Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#12041 Hozzászólás Szerző: California Max »

kecske01 írta:José Mourinho kész eladni Samuel Eto'o-t, Demba Ba-t és Fernando Torrest, valamint engedélyt kért Abramovicstól, hogy sokat költhessen a télen!!!
Ő kész eladni, de egyik klub sem kész megvenni őket. :) Esetleg Ba-t tudjuk eladni, de a másik kettőt kizárt. Eto'o öreg és puha, Torres drága és külön pszichológus kell hozzá.

Biztos vétel nincs most a piacon. Falcao - ha egyáltalán elengedik - rohadt drága és rizikós, Lewa nem akar ide jönni, Diego Costa drága ahhoz képest hogy egy erős szezonja volt.

Jobban járunk ha a védelmet megerősítjük.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Átigazolások

#12042 Hozzászólás Szerző: Wisey »

kecske01 írta:
makraemil írta:
kecske01 írta:José Mourinho kész eladni Samuel Eto'o-t, Demba Ba-t és Fernando Torrest, valamint engedélyt kért Abramovicstól, hogy sokat költhessen a télen!!!
És ezt hol olvastad?
Fb magyar chelsea szurkolói oldalak. :lol: nem mondtam hogy hiteles forrásból van. :D
Biztos sorban allnak a klubok Eto'o-ert, akinek a nyaron lejar majd a szerzödese :lol:

Szerintem hanyagolj nehany "Fb magyar chelsea szurkoloi oldalt", leirnak minden baromsagot, csak hogy megmaradjon az olvasottsaguk ;)

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#12043 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

kecske01 írta:José Mourinho kész eladni Samuel Eto'o-t, Demba Ba-t és Fernando Torrest, valamint engedélyt kért Abramovicstól, hogy sokat költhessen a télen!!!
Hjajj de szép is lenne :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12044 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

makraemil írta:
kecske01 írta:José Mourinho kész eladni Samuel Eto'o-t, Demba Ba-t és Fernando Torrest, valamint engedélyt kért Abramovicstól, hogy sokat költhessen a télen!!!
És ezt hol olvastad?
Fb magyar chelsea szurkolói oldalak. :lol: nem mondtam hogy hiteles forrásból van. :D

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#12045 Hozzászólás Szerző: makraemil »

kecske01 írta:José Mourinho kész eladni Samuel Eto'o-t, Demba Ba-t és Fernando Torrest, valamint engedélyt kért Abramovicstól, hogy sokat költhessen a télen!!!
És ezt hol olvastad?

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#12046 Hozzászólás Szerző: bela2 »

kecske01 írta:José Mourinho kész eladni Samuel Eto'o-t, Demba Ba-t és Fernando Torrest, valamint engedélyt kért Abramovicstól, hogy sokat költhessen a télen!!!
Valamit mondania kell. Ezt a fórumon mindenki elmondta volna.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12047 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

José Mourinho kész eladni Samuel Eto'o-t, Demba Ba-t és Fernando Torrest, valamint engedélyt kért Abramovicstól, hogy sokat költhessen a télen!!!

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#12048 Hozzászólás Szerző: makraemil »

ChesterB írta:... Mert az igazolás lenne az utolsó megoldás amihez most folyamodnunk kéne.
Egyetértek. Csak el kéne kezdeni használni Colet meg Bertrandot. Ha ők visszakapnák a bal szélt, akkor rögtön lenne 4 posztra 6 emberünk, amivel már lehetne rotálni. + ha Luiz felépül akkor már 7. És Kalast meg sem említettem, bár valószínűleg hiába is tenném.
Basszus mikor leírom meg kiejtem Bertrand nevét nagyon idegenül hangzik, pedig nem egész két éve vele a csapatban nyerünk BL-t. Jó, tudom-tudom, Malouda, Bos meg Kalou is ott voltak, de szerintem nem vagyok egyedül azzal a gondolattal, h a két bal hátvédünk azért nem ilyen rosszak.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12049 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ez a vicc, hogy nincs támadófocink. :D :D Elején a kontrákra mentünk rá, hál' isten ez azóta már nem jellemző - bár egy rangadón megint elő fogjuk venni ebben biztos vagyok. Nem is értem hogy Mourinho által dirigált csapat hogy kaphat egymás után 3 gólt, ráadásul idén a középhátvédekre lehet a legkisebb panaszunk. Bekapott gólt csak úgy lehet kapni hogy valaki hibázik a védelemből ez tény, de amilyen hibák voltak mostanság - Essientől kezdve a mai Ivanovic "területvédekezésig" bezárólag - az egy NB1-es szintű csapatra jellemző, nem Európában uralkodni kívánó csapatéra.

Tényleg drasztikus megoldások kellenének, ha volt arca meg elég tökösnek érezte azt hogy lerakja a padra Mata-t, de Bruyne-t, Luizt vagy Cole-t, akkor most legyen arca ahoz is hogy az egész védelmünket pihentesse egy ideig, hogy Ba kezdjen ne a két kiskedvenc, hogy tegye Lampard helyére vagy Oscar vagy de Bruyne-t, de egy felforgatott kezdőt akarok látni egy bajnokin, nem egy Ligakupában. Mert az igazolás lenne az utolsó megoldás amihez most folyamodnunk kéne.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#12050 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nem tündököltek a csatáraink, ez tény, de most tényleg a védelmet kellene gyalulni. Az nem állapot, hogy minden meccsünkön 4 gólt kelljen lőnünk a győzelemhez. Izgalmasak ezek a meccsek meg szép dolog a támadófoci, de lassan inkább elnéznék újra egy klasszikus Mou-féle trágya 1-0-t.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12051 Hozzászólás Szerző: Chester »

A másik amit nem értek, ha annyira csatárcentrikus játékot akarunk, meg olyat amilyet Drogba idején, akkor miért nem Ba-t és Lukakut erőltetik, akikre tényleg fel lehet úgy b*szni a labdát hogy meg is tudják tartani, erőből? Semmi stílusunk nincs, ami lesz az lesz alapon állnak ki a srácok, Mata-t kirakja a jobb oldalra mikor egyáltalán nem elég gyors oda [mellesleg Schürrle középen most nagyon bejött], volt egy akció amikor Torres betette középre a labdát Hazard mögé, más emberünk nem is volt a 16-oson belül, Ramiresre jönnek ki a távoli lövések, semmi rendszerünk nincs. Ennyi kreatív emberrel ilyen kevés rotálás mellett meg játszunk 4-1-4-1-et vagy 4-1-5-0-t bánom is én, de akkor legyen 4 kreatív ember a középpályán, egymás mellett. Vagy látnánk akármilyen javulást, de egyenlőre ugyan olyan a helyzet mint szezon elején. Isten őrizz hogy őt kívánnám vissza, de még Beniteznél is előbb lehetett felfedezni valamilyen taktikát vagy begyakorolt figurát mint Josénál. Tényleg ráfért volna egy év pihi, még nem heverte ki a madridi nyomást - amit egyébként saját magának is köszönhet.

De úgyis az lesz, hogy a meglévő, amúgy teljesen korrekt keretből kihozni azt ami van helyett megvesszük 80 millióért Falcaot hadd szenvedjen ő is amikor Mata és Hazard a szögletzászlónál sarkazgat egymással.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12052 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

1-2 szélső hátvéd kéne a csapatba.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#12053 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Hozzáteszem, ma Torres két gólt is lőhetett volna, ha Hazard normálisan középre tudta volna adni a labdákat, mindkettő elment Torres orra előtt [ha meg előrébb helyezkedik a spanyol akkor vélhetően lesen is lett volna].
Nem voltak tökéletesek a passzok, de mindkettő elérhető lett volna, még ha nem is gól, akkor is kússzon-másszon érte, ne csak nézze, mert ezek engem nagyon felbasztak, nem 5 hanem 1,5-2 m volt a távolság. Ba meg csak az ilyen labdákat tudja beverni, vagy az olyanokat, amilyet legutóbb Lamps adott a hercegnőnek.
Ha nem veszünk csatárt akkor Schürrle legyen ott.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#12054 Hozzászólás Szerző: Chester »

Eto'o-tól ma minden labda elpattant szinte, elképesztően összeszedetlen volt ma, csak hátrány volt a támadásoknál mintsem előny. Eddig én pont az egyéni villanásokat hiányoltam a csapattól, olyat amit szerdán Hazard-tól vagy ma Schürrle-től láthattunk, hogy becselezi magát és begyötri azt a rohadt labdát, nem kell 600 emberen át megjáratni azt.

Más csapatok olyan egyszerű gólokat lőnek 2-3 passzból, nekünk valahogy mindent túl kell komplikálni, mintha a szépségre mennénk, holott idén minden volt a játékunk csak nem szép. Schürrle első góljánál sem csinált hat Zidane cselt, elvitte egyszer jobbra egyszer balra kicsiben, máris kibillentette a védőjét az egyensúlyából, és ő az ilyet a Leverkusenben 10-ből 9-szer belőtte, szerencsére itt is sikerült neki. Ennyi az egész, én valahogy azt érzem hogy a mi játékosaink mindig eltökölik a támadásainkat, holott egyszerűbben, akár egyénileg is meg lehetne oldani a helyzeteket.

Hozzáteszem, ma Torres két gólt is lőhetett volna, ha Hazard normálisan középre tudta volna adni a labdákat, mindkettő elment Torres orra előtt [ha meg előrébb helyezkedik a spanyol akkor vélhetően lesen is lett volna].

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#12055 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

California Max írta:
És abban is, hogy nem csatárra épülő játékunk van. Fura módon bármilyen csatár van nálunk, az szenved, elszigetelt, alig jut helyzethez. Pedig mindegyiknek fényes karrierje volt korábban, erős csatárnak számítottak. Mi volt más Drogba idején?.

Azért ez még nem tendencia. Torres-re igaz amit írsz, de Ba gyakorlatilag nem volt stabil kezdőjátékos soha, Eto'o-tól 32 évesen két év macskakaja bohóckodás után nem kell csodát várni. Sturridge szinte soha nem játszott csatárként, régebbre meg felesleges elmenni.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#12056 Hozzászólás Szerző: California Max »

Blueflag írta:Két középcsapattól kaptunk 3 gólt... tényleg a csatárkérdéssel kell foglalkozni, mert majd Messi vagy Falcao 6-ot rúg minden meccsen (nem.), és akkor minden rendben lesz, mert megnyerjük a meccset 7:5-re. (nem.)

Egyébként alapból nem csatárra épülő játékunk van, ezt észre kell venni. Didivel együtt távozott ez a szellem a csapatból. Egy felépített akció nincs, rendes lukra futtatások, kényszerítők, semmi... Torres (vagy az aktuális csatár) ténfereg, amíg a középpályán passzolgatnak, és ha éppen rá jön ki a lépés, akkor ő lövi rá, DE azt nem állíthatjuk, hogy a támadásaink a csatárra épülnek. 4-2-4-0 van
Teljesen egyetértek. Ha ma a két gólunkat két csatár lőtte volna, akkor is vesztettünk volna. Nem lehet ilyen csapatoktól mint a Stoke meg a Sunderland 3 gólt beengedni, mi lesz ha Suarez ellen kell játszani?

És abban is, hogy nem csatárra épülő játékunk van. Fura módon bármilyen csatár van nálunk, az szenved, elszigetelt, alig jut helyzethez. Pedig mindegyiknek fényes karrierje volt korábban, erős csatárnak számítottak. Mi volt más Drogba idején? Azon túl hogy persze Drogba kitűnő csatár volt, nem volt itt Hazard és Oscar, akik gyakran nem a csatárra játszanak, hanem be is fejezik a támadásaikat. És persze nem lehet szidni őket, mert legalább valaki gólt szerez, de rossz nézni a 2-3 védő közt botladozó csatárjainkat, a közelükbe nem rúgja senki a labdát, csak ha hátrébb húzódnak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12057 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Blueflag írta:Két középcsapattól kaptunk 3 gólt... tényleg a csatárkérdéssel kell foglalkozni, mert majd Messi vagy Falcao 6-ot rúg minden meccsen (nem.), és akkor minden rendben lesz, mert megnyerjük a meccset 7:5-re. (nem.)

Egyébként alapból nem csatárra épülő játékunk van, ezt észre kell venni. Didivel együtt távozott ez a szellem a csapatból. Egy felépített akció nincs, rendes lukra futtatások, kényszerítők, semmi... Torres (vagy az aktuális csatár) ténfereg, amíg a középpályán passzolgatnak, és ha éppen rá jön ki a lépés, akkor ő lövi rá, DE azt nem állíthatjuk, hogy a támadásaink a csatárra épülnek. 4-2-4-0 van
Hát ez is igaz nem is értem miért nem próbálja ki mourinho mondjuk 4-1-3-2 -őt vagy valami jó 2 csatárost alakzatot pl. A Bl-ben most majd ki is lehetne mert ez már csak félig tét meccs .Sokkal jobban mennének a csatáraink.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12058 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Két középcsapattól kaptunk 3 gólt... tényleg a csatárkérdéssel kell foglalkozni, mert majd Messi vagy Falcao 6-ot rúg minden meccsen (nem.), és akkor minden rendben lesz, mert megnyerjük a meccset 7:5-re. (nem.)

Egyébként alapból nem csatárra épülő játékunk van, ezt észre kell venni. Didivel együtt távozott ez a szellem a csapatból. Egy felépített akció nincs, rendes lukra futtatások, kényszerítők, semmi... Torres (vagy az aktuális csatár) ténfereg, amíg a középpályán passzolgatnak, és ha éppen rá jön ki a lépés, akkor ő lövi rá, DE azt nem állíthatjuk, hogy a támadásaink a csatárra épülnek. 4-2-4-0 van

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12059 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Téli kiv. lista : Walker,Shaw,Falcao :lol: szép is lenne

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12060 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Hawaii írta: Úristen, ti most komolyan képesek vagytok azon vitatkozni, hogy a 2 szar közül melyik a jobb? Nekem ma lett kurvára elegem az összes csatárunkból, egyik nagyobb selejt, mint a másik, olyan felesleges összehasonlítani őket egymással...
én nem veszekedek mert most nem is velük volt a gond
2 meccs 6 rúgott 6 kapott gól, mit vártok hogy 5öt rúgunk 1 meccsen? itt a védelem a szar

Válasz küldése