Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#7961 Hozzászólás Szerző: focimark »

kecske01 írta:Oscar cseréjének egy Sneijdert is szívesen elnéznék még mindig nagyon penge, bár már lehet nagyon leépítette magát a törököknél. Nem tudom egy próbát megérne.
Még jobb lenne, ha a Galatasarayban lenne Oscar cseréje Sneijder.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#7962 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Oscar cseréjének egy Sneijdert is szívesen elnéznék még mindig nagyon penge, bár már lehet nagyon leépítette magát a törököknél. Nem tudom egy próbát megérne.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#7963 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mateja írta: látom azért szeretsz ferdíteni rendesen... :D
"Van Persie is millió sérülés után közel a harminchoz került a Manchester United-hez, és rögtön gólkirály lett az első szezonjában. Miért ne történhetne meg ez Falcao-val?" nem téma hogy az azt megelőző szezonjában meg a legjobb csatár volt a világon, falcao meg egy lótrágya mióta elhagyta madridot..
jelenleg felmarkol kb. heti 250 ezer fontot, ennek Több mint a Felét el kellene engednie hogy megérje a rizikót és megérje idehozni mint 3. számú csatár.. kölcsönre meg nem mindenki szereti dobálni a milliókat mert az elszáll(petákot se hoz vissza soha) és ffp könyvelésnél se lehet felosztani mint átigazolási összegnél..
magyarul nem sok esély van rá és nem is igazán érné meg vele bohóckodni.

Ez mitől ferdítés? Egy szóval sem mondtam hogy egy az egyben ugyan az a sztori, a lényeg az hogy egy klasszis 30 évesen sok sérüléssel a háta mögött is képes lehet megrázni magát. Falcao pedig tényleg klasszis, olyan gólvágó amiből nem túl sok van Európában.

Elég nagyvonalúan átsiklasz pár dolog felett ha annyival elintézed Falcao-t hogy "lótrágya mióta elhagyta madridot..". Monaco-ban ott folytatta a góllövést ahol abbahagyta(19 meccs 11 gól), aztán jött a keresztszalag-szakadás. Több mint fél év kihagyás után került az épülő, gyengén játszó, identitást kereső Manchester United-be, ami nem jött be neki. Ez még nem jelenti azt hogy le kell őt húzni a retyón. Lehet hogy még ma is képes 30-35 gólt lőni egy szezonban, csak van Gaal nézte be. De Bruyne nálunk fél évig a lelátón ücsörgött, ma meg 40-50 millióért vesztegetik. Hibázhatnak az edzők, van ilyen.

Ami a pénzt illeti: az elmúlt 2-3 átigazolási időszakát tekintve gyakorlatilag nullán állunk, jelenleg is van egy csomó kölcsönjátékosunk akit pénzzé tehetünk, idén megnyertünk két trófeát és új szponzori szerződést kötöttünk. Nem hiszem hogy hanyatt vágna minket egy 10 millió fontos kölcsön. Ilyen képességű játékost ennyi pénzért nem kapsz máshogy. Amúgy nem akarom én Falcao-t mindenképpen idehozni, megvenni tényleg rizikós lenne, de ha adódik egy ilyen lehetőség akkor meg kell fontolni-

Szerintem egy hosszú sérülés utáni gyenge szezon miatt még nem kell röhögni rajta és úgy tenni mintha valami falábú bohócról beszélnénk. Drogba 32 évesen futtta élete legjobb szezonját, pedig őt is sokan leírták már amikor sokat volt sérült, kikerült a kezdőből vagy a riválisa(Anelka) gólkirály lett. Ahogy az angolok mondani szokták: Form is temporary, class is permanent.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7964 Hozzászólás Szerző: mateja »

Николаевич írta:
andrewm93 írta:
mikel12 írta:Monaco striker Radamel Falcao is so desperate to try to secure a summer move to Chelsea that he is willing take a pay cut. (The Telegraph) :lol: :lol:
Na attól mentsen meg minket a jóisten... Egyszer már vettünk egy szar formában érkező latint 50 millióért.
szerk: még ha az egészet kifizetné sem kellene ide :)

Szerintem lehet hogy jól sülne el a dolog. Nem jött össze neki a Manchester United-es buli, de azért ne felejtsük el hogy a Porto és az Atletico Madrid játékosakén végigszopatta egész Európát - minket is nagyon csúnyán. A hírek szerint a Monaco egy kisebb összegért cserébe odaadná egy évre kölcsönbe, nagyot nem bukhatnánk vele.

Amióta követem Costa pályafutását folyamatosan sérülésekkel küzd, idén is nem kevés meccset hagyott ki. Erre még rájönnek az eltiltások és a formahanyatlás. Mindegyikből volt idén és mindegyik benne van a pakliban jövőre is, és lehet hogy jövőre huzamosabb időre kerül a lelátóra valami miatt. Rémy szintén elég sérülékeny. Van hely szerintem egy harmadik csatárnak.

Kölcsönbe kapnánk, tehát lelkiismeret-furdalás nélkül lerakhatjuk a padra, nem kell a jövőre meg a vételárra gondolni. A kölcsön összege lófütty lenne, a linkelt hír szerint pedig rugalmas Falcao bérigénye. Szerintem ez nagyon jó lehetőség, ki kéne használnunk. Annyira azért nem volt rossz az MU-ban(6 gól, átlag 280 percenként talált be), Drogbához képest nem lesz visszaesés, ez biztos. És mi van ha megrázza magát és Mourinho keze alatt újra a régi lesz? Előfordulhat. Van Persie is millió sérülés után közel a harminchoz került a Manchester United-hez, és rögtön gólkirály lett az első szezonjában. Miért ne történhetne meg ez Falcao-val? Ha meg nem jön be akkor visszamegy Monacoba és el van felejtve.
andrewm93 írta: Egyszer már vettünk egy szar formában érkező latint 50 millióért.


Az ilyen általánosításokat annyira bírom.. Mi a tököm köze van Torres-nek Falcao-hoz? Nando-t négy éve megvettük, flop lett, és ebből vonod le a következtetést hogy Falcao is az lenne? Mert mindketten spanyol ajkúak? Fábregas is egy "szar formában érkező latin" volt.
látom azért szeretsz ferdíteni rendesen... :D
"Van Persie is millió sérülés után közel a harminchoz került a Manchester United-hez, és rögtön gólkirály lett az első szezonjában. Miért ne történhetne meg ez Falcao-val?" nem téma hogy az azt megelőző szezonjában meg a legjobb csatár volt a világon, falcao meg egy lótrágya mióta elhagyta madridot..
jelenleg felmarkol kb. heti 250 ezer fontot, ennek Több mint a Felét el kellene engednie hogy megérje a rizikót és megérje idehozni mint 3. számú csatár.. kölcsönre meg nem mindenki szereti dobálni a milliókat mert az elszáll(petákot se hoz vissza soha) és ffp könyvelésnél se lehet felosztani mint átigazolási összegnél..
magyarul nem sok esély van rá és nem is igazán érné meg vele bohóckodni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7965 Hozzászólás Szerző: Chester »

costa azért sérült állandóan mert agyon volt játszatva az utóbbi két évben, holott neki pont hogy pihennie kéne ilyen térdekkel. majd most a nyáron remélhetőleg kiheveri ezeket, a pofázásai viszont nem túl nyugtatóak, nem lesz mindig szerencséje

falcao 1 évre kölcsönbe szerintem nem lenne hülyeség, de csak van jobb megoldás is ennél.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#7966 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

andrewm93 írta:
mikel12 írta:Monaco striker Radamel Falcao is so desperate to try to secure a summer move to Chelsea that he is willing take a pay cut. (The Telegraph) :lol: :lol:
Na attól mentsen meg minket a jóisten... Egyszer már vettünk egy szar formában érkező latint 50 millióért.
szerk: még ha az egészet kifizetné sem kellene ide :)

Szerintem lehet hogy jól sülne el a dolog. Nem jött össze neki a Manchester United-es buli, de azért ne felejtsük el hogy a Porto és az Atletico Madrid játékosakén végigszopatta egész Európát - minket is nagyon csúnyán. A hírek szerint a Monaco egy kisebb összegért cserébe odaadná egy évre kölcsönbe, nagyot nem bukhatnánk vele.

Amióta követem Costa pályafutását folyamatosan sérülésekkel küzd, idén is nem kevés meccset hagyott ki. Erre még rájönnek az eltiltások és a formahanyatlás. Mindegyikből volt idén és mindegyik benne van a pakliban jövőre is, és lehet hogy jövőre huzamosabb időre kerül a lelátóra valami miatt. Rémy szintén elég sérülékeny. Van hely szerintem egy harmadik csatárnak.

Kölcsönbe kapnánk, tehát lelkiismeret-furdalás nélkül lerakhatjuk a padra, nem kell a jövőre meg a vételárra gondolni. A kölcsön összege lófütty lenne, a linkelt hír szerint pedig rugalmas Falcao bérigénye. Szerintem ez nagyon jó lehetőség, ki kéne használnunk. Annyira azért nem volt rossz az MU-ban(6 gól, átlag 280 percenként talált be), Drogbához képest nem lesz visszaesés, ez biztos. És mi van ha megrázza magát és Mourinho keze alatt újra a régi lesz? Előfordulhat. Van Persie is millió sérülés után közel a harminchoz került a Manchester United-hez, és rögtön gólkirály lett az első szezonjában. Miért ne történhetne meg ez Falcao-val? Ha meg nem jön be akkor visszamegy Monacoba és el van felejtve.
andrewm93 írta: Egyszer már vettünk egy szar formában érkező latint 50 millióért.


Az ilyen általánosításokat annyira bírom.. Mi a tököm köze van Torres-nek Falcao-hoz? Nando-t négy éve megvettük, flop lett, és ebből vonod le a következtetést hogy Falcao is az lenne? Mert mindketten spanyol ajkúak? Fábregas is egy "szar formában érkező latin" volt.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#7967 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

KenderJ írta:
koni0725 írta:
KenderJ írta:Már ezelőtt is volt róla szó, hogy Hazard lehet még jobb lenne középen, akkor szélre simán elférne Griezmann. :)
Ne haragudj, de a legnagyobb hülyeség lenne középre pazarolni egy olyan ember tehetségét, akit az Isten is szélsőnek teremtett. :)
Hát igaz, viszont amúgy is szoktál változtatni meccs alatt a helyüket, cserélgetnek, lényeg hogy valahogy biztos elférnének Griezmannal. :D (ennek csak az a lényege hogy baromira örülnék neki)
Ha tényleg idejönne, (amit nagyon szeretnék, de nem látok rá sok esélyt) arra az esetre lenne egy sokkal egyszerűbb megoldás is. Hazard lenne a bal szélen, Willian/Oscar középen, Griezmann személyében meg végre lenne egy értelmes bal lábas szélsőnk akiért Robben óta könyörgök és nyugodtan mehetne a jobb oldalra.
211! NEW RECORD!

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#7968 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

koni0725 írta:
KenderJ írta:Már ezelőtt is volt róla szó, hogy Hazard lehet még jobb lenne középen, akkor szélre simán elférne Griezmann. :)
Ne haragudj, de a legnagyobb hülyeség lenne középre pazarolni egy olyan ember tehetségét, akit az Isten is szélsőnek teremtett. :)
Hát igaz, viszont amúgy is szoktál változtatni meccs alatt a helyüket, cserélgetnek, lényeg hogy valahogy biztos elférnének Griezmannal. :D (ennek csak az a lényege hogy baromira örülnék neki)
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#7969 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

KenderJ írta:Már ezelőtt is volt róla szó, hogy Hazard lehet még jobb lenne középen, akkor szélre simán elférne Griezmann. :)
Ne haragudj, de a legnagyobb hülyeség lenne középre pazarolni egy olyan ember tehetségét, akit az Isten is szélsőnek teremtett. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#7970 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Már ezelőtt is volt róla szó, hogy Hazard lehet még jobb lenne középen, akkor szélre simán elférne Griezmann. :)
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#7971 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

bolnud írta:
Николаевич írta:
Nem igazán bírom Gaitan-t, szerintem max a padra lenne jó. Baromi jó a mostani csapatunk, ha szintet akarunk lépni akkor olyan embert kell igazolni aki képes húzóember lenni, szerintem Gaitan nem ilyen.
Szerintem vagy egy klasszist kéne igazolni a kezdőbe, konkrétan Griezmannt a pletykák alapján, vagy ha őt nem, akkor felesleges Gaitánhoz hasonlókkal próbálkozni, akkor inkább üljön a padon Traoré, kiegészítő embernek ő is jó lenne.

Traoré azért se lenne rossz mert lehetne 3. számú csatár meg tartalék jobb- és balszélső egy személyben. Klassz lenne ha maradna.

Griezmannak hol lenne a helye a csapatban? Az Atletiben csatárszerűséget játszik 4-4-2-ben vagy balszélsőt. Középső támadó itt nem lehet meg balszélső sem. A csatár mögött használható lenne?

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#7972 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

mikel12 írta:Monaco striker Radamel Falcao is so desperate to try to secure a summer move to Chelsea that he is willing take a pay cut. (The Telegraph) :lol: :lol:
Na attól mentsen meg minket a jóisten... Egyszer már vettünk egy szar formában érkező latint 50 millióért.
szerk: még ha az egészet kifizetné sem kellene ide :)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#7973 Hozzászólás Szerző: marknagy »

bolnud írta:
Николаевич írta:
Nem igazán bírom Gaitan-t, szerintem max a padra lenne jó. Baromi jó a mostani csapatunk, ha szintet akarunk lépni akkor olyan embert kell igazolni aki képes húzóember lenni, szerintem Gaitan nem ilyen.
Szerintem vagy egy klasszist kéne igazolni a kezdőbe, konkrétan Griezmannt a pletykák alapján, vagy ha őt nem, akkor felesleges Gaitánhoz hasonlókkal próbálkozni, akkor inkább üljön a padon Traoré, kiegészítő embernek ő is jó lenne.
Ha Griezmann jönne, szerintem csak a csatár mögött, Oscar helyén kéne játszatni, mert gyors és kontráknál az igazán erős, szélen szerintem nem lenne olyan hatékony, meg védekezni is kellene (nem olyan melós mint Willian), és jövőre azért kellene még egy gólerős középpályás Hazard mellé.
We are the famous, the famous Chelsea!

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#7974 Hozzászólás Szerző: becus3 »

galferenc írta:
becus3 írta:
marknagy írta:Icardi luxus lenne 3. számúnak, szerintem remek lesz Bamford Drogba helyére.
Hát néztem néhány Inter meccset. Egy momentuma sem nagyon volt.
Hát, gondolom azt a 2x gólt leszámitottad!? :mrgreen:
Amit én láttam.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#7975 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Monaco striker Radamel Falcao is so desperate to try to secure a summer move to Chelsea that he is willing take a pay cut. (The Telegraph) :lol: :lol:
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#7976 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:alakuljon ki egy olyan 18 fős keret, amit úgy rotál mourinho ahogy akar, ennél több ember fölösleges, ezért nem tartom valószínűnek, hogy (távozó hiányában) egyszerre jön koke/pogba és griezmann, cuadrado meg a "19. ember" lesz.
Ha labdát szedne akkor is visszahúzná a csapatot :wink: :lol:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7977 Hozzászólás Szerző: Chester »

szerintem az ára nem vészes, de nem ismerem eléggé hogy mire lehetne tőle számítani a csapatban. cuadrado jelenleg az egyetlen cserénk a szélekre, ami finoman szólva sem megnyugtató, ráadásul a copa miatt nem fog tudni velünk alapozni, ami megint csak az ő helyzetét nehezíti.

alakuljon ki egy olyan 18 fős keret, amit úgy rotál mourinho ahogy akar, ennél több ember fölösleges, ezért nem tartom valószínűnek, hogy (távozó hiányában) egyszerre jön koke/pogba és griezmann, cuadrado meg a "19. ember" lesz.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7978 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:gaitán nem a kezdőbe jönne ha jönne, hanem cuadrado mellé/helyére, a kispadra
de minek? nem játszott se csűrle se salak... nem akkora eresztés ez a gájtán sem a maga 4 portugál bajnoki góljával. egy szó mint száz közel 20 millió fontért pénzkidobás főleg josénál..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7979 Hozzászólás Szerző: Chester »

gaitán nem a kezdőbe jönne ha jönne, hanem cuadrado mellé/helyére, a kispadra

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#7980 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Николаевич írta:
Nem igazán bírom Gaitan-t, szerintem max a padra lenne jó. Baromi jó a mostani csapatunk, ha szintet akarunk lépni akkor olyan embert kell igazolni aki képes húzóember lenni, szerintem Gaitan nem ilyen.
Szerintem vagy egy klasszist kéne igazolni a kezdőbe, konkrétan Griezmannt a pletykák alapján, vagy ha őt nem, akkor felesleges Gaitánhoz hasonlókkal próbálkozni, akkor inkább üljön a padon Traoré, kiegészítő embernek ő is jó lenne.

Válasz küldése