Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54601 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sosem tanultatok nyelvészetet??:) Germánok alatt a germán nyelvcsaládba tartozókat értem.:D Tehát hollandok, belgák, németek, dánok, svédek, norvégok, izlandiak és ANGOLOK!!:) A kelták meg: írek, skótok, wales-iek, bretonok, baszkok...
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54602 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Torres ennyiért nem kell.....Adriano semmi extra...és a németeket tényleg jó lenne hanyagolni...:)

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54603 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:
Norbert írta:Lassan sztem, már az utánpótlást is fel kellene hozni, (az igazi játékoserő ott van), nézve a tendenciákat ha így haladunk elnyerjük "Anglia legnagyobb kölcsönzőklubja" címet. A latin-amerikai fiúról javaslom, kérdezzük meg a brazil-szakértőnket ToreAndre Wikingson-t a fennálló helyzetről! :lol: Nos Tore?
Torres egy ficsúr. Tele sztáralürökkel, az ilyet José utálja.
Adriano egyszerűen csak egy nyamvadt brazil.:)
Germánok vagy kelták kellenek!!:) Legfeljebb franciák. (Végülis egy egészen apró gall-kelta vér bennük is van.:))
:D

Komolyra fordítva a szót: Az utánpótlásunk szerintem nem olyan rossz. Van egy két kiemelkedő játékos, őket én a szezon vége fele már játszatnám. Gondolok itt Sinlcair-re, Mancienne-re, Jimmy Smith-re, Hollands-re, Elmer-re és Phil Y.-re.
keine germans please.... :lol:
Sztem Torres nem lenne rossz húzás....
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54604 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Norbert írta:Lassan sztem, már az utánpótlást is fel kellene hozni, (az igazi játékoserő ott van), nézve a tendenciákat ha így haladunk elnyerjük "Anglia legnagyobb kölcsönzőklubja" címet. A latin-amerikai fiúról javaslom, kérdezzük meg a brazil-szakértőnket ToreAndre Wikingson-t a fennálló helyzetről! :lol: Nos Tore?
Torres egy ficsúr. Tele sztáralürökkel, az ilyet José utálja.
Adriano egyszerűen csak egy nyamvadt brazil.:)
Germánok vagy kelták kellenek!!:) Legfeljebb franciák. (Végülis egy egészen apró gall-kelta vér bennük is van.:))
:D

Komolyra fordítva a szót: Az utánpótlásunk szerintem nem olyan rossz. Van egy két kiemelkedő játékos, őket én a szezon vége fele már játszatnám. Gondolok itt Sinlcair-re, Mancienne-re, Jimmy Smith-re, Hollands-re, Elmer-re és Phil Y.-re.
Only one Di Matteo!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#54605 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Lassan sztem, már az utánpótlást is fel kellene hozni, (az igazi játékoserő ott van), nézve a tendenciákat ha így haladunk elnyerjük "Anglia legnagyobb kölcsönzőklubja" címet. A latin-amerikai fiúról javaslom, kérdezzük meg a brazil-szakértőnket ToreAndre Wikingson-t a fennálló helyzetről! :lol: Nos Tore?
IN CHELSEA WE TRUST!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54606 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Hát amíg Drogba, Crespo és Cole itt van csatárnak, addig nem hiszem hogy nagy szükség van rá. Az más tészta ha Crespo elmegy nyáron. Ha elmegy...

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

Átigazolások

#54607 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

Brazil nem kell ide mert Mourinho rotációs rendszere miatt ha a kupában meg a Sunderlan erejű csapatok ellen nem játszanak el kezdenének sírni mert azok nem bírank ki szezononként 7-8 meccset padon vagy lelátón,és fázik a seggük

Lampard8
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006. január 29., vasárnap 19:15
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: G.Zola

#54608 Hozzászólás Szerző: Lampard8 »

zirkonium írta:Szerintem a klub nem ad ki 46 millió fonto Torresért. Pláne a jelen anyagi helyzetben. Itt van nekünk az angol C. Cole, tökéletesen megfelel és ingyen van!
ez mind szép és jó de azért nézd meg Torrest meg C.Colet megnézem melyiköjük a jobb.
A másik Maniche minek!!!!!!!!!!!! És azér ha Abra Ronaldinhoért kiadott volna 200m €-t akkor mirők beszélünk.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54609 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Szerintem a klub nem ad ki 46 millió fonto Torresért. Pláne a jelen anyagi helyzetben. Itt van nekünk az angol C. Cole, tökéletesen megfelel és ingyen van!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54610 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

CFCBoy írta:Torresért adjunk 30 millió eurót, vagy adrianoért, + huthot :lol: :lol: jó üzlet lenne, Torres, Adriano:30 millió font körül+Huth :lol: ha ezt megcsinálják, az évszázad üzlete :lol: de mondjuk azt olvastam ,h torresnek 90 millió euró az ára, annyit meg nem ér meg nekünk, sztem....
Huth-ot ne adjuk mellé ! Még 20millát kéne fizettnünk,hogy átvegyék !

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54611 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Torresért adjunk 30 millió eurót, vagy adrianoért, + huthot :lol: :lol: jó üzlet lenne, Torres, Adriano:30 millió font körül+Huth :lol: ha ezt megcsinálják, az évszázad üzlete :lol: de mondjuk azt olvastam ,h torresnek 90 millió euró az ára, annyit meg nem ér meg nekünk, sztem....

Lampard8
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006. január 29., vasárnap 19:15
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: G.Zola

#54612 Hozzászólás Szerző: Lampard8 »

az új (remélem kacsa) hír, h F.Torres jön hozzánk, sztem akkor már inkább Adriano :lol: :P

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54613 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jose Mourinho fontolgatja, hogy bejelentkezzen-e Yaya Toure-ért, miután felmerült, hogy Didier Drogba ajánlotta JM-nak, hogy tekintse meg válogatott csapattársát.

Az Arsenal-os Kolo Toure tesója, Patrick Vieira pótlására akarják az ágyúsok, Wenger majdnem leigazolta már két éve.

Drogba : "Yaya TToure az új Vieira. Ugyanolyan testfelépítése van, magas és erős, jó technikával. Beszéltem Joseval róla.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54614 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Gallas után megint érdeklődik a Juve.
Jose ugyanakkor kijelentett ma, hogy senki mást nem enged el a klubtól Bridge-en kívül.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#54615 Hozzászólás Szerző: Anti »

Andy.

Ez azért nem olyan egyszerű,hogy megtartani. Neki is van beleszólása.Jogos hogy a VB előtt játszani akar. Szerintem neked se lenne kedved ugy a csapatban lenni, hogy nem játszol folyamatosan. Én is elmennék. Max kölcsönbe vhova.

Én megmondom őszintén, hogy SWP nekem nem lopta még magát a szivembe. Pl Bridge kölcsönbe adását jobban sajnálom. De ha bizonyitani akarnak Eriksonnak... Várlak visza Bridge :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54616 Hozzászólás Szerző: Dani »

akkor nem lehetne azt megoldani,hogy az összes játékos nevét feliratod a mezedre? :lol: :lol: :lol:

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54617 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

zirkonium írta:Shaun Wright Phillips a szezon végéig kölcsönbe mehet a Liverpool-hoz. A játékos mindenképpen játszani szeretne a VB előtt és Eriksson is látni akarja játszani. Essien, Guddy, Duff, Cole, Lampard, Robben mellé nem nagyon fért be a csapatba.
Nagy kár lenne érte......tény, hogy nem teljesít kirobbanó formában, de szerintem megérné megtartani. Elkötelezettségem jeléül az idei hazai mezemre SWP nevét fogom kérni. Lamps és J.Cole szárnyakat kapott, amióta a hátamon hordom őket....... :))))
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54618 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Jaaj, csak vicceltem, természetesen!!!:) Nem gondoltam komolyan. (Bár én örülnék neki!)
Nem kell csatár Sinclair-ből óriási játékos lesz!! És véletlenül a mienk!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54619 Hozzászólás Szerző: undertow »

igy van. joeval egyutt, akinek elege van abbol, hogy jose mindig ot basztatja es gallas-szal, aki feltetlenul kozepen akar jatszani.
ahogy ezek varhatoak is voltak.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54620 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

zirkonium írta:Shaun Wright Phillips a szezon végéig kölcsönbe mehet a Liverpool-hoz. A játékos mindenképpen játszani szeretne a VB előtt és Eriksson is látni akarja játszani. Essien, Guddy, Duff, Cole, Lampard, Robben mellé nem nagyon fért be a csapatba.
Remélem ez kacsa ! pont a poolhoz ! A legveszélyesebb üldözönkhöz ! Bizonyitson a boltonnál vagy valami közép csapatnál !

Válasz küldése