Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7941 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:
SKY SPORTS írta:UNITED AGREE £21M GAITAN DEAL
Nem mintha bánnám, de nekik minek még egy szélső? Megint idióták, szerencsére....
miért, te elégedett lennél, ha valencia és young lenne a két szélső a chelseaben? ugye hogy nem, érhető, ha depay után még egyet akarnak hozni, di maria meg inkább am mint szélső "mostmár", úgyhogy vele sem lennénk kisegítve szvsz a jobbszélen

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#7942 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

SKY SPORTS írta:UNITED AGREE £21M GAITAN DEAL
Na akkor most kell ajánlatot tenni Di Mariaért és a jobb oldalunk megvan oldva. Utcalány nagy játékos és Mourinho kezei alatt igen hamar elfelejtené ezt a szezont.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#7943 Hozzászólás Szerző: Dante »

putthelime írta:A Bournemouth pedig kölcsönbe vinné Atsu-t. A Sky szerint a küszöbön az üzlet.
Fifaban milyen roadrunner csapat lesz. :D
Egyébként kár érte, bukni nem fogunk rajta, de nálunk sosem fog játszani...
SKY SPORTS írta:UNITED AGREE £21M GAITAN DEAL
Nem mintha bánnám, de nekik minek még egy szélső? Megint idióták, szerencsére....

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#7944 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Zala0821 írta:Én ezekhez csak annyit fűznék, hogy teljesen biztos, hogy okosan fogunk igazolni (az utóbbi időben megtanultunk).
Nemrég olvastam vmi olyasmit, hogy enyhíteni akarnak/fognak az FFP szabályokon. (persze lehet félreértettem vmit a cikkből)
Szerintem nncs mit azon enyhíteni, inkább szigorítani lehet, mert a City meg a PSG-félék még így is simán kijátsszák.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#7945 Hozzászólás Szerző: putthelime »

A Bournemouth pedig kölcsönbe vinné Atsu-t. A Sky szerint a küszöbön az üzlet.
They do now.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#7946 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Stoke meg vett egy kapust, igy varhatoan ismet jonnek majd a begovic pletykak
Őt amúgy a united-el meg még egy rakás másik csapattal is szóba hozták.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7947 Hozzászólás Szerző: Chester »

Stoke meg vett egy kapust, igy varhatoan ismet jonnek majd a begovic pletykak

Zalán

Re: Átigazolások

#7948 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Én ezekhez csak annyit fűznék, hogy teljesen biztos, hogy okosan fogunk igazolni (az utóbbi időben megtanultunk).
Nemrég olvastam vmi olyasmit, hogy enyhíteni akarnak/fognak az FFP szabályokon. (persze lehet félreértettem vmit a cikkből)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#7949 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta:
béla írta:
Hawaii írta: Ezt nem így számolják. (Vételi összeg + összfizetés)/évek száma, vagyis ha 100-ért megvesszük, és 3 évre ideigazol, emellett 10 milliót kapna évente, akkor az (100+3*10)/3, vagyis 43,33 milliót jelentene évente az FFP-ben, de általában azzal szoktak trükközni, hogy több, mint 3 évre igazolnak drágább játékosokat, tehát ha mondjuk Pogbat nem 3 évre, hanem 5 évre igazoljuk, akkor 150/5, vagyis akkor (43 millió helyett) 30 milliót jelentene nekünk az éves elszámolásban. Így a 150 millióból csak 30-at költöttünk, tehát maradna még 120, viszont figyelembe kell venni (feltéve, ha egyáltalán leigazoljuk), hogy jövőre Pogba miatt -30 millióról indulnánk, tehát okosan ki kell ezt gazdálkodni, nem szabad fejetlenül leigazolni mindenkit.
Most ugyan azt mondtad el,mint én.
Én 100 millióról és évi 10 milka fizetésről beszéltem 3 éves szerződéssel, ami akárhogy is számoljuk,ugyan annyi,mint 3 évre évi 43,33 költség.
Azért mondtam azt,hogy a következő három évre van jelenleg 130 millió elkölthető pénzünk, mert az FFP-t 3 éves periódusokban számolják(plusz a PL közvetítési jogokat is 3 évente adják el,3 évente növekszik az évente kapott közvetítési díj),a következő szezon lesz a kezdete a következő 3 évig tartó periódusnak. Ebben a 3 éves periódusban évente 40 milliónk lesz kb és ehhez pluszba az eladások miatti felszabaduló összegek.
béla írta:Tehát ha leigazoljuk Pogbát 100 millióért 10 milliós éves fizetéssel,3 éves szerződéssel,akkor pont elköltöttük az elkölthető összeget
Hát nem tudom, de én ezt úgy értelmeztem, hogy szerinted már el is költöttük a rendelkezésre álló 150 milliót, pedig ez közel sem lenne így, mert abból a 150-ből idén csak 30-at költenénk el Pogbara.
43,33-at költenénk azokkal a számokkal,amikkel én számoltam.
De nem csak az idei ráfordítást kell számolni(ahogy te is írtad egy másik kommentben),hanem a 3 évit,mert az oké,hogy idén csak az elkölthető összeg 1/3-át költjük el, de azt még meg kell szorozni hárommal, és akkor a következő két nyáron nem igazán tudnánk költeni, mert akkor a 15/16-tól 17/18-ig tartó periódusban veszteségünk lenne.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#7950 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
Hawaii írta:
béla írta: Én 130 körüli összeget olvastam az elkövetkező 3 évre.Tehát ha leigazoljuk Pogbát 100 millióért 10 milliós éves fizetéssel,3 éves szerződéssel,akkor pont elköltöttük az elkölthető összeget.De asszem ebbe a 130-ba már belevették Drogba és Cech távozását is. Persze ehhez még hozzájöhetnek az esetleges távozások miatt felszabadult összegek,vagy az esetleges jó eredmények miatti plusz pénzek.
Ezt nem így számolják. (Vételi összeg + összfizetés)/évek száma, vagyis ha 100-ért megvesszük, és 3 évre ideigazol, emellett 10 milliót kapna évente, akkor az (100+3*10)/3, vagyis 43,33 milliót jelentene évente az FFP-ben, de általában azzal szoktak trükközni, hogy több, mint 3 évre igazolnak drágább játékosokat, tehát ha mondjuk Pogbat nem 3 évre, hanem 5 évre igazoljuk, akkor 150/5, vagyis akkor (43 millió helyett) 30 milliót jelentene nekünk az éves elszámolásban. Így a 150 millióból csak 30-at költöttünk, tehát maradna még 120, viszont figyelembe kell venni (feltéve, ha egyáltalán leigazoljuk), hogy jövőre Pogba miatt -30 millióról indulnánk, tehát okosan ki kell ezt gazdálkodni, nem szabad fejetlenül leigazolni mindenkit.
Most ugyan azt mondtad el,mint én.
Én 100 millióról és évi 10 milka fizetésről beszéltem 3 éves szerződéssel, ami akárhogy is számoljuk,ugyan annyi,mint 3 évre évi 43,33 költség.
Azért mondtam azt,hogy a következő három évre van jelenleg 130 millió elkölthető pénzünk, mert az FFP-t 3 éves periódusokban számolják(plusz a PL közvetítési jogokat is 3 évente adják el,3 évente növekszik az évente kapott közvetítési díj),a következő szezon lesz a kezdete a következő 3 évig tartó periódusnak. Ebben a 3 éves periódusban évente 40 milliónk lesz kb és ehhez pluszba az eladások miatti felszabaduló összegek.
béla írta:Tehát ha leigazoljuk Pogbát 100 millióért 10 milliós éves fizetéssel,3 éves szerződéssel,akkor pont elköltöttük az elkölthető összeget
Hát nem tudom, de én ezt úgy értelmeztem, hogy szerinted már el is költöttük a rendelkezésre álló 150 milliót, pedig ez közel sem lenne így, mert abból a 150-ből idén csak 30-at költenénk el Pogbara.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#7951 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta:
béla írta: Én 130 körüli összeget olvastam az elkövetkező 3 évre.Tehát ha leigazoljuk Pogbát 100 millióért 10 milliós éves fizetéssel,3 éves szerződéssel,akkor pont elköltöttük az elkölthető összeget.De asszem ebbe a 130-ba már belevették Drogba és Cech távozását is. Persze ehhez még hozzájöhetnek az esetleges távozások miatt felszabadult összegek,vagy az esetleges jó eredmények miatti plusz pénzek.
Ezt nem így számolják. (Vételi összeg + összfizetés)/évek száma, vagyis ha 100-ért megvesszük, és 3 évre ideigazol, emellett 10 milliót kapna évente, akkor az (100+3*10)/3, vagyis 43,33 milliót jelentene évente az FFP-ben, de általában azzal szoktak trükközni, hogy több, mint 3 évre igazolnak drágább játékosokat, tehát ha mondjuk Pogbat nem 3 évre, hanem 5 évre igazoljuk, akkor 150/5, vagyis akkor (43 millió helyett) 30 milliót jelentene nekünk az éves elszámolásban. Így a 150 millióból csak 30-at költöttünk, tehát maradna még 120, viszont figyelembe kell venni (feltéve, ha egyáltalán leigazoljuk), hogy jövőre Pogba miatt -30 millióról indulnánk, tehát okosan ki kell ezt gazdálkodni, nem szabad fejetlenül leigazolni mindenkit.
Most ugyan azt mondtad el,mint én.
Én 100 millióról és évi 10 milka fizetésről beszéltem 3 éves szerződéssel, ami akárhogy is számoljuk,ugyan annyi,mint 3 évre évi 43,33 költség.
Azért mondtam azt,hogy a következő három évre van jelenleg 130 millió elkölthető pénzünk, mert az FFP-t 3 éves periódusokban számolják(plusz a PL közvetítési jogokat is 3 évente adják el,3 évente növekszik az évente kapott közvetítési díj),a következő szezon lesz a kezdete a következő 3 évig tartó periódusnak. Ebben a 3 éves periódusban évente 40 milliónk lesz kb és ehhez pluszba az eladások miatti felszabaduló összegek.

szerk.:látom a lenti kommented alapján,hogy értjük egymást,csak máshogy mondtuk el ugyan azt :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#7952 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Amazing24 írta:
Hawaii írta: Ezt nem így számolják. (Vételi összeg + összfizetés)/évek száma, vagyis ha 100-ért megvesszük, és 3 évre ideigazol, emellett 10 milliót kapna évente, akkor az (100+3*10)/3, vagyis 43,33 milliót jelentene évente az FFP-ben, de általában azzal szoktak trükközni, hogy több, mint 3 évre igazolnak drágább játékosokat, tehát ha mondjuk Pogbat nem 3 évre, hanem 5 évre igazoljuk, akkor 150/5, vagyis akkor (43 millió helyett) 30 milliót jelentene nekünk az éves elszámolásban. Így a 150 millióból csak 30-at költöttünk, tehát maradna még 120, viszont figyelembe kell venni (feltéve, ha egyáltalán leigazoljuk), hogy jövőre Pogba miatt -30 millióról indulnánk, tehát okosan ki kell ezt gazdálkodni, nem szabad fejetlenül leigazolni mindenkit.
Ez pontosan így van, ahogy írod, de tudtommal a szponzori pénzzel is trükköznek vmit, volt róla egy jó cikk, csak nem találom. Magyarán ha igazolunk 50 millióért 5 évre egy játékost az 5x 10millió + a fizetés/év. Csak a yokahoma fizet évi 40 milliót és még emellett kitudja mennyit az Adidas,Delta,Audi..stb + a közvetítési díjjak. Mi állunk a legjobban FFP-ben, és most tényleg így szinte bárkit megengedhetünk magunknak.
Tudom, melyik cikkre gondolsz, de az ránk nem igazán vonatkozik, mert mi nem nagyon merünk trükközgetni a szponzorokkal, ellentétben a Cityvel vagy a PSG-vel.

Azért az túlzás, hogy bárkit megengedhetünk magunknak, viszont az elmúlt években rengeteget sikerült úgymond félreraknunk, ráadásul a Yokohama is most +20 millióval többet fog hozni a konyhára, mint a Samsung. A bevételi oldalon viszont azért idén lesznek hiányok, pl a BL és az FA-kupa szereplésünknek nagyon hamar vége lett, és ezt még a PL + Ligakupa serleg sem nagyon tudja kijavítani (főleg a BL pénzek hiányoznak nagyon).

Egyébként szem előtt kell azt is tartani egy játékos leigazolása előtt, hogy a jövőben nem-e fogjuk ennek kárát látni, vagyis tudunk-e majd jövő nyáron is igazolni, ha úgy alakul, avagy a mostani nagyobb igazolások miatt évekre kizárjuk-e magunkat az átigazolási piacról. Ezért is mondom, hogy nagyon oda kell majd figyelni, mert nem dobálózhatunk azért gigászi összegekkel még úgysem, hogy papíron elvileg megtehetjük. Persze, tudom, hogy a csapatnál remek pénzügyi szakemberek vannak, csak arra akartam rávilágítani, hogy senki se várja azt, hogy mind a 150 milliót el fogjuk költeni. Szerintem idén nyáron is okos igazolásokra lehet majd számítani, tehát 80-100 milliós Pogba-kaliberekre én nem nagyon gondolnék, inkább ilyen Fábregas illetve Costa jellegű, megfontoltabb igazolások várhatóak.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#7953 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hawaii írta: Ezt nem így számolják. (Vételi összeg + összfizetés)/évek száma, vagyis ha 100-ért megvesszük, és 3 évre ideigazol, emellett 10 milliót kapna évente, akkor az (100+3*10)/3, vagyis 43,33 milliót jelentene évente az FFP-ben, de általában azzal szoktak trükközni, hogy több, mint 3 évre igazolnak drágább játékosokat, tehát ha mondjuk Pogbat nem 3 évre, hanem 5 évre igazoljuk, akkor 150/5, vagyis akkor (43 millió helyett) 30 milliót jelentene nekünk az éves elszámolásban. Így a 150 millióból csak 30-at költöttünk, tehát maradna még 120, viszont figyelembe kell venni (feltéve, ha egyáltalán leigazoljuk), hogy jövőre Pogba miatt -30 millióról indulnánk, tehát okosan ki kell ezt gazdálkodni, nem szabad fejetlenül leigazolni mindenkit.
Ez pontosan így van, ahogy írod, de tudtommal a szponzori pénzzel is trükköznek vmit, volt róla egy jó cikk, csak nem találom. Magyarán ha igazolunk 50 millióért 5 évre egy játékost az 5x 10millió + a fizetés/év. Csak a yokahoma fizet évi 40 milliót és még emellett kitudja mennyit az Adidas,Delta,Audi..stb + a közvetítési díjjak. Mi állunk a legjobban FFP-ben, és most tényleg így szinte bárkit megengedhetünk magunknak.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#7954 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

GereZsolt írta:
andrewm93 írta:
Az ilyen általánosításokat annyira bírom.. Mi a tököm köze van Torres-nek Falcao-hoz? Nando-t négy éve megvettük, flop lett, és ebből vonod le a következtetést hogy Falcao is az lenne? Mert mindketten spanyol ajkúak? Fábregas is egy "szar formában érkező latin" volt.
Eléggé félreértettél :D A hangsúly azon volt, hogy mindkettő szar formában van/volt, és így nem lenne a legbölcsebb igazolás idehozni Falcaot, miután láttuk mi lett Torresszel. Fabregas más tészta, ő előtte 5-6 éven át bizonyított, hogy jó játékos, mind az angoloknál, mind a spanyoloknál.
Ahogy Torres is bizonyított spanyolországban, válogatottban és angliában, valamint Falcao portugáliában, spanyolban és franciában :)
Torres bizonyításáról lehetne itt oldalakat vitatkozni, de felesleges, örülök neki, hogy újra megy a szekér az Atleticóban. Falcao bizonyításvágyáról meg utcalány sokat elmond, hogy amint befutott, a pénzt választotta egy jó európai csapat helyett...

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#7955 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

andrewm93 írta:
Az ilyen általánosításokat annyira bírom.. Mi a tököm köze van Torres-nek Falcao-hoz? Nando-t négy éve megvettük, flop lett, és ebből vonod le a következtetést hogy Falcao is az lenne? Mert mindketten spanyol ajkúak? Fábregas is egy "szar formában érkező latin" volt.
Eléggé félreértettél :D A hangsúly azon volt, hogy mindkettő szar formában van/volt, és így nem lenne a legbölcsebb igazolás idehozni Falcaot, miután láttuk mi lett Torresszel. Fabregas más tészta, ő előtte 5-6 éven át bizonyított, hogy jó játékos, mind az angoloknál, mind a spanyoloknál.
Ahogy Torres is bizonyított spanyolországban, válogatottban és angliában, valamint Falcao portugáliában, spanyolban és franciában :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#7956 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
Amazing24 írta:Nagyon sok a pletyi, érdekes nyár elé nézünk. Koke, Grizemann, Bale és Falcao jelenleg akit a legtöbbször szóba hoznak velünk.
150 millió fontot költhetünk el büntetlenül a hírek szerint és ismerve Mourinhot lehet, hogy el is költjük. Egy biztos, jövőre valamit mutatni kell a BLbe is.

Twitteren írták, hogy az augusztus 5.ei fiorentina meccsre szeretne véglegesíteni a csapatot Mou, ami nem lenne rossz, mert utána 4 napra rá community shield
Én 130 körüli összeget olvastam az elkövetkező 3 évre.Tehát ha leigazoljuk Pogbát 100 millióért 10 milliós éves fizetéssel,3 éves szerződéssel,akkor pont elköltöttük az elkölthető összeget.De asszem ebbe a 130-ba már belevették Drogba és Cech távozását is. Persze ehhez még hozzájöhetnek az esetleges távozások miatt felszabadult összegek,vagy az esetleges jó eredmények miatti plusz pénzek.
Ezt nem így számolják. (Vételi összeg + összfizetés)/évek száma, vagyis ha 100-ért megvesszük, és 3 évre ideigazol, emellett 10 milliót kapna évente, akkor az (100+3*10)/3, vagyis 43,33 milliót jelentene évente az FFP-ben, de általában azzal szoktak trükközni, hogy több, mint 3 évre igazolnak drágább játékosokat, tehát ha mondjuk Pogbat nem 3 évre, hanem 5 évre igazoljuk, akkor 150/5, vagyis akkor (43 millió helyett) 30 milliót jelentene nekünk az éves elszámolásban. Így a 150 millióból csak 30-at költöttünk, tehát maradna még 120, viszont figyelembe kell venni (feltéve, ha egyáltalán leigazoljuk), hogy jövőre Pogba miatt -30 millióról indulnánk, tehát okosan ki kell ezt gazdálkodni, nem szabad fejetlenül leigazolni mindenkit.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#7957 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Az ilyen általánosításokat annyira bírom.. Mi a tököm köze van Torres-nek Falcao-hoz? Nando-t négy éve megvettük, flop lett, és ebből vonod le a következtetést hogy Falcao is az lenne? Mert mindketten spanyol ajkúak? Fábregas is egy "szar formában érkező latin" volt.
Eléggé félreértettél :D A hangsúly azon volt, hogy mindkettő szar formában van/volt, és így nem lenne a legbölcsebb igazolás idehozni Falcaot, miután láttuk mi lett Torresszel. Fabregas más tészta, ő előtte 5-6 éven át bizonyított, hogy jó játékos, mind az angoloknál, mind a spanyoloknál.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#7958 Hozzászólás Szerző: béla »

Amazing24 írta:Nagyon sok a pletyi, érdekes nyár elé nézünk. Koke, Grizemann, Bale és Falcao jelenleg akit a legtöbbször szóba hoznak velünk.
150 millió fontot költhetünk el büntetlenül a hírek szerint és ismerve Mourinhot lehet, hogy el is költjük. Egy biztos, jövőre valamit mutatni kell a BLbe is.

Twitteren írták, hogy az augusztus 5.ei fiorentina meccsre szeretne véglegesíteni a csapatot Mou, ami nem lenne rossz, mert utána 4 napra rá community shield
Én 130 körüli összeget olvastam az elkövetkező 3 évre.Tehát ha leigazoljuk Pogbát 100 millióért 10 milliós éves fizetéssel,3 éves szerződéssel,akkor pont elköltöttük az elkölthető összeget.De asszem ebbe a 130-ba már belevették Drogba és Cech távozását is. Persze ehhez még hozzájöhetnek az esetleges távozások miatt felszabadult összegek,vagy az esetleges jó eredmények miatti plusz pénzek.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#7959 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nagyon sok a pletyi, érdekes nyár elé nézünk. Koke, Grizemann, Bale és Falcao jelenleg akit a legtöbbször szóba hoznak velünk.
150 millió fontot költhetünk el büntetlenül a hírek szerint és ismerve Mourinhot lehet, hogy el is költjük. Egy biztos, jövőre valamit mutatni kell a BLbe is.

Twitteren írták, hogy az augusztus 5.ei fiorentina meccsre szeretne véglegesíteni a csapatot Mou, ami nem lenne rossz, mert utána 4 napra rá community shield

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#7960 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:
andrewm93 írta: Egyszer már vettünk egy szar formában érkező latint 50 millióért.


Az ilyen általánosításokat annyira bírom.. Mi a tököm köze van Torres-nek Falcao-hoz? Nando-t négy éve megvettük, flop lett, és ebből vonod le a következtetést hogy Falcao is az lenne? Mert mindketten spanyol ajkúak? Fábregas is egy "szar formában érkező latin" volt.
Nem andrew érvelését akarom erősíteni, hanem egy teljesen más aspektust, mégpedig, hogy a poachereknek leáldozott. Defoe eltűnt, Bent eltűnt, stb... talán épp Tereza volt az utolsó aki klasszis szinten tudta magát hasznosítani valameddig, de Pippo volt az allstar.

Falcao ugyanez a típus, ezért egy normális mai védelem ellen 'elvileg' semmi esélye, mert megölik a játékát. Persze ettől még beválhat, mint Kaká Madridban... ja nem, ő is akkor ment oda amikor a 10es poszt kihalt. :)

Válasz küldése