Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#721 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Akkor milyen fellebezést adtunk be a CAS-hoz es minek?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#722 Hozzászólás Szerző: emsanya »

No akkor ez eldőlt:

Chelsea have not asked the CAS to freeze their transfer ban.

Magyarul: A Chelsea nem kérte a CAS-t hogy befagyassza a transzfer tilalmát idén nyárra.

Matt Law hozta le, elég hiteles forrás. A teljes cikk a link alatt:

https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... ssion=true" onclick="window.open(this.href);return false;

Tehát mindenki felejtse el erre a nyárra az átigazolásokat, pletykákat minden egyebet. A klub nem igazolhat a nyáron új játékost!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#723 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Megyó írta:Én annyit tennék hozzá, hogy ez a "liverpool szurkolók" pont olyan absztrakció, mint a "mi, magyarok", "tolvaj cigányok" és társai. Attól, hogy van 1-10-100 kripli, még nem kell egy egész közösséget megitélni rajtuk keresztül. A mi csapatunk legszűkebb értelemben vett törzs "szurkolói" is vélhetően egy agressziv, lelki és mentális nyomorodott csimpánzok kis csoportja.

söpredék:
https://www.youtube.com/watch?v=MNXtn-pf3h4" onclick="window.open(this.href);return false;
Bocsánatot kérek én mondtam a "pool szurkolokat". Helyesbítek, a liverpool szurkolok 90 százaléka ilyen, velük találkozom naponta forumon/valo életben és elnézést kérek a többi normális10 százaléktol ha esetleg olvasták, nem rájuk gondoltam.

Másokat is megkérek ilyen esetben pontosítsanak.
Pont 90, vagy csak 88,27? 92,75?

Egyébként lehet benne valami. Elég csak az újgazdag emberekre gondolni, megnézni hány lottónyertest tett tönkre a hirtelen jött pénz, hány celebet tett tönkre a semmiből jött siker és hírnév. Aki nincs hozzászokva, nem születik bele, és mondjuk először tapasztalja az adott sikert, vagy vagyont amihez hozzájut, az sokszor,többnyire rossz dolgokat hoz ki az emberekből.

Lehet ez a Poolnál is. Top focistákról beszélünk és egy elit klub szurkolóiról, tehát nem lehet azt mondani, hogy ne jutott volna ki nekik a sikerből, de a BL megnyerése még is csak az európai klubfutball csúcsa. Érthető, ha nem reagálnak megfelelően (valahol).
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#724 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Megyó írta:Én annyit tennék hozzá, hogy ez a "liverpool szurkolók" pont olyan absztrakció, mint a "mi, magyarok", "tolvaj cigányok" és társai. Attól, hogy van 1-10-100 kripli, még nem kell egy egész közösséget megitélni rajtuk keresztül. A mi csapatunk legszűkebb értelemben vett törzs "szurkolói" is vélhetően egy agressziv, lelki és mentális nyomorodott csimpánzok kis csoportja.

söpredék:
https://www.youtube.com/watch?v=MNXtn-pf3h4" onclick="window.open(this.href);return false;
Bocsánatot kérek én mondtam a "pool szurkolokat". Helyesbítek, a liverpool szurkolok 90 százaléka ilyen, velük találkozom naponta forumon/valo életben és elnézést kérek a többi normális10 százaléktol ha esetleg olvasták, nem rájuk gondoltam.

Másokat is megkérek ilyen esetben pontosítsanak.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#725 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én annyit tennék hozzá, hogy ez a "liverpool szurkolók" pont olyan absztrakció, mint a "mi, magyarok", "tolvaj cigányok" és társai. Attól, hogy van 1-10-100 kripli, még nem kell egy egész közösséget megitélni rajtuk keresztül. A mi csapatunk legszűkebb értelemben vett törzs "szurkolói" is vélhetően egy agressziv, lelki és mentális nyomorodott csimpánzok kis csoportja.

söpredék:
https://www.youtube.com/watch?v=MNXtn-pf3h4" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6797
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#726 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:én csak azt nem értem miért kell sok poolosnak és musnak rajtunk gúnyolódni mert elment Hazard ez legyen a legnagyobb örömük.
a pool megnyerte a bl-t rengeteg pontot összeszedtek a bajnokságba amivel 10-ből 9x bajnokok lettek volna.
ez mint elismerésre méltó, de miért a Chelsea-vel foglalkoznak örüljenek annak, hogy most nekik megy a szekér annak idején mikor Carrol és hasonló játékosokat vettek engem nem érdekeltek és nem gúnyolódtam rajtuk, mert a saját csapatommal voltam elfoglalva.
mindegy nem vagyunk egyformák, de az biztos, hogy most nagy az arcuk és ahelyett, hogy a csapatuknak örülnének sokkal inkább más csapatokba állnak bele.
ennél már csak a real szukolók szánalmasabbak akik sokallják Hazard árát és egy átlagos vagy átlag alatti játékosnak mondják.
Hagyjad. Ha nyersz egy kupát hosszú idő után, akkor az a megoldás hogy szétkell oltani minden másik csapatot és verni a melled rá :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#727 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

én csak azt nem értem miért kell sok poolosnak és musnak rajtunk gúnyolódni mert elment Hazard ez legyen a legnagyobb örömük.
a pool megnyerte a bl-t rengeteg pontot összeszedtek a bajnokságba amivel 10-ből 9x bajnokok lettek volna.
ez mint elismerésre méltó, de miért a Chelsea-vel foglalkoznak örüljenek annak, hogy most nekik megy a szekér annak idején mikor Carrol és hasonló játékosokat vettek engem nem érdekeltek és nem gúnyolódtam rajtuk, mert a saját csapatommal voltam elfoglalva.
mindegy nem vagyunk egyformák, de az biztos, hogy most nagy az arcuk és ahelyett, hogy a csapatuknak örülnének sokkal inkább más csapatokba állnak bele.
ennél már csak a real szukolók szánalmasabbak akik sokallják Hazard árát és egy átlagos vagy átlag alatti játékosnak mondják.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#728 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:
Pityee írta: Szóval nyertek 20 év után meg több százmillió elköltése után végre egy trófeát és erre az a megoldás, hogy arcoskodnak? Nem pedig csendben, normálisan más csapat alázása nélkül örülnek? Aham értem mesélj meg :lol:
Nem majd eldugják a sufniban a trófeát, facen és instán ki se posztolják, otthon meg megkorbácsolják magukat naponta 3x.

Verd meg a Barcát, nyerj BLt, döntögesd a PL rekordokat és lehet nagy arcod, ennyi. Mellesleg nem kell kollektíven rájuk húzni, hogy nagy az arcuk. Nyilván vannak nagypofájú szurkolóik, ahogy nekünk is.

Egy értelmes felnőtt ember nem kezd el gyalázkodni, de nem is veszi magára az ilyesmit. Ez most a Liverpool éve, túl kell rajta lépni. Én egyébként örülök a sikerüknek, tiszteletreméltó az ahogy felépítették magukat. Mi is vettünk drágán játékosokat ahogy a Manu is, azt nézd meg hol tartunk...
:lol: :lol: Vicces vagy. Akkor lesz majd esetleg a pool éve ha egy szezonon belül 5 trófeát nyernek. Azzal az egy darab kupájukkal kitörölhetik a seggüket. Ezt az évet inkább a city vitte, főleg Anglián belül.
Pedig semmi vicceset nem írtam. Hány éves vagy, megszabad kérdeznem?:)

Jó, hát biztos van akinek értékesebb a PL győzelem mint a BL... De ja amúgy igazad van, semmit nem ér a szezonjuk, sőt, ők sem. A BL pedig "vicces" (szerintem). Kussoljanak de azt is csak csendben, mert pénzt költöttek világsztárokra. És amúgy is nyerjenek legalább 10 BLt zsinórban aztán majd lehet arcoskodni.

(vajon egyébként mi lehet a véleményed rólunk?)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6797
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#729 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Pityee írta: Szóval nyertek 20 év után meg több százmillió elköltése után végre egy trófeát és erre az a megoldás, hogy arcoskodnak? Nem pedig csendben, normálisan más csapat alázása nélkül örülnek? Aham értem mesélj meg :lol:
Nem majd eldugják a sufniban a trófeát, facen és instán ki se posztolják, otthon meg megkorbácsolják magukat naponta 3x.

Verd meg a Barcát, nyerj BLt, döntögesd a PL rekordokat és lehet nagy arcod, ennyi. Mellesleg nem kell kollektíven rájuk húzni, hogy nagy az arcuk. Nyilván vannak nagypofájú szurkolóik, ahogy nekünk is.

Egy értelmes felnőtt ember nem kezd el gyalázkodni, de nem is veszi magára az ilyesmit. Ez most a Liverpool éve, túl kell rajta lépni. Én egyébként örülök a sikerüknek, tiszteletreméltó az ahogy felépítették magukat. Mi is vettünk drágán játékosokat ahogy a Manu is, azt nézd meg hol tartunk...
:lol: :lol: Vicces vagy. Akkor lesz majd esetleg a pool éve ha egy szezonon belül 5 trófeát nyernek. Azzal az egy darab kupájukkal kitörölhetik a seggüket. Ezt az évet inkább a city vitte, főleg Anglián belül.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#730 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: Szóval nyertek 20 év után meg több százmillió elköltése után végre egy trófeát és erre az a megoldás, hogy arcoskodnak? Nem pedig csendben, normálisan más csapat alázása nélkül örülnek? Aham értem mesélj meg :lol:
Nem majd eldugják a sufniban a trófeát, facen és instán ki se posztolják, otthon meg megkorbácsolják magukat naponta 3x.

Verd meg a Barcát, nyerj BLt, döntögesd a PL rekordokat és lehet nagy arcod, ennyi. Mellesleg nem kell kollektíven rájuk húzni, hogy nagy az arcuk. Nyilván vannak nagypofájú szurkolóik, ahogy nekünk is.

Egy értelmes felnőtt ember nem kezd el gyalázkodni, de nem is veszi magára az ilyesmit. Ez most a Liverpool éve, túl kell rajta lépni. Én egyébként örülök a sikerüknek, tiszteletreméltó az ahogy felépítették magukat. Mi is vettünk drágán játékosokat ahogy a Manu is, azt nézd meg hol tartunk...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6797
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#731 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Traxver írta:
emsanya írta:Olvasgatva külföldi forumokat, közösségi médiát, azért rendesen röhögnek rajtunk meg lenéznek Hazard távozása után minket. "Mehetnek vissza a 16. helyre", "elfogyott a lóvé az oroszoknál" és hasonlok (pláne a poolosok vergődnek most nagyon hogy nyertek is valsmit).

Kiváncsi leszek mire fut ki a dolog merre indulunk. (Viszont olvasva a mai híreket hogy Allegri jöhet én tényleg tökön szúrom magam)
Pool évekig a kanyarban sem volt, most egyből nagy lett a mellény amiért tudtak egy BLt nyerni
Arra lehet igazán nagy a mellényed, ha BLt tudsz nyerni. Másfelől, fura ezt egy chelsea szurkoló "tollából olvasni", hiszen csak az utóbbi 15 évben vagyunk "kanyarban".

Megérdemlik, lehet nagy az arcuk és röhöghetnek rajtunk. Ott volt koncepció, türelem, profi építkezés. Meg lett az eredménye.
Szóval nyertek 20 év után meg több százmillió elköltése után végre egy trófeát és erre az a megoldás, hogy arcoskodnak? Nem pedig csendben, normálisan más csapat alázása nélkül örülnek? Aham értem mesélj meg :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#732 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Traxver írta:
emsanya írta:Olvasgatva külföldi forumokat, közösségi médiát, azért rendesen röhögnek rajtunk meg lenéznek Hazard távozása után minket. "Mehetnek vissza a 16. helyre", "elfogyott a lóvé az oroszoknál" és hasonlok (pláne a poolosok vergődnek most nagyon hogy nyertek is valsmit).

Kiváncsi leszek mire fut ki a dolog merre indulunk. (Viszont olvasva a mai híreket hogy Allegri jöhet én tényleg tökön szúrom magam)
Pool évekig a kanyarban sem volt, most egyből nagy lett a mellény amiért tudtak egy BLt nyerni
Arra lehet igazán nagy a mellényed, ha BLt tudsz nyerni. Másfelől, fura ezt egy chelsea szurkoló "tollából olvasni", hiszen csak az utóbbi 15 évben vagyunk "kanyarban".

Megérdemlik, lehet nagy az arcuk és röhöghetnek rajtunk. Ott volt koncepció, türelem, profi építkezés. Meg lett az eredménye.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#733 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Olvasgatva külföldi forumokat, közösségi médiát, azért rendesen röhögnek rajtunk meg lenéznek Hazard távozása után minket. "Mehetnek vissza a 16. helyre", "elfogyott a lóvé az oroszoknál" és hasonlok (pláne a poolosok vergődnek most nagyon hogy nyertek is valsmit).

Kiváncsi leszek mire fut ki a dolog merre indulunk. (Viszont olvasva a mai híreket hogy Allegri jöhet én tényleg tökön szúrom magam)
tény, hogy Hazard nélkül más lesz ez a Chelsea, de sok múlik ki lesz az edző, hogy lehet-e igazolni vagy sem.
amíg nem dőltek el ezek a kérdések addig csak találgatás megy az ellenfelek meg dörzsölhetik a tenyerüket, csak aztán nehogy mi nevessünk a végén.
majd kíváncsi leszek a pool-ra mikor már nem lesz Klopp és mondjuk még egy Salah is ott hagyja őket.
Amúgy Allegri-re szerintem nagyobb az esély mint Lampard-ra, mert neki még élő szerződése van a Derby-nál és lehet, hogy ő úgy van vele, hogy még inkább tanulna építené a karrierjét ahelyett, hogy 1 év edzősködés után elvállaljon egy ekkora feladatot és esetleg rosszul jöjjön ki belőle.
Én örülnék Lampard-nak és időt is adnék neki, de valljuk be nálunk ez a dolog nem jellemző a vezetőségre és amúgy is mi a garancia arra, hogy Lampard majd nem mondja ki azt amit Conte, hogy ilyen játékosokkal nem lehet hossztávon meghatározónak lenni és vegyék meg neki azt akit ő akar és ne a B meg C tervet amit a vezetőség talál ki.
De Allegri is szerintem csak úgy vállalná el a Chelsea-t ha lehet igazolni.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1689
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#734 Hozzászólás Szerző: Traxver »

emsanya írta:Olvasgatva külföldi forumokat, közösségi médiát, azért rendesen röhögnek rajtunk meg lenéznek Hazard távozása után minket. "Mehetnek vissza a 16. helyre", "elfogyott a lóvé az oroszoknál" és hasonlok (pláne a poolosok vergődnek most nagyon hogy nyertek is valsmit).

Kiváncsi leszek mire fut ki a dolog merre indulunk. (Viszont olvasva a mai híreket hogy Allegri jöhet én tényleg tökön szúrom magam)
Pool évekig a kanyarban sem volt, most egyből nagy lett a mellény amiért tudtak egy BLt nyerni

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#735 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Olvasgatva külföldi forumokat, közösségi médiát, azért rendesen röhögnek rajtunk meg lenéznek Hazard távozása után minket. "Mehetnek vissza a 16. helyre", "elfogyott a lóvé az oroszoknál" és hasonlok (pláne a poolosok vergődnek most nagyon hogy nyertek is valsmit).

Kiváncsi leszek mire fut ki a dolog merre indulunk. (Viszont olvasva a mai híreket hogy Allegri jöhet én tényleg tökön szúrom magam)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#736 Hozzászólás Szerző: Gaba »

“Szomorúan intünk búcsút Edennek, mivel világosan elmondtuk neki, hogy azt szeretnénk, ha maradna, de elfogadjuk, hogy egy új kihívásra vágyik. Példaként lehet tekinteni a profizmusára, egy csodálatos személyiség, akivel öröm volt mindenkinek együtt dolgozni. Reméljük, hogy a jövőben visszatér a Stamford Bridgere.”- Marina Granovskaia

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#737 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mintha csak tegnap lett volna hogy belinkeltem ide Eden Hazard all Lille goals videoját, uppermost-satellite című dala szólt alatta. Megszerettem akkor a dalt és a srácot is.

Sok sikert kisember! Klubtol függetlenül egy baromi jó helyre kerülsz ahol világsztárokkal tolhatod végig és nem kell baszakodni a csőcselékkel.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#738 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#739 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:https://twitter.com/realmadrid/status/1 ... 0687094784

Sok sikert király! :( Még most sem hiszem el! :(
hát eljött ez a nap is.
2003 óta vagyok Chelsea szurkoló megéltem sok jó játékos távozását, de mindig volt akkor egy olyan dolog ami miatt nem fájt soha annyira mégpedig az, hogy mindig jött olyan akivel lehetett pótolni az aktuális távozót jöttek a nagy nevek (sajnos más kérdés hogy beváltak-e), de Hazard esetében tényleg egy olyan játékos ment el akit azért lesz lehetetlen pótolni mert a Chelsea már nem az a csapat ami régen volt, hogy bárkit megtud szerezni a vezetőség egy hulladék lett és már nem is vagyunk annyira vonzóak a top játékosok számára.
Hazard egy roppant szerethető ember volt és mindemellett egy ZSENI.
Cech Lampard Terry A.Cole és Drogba után ő az a játékos aki hatalmas űrt fog hagyni a csapatban és mondanom sem kell ezek a játékosok azok akiket a mai napig sem tudtunk pótolni (talán idén Cech pótlása meglett Kepa személyében).
sok egyéni sikert kívánok Hazard-nak,de a Real-nak nem, mert undorodom attól a csapattól.
visszavárunk EDEN!
:cry: :cry: :cry:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#740 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A jobbján középen érkezik Jovic, mögötte Mendy futkorászik fel-alá, Modric és Kroos osztogat neki... Azért összehasonlítva mindezt a tetűlassú Higuainnal, a taktikai fegyelmet és a pontos beadásokat hírből se ismerő Emersonnal vagy a középszer Jorginho-val azért nem kis változás lesz. Meg fog lepődni, hogy nem neki kell majd mindent csinálni. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése