Roman Abramovics

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Roman Abramovics

#41 Hozzászólás Szerző: Cappy »

kikó írta: 2022. május 3., kedd 16:02
Cappy írta: 2022. május 3., kedd 7:50
david368 írta: 2022. május 3., kedd 6:20

Zsoldos mehet amerre lát. 220k sem volt elég neki. Majd mehet padot melegíteni Hazarddal egyutt. Sose fuss olyan szeker utan ami nem vesz fel! Majd visszasirja még ezt.
Te nem pénzért dolgozol? Ha jon egy ajanlat amivel dupla annyi penzt keresnel te lojalis maradnal az aktualis munkahelyeden?

Raadasul a realba jatszani meg mindig presztízs. A vilag egyik legismertebb klubja. Szerintem tett es meg most is tesz annyit a csapatert, h ne kivanjunk neki rosszat..
Ez a pénz duma annyira rossz. Ha itt maradna akkor se lenne anyagi gondja se neki se az ükunokájának.Egyébként ha kapnék a munkahelyemen 200 ezer fontot hetente ahol megbecsülnek és szeretnek akkor eszem ágába se lenne váltani.
Aha, oke. Alomvilagban elsz.

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Roman Abramovics

#42 Hozzászólás Szerző: kikó »

Cappy írta: 2022. május 3., kedd 7:50
david368 írta: 2022. május 3., kedd 6:20
Dante írta: 2022. május 2., hétfő 21:01
Mindig van még rondább logó.
Zsoldos mehet amerre lát. 220k sem volt elég neki. Majd mehet padot melegíteni Hazarddal egyutt. Sose fuss olyan szeker utan ami nem vesz fel! Majd visszasirja még ezt.
Te nem pénzért dolgozol? Ha jon egy ajanlat amivel dupla annyi penzt keresnel te lojalis maradnal az aktualis munkahelyeden?

Raadasul a realba jatszani meg mindig presztízs. A vilag egyik legismertebb klubja. Szerintem tett es meg most is tesz annyit a csapatert, h ne kivanjunk neki rosszat..
Ez a pénz duma annyira rossz. Ha itt maradna akkor se lenne anyagi gondja se neki se az ükunokájának.Egyébként ha kapnék a munkahelyemen 200 ezer fontot hetente ahol megbecsülnek és szeretnek akkor eszem ágába se lenne váltani.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Roman Abramovics

#43 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. május 3., kedd 14:38 Akkor hogy a tulajdonos valtasrol is legyen szo:

Some sources claim that Chelsea would be expelled from playing in the Premier League next season if a sale has not gone through by the end of this month and any minor delay would now put that in jeopardy.

@Matt_Law_DT


Kizárnának minket a PL-ből ha ebben a honapban nem tortenik meg a tulajdonos csere. Nem hiszem hogy ez bekovetkezik de azert mar nem igazan huzhatják.
Nem baj az, ha kicsit rápirítanak a klubra, nagyon itt lenne már az ideje, hogy lezáruljon ez.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Roman Abramovics

#44 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Cappy írta: 2022. május 3., kedd 11:42
Hawaii írta: 2022. május 3., kedd 10:11
Cappy írta: 2022. május 3., kedd 7:50

Te nem pénzért dolgozol? Ha jon egy ajanlat amivel dupla annyi penzt keresnel te lojalis maradnal az aktualis munkahelyeden?

Raadasul a realba jatszani meg mindig presztízs. A vilag egyik legismertebb klubja. Szerintem tett es meg most is tesz annyit a csapatert, h ne kivanjunk neki rosszat..
Az igaz, hogy a jelenlegi fizetéséhez képest dupla annyit fog keresni, de itt is megkapta ugyanazt a hivatalos(!!) ajánlatot (230.000 font/hét), mint amiért most átigazol a Real-ba, sőt az ottani adószabályozások miatt még kevesebbet is fog keresni, mint amennyit itt kapott volna az új szerződése szerint. Rosszat én sem kívánok neki, de egy olyan játékosról beszélünk, aki eddig egyedül Tuchel kezei alatt hozott értékelhető teljesítményt, és én személy szerint nem igazán értem, hogy a vele egyidős, posztján az egyik legjobb Alabat, vagy épp a remek szezont futó, 5 évvel fiatalabb Mililtaot hogyan fogja majd kiszorítani a kezdőből, és akkor ott van még az állandó beugrós Nacho, aki szintén klasszis szintet tud hozni (és őt sem feltétlenül mondanám rosszabbnak Rüdigernél). Ugyanúgy, ahogy Hazard esetében is, Rüdiger itt egy megbecsült játékosnak számít, legenda ugyan sose lesz belőle, de a szurkolók szeretik, ennek ellenére neki most mégis fontosabb, hogy epizódszerepeket kapjon a világ legtúlhypeoltabb csapatában.
Nezd. Ha 1 evig baszakodunk a szerzodese meghosszabbitasaval, es mar csak akk akarjuk megadni a kert fizeteset amikor mar eldontotte, hogy akkor elmegy, akkor lehet hogy mar dacbol is inkabb megy mint marad. En nem tudom erte hibaztatni.

Alaba azert eleg univerzalis jatekos lett Guardiola alatt, lehet ot mashol kepzeli el Ancelotti.

Rudiger Contenal is jo teljesitmenyt nyújtott az elso szezonban. O nem egy szezonos játékos, csak a 3 vedos rendszer fekszik neki ebben a bajnoksagban. A spanyoloknal szerintem barhol fog jatszani, ott kiemelkedik az ottani mezonybol.
Év elején kapta ezt az ajánlatot, szóval semmi sem volt még akkor eldöntve, csak ő a hírek szerint 400 ezres heti fizut szeretett volna, amit nyilván nem kapott meg (csak 230-at), ezután jöttek a megkeresések pl a Real-tól. Szóval nem kell Rüdigert szentként beállítani, mert itt is jó fizut kapott volna, fixen kezdő is lett volna, de ő inkább a bizonytalant választotta. Az ő döntése, de szerintem ugyanúgy meg fogja bánni, mint Hazard.

Alaba pedig valóban univerzális játékos VOLT, de már nagyon régóta csak a védelem közepén játszik, még a Bayernben is az utolsó 2 szezonját ebben a szerepkörben nyomta le. Igaz, hogy tud játszani bal oldalt is, de Mendy azon a poszton lényegesen jobb teljesítményt nyújt, mint az osztrák, tehát jelenleg Carlonak nincs semmi oka kitolnia oda Alabat (ezzel helyet csinálva Rüdigernek középen).

Habár jelenleg semmi sem indolja, de amennyiben a Real átáll a 3 védős rendszerre, akkor valóban lehet majd helye, viszont 4 védős rendszerben továbbra sem látom, hogy ki helyett játszana, mert a posztján nála csak jobbak és/vagy tehetségesebbek vannak, ráadásul nem is nagyon szokás rotálni a védelemben. Mindenesetre ez már nem a mi problémánk, sajnálom, hogy így döntött, én Tuchel előtt kifejezetten gyenge és buta védőnek tartottam, ugyanakkor a német edző irányítása alatt összességében valóban remek performanszt nyújtott.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Roman Abramovics

#45 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Akkor hogy a tulajdonos valtasrol is legyen szo:

Some sources claim that Chelsea would be expelled from playing in the Premier League next season if a sale has not gone through by the end of this month and any minor delay would now put that in jeopardy.

@Matt_Law_DT


Kizárnának minket a PL-ből ha ebben a honapban nem tortenik meg a tulajdonos csere. Nem hiszem hogy ez bekovetkezik de azert mar nem igazan huzhatják.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Roman Abramovics

#46 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Rüdiger kálváriáját muszáj ebben a topikban lezavarni? Gondoltam már van valami fejlemény az új tulajdonos ügyében :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Roman Abramovics

#47 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. május 3., kedd 12:52
emsanya írta: 2022. május 3., kedd 12:13 Alabat valoszinu kitoljak balra. De akkor meg Rüdi a négy védős rendszerben fog jatszani, benne van a hiba lehetoseg. Így talan mind elférnek.
Ott mendy van
Hat ez olyan hogy lehet Mendyt lerakjak padra es rotalas lesz, ő lesz aldozat. Tenyleg az lehet a kulcs hogy Alaba sok poszton tud jatszani.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#48 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. május 3., kedd 12:13 Alabat valoszinu kitoljak balra. De akkor meg Rüdi a négy védős rendszerben fog jatszani, benne van a hiba lehetoseg. Így talan mind elférnek.
Ott mendy van

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Roman Abramovics

#49 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Alabat valoszinu kitoljak balra. De akkor meg Rüdi a négy védős rendszerben fog jatszani, benne van a hiba lehetoseg. Így talan mind elférnek.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Roman Abramovics

#50 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Hawaii írta: 2022. május 3., kedd 10:11
Cappy írta: 2022. május 3., kedd 7:50
david368 írta: 2022. május 3., kedd 6:20 Zsoldos mehet amerre lát. 220k sem volt elég neki. Majd mehet padot melegíteni Hazarddal egyutt. Sose fuss olyan szeker utan ami nem vesz fel! Majd visszasirja még ezt.
Te nem pénzért dolgozol? Ha jon egy ajanlat amivel dupla annyi penzt keresnel te lojalis maradnal az aktualis munkahelyeden?

Raadasul a realba jatszani meg mindig presztízs. A vilag egyik legismertebb klubja. Szerintem tett es meg most is tesz annyit a csapatert, h ne kivanjunk neki rosszat..
Az igaz, hogy a jelenlegi fizetéséhez képest dupla annyit fog keresni, de itt is megkapta ugyanazt a hivatalos(!!) ajánlatot (230.000 font/hét), mint amiért most átigazol a Real-ba, sőt az ottani adószabályozások miatt még kevesebbet is fog keresni, mint amennyit itt kapott volna az új szerződése szerint. Rosszat én sem kívánok neki, de egy olyan játékosról beszélünk, aki eddig egyedül Tuchel kezei alatt hozott értékelhető teljesítményt, és én személy szerint nem igazán értem, hogy a vele egyidős, posztján az egyik legjobb Alabat, vagy épp a remek szezont futó, 5 évvel fiatalabb Mililtaot hogyan fogja majd kiszorítani a kezdőből, és akkor ott van még az állandó beugrós Nacho, aki szintén klasszis szintet tud hozni (és őt sem feltétlenül mondanám rosszabbnak Rüdigernél). Ugyanúgy, ahogy Hazard esetében is, Rüdiger itt egy megbecsült játékosnak számít, legenda ugyan sose lesz belőle, de a szurkolók szeretik, ennek ellenére neki most mégis fontosabb, hogy epizódszerepeket kapjon a világ legtúlhypeoltabb csapatában.
Nezd. Ha 1 evig baszakodunk a szerzodese meghosszabbitasaval, es mar csak akk akarjuk megadni a kert fizeteset amikor mar eldontotte, hogy akkor elmegy, akkor lehet hogy mar dacbol is inkabb megy mint marad. En nem tudom erte hibaztatni.

Alaba azert eleg univerzalis jatekos lett Guardiola alatt, lehet ot mashol kepzeli el Ancelotti.

Rudiger Contenal is jo teljesitmenyt nyújtott az elso szezonban. O nem egy szezonos játékos, csak a 3 vedos rendszer fekszik neki ebben a bajnoksagban. A spanyoloknal szerintem barhol fog jatszani, ott kiemelkedik az ottani mezonybol.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Roman Abramovics

#51 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Cappy írta: 2022. május 3., kedd 7:50
david368 írta: 2022. május 3., kedd 6:20 Zsoldos mehet amerre lát. 220k sem volt elég neki. Majd mehet padot melegíteni Hazarddal egyutt. Sose fuss olyan szeker utan ami nem vesz fel! Majd visszasirja még ezt.
Te nem pénzért dolgozol? Ha jon egy ajanlat amivel dupla annyi penzt keresnel te lojalis maradnal az aktualis munkahelyeden?

Raadasul a realba jatszani meg mindig presztízs. A vilag egyik legismertebb klubja. Szerintem tett es meg most is tesz annyit a csapatert, h ne kivanjunk neki rosszat..
Az igaz, hogy a jelenlegi fizetéséhez képest dupla annyit fog keresni, de itt is megkapta ugyanazt a hivatalos(!!) ajánlatot (230.000 font/hét), mint amiért most átigazol a Real-ba, sőt az ottani adószabályozások miatt még kevesebbet is fog keresni, mint amennyit itt kapott volna az új szerződése szerint. Rosszat én sem kívánok neki, de egy olyan játékosról beszélünk, aki eddig egyedül Tuchel kezei alatt hozott értékelhető teljesítményt, és én személy szerint nem igazán értem, hogy a vele egyidős, posztján az egyik legjobb Alabat, vagy épp a remek szezont futó, 5 évvel fiatalabb Mililtaot hogyan fogja majd kiszorítani a kezdőből, és akkor ott van még az állandó beugrós Nacho, aki szintén klasszis szintet tud hozni (és őt sem feltétlenül mondanám rosszabbnak Rüdigernél). Ugyanúgy, ahogy Hazard esetében is, Rüdiger itt egy megbecsült játékosnak számít, legenda ugyan sose lesz belőle, de a szurkolók szeretik, ennek ellenére neki most mégis fontosabb, hogy epizódszerepeket kapjon a világ legtúlhypeoltabb csapatában.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Roman Abramovics

#52 Hozzászólás Szerző: Cappy »

david368 írta: 2022. május 3., kedd 6:20
Dante írta: 2022. május 2., hétfő 21:01
edeskeves írta: 2022. május 2., hétfő 20:56

Ket legyet egy csapasra, eltunne a ronda logo + tobb penz.
Kar hogy elhuzodik ez az egesz, ha mar lenne valami tuti talan Rudigert is meg tudtak volna gyozni a maradasrol.
Mindig van még rondább logó.
Zsoldos mehet amerre lát. 220k sem volt elég neki. Majd mehet padot melegíteni Hazarddal egyutt. Sose fuss olyan szeker utan ami nem vesz fel! Majd visszasirja még ezt.
Te nem pénzért dolgozol? Ha jon egy ajanlat amivel dupla annyi penzt keresnel te lojalis maradnal az aktualis munkahelyeden?

Raadasul a realba jatszani meg mindig presztízs. A vilag egyik legismertebb klubja. Szerintem tett es meg most is tesz annyit a csapatert, h ne kivanjunk neki rosszat..

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Roman Abramovics

#53 Hozzászólás Szerző: david368 »

Dante írta: 2022. május 2., hétfő 21:01
edeskeves írta: 2022. május 2., hétfő 20:56
emsanya írta: 2022. május 2., hétfő 18:55

Ez is jo lenne vegre!
Ket legyet egy csapasra, eltunne a ronda logo + tobb penz.
Kar hogy elhuzodik ez az egesz, ha mar lenne valami tuti talan Rudigert is meg tudtak volna gyozni a maradasrol.
Mindig van még rondább logó.
Zsoldos mehet amerre lát. 220k sem volt elég neki. Majd mehet padot melegíteni Hazarddal egyutt. Sose fuss olyan szeker utan ami nem vesz fel! Majd visszasirja még ezt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Roman Abramovics

#54 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta: 2022. május 2., hétfő 20:56
emsanya írta: 2022. május 2., hétfő 18:55
kecske01 írta: 2022. május 2., hétfő 18:52 EXCL: Todd Boehly will NOT look to resolve the suspended partnership with @ThreeUK as the clubs main sponsor, and will instead look to provide new and more profitable sponsors from the United States. 🔵 #CFC
Ez is jo lenne vegre!
Ket legyet egy csapasra, eltunne a ronda logo + tobb penz.
Kar hogy elhuzodik ez az egesz, ha mar lenne valami tuti talan Rudigert is meg tudtak volna gyozni a maradasrol.
Mindig van még rondább logó.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Roman Abramovics

#55 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta: 2022. május 2., hétfő 18:55
kecske01 írta: 2022. május 2., hétfő 18:52 EXCL: Todd Boehly will NOT look to resolve the suspended partnership with @ThreeUK as the clubs main sponsor, and will instead look to provide new and more profitable sponsors from the United States. 🔵 #CFC
Ez is jo lenne vegre!
Ket legyet egy csapasra, eltunne a ronda logo + tobb penz.
Kar hogy elhuzodik ez az egesz, ha mar lenne valami tuti talan Rudigert is meg tudtak volna gyozni a maradasrol.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Roman Abramovics

#56 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. május 2., hétfő 18:52 EXCL: Todd Boehly will NOT look to resolve the suspended partnership with @ThreeUK as the clubs main sponsor, and will instead look to provide new and more profitable sponsors from the United States. 🔵 #CFC
Ez is jo lenne vegre!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#57 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

EXCL: Todd Boehly will NOT look to resolve the suspended partnership with @ThreeUK as the clubs main sponsor, and will instead look to provide new and more profitable sponsors from the United States. 🔵 #CFC

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Roman Abramovics

#58 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Crap írta: 2022. május 2., hétfő 12:22 Szóval most a helyzet az, hogy a Raine group, rámondta az áment, hogy Boehly lenne a megfelelő ember, őt választották ki blablabla, viszont dönteni nem ők fognak arról, hogy ki veszi át a csapatot.
Ez így volt elejétől fogva nem? A Raine kiválasztja a megfelelőt, aztán a brit foci vagy kormány vagy herémtudjaki rábólint. Ha pedig nem fogadják el a Raine által kiválasztott projektet, akkor kezdődik elölről. Legalábbis első perctől valami hasonló folyamat volt kommunikálva.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Roman Abramovics

#59 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Traxver írta: 2022. május 2., hétfő 15:03
emsanya írta: 2022. május 2., hétfő 13:33
Crap írta: 2022. május 2., hétfő 12:22 Ez a Ratcliff ügy megint csak jól elhúzza a dolgot. Igazából ha akarja simán megszerzi a csapatot, aztán United szurkolóként lehet csak szórakozik és a mi vesztünket akarja.
A Raine meglett bízva, hogy találjon egy új befektetőt, súlyos pénzért cserébe, erre 1 hónappal elhúzta az egészet a francba, csakazért valszeg mert a Ricketssék az ő üzleti partnerük, így nyílván nem lehetett azonnal kirakni őket... Innentől az egész kiválasztási rendszer eléggé megkérdőjelezhető lett, ami miatt ennyire későn betudott még szállni Ratcliff ebbe az egészben.
Szóval most a helyzet az, hogy a Raine group, rámondta az áment, hogy Boehly lenne a megfelelő ember, őt választották ki blablabla, viszont dönteni nem ők fognak arról, hogy ki veszi át a csapatot.
Valamennyire meggyorsitotta a folyamatot, amikor megjelent Ratcliff egyből kiderült hogy Boehly a nyerő, a másik kettő ki is szállt.

Most elvileg egy hét alatt Boehly-nek le kell zárnia az adás-vételt és május végéig hivatalosan is meglesz a tulajdonos csere. Ratcliff még vergődik, de nem igazán van realitása hogy ő még bárhogy is képbe kerül. Boehly-nek már mindenre meg van az embere, állitolag már két honapja is át tudta volna venni az egesz klub irányitását a csapatával zökkenő mentesen.
ez a Boehly jó választás lenne? vagy csak akik jelentkeztek ő lenne a legjobb?
nem nagyon követem a tulajváltást
Pár hsz-el korábban nagyjábol leírtam mit lehet tudni róla meg nagyjábol mire lehet számitani. Amennyit utána lehet olvasni/nézni a jelöltek közül ő tűnik a legértelmesebb választásnak.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Roman Abramovics

#60 Hozzászólás Szerző: Traxver »

emsanya írta: 2022. május 2., hétfő 13:33
Crap írta: 2022. május 2., hétfő 12:22 Ez a Ratcliff ügy megint csak jól elhúzza a dolgot. Igazából ha akarja simán megszerzi a csapatot, aztán United szurkolóként lehet csak szórakozik és a mi vesztünket akarja.
A Raine meglett bízva, hogy találjon egy új befektetőt, súlyos pénzért cserébe, erre 1 hónappal elhúzta az egészet a francba, csakazért valszeg mert a Ricketssék az ő üzleti partnerük, így nyílván nem lehetett azonnal kirakni őket... Innentől az egész kiválasztási rendszer eléggé megkérdőjelezhető lett, ami miatt ennyire későn betudott még szállni Ratcliff ebbe az egészben.
Szóval most a helyzet az, hogy a Raine group, rámondta az áment, hogy Boehly lenne a megfelelő ember, őt választották ki blablabla, viszont dönteni nem ők fognak arról, hogy ki veszi át a csapatot.
Valamennyire meggyorsitotta a folyamatot, amikor megjelent Ratcliff egyből kiderült hogy Boehly a nyerő, a másik kettő ki is szállt.

Most elvileg egy hét alatt Boehly-nek le kell zárnia az adás-vételt és május végéig hivatalosan is meglesz a tulajdonos csere. Ratcliff még vergődik, de nem igazán van realitása hogy ő még bárhogy is képbe kerül. Boehly-nek már mindenre meg van az embere, állitolag már két honapja is át tudta volna venni az egesz klub irányitását a csapatával zökkenő mentesen.
ez a Boehly jó választás lenne? vagy csak akik jelentkeztek ő lenne a legjobb?
nem nagyon követem a tulajváltást

Lezárt