Roman Abramovics

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Roman Abramovics

#1101 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Spring írta:Szép álmokat....
irónizáltam, az ördög fejet is azért raktam ki, nem gondoltam komolyan.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#1102 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

AwayRoller írta:
Balázsinho írta: Nem tudom, hogy minek ide Lass, ha van nekünk Mikel. Nagyon szépen fejlődik, szerintem két év alatt be fog érni rendesen.
o a realba beszel egy lass-essien parosrol :roll:
jaja, álmodik a nyomor... :roll:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Roman Abramovics

#1103 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Balázsinho írta: Nem tudom, hogy minek ide Lass, ha van nekünk Mikel. Nagyon szépen fejlődik, szerintem két év alatt be fog érni rendesen.
o a realba beszel egy lass-essien parosrol :roll:

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Roman Abramovics

#1104 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

pimadd írta:
AwayRoller írta:es ha mar ittvagyunk a vkp-knal...a realnak volt a legnagyobb hibaja hogy eladta Makelelet;)...azota nem a regi arrafele semmi
igen, de a stat meg minden azt mutatja, de főleg a játéka, hogy Lass az új Makelele, Lassana az egyik elgjobb vkp, mondjuk az tény, hogy Makelele akoribban jobb volt, de ha belegondolsz egy Lass-Essien páros aszta.Báűr még lehet hogy összejön :twisted:
Nem tudom, hogy minek ide Lass, ha van nekünk Mikel. Nagyon szépen fejlődik, szerintem két év alatt be fog érni rendesen.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Roman Abramovics

#1105 Hozzászólás Szerző: Spring »

pimadd írta:egy Lass-Essien páros aszta.Báűr még lehet hogy összejön :twisted:
Szép álmokat....
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Roman Abramovics

#1106 Hozzászólás Szerző: pimadd »

AwayRoller írta:es ha mar ittvagyunk a vkp-knal...a realnak volt a legnagyobb hibaja hogy eladta Makelelet;)...azota nem a regi arrafele semmi
igen, de a stat meg minden azt mutatja, de főleg a játéka, hogy Lass az új Makelele, Lassana az egyik elgjobb vkp, mondjuk az tény, hogy Makelele akoribban jobb volt, de ha belegondolsz egy Lass-Essien páros aszta.Báűr még lehet hogy összejön :twisted:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Roman Abramovics

#1107 Hozzászólás Szerző: undertow »

pimadd írta:a legnagyobb hinája Abrának, hogy eladta Lasst.Azért ha a Chelsea felállt volna egy Lass-Essien vkp-val senki sem jut át rajta.Ez a 2 a világ legjobb vkpja
vannak nála jobb játékosaink, nem fért be, nem férne be. az arsenalba se fért be. a pompey és a reál szintjéhez illik :p
közel se lát és helyezkedik olyan jól a pályán, mint maka. mikelnél se jobb. az az igazság, hogy jobb backnek jobb volt, mint védekező kpnak, mert ott kevesebb ilyen hibát tud elkövetni, és jól jön, hogy szeret sokat futni. plusz itt volt két évet, és annyira nem tanult meg angolul, hogy egy értelmes mondatot kinyögjön. ok, jobban lehet énekelni a nevét, mint mikelét, de ez azért elég kevés :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Roman Abramovics

#1108 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

pimadd írta:a legnagyobb hinája Abrának, hogy eladta Lasst.Azért ha a Chelsea felállt volna egy Lass-Essien vkp-val senki sem jut át rajta.Ez a 2 a világ legjobb vkpja
azert nem akkora hiba...ha megnezed azt hogy akkoriban itt volt egy Makelele-Essien paros, amelyet azert nehez volt egyutt jatszatni de muri megtalalta ra a megoldast...es akkor meg ittvan Mikel is aki iden nagyon nagyot alakitott...egyszeruen Lass nem fert volna be a csapatba es csak kallodott volna, igy legalabb megmutathatta mit tud.

es ha mar ittvagyunk a vkp-knal...a realnak volt a legnagyobb hibaja hogy eladta Makelelet;)...azota nem a regi arrafele semmi

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Roman Abramovics

#1109 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

pimadd írta:a legnagyobb hinája Abrának, hogy eladta Lasst.Azért ha a Chelsea felállt volna egy Lass-Essien vkp-val senki sem jut át rajta.Ez a 2 a világ legjobb vkpja
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Roman Abramovics

#1110 Hozzászólás Szerző: pimadd »

a legnagyobb hinája Abrának, hogy eladta Lasst.Azért ha a Chelsea felállt volna egy Lass-Essien vkp-val senki sem jut át rajta.Ez a 2 a világ legjobb vkpja

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#1111 Hozzászólás Szerző: Megyó »

KOROZS, megmondtam hogy használd az idézést és ne te magad másolgasd ki! A következőt törlöm, akkor is ha 1km hosszú!

korozsp88

Re: Roman Abramovics

#1112 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Danny555:Sokan angliában nem igazán szeretik Abramovics bácsit,mert egyel több bajnok aspiráns van a Premier League-ben.De azért mégis neki lehet megköszönni,hogy a CHELSEA-böl nagy csapat lett.


korozsp88:Ebben teljes mértékben igazad van,mindannyian megköszönhetjük neki hogy ennyit fektetett a klubbunkba és sikeres,nagy sztárcsapatot csinált a Chelsea-böl!De én szerintem az hogy őt utálják Angliában szerintem csak az irigység beszél azokban az Angol emberekben,meg szurkolókban!Kiváncsi lennék a nagy Liverpoolt is megtalálná mondjuk egy Arab vagy egy dúsgazdag olajmágnás milliárdos akkor mit szólnának a Liverpooli drukkerek,hogy nagy neveket igazolhatnának,stb,szerintem ugrálnának örömükben mint ahogy a City-nél is amikor ez az Arab tulajdonos megtalálta őket,és belefektette a lét!Ugyan is a Liverpool is akár hogy is sztárcsapat,mindig is kiskölcségvetésből csinált nagy klubot,és hozott Benítez abba a csapatba jó és tehetséges játékosokat.

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Roman Abramovics

#1113 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

korozsp88 írta:edeskeves:Nemrég még arról cikkeztek,hogy Abra eladja a Chelsea-t,mert mélyen érintette a válság..na nekik egy pofon :D


korozsp88:Pont Ambramovicsról nem tudnám valahogy elképzelni hogy csődbe megy!Annyi vagyona van hogy csak na!Oroszország leggazdagabb üzletembere,és olajmágnása egyben,aki részben Putyin elnök legjobb barátja is egyben!Ő egy üzletember,könnyen feltalálja magát,bármiből pénzt csinál,nem hülye ember!:)
OFF: nagyon nehezedre esne megtanulni idézni, már csak az átláthatóság kedvéért. Quote gomb

korozsp88

Re: Roman Abramovics

#1114 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

edeskeves:Nemrég még arról cikkeztek,hogy Abra eladja a Chelsea-t,mert mélyen érintette a válság..na nekik egy pofon :D


korozsp88:Pont Ambramovicsról nem tudnám valahogy elképzelni hogy csődbe megy!Annyi vagyona van hogy csak na!Oroszország leggazdagabb üzletembere,és olajmágnása egyben,aki részben Putyin elnök legjobb barátja is egyben!Ő egy üzletember,könnyen feltalálja magát,bármiből pénzt csinál,nem hülye ember!:)

Danny555
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009. június 18., csütörtök 15:40
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Greaves

Re: Roman Abramovics

#1115 Hozzászólás Szerző: Danny555 »

Sokan angliában nem igazán szeretik Abramovics bácsit,mert egyel több bajnok aspiráns van a Premier League-ben.De azért mégis neki lehet megköszönni,hogy a CHELSEA-böl nagy csapat lett.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#1116 Hozzászólás Szerző: Norbert »

IN CHELSEA WE TRUST!

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Roman Abramovics

#1117 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

http://www.deluxe.hu/cikk/20090615/elke ... keszitette
Nemrég még arról cikkeztek,hogy Abra eladja a Chelsea-t,mert mélyen érintette a válság..na nekik egy pofon :D

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Roman Abramovics

#1118 Hozzászólás Szerző: Gábor »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html
Na végre valami hír Abra-ról is! :P
Farewell Didier!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Roman Abramovics

#1119 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Na ez már egy meghatározó info!
Ezt mondta volna Abra?Hogy el akarja adni mindenféleképpen? :shock: :cry:
Farewell Didier!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Roman Abramovics

#1120 Hozzászólás Szerző: Gábor »

AwayRoller írta:ahhh...ketlem hogy igy lenne...vagy teljesen kamu vagy csak Abrapapa aztmondta hogy igy nem lehet viselkedni es akkor kitalaltak hogy elakarja passzolni drogbat...figy egy edzot rugott ki amiatt hogy Drogba maradjon...akkor most nem fogja egy ilyesmi miatt eladni szerintem :roll:
Scolarit nem azért dobta ki Abra,hogy Drogba maradjon,hanem azért,mert szar eredményeket produkált a csapattal.
Farewell Didier!

Lezárt