Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#21 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem birtam a flegma pofajat, de nagy tehetség volt. Olyan tipus emberileg mint quarsema. Nagy tehetség, jó kvalitás, de sosem tudta megugrani azt a bizonyos mércét.
Az ilyen focistaknal azt érzem mindig, hogy nekik a foci az olyan huszadrangú dolog. Mindegy nekik mi történik, focizgatnak, megkapják a pénzt elég magas szinten, de ők nem fognak sosem megfeszülni, vagy tovább maradni edzésen, mint egy ronaldo, beckham vagy bárki nagy.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#22 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Mondjuk Ziyech nem véletlen, hogy még 27 évesen is Hollandiában verte a bret. Hát láttuk miért. 1 percig nem bánom, hogy eltakarodott végre.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#23 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

BlueBlood1993 írta: 2023. augusztus 20., vasárnap 12:02
emsanya írta: 2023. augusztus 20., vasárnap 11:29 Zijes tavozasaval hivatolsan is vege a Fantasztikus Negyesnek amit anno sok mindenki várt, Lampard idejeben. 4-2-3-1 es a tamado szekcio. Mind elmentek.

Pulisic-Zijes-Havertz

Werner
Ebből Wernert sajnálom a leginkább. Havertz is hajtott legalább, Pulli állandóan sérült volt és ostoba, Zijesnek meg 2 jó meccsre jutott 5 szar, pedig szerintem benne volt a legtöbb potencial.
Ziyech sajat maganak koszonheti, hogy nem futja be azt a karriert amire hivatott volt. Stobn alazattal es szerenyebb stilussal sokkal tobbre vihette volna, mert a bal laba nagyon elit.

Nem tudom ki hogy van vele, de en megint izgatottan varom a meccseket, amire a 2 uj erkezo meg ratett egy lapattal, szerintem egy eleg szeretheto, fiatal csapat alakult akikben nagyon sok potencial van. Pochettino is passzol hozzajuk, sok mindentol fugg tudom, de en bizom benne, hogy sokkal komolyabb celokert tudunk kuzdeni majd, mint ahogy itt sokan josoljak.
Persze ez sok mindentol fugg, leginkabb a serulesektol tartok, mert ha folyamatosan tudnank szamitani Nkunku es James jatekara (alom) akkor a kevesebb meccs terheles miatt okozhatunk meglepetest.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#24 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. augusztus 20., vasárnap 11:29 Zijes tavozasaval hivatolsan is vege a Fantasztikus Negyesnek amit anno sok mindenki várt, Lampard idejeben. 4-2-3-1 es a tamado szekcio. Mind elmentek.

Pulisic-Zijes-Havertz

Werner
Ebből Wernert sajnálom a leginkább. Havertz is hajtott legalább, Pulli állandóan sérült volt és ostoba, Zijesnek meg 2 jó meccsre jutott 5 szar, pedig szerintem benne volt a legtöbb potencial.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#25 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zijes tavozasaval hivatolsan is vege a Fantasztikus Negyesnek amit anno sok mindenki várt, Lampard idejeben. 4-2-3-1 es a tamado szekcio. Mind elmentek.

Pulisic-Zijes-Havertz

Werner

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#26 Hozzászólás Szerző: Dante »

Galatasaray said they will pay Chelsea 3.58m euros (£3m) in a loan fee for Hakim Ziyech, and pay another 2.85m euros if they make the move permanent at the end of this season.

{BBC}

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#27 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta: 2023. augusztus 20., vasárnap 4:07
Bandi írta: 2023. augusztus 19., szombat 23:18 Az megvan mindenkinek hogy Zyiech ingyen távozott kölcsönbe és jövőre opciójuk van a törököknek ingyen megvenni? :lol: Azért ilyen deal-ről sem nagyon hallottam még, szép lesz ha úgy gondolják majd 1 év múlva hogy nekik nem kell :D
Komoly :D
Ez is kitolti nalunk a szerzodeset, de legalabb a fizujatol megszabadultunk.
A belga szar meg hatravan, menni fog o a szaudiakhoz, mar olyan sokat ott vannak tuti megvaltozott a velemenye.
Mondjuk annyit szépült a dolog, hogy a hivatalos honlap szerint kötelező lesz megvenniük (úgy hogy nem fizetnek érte, de legalább megszabadultunk tőle :D )

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#28 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta: 2023. augusztus 19., szombat 23:18 Az megvan mindenkinek hogy Zyiech ingyen távozott kölcsönbe és jövőre opciójuk van a törököknek ingyen megvenni? :lol: Azért ilyen deal-ről sem nagyon hallottam még, szép lesz ha úgy gondolják majd 1 év múlva hogy nekik nem kell :D
Komoly :D
Ez is kitolti nalunk a szerzodeset, de legalabb a fizujatol megszabadultunk.
A belga szar meg hatravan, menni fog o a szaudiakhoz, mar olyan sokat ott vannak tuti megvaltozott a velemenye.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#29 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Az megvan mindenkinek hogy Zyiech ingyen távozott kölcsönbe és jövőre opciójuk van a törököknek ingyen megvenni? :lol: Azért ilyen deal-ről sem nagyon hallottam még, szép lesz ha úgy gondolják majd 1 év múlva hogy nekik nem kell :D

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#30 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bazsi írta: 2023. augusztus 19., szombat 22:10
BlueBlood1993 írta: 2023. augusztus 18., péntek 12:13
Dante írta: 2023. augusztus 18., péntek 12:04 Egyébként miért lett brutál a kp? Fernadez 22, Gallagher 23, Caicedo 21, Lavia 19 éves. Közülük Fernadez az akire azt lehet mondani, hogy felnőtt szintén elért már valamit. A többiek nyers játékosok.
Tök jó a fiatal keret, de talán ez a 20-22 év közti átlag nem egészséges, a legsikeresebb "ugródeszka" csapatok is idősebb kezdővel szoktak nekiállni a szezonnak. Kell a tapasztalat, kellett volna meg Nkunku-hoz hasonló 25-28 év közti ember, aki többet látott, tapasztalt már és az extrém fiatalok támaszkodhatnak rájuk.
A jövő csapata épült meg, nálunk, akik mindig is csak a jelenben gondolkodtak.
Ezzel a csapattal nem lehet EL helynél több az elvárás idén, az meg már most bennük van. Hihetetlen fiatal az átlag életkor, kb ez fix rekord, ha ők együtt tudnak maradni és fejlődni, akkor bármit elérhetünk.
Igenis lehet több az elvárás egy ilyen fiatal csapattal is, sőt legyen is több, hiszen a Chelsearől beszélünk. Top 4 minimum minden évben. Egy harmadik hely teljesen reális szerintem idén, csak attól függ, hogy mennyire hajlandóak az új játékosok küzdeni és megszenvedni az eredményekért.

Más: zijes - gala - ingyen hivatalos.
Egyetertek, fiatal de nem full tapasztalatlan jatekosok es a posztjukon top tehetsegek. En nagyon bizok ebben a harmasban, de nyilvan kell nekik ido osszeszokni. Caicedo remelem mar jatszik holnap.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolások

#31 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

BlueBlood1993 írta: 2023. augusztus 18., péntek 12:13
Dante írta: 2023. augusztus 18., péntek 12:04 Egyébként miért lett brutál a kp? Fernadez 22, Gallagher 23, Caicedo 21, Lavia 19 éves. Közülük Fernadez az akire azt lehet mondani, hogy felnőtt szintén elért már valamit. A többiek nyers játékosok.
Tök jó a fiatal keret, de talán ez a 20-22 év közti átlag nem egészséges, a legsikeresebb "ugródeszka" csapatok is idősebb kezdővel szoktak nekiállni a szezonnak. Kell a tapasztalat, kellett volna meg Nkunku-hoz hasonló 25-28 év közti ember, aki többet látott, tapasztalt már és az extrém fiatalok támaszkodhatnak rájuk.
A jövő csapata épült meg, nálunk, akik mindig is csak a jelenben gondolkodtak.
Ezzel a csapattal nem lehet EL helynél több az elvárás idén, az meg már most bennük van. Hihetetlen fiatal az átlag életkor, kb ez fix rekord, ha ők együtt tudnak maradni és fejlődni, akkor bármit elérhetünk.
Igenis lehet több az elvárás egy ilyen fiatal csapattal is, sőt legyen is több, hiszen a Chelsearől beszélünk. Top 4 minimum minden évben. Egy harmadik hely teljesen reális szerintem idén, csak attól függ, hogy mennyire hajlandóak az új játékosok küzdeni és megszenvedni az eredményekért.

Más: zijes - gala - ingyen hivatalos.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#32 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dante írta: 2023. augusztus 18., péntek 12:04 Egyébként miért lett brutál a kp? Fernadez 22, Gallagher 23, Caicedo 21, Lavia 19 éves. Közülük Fernadez az akire azt lehet mondani, hogy felnőtt szintén elért már valamit. A többiek nyers játékosok.
Tök jó a fiatal keret, de talán ez a 20-22 év közti átlag nem egészséges, a legsikeresebb "ugródeszka" csapatok is idősebb kezdővel szoktak nekiállni a szezonnak. Kell a tapasztalat, kellett volna meg Nkunku-hoz hasonló 25-28 év közti ember, aki többet látott, tapasztalt már és az extrém fiatalok támaszkodhatnak rájuk.
A jövő csapata épült meg, nálunk, akik mindig is csak a jelenben gondolkodtak.
Ezzel a csapattal nem lehet EL helynél több az elvárás idén, az meg már most bennük van. Hihetetlen fiatal az átlag életkor, kb ez fix rekord, ha ők együtt tudnak maradni és fejlődni, akkor bármit elérhetünk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#33 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nagyon kivancsi leszek Lavia-ra, ilyen erett jatekost ennyi idosen nem nagyon latni. Tavaly a sotonban is ahogy tudta diktalni a tempot, fasza volt. Nekunk szep golt is lőtt.

Caicedo-val es Enzo-val akar eleg komplex kozeppalya lenne.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#34 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egyébként miért lett brutál a kp? Fernadez 22, Gallagher 23, Caicedo 21, Lavia 19 éves. Közülük Fernadez az akire azt lehet mondani, hogy felnőtt szintén elért már valamit. A többiek nyers játékosok.
Tök jó a fiatal keret, de talán ez a 20-22 év közti átlag nem egészséges, a legsikeresebb "ugródeszka" csapatok is idősebb kezdővel szoktak nekiállni a szezonnak. Kell a tapasztalat, kellett volna meg Nkunku-hoz hasonló 25-28 év közti ember, aki többet látott, tapasztalt már és az extrém fiatalok támaszkodhatnak rájuk.
A jövő csapata épült meg, nálunk, akik mindig is csak a jelenben gondolkodtak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#35 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#36 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Üdv Lavia! A Kp-nk tényleg brutál lett, csak sajnos kéne még kapus, szélső és most már jobbhátvéd is...

Új kapus/Sanchez

Új RB/Gusto - Disasi/Badi-Silva/Colwill/Chalobah-Chillwell/Maatsen
Enzo/Gallagher-Lavia/Chuku-Caicedo/másuk Chuki
Új szélső/Madueke-Jackson/Broja-Mudryk/Sterling

El kéne adni még hajasbabát, lókakát, sarrt, CHO-t és zijes remélem már hivatalos lesz hamar.

Ideális esetben 5 távozó, 3 érkező van 2 hetünk rá, hááát....necces, nagyon necces. Nyilván ha Fofana, Nkunku és James egészséges lenne máshogy néznénk ki, de én max Nkunkuban hiszek még hogy lesz belőle focista.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#37 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2023. augusztus 18., péntek 11:16
edeskeves írta: 2023. augusztus 18., péntek 11:03 Lavia vegre hivatalos 8) legalabb a kozeppalyank brutal lesz :twisted:
Varjunk meg az ilyen kijelentésekkel. Lavia 19, Caicedo meg 21 éves :D Én pl nem emlékszek rá a tavalyi soton elleni meccseinkről.
Nagyon nagy potencial van mind a 3 jatekosban es ha nem is egybol, de hosszutavon szerintem nagyon jo lesz ez a harmas.

Egy nagyon jo kapus kellene meg, mert szerintem a Sanchez-Kepa inkabb egy kicsit visszalepes, mint erosites (Kepaval szerintem nem is szamolnak tovabb, mert egybol megkapta az 1-es mezt Sanchez, igy szerintem Madrid utan megy mashova fixen) de ne legyen igazam.
Valoszinu viszont, hogy max jovo nyaron jon valaki arra a posztra.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#38 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Iden nem kell nagy elvarasoknak nekiugrani a szezonnak.
5-6. Hely meglesz az mar jo, efolott mar bravur.

Elkezdodott mar idejekoran a seruleshullam es meg sehol sem tartunk a szezonban.

Szepen epitkezzunk, uj edzo, uj team. ez az ev erre fog elmenni. Lesznek hibak boven.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#39 Hozzászólás Szerző: almos »

Pityee írta: 2023. augusztus 18., péntek 11:16
edeskeves írta: 2023. augusztus 18., péntek 11:03 Lavia vegre hivatalos 8) legalabb a kozeppalyank brutal lesz :twisted:
Varjunk meg az ilyen kijelentésekkel. Lavia 19, Caicedo meg 21 éves :D Én pl nem emlékszek rá a tavalyi soton elleni meccseinkről.
Pedig utcalány jól játszott. Szerintem az első meccsünkön ellenünk gólt is rúgott, ami az első volt neki a PL-ben.
LAMPARD#8

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#40 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2023. augusztus 18., péntek 11:03 Lavia vegre hivatalos 8) legalabb a kozeppalyank brutal lesz :twisted:
Varjunk meg az ilyen kijelentésekkel. Lavia 19, Caicedo meg 21 éves :D Én pl nem emlékszek rá a tavalyi soton elleni meccseinkről.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése