Roman Abramovics

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Roman Abramovics

#461 Hozzászólás Szerző: Gallion »

A hírek (Izraeli lap) szerint Abra papa Izraelbe költözik, Tel Avivban már házat is épít(tettet).

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Roman Abramovics

#462 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

LONDON (Sputnik) - UK authorities have not demanded that Russian billionaire Roman Abramovich explain the origin of his capital when processing documents to renew his investor visa, a source from businessman's inner circle told Sputnik.

When asked about Russian billionaire Roman Abramovich, Kremlin spokesman Dmitry Peskov said that he should decide himself whether the demands put forward by the UK authorities for his visa application are legal, this is not the issue that should be addressed by the Kremlin.

On Monday, a source from Abramovich's inner circle told Sputnik that Roman Abramovich faced long processing time to extend his UK investor visa, denying allegations that the United Kingdom had refused to renew the visa.

In order to get the UK Tier 1 (Investor) visa, an applicant must invest at least two million pounds (about $2.7 million) in the country. The visa is issued for a maximum of three years and four months and can be extended for another two years. If a Tier 1 visa holder invests 10 million pounds, he/she can apply to settle in the country after two years, or after three years in the event he/she invests five million pounds.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Roman Abramovics

#463 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az orosz Pravda szerint Abramovich nem akar visszaterni az UK-be, New Yorkba vagy Svajcba koltozhet. Allitolag tavaly Abramovich 2-2,5 milliard fontot keresett, amit meg kene magyaraznia, hogy hogyan szerezte, valamint remek kapcsolatot apol Putyinnal es ez nem tetszik Anglianak. Viszont aggodalomra semmi ok, a fia Arkadiy Abramovich kepviseli a befekteteseit az UK-be.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Roman Abramovics

#464 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://hvg.hu/vilag/20180520_Brit_vizum ... movics#rss" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Roman Abramovics

#465 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Roman Abramovich looks set to take a more 'hands-on' role at #Chelsea from the end of the season, with Antonio Conte expected to leave the club. [Telegraph]
Abramovich is ready to step up his active involvement in the search for both a new head coach and a new sporting director to replace Michael Emenalo. [Telegraph]

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Roman Abramovics

#466 Hozzászólás Szerző: Gallion »

[OFF]
Nem egészen tudom, hova kéne ezt írnom, kicsit off lenne mindegyik topicban.

Szóval aki szeretne up-to-date lenni mi történik a csapat háza táján (hírek, pletykák, videók, képek, stb.) annak ajánlom a Chelsea reddit oldalát, nagyon hamar kint van minden újdonság és egész értelmes beszélgetések zajlanak a kommentekben is. :wink:

https://www.reddit.com/r/chelseafc/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Roman Abramovics

#467 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:Amugy Abra jar meg a meccseinkre? A Barcelona ellenni meccsunkon sem volt kint, pedig regebben soha nem hagyott volna ki egy ilyen presztizs meccset. Persze lehet elfoglalt, de kulfoldi forumokon is volt mar rola szo, hogy egyre kevesbe latni ot a csapat haza tajan.
én is feltettem már múltkor ezt a kérdést, de én úgy vagyok vele, hogyha már nem érdekli akkor adja el a klubot és ne olyat bízzon meg mondjuk az átigazolásokkal aki előtte party szervező volt.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Roman Abramovics

#468 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Amugy Abra jar meg a meccseinkre? A Barcelona ellenni meccsunkon sem volt kint, pedig regebben soha nem hagyott volna ki egy ilyen presztizs meccset. Persze lehet elfoglalt, de kulfoldi forumokon is volt mar rola szo, hogy egyre kevesbe latni ot a csapat haza tajan.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roman Abramovics

#469 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
Bubi írta:
dankodavid írta: Persze, a 90 ota meggazdagodo orosz oligarchak kozos nevezoje, hogy mindig beture pontosan betartjak a torvenyeket :D
Én se tartom be betűre pontosan a törvényeket, még se tartom magam Maffiózónak:) Annyi szent, hogy lehet ilyen időszak a múltjában.
Kétséged se férjen hozzá, hogy van és a jelenben is. Törvényszerű a világban az, hogyha valaki gazdag lesz, vagy az akar lenni, akkor el kell adnia magát, vagy egy emberek csoportját, aki bízik benne.
Ilyen szintű vagyonra nem lehet tisztán szert tenni és az áfacsalás sem elég hozzá.
Nyilván így van, kétségem sincs, de nem tudom róla elképzelni, hogy odahajíttat a disznók elé, ha nem adod el neki a házad.:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#470 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta:
dankodavid írta: Persze, a 90 ota meggazdagodo orosz oligarchak kozos nevezoje, hogy mindig beture pontosan betartjak a torvenyeket :D
Én se tartom be betűre pontosan a törvényeket, még se tartom magam Maffiózónak:) Annyi szent, hogy lehet ilyen időszak a múltjában.
Kétséged se férjen hozzá, hogy van és a jelenben is. Törvényszerű a világban az, hogyha valaki gazdag lesz, vagy az akar lenni, akkor el kell adnia magát, vagy egy emberek csoportját, aki bízik benne.
Ilyen szintű vagyonra nem lehet tisztán szert tenni és az áfacsalás sem elég hozzá.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roman Abramovics

#471 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dankodavid írta: Persze, a 90 ota meggazdagodo orosz oligarchak kozos nevezoje, hogy mindig beture pontosan betartjak a torvenyeket :D
Én se tartom be betűre pontosan a törvényeket, még se tartom magam Maffiózónak:) Annyi szent, hogy lehet ilyen időszak a múltjában.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#472 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bubi írta:
cech19960320 írta:
Bubi írta:Jól teszik, én is ezt tenném. Volt ilyen sztori itthon is, egyik Tesco építésénél az egyik család kitartott. A 10 millió értékű parasztházukat nem akarták eladni 100 millió alatt a tesconak, a sztori szerint jól jártak.
No igen, csak a Tesco nem Oroszország egyik leggazdagabb embere aki Putyinnal is jóban van XD
Nem mind1 kivel kekeckedsz XD
Én szeretném azt hinni, úgy gondolni abramovicsra mint egy normális emberre. Nem gondolom, hogy maffiózó lenne.
Persze, a 90 ota meggazdagodo orosz oligarchak kozos nevezoje, hogy mindig beture pontosan betartjak a torvenyeket :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Roman Abramovics

#473 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
cech19960320 írta:
Bubi írta:Jól teszik, én is ezt tenném. Volt ilyen sztori itthon is, egyik Tesco építésénél az egyik család kitartott. A 10 millió értékű parasztházukat nem akarták eladni 100 millió alatt a tesconak, a sztori szerint jól jártak.
No igen, csak a Tesco nem Oroszország egyik leggazdagabb embere aki Putyinnal is jóban van XD
Nem mind1 kivel kekeckedsz XD
Én szeretném azt hinni, úgy gondolni abramovicsra mint egy normális emberre. Nem gondolom, hogy maffiózó lenne.
nyugi nyugi :) én sem :) mostanában elég sok szarkasztikus és abszurd filmet néztem, és elképzeltem ennek a sztorinak is az abszurd verzióját :) Valszeg majd valahol félúton megegyeznek az összegben, ha addig a szurkolói keménymag be nem kopog nála :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roman Abramovics

#474 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
Bubi írta:Jól teszik, én is ezt tenném. Volt ilyen sztori itthon is, egyik Tesco építésénél az egyik család kitartott. A 10 millió értékű parasztházukat nem akarták eladni 100 millió alatt a tesconak, a sztori szerint jól jártak.
No igen, csak a Tesco nem Oroszország egyik leggazdagabb embere aki Putyinnal is jóban van XD
Nem mind1 kivel kekeckedsz XD
Én szeretném azt hinni, úgy gondolni abramovicsra mint egy normális emberre. Nem gondolom, hogy maffiózó lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Roman Abramovics

#475 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Jól teszik, én is ezt tenném. Volt ilyen sztori itthon is, egyik Tesco építésénél az egyik család kitartott. A 10 millió értékű parasztházukat nem akarták eladni 100 millió alatt a tesconak, a sztori szerint jól jártak.
No igen, csak a Tesco nem Oroszország egyik leggazdagabb embere aki Putyinnal is jóban van XD
Nem mind1 kivel kekeckedsz XD

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roman Abramovics

#476 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jól teszik, én is ezt tenném. Volt ilyen sztori itthon is, egyik Tesco építésénél az egyik család kitartott. A 10 millió értékű parasztházukat nem akarták eladni 100 millió alatt a tesconak, a sztori szerint jól jártak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Roman Abramovics

#477 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

cech19960320 írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... on-2612979

Nem jó dolog a kapzsiság.... eddig próbálta Abra papa szép szóval és pénzzel.... Most jöhet Igor és a barátai, egy szép nagy fekete terepjáróval, 2 pitbullal meg pár stukkerrel :)
Megvan az oka miért nem igazolunk a pénz elmegy a szegény családnak. :lol:

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Roman Abramovics

#478 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... on-2612979" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem jó dolog a kapzsiság.... eddig próbálta Abra papa szép szóval és pénzzel.... Most jöhet Igor és a barátai, egy szép nagy fekete terepjáróval, 2 pitbullal meg pár stukkerrel :)

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Roman Abramovics

#479 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

https://www.youtube.com/watch?v=6HevVmorHGg" onclick="window.open(this.href);return false;
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Roman Abramovics

#480 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:Nem tudtam hova rakjam be.

http://nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ ... nt-2611269" onclick="window.open(this.href);return false;

Hogy került be ide a Sp*rs? És hogy a retekbe lehet 4 hellyel előrébb nálunk?
Kane, Alli értéke szárnyal, új stadi, Walker elsózása, stb.

Lezárt