Roman Abramovics

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Roman Abramovics

#421 Hozzászólás Szerző: becus3 »

adrian1989 írta:
Amazing24 írta:Az orosz Ogoniok hirlap szerint semmi nem fog tortenni a klub haza tajan amig Abra viszonya nem rendezodik Angliaval. A masik, hogy a VB ideje alatt Abramovich vegig hazajaban fog tarzozkodni es csak is a vilagbajnoksagra koncentral.
az nagyon fasza, akkor max. 1 hónap lesz mindenre játékost és edzőt szerezni.
arról nem is beszélve, hogy ebben az esetben ha ez igaz akkor Hazard tuti lelép ahogy Courtois is és még ki tudja kik követik őket.
nevetséges ez az egész ami zajlik a klub körül.
ha Abra viszonya nem rendeződik és a jó játékosok elmennek (Kante, Hazard, Courtois, David Luiz) akkor jövőre még a top 10 sem lesz meg.
Vagy pont jo Tulaj lesz. Ha lesz. Amugy, ha leamortizalja a clubbot, Ben tudja jol eladni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Roman Abramovics

#422 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szerintem meg Abra ez alatt az egy hónap alatt megnézni, kik azok a VB-n, akikkel bajnokságot és bl-t lehet nyerni, és elhozza őket csomagban. :D Hazardéknak meg meg duplázza a fizetését és win-win. :D

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Roman Abramovics

#423 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:Az orosz Ogoniok hirlap szerint semmi nem fog tortenni a klub haza tajan amig Abra viszonya nem rendezodik Angliaval. A masik, hogy a VB ideje alatt Abramovich vegig hazajaban fog tarzozkodni es csak is a vilagbajnoksagra koncentral.
az nagyon fasza, akkor max. 1 hónap lesz mindenre játékost és edzőt szerezni.
arról nem is beszélve, hogy ebben az esetben ha ez igaz akkor Hazard tuti lelép ahogy Courtois is és még ki tudja kik követik őket.
nevetséges ez az egész ami zajlik a klub körül.
ha Abra viszonya nem rendeződik és a jó játékosok elmennek (Kante, Hazard, Courtois, David Luiz) akkor jövőre még a top 10 sem lesz meg.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Roman Abramovics

#424 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Amazing24 írta:Az orosz Ogoniok hirlap szerint semmi nem fog tortenni a klub haza tajan amig Abra viszonya nem rendezodik Angliaval. A masik, hogy a VB ideje alatt Abramovich vegig hazajaban fog tarzozkodni es csak is a vilagbajnoksagra koncentral.
És mi van abban az esetben,ha mondjuk hónapokig nem rendeződik a viszonyuk? :)

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Roman Abramovics

#425 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Dante írta:
Amazing24 írta:A masik, hogy a VB ideje alatt Abramovich vegig hazajaban fog tarzozkodni es csak is a vilagbajnoksagra koncentral.
Ez úgy hangzik, mintha pályára lépne :D
:D :D

Amugy szamomra hiheto, mert ha hihetunk a pletykaknak akkor Abra hatalmas szerepet jatszott, hogy Oroszorszag rendezi a VB-t.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Roman Abramovics

#426 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amazing24 írta:A masik, hogy a VB ideje alatt Abramovich vegig hazajaban fog tarzozkodni es csak is a vilagbajnoksagra koncentral.
Ez úgy hangzik, mintha pályára lépne :D

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Roman Abramovics

#427 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az orosz Ogoniok hirlap szerint semmi nem fog tortenni a klub haza tajan amig Abra viszonya nem rendezodik Angliaval. A masik, hogy a VB ideje alatt Abramovich vegig hazajaban fog tarzozkodni es csak is a vilagbajnoksagra koncentral.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Roman Abramovics

#428 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A Sky Sports szerint semmilyen formaban nem elado a klub.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#429 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Roman Abramovich has rejected an approach from Britain’s richest person, Jim Ratcliffe, to buy #Chelsea Football Club. (@MailSport)
Jim Ratcliffe, the billionaire boss of multinational petrochemicals giant Ineos, is valued at £21.05bn and has a season ticket at Stamford Bridge. [Mail]


Eladhatta volna pedig. :D

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Roman Abramovics

#430 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Megyó írta:
becus3 írta:
Megyó írta:Mondjuk azt én sem bánnám, ha nem Abra "büdös" pénze folyna át a klubon. Nem, nem felejtettem el, hogy ő virágoztatta fel a megérkezésével a klubot, de attól függetlenül, amikor valaki leírja, hogy "olyan lelkesen tapsol a sikereinknek, mint egy gyerek" és társai... hagyjuk már... Egy orosz milliárdos, szerintetek hány embert öletett meg és miből honnan lett ez a mindent elsöprő vagyon? Ő nem egy Zuckerberg, aki feltalált valami világot megrendítő dolgot, hanem egy orosz maffiózó...
Bár az arab sejkek vagyona se sokkal tisztább, csak nekik mákjuk volt, hogy Faszomisztánban feltört alattuk az olaj ...
Egyszer marhára összevesztem egy barátommal, amikor azt mondta, hogy azért vannak nálunk olyan idióta eladás-vasarlaaok, mert az egész egy penzmosoda. Én most sem gondolom, hogy Ábra pénzt mosott volna Angliában. Egyszerűen csak Putyin embere aki nemzetbiztonsági kockázat az erős anyagi befolyása miatt. Nyilván nem tisztán szerzett ennyi pénzt. Volt is róla egy jó cikk. Még Jelcin idélyeben szedte meg magát.
Én azt nem vonom kétségbe, hogy ő focidrukker és élvezte (élvezi) a klubtulajdonlást, főleg egy PL klubét, és azt sem állítom, hogy a Chelsea egy pénzmosoda lenne, (miért is olyan céget választana erre, amit országvilág követ napról napra, elég nehéz lenne bármit is titkolni), de az biztos, hogy ő egy bűnöző. Ha ő saját kezűleg soha még csak egy taslit sem adott senkinek sem, sőt még parancsot sem adott ki erre, az biztos, hogy a vagyonának egy részéhez vér tapad ...
Mindent egybevetve, kevés ilyen anomáliákkal teli nagy csapat van, mint mi. Ismerjük már: edzők siker utáni, vagy első megbotlás utáni elküldése, legendáinknak karrierjük végén méltatlan "+1 évezés", a fiatalok elherdálása, mindezt úgy, hogy az ő szintjükön kiemelkedő embereink vannak, az edző kezéből az igazolások kivétele, stb stb stb.
Nem működik egyáltalán transzparensen a klub a szurkolók felé, előbb tudunk meg mindent elemzőktől, mint a klub saját honlapjáról.
Folyamatosan teoretizálunk mi miért lehet, minek mi lehet az oka és akkor ez még egy kifejezetten értelmes közösség itt a fórumon, egy átlag szurkoló még is mit lát? Ha valaki meghallja, hogy Chelsea, valami stabil, erős, karakteres csapatra gondol, aztán szembesül vele mi a valóság már évek óta.
Abra az egyetlen dúsgazdag többségi tulajdonos, aki évek óta a kisszerűséget prezentálja kifelé. Nem kell Cityféle módon költekezni, ha WHU szurkoló lennék bárminek örülnék, de a Chelsea nem WHU.
Az eredményességünk hektikus, de nem fordulónként, évente, bajnok - majd El hely se jön össze, bajnok - majd Bl hely se jön össze, ez mi? Edzőtemető vagyunk. Játékostemető vagyunk.
Huh, elszaladt velem a Kazo :D Elnézést :)
Hagy szaladjon. Igen. Valami sosem volt rendben. Kiváló edzők és játékosok sora bukott meg. Idióta értelmetlen igazolások történtek. Igaz az mashol is. Hát nagyon remélem, hogy normális vagy nagyon pénzes vevőnk lesz, mert sajna- az én olvasatomban- nagyon úgy néz ki, hogy tulaj váltás lesz. Pénzt tuti nem fog beletenni Abra

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#431 Hozzászólás Szerző: Megyó »

becus3 írta:
Megyó írta:Mondjuk azt én sem bánnám, ha nem Abra "büdös" pénze folyna át a klubon. Nem, nem felejtettem el, hogy ő virágoztatta fel a megérkezésével a klubot, de attól függetlenül, amikor valaki leírja, hogy "olyan lelkesen tapsol a sikereinknek, mint egy gyerek" és társai... hagyjuk már... Egy orosz milliárdos, szerintetek hány embert öletett meg és miből honnan lett ez a mindent elsöprő vagyon? Ő nem egy Zuckerberg, aki feltalált valami világot megrendítő dolgot, hanem egy orosz maffiózó...
Bár az arab sejkek vagyona se sokkal tisztább, csak nekik mákjuk volt, hogy Faszomisztánban feltört alattuk az olaj ...
Egyszer marhára összevesztem egy barátommal, amikor azt mondta, hogy azért vannak nálunk olyan idióta eladás-vasarlaaok, mert az egész egy penzmosoda. Én most sem gondolom, hogy Ábra pénzt mosott volna Angliában. Egyszerűen csak Putyin embere aki nemzetbiztonsági kockázat az erős anyagi befolyása miatt. Nyilván nem tisztán szerzett ennyi pénzt. Volt is róla egy jó cikk. Még Jelcin idélyeben szedte meg magát.
Én azt nem vonom kétségbe, hogy ő focidrukker és élvezte (élvezi) a klubtulajdonlást, főleg egy PL klubét, és azt sem állítom, hogy a Chelsea egy pénzmosoda lenne, (miért is olyan céget választana erre, amit országvilág követ napról napra, elég nehéz lenne bármit is titkolni), de az biztos, hogy ő egy bűnöző. Ha ő saját kezűleg soha még csak egy taslit sem adott senkinek sem, sőt még parancsot sem adott ki erre, az biztos, hogy a vagyonának egy részéhez vér tapad ...
Mindent egybevetve, kevés ilyen anomáliákkal teli nagy csapat van, mint mi. Ismerjük már: edzők siker utáni, vagy első megbotlás utáni elküldése, legendáinknak karrierjük végén méltatlan "+1 évezés", a fiatalok elherdálása, mindezt úgy, hogy az ő szintjükön kiemelkedő embereink vannak, az edző kezéből az igazolások kivétele, stb stb stb.
Nem működik egyáltalán transzparensen a klub a szurkolók felé, előbb tudunk meg mindent elemzőktől, mint a klub saját honlapjáról.
Folyamatosan teoretizálunk mi miért lehet, minek mi lehet az oka és akkor ez még egy kifejezetten értelmes közösség itt a fórumon, egy átlag szurkoló még is mit lát? Ha valaki meghallja, hogy Chelsea, valami stabil, erős, karakteres csapatra gondol, aztán szembesül vele mi a valóság már évek óta.
Abra az egyetlen dúsgazdag többségi tulajdonos, aki évek óta a kisszerűséget prezentálja kifelé. Nem kell Cityféle módon költekezni, ha WHU szurkoló lennék bárminek örülnék, de a Chelsea nem WHU.
Az eredményességünk hektikus, de nem fordulónként, évente, bajnok - majd El hely se jön össze, bajnok - majd Bl hely se jön össze, ez mi? Edzőtemető vagyunk. Játékostemető vagyunk.
Huh, elszaladt velem a Kazo :D Elnézést :)

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Roman Abramovics

#432 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Megyó írta:Mondjuk azt én sem bánnám, ha nem Abra "büdös" pénze folyna át a klubon. Nem, nem felejtettem el, hogy ő virágoztatta fel a megérkezésével a klubot, de attól függetlenül, amikor valaki leírja, hogy "olyan lelkesen tapsol a sikereinknek, mint egy gyerek" és társai... hagyjuk már... Egy orosz milliárdos, szerintetek hány embert öletett meg és miből honnan lett ez a mindent elsöprő vagyon? Ő nem egy Zuckerberg, aki feltalált valami világot megrendítő dolgot, hanem egy orosz maffiózó...
Bár az arab sejkek vagyona se sokkal tisztább, csak nekik mákjuk volt, hogy Faszomisztánban feltört alattuk az olaj ...
Egyszer marhára összevesztem egy barátommal, amikor azt mondta, hogy azért vannak nálunk olyan idióta eladás-vasarlaaok, mert az egész egy penzmosoda. Én most sem gondolom, hogy Ábra pénzt mosott volna Angliában. Egyszerűen csak Putyin embere aki nemzetbiztonsági kockázat az erős anyagi befolyása miatt. Nyilván nem tisztán szerzett ennyi pénzt. Volt is róla egy jó cikk. Még Jelcin idélyeben szedte meg magát.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#433 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Mondjuk azt én sem bánnám, ha nem Abra "büdös" pénze folyna át a klubon. Nem, nem felejtettem el, hogy ő virágoztatta fel a megérkezésével a klubot, de attól függetlenül, amikor valaki leírja, hogy "olyan lelkesen tapsol a sikereinknek, mint egy gyerek" és társai... hagyjuk már... Egy orosz milliárdos, szerintetek hány embert öletett meg és miből honnan lett ez a mindent elsöprő vagyon? Ő nem egy Zuckerberg, aki feltalált valami világot megrendítő dolgot, hanem egy orosz maffiózó...
Bár az arab sejkek vagyona se sokkal tisztább, csak nekik mákjuk volt, hogy Faszomisztánban feltört alattuk az olaj ...

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Roman Abramovics

#434 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Norbertoo írta:
becus3 írta:Szerinted miért nem kapott üzleti vízumot?
Mert az angolok tökkelütöttnek. Te össze tudod kötni Putyinnal, de ők nem.
Nem ugyanarról beszéltek. Ő a fiáról, te Romanról. Arkadiynak, Roman Abramovics fiának nem kell üzleti vízumot szereznie az Egyesült Királyságban, mert állampolgár.
Megpróbálom megegyszer. Az orosz tőke nem kívánatos, pontosabban a Putyinhoz közel álló toke nem kívánatos. Az , hogy kineka neven van az 5leges.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Roman Abramovics

#435 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

becus3 írta:Szerinted miért nem kapott üzleti vízumot?
Mert az angolok tökkelütöttnek. Te össze tudod kötni Putyinnal, de ők nem.
Nem ugyanarról beszéltek. Ő a fiáról, te Romanról. Arkadiynak, Roman Abramovics fiának nem kell üzleti vízumot szereznie az Egyesült Királyságban, mert állampolgár.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Roman Abramovics

#436 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Szerinted miért nem kapott üzleti vízumot?
Mert az angolok tökkelütöttnek. Te össze tudod kötni Putyinnal, de ők nem.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Roman Abramovics

#437 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

becus3 írta:
Amazing24 írta:
Dízel írta:Ha a fia venné át az apjától, attól még szerintem a papa lenne a főnök. 8) Csak gondolom az angol orosz mosolyszünet miatt van erre szükség. Mondjuk a fia is orosz, szoval ez nem igazán tiszta nekem, de talán őt nem csesztettnék annyira mint az apját.
Azert nem csesztethetik, mert a fia orosz-angol kettos allampolgar. Igazabol ha ez igaz, akkor csak papiron cserel gazdat a csapat, de ugyan ugy Abra maradna a fonok.
Elég világos célzást kapott, hogy nemkívánatos személy itt. Most tökmindegy kinek a neven van. Bár gondolom nem az ő szemelyevel van közvetlen gond és ha van is, nem újkeletű. Ez a politikai helyzet.
Szerintem meg pont hogy de Roman a nagy haverja Putyinnak Arkadiyt viszont talán nem fogják tudni összekötni Putyinnal már csak amiatt sem hogy van angol útlevele szóval vele jobban járhatnánk mintha valaki hót idegennek adnák a klubot
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Roman Abramovics

#438 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Amazing24 írta:
Dízel írta:Ha a fia venné át az apjától, attól még szerintem a papa lenne a főnök. 8) Csak gondolom az angol orosz mosolyszünet miatt van erre szükség. Mondjuk a fia is orosz, szoval ez nem igazán tiszta nekem, de talán őt nem csesztettnék annyira mint az apját.
Azert nem csesztethetik, mert a fia orosz-angol kettos allampolgar. Igazabol ha ez igaz, akkor csak papiron cserel gazdat a csapat, de ugyan ugy Abra maradna a fonok.
Elég világos célzást kapott, hogy nemkívánatos személy itt. Most tökmindegy kinek a neven van. Bár gondolom nem az ő szemelyevel van közvetlen gond és ha van is, nem újkeletű. Ez a politikai helyzet.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Roman Abramovics

#439 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Dízel írta:Ha a fia venné át az apjától, attól még szerintem a papa lenne a főnök. 8) Csak gondolom az angol orosz mosolyszünet miatt van erre szükség. Mondjuk a fia is orosz, szoval ez nem igazán tiszta nekem, de talán őt nem csesztettnék annyira mint az apját.
Azert nem csesztethetik, mert a fia orosz-angol kettos allampolgar. Igazabol ha ez igaz, akkor csak papiron cserel gazdat a csapat, de ugyan ugy Abra maradna a fonok.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Roman Abramovics

#440 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ha a fia venné át az apjától, attól még szerintem a papa lenne a főnök. 8) Csak gondolom az angol orosz mosolyszünet miatt van erre szükség. Mondjuk a fia is orosz, szoval ez nem igazán tiszta nekem, de talán őt nem csesztettnék annyira mint az apját.

Lezárt