban legalább nem csak az elsőszámú mezben tudunk jól játszani :D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Képek

#831 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Ezeket a tiszta fekete mezeket nagyon nem szeretem, olyan unalmasak, semmi extra nincs bennük. Valami elütő színnel fel lehetne dobni, pl. sárgával. Persze nem olyan mértékben, mint a legutóbbi sárga-fekete, csak annyira, hogy az Adidas csíkok, meg a logók színesek. A fehérek közül nekem a 2006-2008 közöttiek jönnek be a legjobban, annál több nem is kell egy vendég mezhez. Fehér, és királykék.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Képek

#832 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Én azt sem szeretem, hogyha túl van csicsázva. Például a fekete mez nekem így tetszik, hogy le van egyszerűsítve. Emlékszem a 2013-14-es fekete mezünk milyen csúnya volt azokkal a citromsárga csíkokkal (mások szerint is). A másik kettő szintén tetszik, a piros kicsit feldobja az összképet, de mégsem vesz el a letisztultságából.
Why always me?

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Képek

#833 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Remélem nem ezek lesznek, a hazai még oké, de a másik kettő egyszerűen ronda. Nem értem mi az istennek bele a hollandzászló-szerű minta, a feketét meg feldobhatnák valamivel, mint pl. most vagy 11/12-ben.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Képek

#834 Hozzászólás Szerző: Dante »

Még azt a hányadék turkish airlines feliratot is elhalványítja a hollandos kék-fehér-piros, nagyon szép. (mondjuk eléggé hajaz a 13/14-es away kit-re, de azt is imádtam)

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Képek

#835 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Николаевич írta:
zzzzz írta:Nem tudom mennyire reális ez ilyen korán, de ismét kiszivárgott a három lehetséges jövő évi mezünk. Szerintem jobb lenne, ha a pirosat hanyagolnánk.
http://www.footyheadlines.com/2014/12/c ... -kits.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem ennyi piros belefér, a 2010/11-es mezünk az egyik kedvencem volt. Az viszont fura lesz hogy eltűnik a Samsung.

Amúgy jól rémlik hogy idén még nem viselték a fiúk a harmadik számú mezt? Kár, pedig baromi jól néz ki.
Én a 11/12 mezt hiányolom. Eszméletlen jól nézett ki a fehér vállrész a kék csíkokkal benne. a 10/11 idegenbeli fekete is durca volt. Remélem megint valami extrémebb lesz. Az ilyen idő előtt kiszivárgott mezek kamuk általában, szerintem ezek is azok... A Samsunggal meg kár, hogy nem hosszabítunk már nagyon megszoktam azt is.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Képek

#836 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nagyon retro, de nagyon adja! Kék, fehér, fekete nekem mindegyikből kéne. A legjobb "színek"!

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Képek

#837 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Николаевич írta:
zzzzz írta:Nem tudom mennyire reális ez ilyen korán, de ismét kiszivárgott a három lehetséges jövő évi mezünk. Szerintem jobb lenne, ha a pirosat hanyagolnánk.
http://www.footyheadlines.com/2014/12/c ... -kits.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem ennyi piros belefér, a 2010/11-es mezünk az egyik kedvencem volt. Az viszont fura lesz hogy eltűnik a Samsung.

Amúgy jól rémlik hogy idén még nem viselték a fiúk a harmadik számú mezt? Kár, pedig baromi jól néz ki.
Szerintem mindhárom mez nagyon szép, jó lenne, ha tényleg ezek lennének jövőre.

Jól mondod, nem viselték még, pedig szerintem is az utóbbi idők egyik legszebbje.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Képek

#838 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

zzzzz írta:Nem tudom mennyire reális ez ilyen korán, de ismét kiszivárgott a három lehetséges jövő évi mezünk. Szerintem jobb lenne, ha a pirosat hanyagolnánk.
http://www.footyheadlines.com/2014/12/c ... -kits.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem ennyi piros belefér, a 2010/11-es mezünk az egyik kedvencem volt. Az viszont fura lesz hogy eltűnik a Samsung.

Amúgy jól rémlik hogy idén még nem viselték a fiúk a harmadik számú mezt? Kár, pedig baromi jól néz ki.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Képek

#839 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Nem tudom mennyire reális ez ilyen korán, de ismét kiszivárgott a három lehetséges jövő évi mezünk. Szerintem jobb lenne, ha a pirosat hanyagolnánk.
http://www.footyheadlines.com/2014/12/c ... -kits.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Képek

#840 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A kanyarba nincs senki... :D

Kép
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése