Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#16821 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

focimark írta:
Torres 9 írta:http://www.talksport.co.uk/radio/andy-g ... ker-177463
BIG NAME-t akar igazolni Abramovich jobboldalra szélső/csatár posztra. Van még esély Hulkra. 8)
Én google fordítóval lefordítottam, és azt vettem ki belőle, hogy Clive Walker a Chelsea korábbi játékosa azt mondja azt hogy Di Matteonak szüksége van egy jó csatárra, aztán lehet hogy rosszul veszem ki belőle.
Jah ezt mondta...és nem abra mondta neki h ő akar még egy nagynevű csatárt még, és jobbszélről se volt szó. De énis reménykedem hulk-ba. A világ legnagyobb balheréje lenne ha ott maradna portoban az biztos
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#16822 Hozzászólás Szerző: focimark »

Torres 9 írta:http://www.talksport.co.uk/radio/andy-g ... ker-177463
BIG NAME-t akar igazolni Abramovich jobboldalra szélső/csatár posztra. Van még esély Hulkra. 8)
Én google fordítóval lefordítottam, és azt vettem ki belőle, hogy Clive Walker a Chelsea korábbi játékosa azt mondja azt hogy Di Matteonak szüksége van egy jó csatárra, aztán lehet hogy rosszul veszem ki belőle.

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: Átigazolások

#16823 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

http://www.talksport.co.uk/radio/andy-g ... ker-177463" onclick="window.open(this.href);return false;
BIG NAME-t akar igazolni Abramovich jobboldalra szélső/csatár posztra. Van még esély Hulkra. 8)
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#16824 Hozzászólás Szerző: Spring »

dankodavid írta:
marknagy írta:A Fulham vinné Benayount:
http://www1.skysports.com/football/news ... ayoun-move" onclick="window.open(this.href);return false;
Adja az ég....

The Cottagers are thought to have enquired about taking the 32-year-old on loan with a view to a permanent move.
Már itt megbukik sajnos a skysports understands
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#16825 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

marknagy írta:A Fulham vinné Benayount:
http://www1.skysports.com/football/news ... ayoun-move" onclick="window.open(this.href);return false;
Adja az ég....
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#16826 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A Fulham vinné Benayount:
http://www1.skysports.com/football/news ... ayoun-move" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#16827 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

emsanya írta:
Николаевич írta:
emsanya írta:Sztem is MÓZES és Azci lesz az. És elégett is lennék a kerettel :). Bár ha nem érkezik senki más, már akkor is az vagyok...

Én nem nagyon értem minek kell nekünk Moses. Jó játékosnak tartom, de szerintem nem jobb/nincs nagyobb jövője Sturridge-nál vagy Lukakunál, szélre meg van ezer ember. Ráadásul nem is angol, szóval ez sem szól mellette.
Moses született szélső, piszok gyors és techinkásabb mint Studge, az egy-egyeket jobban oldja meg. De jól is fejezi be az akciókat. 10 milláért simán megéri elhozni, remélem nem baszakszunk vele sokáig és megszerezzük. Mai hírek szerint már 9-et is ajánlottunk :D.
Amúgy meg angol nevelésnek számít legalábbis angol cikkben ezt olvastam, hogy ezért is erőltetik, hogy meglegyen ebből a megfelelő számú játékos!
"but Moses appeals to them because of his potential and the fact he will also qualify as a home-grown player for the Champions League."
http://www.standard.co.uk/sport/footbal ... 76107.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem is ő meg jhv. fog érkezni a hátralévő egy hónapban...

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#16828 Hozzászólás Szerző: Mister »

Николаевич írta:Szerintem hülyeség lenne 10 millió Fontot adni érte. Jövő nyáron lejár a szerződése! Özilt kb 12 millió fontnak megfelelő euróért tudták elhozni. Akkor már inkább jöjjön jövőre innyé. A széleken így is játszhat Mata, Hazard, Marin, Kevin Oscar + a Yossi-Flo-Kakuta csodatrióból ha marad valaki.
Jöjjön csak Moses(nyakamat rá,h jönni fog), Banayount,Maloudát már nem akarom kék mezben látni... Kakutát meg nem tudom ide vegyem-e hozzájuk,úgy tűnik nagyobb volt a füstje mint a lángja.... Pedig aztán,hogy örültem neki anno....
One Life,One Love,One Club

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#16829 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:10 millio sztem nagyon jó ár. Most adtunk ki 32-őt Oscar-ért, Hulk-nál meg röpködnek a 70 millák :D. Ne hogy már ezen menjen a spórolás..
ezt a 32 milliót a LionRampant (is) cáfolta, a 25 millió fontot a DailyFail és társai nem szeretik átváltani és csúszott az ár 7 milliót. elvileg.

koza
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2010. február 1., hétfő 22:16
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#16830 Hozzászólás Szerző: koza »

emsanya írta:
Николаевич írta:
emsanya írta:Sztem is MÓZES és Azci lesz az. És elégett is lennék a kerettel :). Bár ha nem érkezik senki más, már akkor is az vagyok...

Én nem nagyon értem minek kell nekünk Moses. Jó játékosnak tartom, de szerintem nem jobb/nincs nagyobb jövője Sturridge-nál vagy Lukakunál, szélre meg van ezer ember. Ráadásul nem is angol, szóval ez sem szól mellette.
Moses született szélső, piszok gyors és techinkásabb mint Studge, az egy-egyeket jobban oldja meg. De jól is fejezi be az akciókat. 10 milláért simán megéri elhozni, remélem nem baszakszunk vele sokáig és megszerezzük. Mai hírek szerint már 9-et is ajánlottunk :D.
na meg nem olyan önző... :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#16831 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:Szerintem hülyeség lenne 10 millió Fontot adni érte. Jövő nyáron lejár a szerződése! Özilt kb 12 millió fontnak megfelelő euróért tudták elhozni. Akkor már inkább jöjjön jövőre innyé. A széleken így is játszhat Mata, Hazard, Marin, Kevin Oscar + a Yossi-Flo-Kakuta csodatrióból ha marad valaki.
10 millio sztem nagyon jó ár. Most adtunk ki 32-őt Oscar-ért, Hulk-nál meg röpködnek a 70 millák :D. Ne hogy már ezen menjen a spórolás..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#16832 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szerintem hülyeség lenne 10 millió Fontot adni érte. Jövő nyáron lejár a szerződése! Özilt kb 12 millió fontnak megfelelő euróért tudták elhozni. Akkor már inkább jöjjön jövőre innyé. A széleken így is játszhat Mata, Hazard, Marin, Kevin Oscar + a Yossi-Flo-Kakuta csodatrióból ha marad valaki.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#16833 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
emsanya írta:Sztem is MÓZES és Azci lesz az. És elégett is lennék a kerettel :). Bár ha nem érkezik senki más, már akkor is az vagyok...

Én nem nagyon értem minek kell nekünk Moses. Jó játékosnak tartom, de szerintem nem jobb/nincs nagyobb jövője Sturridge-nál vagy Lukakunál, szélre meg van ezer ember. Ráadásul nem is angol, szóval ez sem szól mellette.
Moses született szélső, piszok gyors és techinkásabb mint Studge, az egy-egyeket jobban oldja meg. De jól is fejezi be az akciókat. 10 milláért simán megéri elhozni, remélem nem baszakszunk vele sokáig és megszerezzük. Mai hírek szerint már 9-et is ajánlottunk :D.

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#16834 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Miért ne érkezhetne Hulk? Szerintem az olimpia után (vagy ha a brazilok nem nyernek és hamarabb hazamennek), abban a pár napban fog eldõlni Hulk jövõje.
Elvégre: - Hulk maga is mondta, hogy szívesen jönne.
-Pénz van. Nemhiszem, hogy 40-45 millát elutasítana a Porto, mivel akkor ennek az üzletnek befellegzett.
Már alig várom. :oops:
-=Kék vér=-

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#16835 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Sztem is MÓZES és Azci lesz az. És elégett is lennék a kerettel :). Bár ha nem érkezik senki más, már akkor is az vagyok...

Én nem nagyon értem minek kell nekünk Moses. Jó játékosnak tartom, de szerintem nem jobb/nincs nagyobb jövője Sturridge-nál vagy Lukakunál, szélre meg van ezer ember. Ráadásul nem is angol, szóval ez sem szól mellette.

Kíváncsi leszek hova megy Thorgan, a chelseafc.com-on Oscar már az első csapat keretében van, az ifjabbik Hazard viszont nincs.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#16836 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sztem is MÓZES és Azci lesz az. És elégett is lennék a kerettel :). Bár ha nem érkezik senki más, már akkor is az vagyok...

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#16837 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ay-2059530" onclick="window.open(this.href);return false; kicsit off
Én erről sokat nemtudok. De nekem egyelőre ugy tűnik h baxxunk ki a chelsea-vel című játék megy. Egyenlő feltételek sose lesznek ugyse...A kis klubboknak ettől nem lessz jobb, kevesebb játékost tudnk majd elpasszolni a nagyoknak. Viszont a real meg a barca meg a united is világszerte nagyon népszerű klubbok hatalmas stadionokkal amik tömve vannak. Most akkor az lessz h mi leszünk 1-2 éven belül hátrányba igazolások terén? Mert az ac milan meg az inter balfaszul gazdálkodott?? vélemény? v esetleg valaki aki jobban ért az ilyenekhez?
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#16838 Hozzászólás Szerző: focimark »

A lényeg h 2 játékos még jönni fog...egy szélső/csatár és egy jobb hátvéd...a nevek nem ujak
Kösz,sztem Moses és Azpilicueta.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#16839 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

focimark írta:
focilap írta:
Ez így tökéletes lenne. Mennyire megbízható ez az oldal?
Mit jelent Magyarul??
A lényeg h 2 játékos még jönni fog...egy szélső/csatár és egy jobb hátvéd...a nevek nem ujak
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#16840 Hozzászólás Szerző: focimark »

focilap írta:
Ez így tökéletes lenne. Mennyire megbízható ez az oldal?
Mit jelent Magyarul??

Válasz küldése