Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53741 Hozzászólás Szerző: Bubi »

zirkonium írta:Ha igaz is lesz a hír és valóban jön a 33 éves Carlos (Gallas pedig megy), akkor valaki mondja meg nekem, hogy a Ferreira - Johnson - Carvalho - Huth - Terry - Geremi - Del Horno - Bridge hátvédeink mivel tudnának kevesebbet, mint egy 33 éves Carlos? Nem értem ezt a politikát.
MAx 1-2 éve lehet a profi fociban.
Mondták már ezt Adrianora, és még sok nagy sztárra, most pedig nem CFC mezben látom őket.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#53742 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Szerintem ha jön Ballack, minden bizonnyal 4-1-3-2-t fog játszani a csapat! már ha nem jön Seva, mert akkor elképzelhető a 4-1-4-1 kicsit bután hangzik, de azért nem mondok 4-5-1, mert Makele szinte teljesen hátul, vagyis a védők előtt játszana.
az előbbi esetén 4védő, neveket nem mondok!!!!! Makelele, Lampi, Ballack Joe/Robben Drogba, még egy csatár! nevet még nem érdemes mondani!
utóbbi esetén 4védő, MAkele, Lampi, Ballack, Joe, Robben Seva
legalábbis szerintem! aztán ki tudja még mi lesz!
Én COlet nem adnám kölcsön, a VB-n bebizonyítja megkkora érték!!!
Robben is utcalány nagy játékos, de őt meg azért sem adnám kölcsön, mert ellenfelet ne erősítsünk! Szerintem beférnének a keretbe!
Bár, én 4-4-2 játszanék, és hát mélyen tisztelt Makelele-t venném ki, és nem azért mert nem jó, vagy ilyesmi, csak inkább építsünk a góllövésre, ne pedig, h ne kapjunk!
4védő Joe Lampi, Ballack, Robben Drogba Új csatár, én ezt szeretném!
Inkább Duffot adnám kölcsönbe, neki nincs jövője sajnos a Chelseabe. legalábbis csak tartalékként! vagy még úgy se, ha Joe meg Robben nem egyszerre kezd...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#53743 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Robi Carlossal formálódik a pensioners utánpótlás (hamár a fiatalok nem bírják). Már csak Teddy Sheringham hiányzik... :lol: Remélem ez csak a vicc szintjén marad...
Nagyon érdekes tendencia, aki elvágyódik a klubjától az benyögi hogy a londoni kékek már megkeresték és máris egy nagyobb összegért tud átigazolni máshová. Kenyonnak létre kellene hoznia egy sajtócáfolatok kiadásával foglalkozó osztályt, mivel ma már mindenkit velünk hoznak összefüggésbe. Holnap lehet hogy én is bejelentem, hogy leigazolnak hivatalos frissitőszállítónak vagy gyúrónak a stáb mellé, azt hiszem egy 20-30%-kal magasabbról indíthatok a tárgyalások során... :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53744 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Nagyobb sérülések után szinte senki nem került vissza Mourinho csapatába.
Forssell nagyon jól nyomta, megsérült, kölcsönben felépült, visszajött és mégsem kellett.
Parker megsérült, felépült, eladtuk.
Nagyon remélem Bridge-re nem ez vár, szeretném a csapatban látni, bár tudom ez nem kívánságműsor.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53745 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

zirkonium írta:Ha igaz is lesz a hír és valóban jön a 33 éves Carlos (Gallas pedig megy), akkor valaki mondja meg nekem, hogy a Ferreira - Johnson - Carvalho - Huth - Terry - Geremi - Del Horno - Bridge hátvédeink mivel tudnának kevesebbet, mint egy 33 éves Carlos? Nem értem ezt a politikát.
MAx 1-2 éve lehet a profi fociban.
főleg úgy hogy akkor vagy bridge vagy del horno elmegy.....mindkettő jobb nála...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53746 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ha igaz is lesz a hír és valóban jön a 33 éves Carlos (Gallas pedig megy), akkor valaki mondja meg nekem, hogy a Ferreira - Johnson - Carvalho - Huth - Terry - Geremi - Del Horno - Bridge hátvédeink mivel tudnának kevesebbet, mint egy 33 éves Carlos? Nem értem ezt a politikát.
MAx 1-2 éve lehet a profi fociban.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53747 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Robi Carlos elismerte, hogy a Chelsea szeretné leigazolni és a kékek megkeresték már a Madridot.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53748 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ki hát, kiégett. Owen akkor ment el Spanyolba, amikor pont nem kellett volna.
És akkora mint a kutya ülve, kb SWPvel vagy make-vel lehet egymagas
:)
Sheva lenne talán a megoldás, de biztosan nem egy Adriano (fázna) vagy egy Owen, se nem egy botlábú Ibrahimovics.
Topfocin van egy hír, Mouri nyilatkozott Shevarol, érdekes, azt mondja h reméli h letudjuk igazolni, de nehéz lesz.
Distin vs. Kompany?Nekem mind1, Kompany van oylan jó mint Distin, sőőtt, és fiatalabb is, előnyben van, de az én favoritom Distin marad.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53749 Hozzászólás Szerző: Bubi »

szpecnaz írta:
Bubi írta:
tibi71 írta:Állitolag a reál honlapján azt irják,hogy Robben és Carvallho szinte biztos madridba igazol ! Carvalho még hagyján,de Robben !!! Lampi,Terry,Cole és ő a legnagyobb értékünk ! Én ezt nem értem ! Remélem kacsa !
Sztem a reálos az.De 1 hónapja a Barca is bejelentkezett érte, akiknek pedig tényleg szüksége lenne rá.
Remélem nem megy el!

Arra hivatkozott Robben, hogy kevés a játéklehetőség.Dehát volt 2 piroslapja..:S
Nem a csapat hibája.
Az apja azt nyilatkozta, hogy természetesen csábítja Robbent az ajánlat.
Ez még egyáltalán nem biztos.
Én ha választhatnék közte és Cole között, Őt választanám, mivel valamelyik megy az biztos.
Cole menjen kölcsönbe, sztem.
Bőségzavar:(
Joe-ra gondolsz?...én inkább joe-t tartanám meg és robben kölcsönbe...
Akár, felőlem lehetne az is, csak ne kelljen eladni egyiket sem!Talán ez annyival előnyösebb lenne h Robben állandó kezdő lehetne mondjuk egy Tottenham-ben, ők érdeklődtek, és visszanyerhetné tavaj szezon eleji formáját:)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53750 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Robi írta:Kompany-t kell leigazolni :wink: nagyon jól játszik a srác (én 1szer láttam a többit csak hírből),de tényleg fantasztikus. Jól mozog,jó labdákat ad,és m,ég csak 21 éves asszem
Én úgy tudom h 19:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53751 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ez mind igy van amit felsoroltatok :) gyorsaságával kompenzálja a test alkatát de sajna már tényleg nem olyan motivált mint az előtt... bár érdekes hogy rá ezt irjátok pedig nem nyert még szinte semmit sevára meg nem...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53752 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Owen nagyon alacsony és nem egy izomember, mint Zola. Owen lepattant a védőkről és elsősorban néhai gyorsaságával próbált ostromolni. Ez mostanra már kezd eltűnni, bár kétségtelen jó gólvágó.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53753 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:A 3 ember közül 1 megvan, szeretném még itt látni: Kompany, és Owen... Adrianoról én kezdek lemondani, nagyon meg akarja tartani az Inter, de Owen előtt tárva áll a kapunk! Owen BL-t akar nyereni, és a Chelseaben meg lehetnek az esélyei, és még sztem játszhat is akár a kezdőben is! Le kell csapni rá!!!!!!!!!! És sztem jobban járnánk vele, mint Tevezzel, vagy Shevával... :wink:
owen?..ki van égve....

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53754 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

A 3 ember közül 1 megvan, szeretném még itt látni: Kompany, és Owen... Adrianoról én kezdek lemondani, nagyon meg akarja tartani az Inter, de Owen előtt tárva áll a kapunk! Owen BL-t akar nyereni, és a Chelseaben meg lehetnek az esélyei, és még sztem játszhat is akár a kezdőben is! Le kell csapni rá!!!!!!!!!! És sztem jobban járnánk vele, mint Tevezzel, vagy Shevával... :wink:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53755 Hozzászólás Szerző: Megyó »

$egget nem sz@rt :D

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53756 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Robi írta:Nekem ez a Ballack féle ügy,hogy ő mondja meg,hogy mennyi meccsen játszik,csak annyit jelent,hogy egy lusta sztár. Lehet hogy ilyet csinálhatott Münchenbe,és ő volt a legnagyobb ász,de itt nem. Mindenkinek megkell küzdenie a csapatba kerülésért,és nem a szavaival,nem a fizujával,hanem a játékával. lehet hogy a szerződsébe kellett volna írni,hogy itt nem ő állítja össze a csapatot,hanem Mourinho,és akkor játszik,amikor az edző mondja neki
A sajtótájékoztatón erről is kérdezték és teljesen alaptalannak mondta ezeket Ballack. Ő soha egyetlen csapatában sem kért ilyet, és tisztában volt Mourinho hozzáállásával is. Megint a sajtó csinált szart a szájából...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53757 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Gyeszti írta:Ha ez tényleg igaz, nyomok a homlokodra egy cuppanósat! :lol: :lol: :lol:
Húúú, ha ez összejön, már megérte a Chelsea-nek szurkolnom!!! :lol:

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#53758 Hozzászólás Szerző: Robi »

Nekem ez a Ballack féle ügy,hogy ő mondja meg,hogy mennyi meccsen játszik,csak annyit jelent,hogy egy lusta sztár. Lehet hogy ilyet csinálhatott Münchenbe,és ő volt a legnagyobb ász,de itt nem. Mindenkinek megkell küzdenie a csapatba kerülésért,és nem a szavaival,nem a fizujával,hanem a játékával. lehet hogy a szerződsébe kellett volna írni,hogy itt nem ő állítja össze a csapatot,hanem Mourinho,és akkor játszik,amikor az edző mondja neki

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53759 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ezaz tibi71!!!!!!!
sikerült átlátnod amit kb két napja ugatok, hogy nem Ballackal van a problem hanem azzal hogy kiüti a "játékosainkat"...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53760 Hozzászólás Szerző: Megyó »

én is Kompanyra szavazok! Ő még nagyon fiatal és nagyon jo testfelépitésü... (én ugy tartom azok a legjobb hátvédek akik atletikus alkatok mint pl ferdinand vagy stam... és Ő is olyan)

Válasz küldése