Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53701 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

zirkonium írta:Drogba kijelentette, hogy elege van az angol fociból, az állandó nyomásból és el akar menni a klubtól!

Eszti, szabad a csók!!! :lol:
akkor drogba,crepso,gallas....megvan a 3-om távozó.....de akkor kell csatár dögivel.....

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53702 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Drogba kijelentette, hogy elege van az angol fociból, az állandó nyomásból és el akar menni a klubtól!

Eszti, szabad a csók!!! :lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53703 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tibi71 írta:Nekem az a véleményem,hogy a vannak olyan csapatok akiktől taplóság igazolni ! Gondolok arse,mu,pool ! Legyen már bennünk ennyi betyárbecsület,hogy a rivális csapat válogatott játékosa tabu ! Pl Henry csúcs igazolás lehetne a csatárposzton,de az lenne az évszázad pofátlansága is,amiért visszont teljes joggal utálhatna minket a világ !!
Nem lenne okuk utálni.Ha mi azt választanánk akit akatnánk, ruppókért, akkor lenne okuk!De meegadjuk az árukat, és NEM KÖTELEZŐ HOZZÁNK IGAZOLNI!
Minket bántanak, közben mi csak a csapatot erősítjük!A játékost lehet utálmni, mert hozzánk igazollt, de minket.Röhej.

Ja és Boy!Tevez egy csatár, Cole meg Védő, érzed az különbséget? :D
Atttol h jön Cole, jöhet Tevez is.Utóbbi fázós lenne:)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53704 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nekem az a véleményem,hogy a vannak olyan csapatok akiktől taplóság igazolni ! Gondolok arse,mu,pool ! Legyen már bennünk ennyi betyárbecsület,hogy a rivális csapat válogatott játékosa tabu ! Pl Henry csúcs igazolás lehetne a csatárposzton,de az lenne az évszázad pofátlansága is,amiért visszont teljes joggal utálhatna minket a világ !!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53705 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én inkább Tevezt látnám, mint Colet!!!!!! Lehet hogy jó, de egy arzenálost NEM AKAROK LÁTNI A CSAPATBA!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53706 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jöjjön csak az a Cole!Sztem a világ legjobb bal Backje!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53707 Hozzászólás Szerző: Dani »

na igen,az már túlzás lenne :)

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53708 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Egy Arsenálosnak??? SOHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

BigFoot
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006. május 2., kedd 23:10

#53709 Hozzászólás Szerző: BigFoot »

CFCBoy írta:Én leírtam már a véleméyem... Del Hornot én szívem szerint odaadnám a Realnak, de nem roby carlosért... vennék egy másik balbekket Bridge mellé, vagy a tarcsik közül vki...(Tore, ez a te asztalod...) Carlost ha 5 évvel ezelőtt igazoljuk le, én lennék a világ legboldogabb embere!!! :D
igen akkor még jó volt!
A.Cole sztem tegnap nagyon jól játszott!neki pl örülnék

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53710 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én leírtam már a véleméyem... Del Hornot én szívem szerint odaadnám a Realnak, de nem roby carlosért... vennék egy másik balbekket Bridge mellé, vagy a tarcsik közül vki...(Tore, ez a te asztalod...) Carlost ha 5 évvel ezelőtt igazoljuk le, én lennék a világ legboldogabb embere!!! :D

BigFoot
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006. május 2., kedd 23:10

#53711 Hozzászólás Szerző: BigFoot »

grimrieper írta:A Real Madrid jelentkezett a Del Hornoert.Es oda adnak erte cserebe a Carlost ,mire a CFC azt mondta kell meg melle 3 milla is .
ne jöjjön már Robi C. már annyira nem jó pléja mint volt!ráadásul nagyon gyengítené a védelmet is!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53712 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:
bilhacica írta:játkos. én nem tudok olyanrol hogy vki 26 éves koráig csak ugy lett volna egy kis csapatba a következő évbe meg a bajnok csapat alapemberre lenne... ez egy kacsa, muri sose venne ilyen játékost... Kompny alkata viszont hasonlit egy kicsit ferdinandéra szal Ő jo lenne :) Ő rá tényleg lehetne alapozni
Luca Toni ilyen...

Mancienne alkata is hasonlít Ferdinand-éra és a mienk!:D
Kép
Tore ki az a Mancienne ?Ha o ilyen zsugas miert nem orola beszel mindenki ?Lehet hogy az ifik kozott jo de az elso csapatba nulla .

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53713 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

A Real Madrid jelentkezett a Del Hornoert.Es oda adnak erte cserebe a Carlost ,mire a CFC azt mondta kell meg melle 3 milla is .

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53714 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ToreAndre írta:
bilhacica írta:játkos. én nem tudok olyanrol hogy vki 26 éves koráig csak ugy lett volna egy kis csapatba a következő évbe meg a bajnok csapat alapemberre lenne... ez egy kacsa, muri sose venne ilyen játékost... Kompny alkata viszont hasonlit egy kicsit ferdinandéra szal Ő jo lenne :) Ő rá tényleg lehetne alapozni
Luca Toni ilyen...

Mancienne alkata is hasonlít Ferdinand-éra és a mienk!:D
Kép
Igen, Pl Luca.De ha egy kicsit törném a fejem, még tudnék mondani egy párat!:)
A tarttalékokra nem is gondoltam, ott is körül lehetne nézni, iddén már többet jáccattni 1-et 2-őt.De egy Gallast 3 tartalékhátvéd sem tud pótolni.
Kell egy Hátvéd.
Én Láttam Kompanyt, mellette még nagy tehetség Van der Borre, asszem helyesen írtam.Lehett h jövőre Tottenham mezben lesz:)
16 éves!Jobb oldali Védő, szívesen látnám.De Kompanyt is!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53715 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

bilhacica írta:játkos. én nem tudok olyanrol hogy vki 26 éves koráig csak ugy lett volna egy kis csapatba a következő évbe meg a bajnok csapat alapemberre lenne... ez egy kacsa, muri sose venne ilyen játékost... Kompny alkata viszont hasonlit egy kicsit ferdinandéra szal Ő jo lenne :) Ő rá tényleg lehetne alapozni
Luca Toni ilyen...

Mancienne alkata is hasonlít Ferdinand-éra és a mienk!:D
Kép
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53716 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hagyjuk már azt a szar distint... aki 25 éves korára nem érik be, nem kerül nagy csapatba az nem is jo játkos. én nem tudok olyanrol hogy vki 26 éves koráig csak ugy lett volna egy kis csapatba a következő évbe meg a bajnok csapat alapemberre lenne... ez egy kacsa, muri sose venne ilyen játékost... Kompny alkata viszont hasonlit egy kicsit ferdinandéra szal Ő jo lenne :) Ő rá tényleg lehetne alapozni

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53717 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

)Akárki is jöjjön ide, minnél fiatalabb, annál hasznosabb üzlet lenne szerintem... Kompany-val jól járnánk... Fiatal, és nagyon tehetséges bekk... Tevez nem szeretném, de ha jól játszik, jöjjön... az a szerencséje, hogy fiatal... Sheva nem a fiatalok csoportjához tartozik, de remek játékos, aki most van az egyényi csúcsán!!!! (de ha megvesszük, a bankszámlánk csúcsát is ő fogja vezetni... :roll: :D )

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53718 Hozzászólás Szerző: undertow »

distin iden lesz 29. ilyen korban mar nem fejlodnek a jatekosok.
most van a csucson. es hat ha nala ez a csucs... (hasonlitsd ossze peldeaul a hasonlo koru gallas-szal. eg es fold)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53719 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Bubi írta:Gallasnak maradnia kéne, de ha menni akar, minek ittartani?Még a végén harag lesz a dologbol, vagy mittomén.HA menni akar, menjen, Crespoval egyetemben!ÉS ha már mennek, menjenek oda ahol jól éreznék, vagy jól érezték magukat.ÉS ha már ez a Milan, legyünk okosok, és csereberéljünk.
de ha igazak a hírek akkor kérnek még pénzt is.....biztos kell a bundaügyre...:D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53720 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta:lehet, hogy gyors, meg magas is(milyen a nyulekony? gumiember? :lol: ) es tartani tudja a formajat, de ez nem sokat javit azon a tenyen, hogy vedekezni nem kulonosebben tud.
a cityben lehet kapitany. ha lo nincs...
a chelsea szintjetol igen messze all.

vagy carvalho vagy gallas biztos marad. egy fiatalabb jatekos eleg lenne potlasnak huth melle. mondjuk kompany.
Nem sokat javít?Folyamatosan fejlődik!
Áh, rádhagyom:)

Előzőkhöz:
Gallasnak maradnia kéne, de ha menni akar, minek ittartani?Még a végén harag lesz a dologbol, vagy mittomén.HA menni akar, menjen, Crespoval egyetemben!ÉS ha már mennek, menjenek oda ahol jól éreznék, vagy jól érezték magukat.ÉS ha már ez a Milan, legyünk okosok, és csereberéljünk.

Válasz küldése