Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#34501 Hozzászólás Szerző: Mister »

http://stopli.hu/1/index.php?option=com ... &Itemid=79" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9379
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#34502 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tunner11 írta:A Fiatalok nem tudnak annyit hozzátenni amennyi kell a bajnoki címhez őket inkább kölcsönbe kellene adni
Ezt honnan veszed? A felkeszulesi meccsek nem voltak igazan mervadoak. Egeszen mashogy fog jatszani az a par kivalasztott fiatal, hogyha egy kemeny csapat lesz a hatuk mogott.

Amugy szerinted poenbol oljuk a sok penzt a fiatalokba? Lehetoseget kell nekik adni, egyebkent kar a gozert. Eligazolnak, aztan meg majd rinyalhatunk, hogy miert nem kaptak meg a kello lehetoseget.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

tunner11
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007. június 26., kedd 9:01

Re: Átigazolások

#34503 Hozzászólás Szerző: tunner11 »

A Fiatalok nem tudnak annyit hozzátenni amennyi kell a bajnoki címhez őket inkább kölcsönbe kellene adni

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Átigazolások

#34504 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Cech, Turnbull, Hilario, Bosingwa, Ferreira, Ivanovics, Bruma, Alex, Terry, Cole, Zhirkov, Carvalho, Mikel, Essien, Lampard, Matic, Benayun, Ramires???, Malouda, Kakuta, Drogba, Anelka, Kalou, Sturridge, Borini.

Ez pont 25. És ennyit lehet nevezni a bajnokságba.

Ismétlem, nincs hely a keretben, el kell még adni valakit, hogy más jöhessen helyére.

tunner11
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007. június 26., kedd 9:01

Re: Átigazolások

#34505 Hozzászólás Szerző: tunner11 »

Majd meglátod hogy bírják a terhelést ez nem a Magyar Nb1 ahol a Debrecen 20 emberrel végigjátsza a bajnokságot ide minimum 24-26 ember kell h végig partyba legyél a bajnoki címért a Liverpoolnál ez tavaly nemvolt meg látszik is a Juventusnál se volt még látszik is megvan a Böjtje

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#34506 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Csaba009 írta:Amúgy nagyon sokan szidták Benajun-t többek között én is...de tegnap láttam rajta, hogy hajt akar,bizonyítani akar, ellentétbe J.Cole-lal aki már a végén leszart mindent meg mindenkit! Szóval nem kéne szidni Benajun-t és PF-t sem mert tegnap nagyon jól játszott!
Tavaly ugyanezt csinálta JC is mint most Józsi.Csak Józsi kap még mindenkitől egy esélyt JC meg már le volt írva....

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Átigazolások

#34507 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

akkor kezdjetek majd el rinyálni, rinyagépek, ha az elsö 5 meccs után nem lesz 15 pontunk.
de ha 13 lesz, még az is jó...

kezdetek kurvára unalmasak lenni...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Átigazolások

#34508 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

6 játékos 3 posztra, bőven elég, még sok is... 5 plusz fiatalok lenne az ideális...

tunner11
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007. június 26., kedd 9:01

Re: Átigazolások

#34509 Hozzászólás Szerző: tunner11 »

a gyenge középpályánk sztem látszik az edzőmeccseken is az Ajaxtól kikaptunk, Németországba nem nyertünk,
és most a Community döntőbe se volt sok esélyünk

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#34510 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

tunner11 írta:Mikel szereti magát kiállítani
Ez egy kb. 2-3 éves közhely, ami ma már egyáltalán nem igaz. (Utoljára 2007/08 szezonban állították ki, tavalyi szezonban sárgából is csak 4et kapott...)

tunner11
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007. június 26., kedd 9:01

Re: Átigazolások

#34511 Hozzászólás Szerző: tunner11 »

Középpályánkra Maluoda,Mikel,Essien,Benayoun,Ramires,Lampard van ebből tegyük fel megsérül valaki ami könnyen előforulhat hiszen Essien mostanába nagyon hajlamos rá Mikel szereti magát kiállítani és már meg se vagyunk középen persze hogy szép és jó hogy vannak fiataljaink de őket nem lehet egyből mélyvízbe dobni először szép lassan kell beépíteni őket kell még középre játékos

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Átigazolások

#34512 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

1. Van négy csatárunk, plusz Borini. Bőven elég. El kéne adni előbb valakit, hogy a helyére jöhessen egy új.
2. Nektek fogalmatok sincs arról, mit jelent az, hogy irányító. Kiváló irányítónk van Lampard személyében, és jön Ramires, aki nem tipikus irányító, de a mi középpályánkra kiváló megoldás.
Még Benayoun is kaphat idővel karmesteri pálcát.

tunner11
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007. június 26., kedd 9:01

Re: Átigazolások

#34513 Hozzászólás Szerző: tunner11 »

Hali

Nagyon szép és jó hogy miket hallani hogy kik lehetnek az új igazolások de még egy sem jött létre mindjárt vége az átigazolásnak és nagyon nem erősödtünk még Ballack,Deco távozott helyettük ki az új ember középen? a szélén ingyen távozott J Cole és cserébe 1 gyengébb Benayoun-t hoztunk pénzért csak buktunk rajta ha idén is bajnokok akarunk lenni legalább még 1 csatár és 1 Irányító kell Lamprad nem bírja végigcsinálni az egész évet 50-60 meccset nem lehet végignyomni 1 irányítóval

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#34514 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én úgy hallottam ezt az egészet, hogy a Real megorrolt rá, amiért egy sajtótájékoztatón kerek-perec kijelentette, hogy a Chelsea-hez akar igazolni, miközben még a Real játékosa volt, és a vezetőséggel se nagyon egyeztetett a dolgokról. Ezért a mi ajánlatunkat alapból elutasította a Real, a City ajánlata pedig ekkor érkezett... most képzeljétek magatokat Robinho helyébe, hát persze hogy elfogadta a City ajánlatát, mert még mindig jobb, mint ottmaradni a Real-ban, ahol tönkretették volna ezekután, az biztos!

Szóval bármelyik is igaz, nem Robinho a hibás... maximum abban, hogy a Real vezetőségét semmibe vette, akik emiatt felkínáltak neki egy alkut: aláírhat a Citybe, ha akar, vagy pedig maradhat a Realban, ahol már mindenki utálta akkor, a keretbe se engedték volna bekerülni... szóval jól döntött, de attól még ő nálunk akart játszani.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#34515 Hozzászólás Szerző: gerawba »

chiedis írta:robinho-t felejtsük el... + 2000 forintért inkább a city-be ment, ahelyett hogy hozzánk... Ezek után h a pofánkba röhögött leigazolnánk? A faszt...
Én ezt nagyon nem így tudom. Robinho ide akart jönni, csak az f*sz pénzéhes menedzsere a Cityhez vitte (nyilván nagy részesedést ígértek neki, többet, mint amit itt kapott volna tőlünk)... Még a repülőn is az hitte, hogy hozzánk jön aláírni, aztán egyszer csak ott volt a Manchesterben :D

Amúgy Robinho azért nem sanszos, mert állítólag (legalábbis ezt olvasni) a Santosnál akar maradni Brazíliában... Bár jó lenne ő is az tény.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#34516 Hozzászólás Szerző: misakd »

Istenem de jó lenne, rendes kapusunk lenne WBA ellen

misi1222
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. augusztus 15., szombat 21:23
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs

Re: Átigazolások

#34517 Hozzászólás Szerző: misi1222 »

Szerintem a hátvéd sorral van probléma (vagyis csak az egyik részével) mert mondjuk Yuri Zhirkov -al nincs semmi probléma ha szerintem kezdő lenne nagyon jól szerepelne de a közép hátvéd sorral hát van mit váltóztatni nem tudom így pontosan hogy hogyan de valakit kéne igazolni.... Ramires ha jönne azzal javulna a közép pálya :) a csatársor meg ha egy kicsit jobban oda tenné magát akkor az jó lenne.... :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#34518 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Cashley-vel télleg elment a ló, bánatos stb. hát kellett félrekúrnia...
Azért hozzáteszem, mert volt egy rossz meccse nem kéne elítélni. Amúgy nem linkelem be, de anno Cigány Roni azt mondta, hogy egész karriere során ő volt a legkeményebb falat neki. Szerintem a világ legjobb balhátvédje, ahogy Essien a legjobb védekező köpályás + Drogbito a legjobb befejező csatár.
Az angol válogatottnak meg hatalmas pofája volt-van, ezért van az gyerekkorom óta hogy mindig semleges-olykor ellenük szurkoló vagyok. Úgyhogy leszarom hogy Gerrard meg Lampard kioltja egymást, meg ki-kivel nem fog kezet.
Addig jó amíg Carlettoval jól kijönnek.
Üdv
Nyugodj bekeben Mister !

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#34519 Hozzászólás Szerző: Mister »

http://www.guardian.co.uk/football/2010 ... ir-begovic" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#34520 Hozzászólás Szerző: Puti »

grimrieper írta:kedves puti vagy pubi nekem ne irj ha lehet privit plane ugy hogy semmit nem tudsz rolam. itt es most kozlom veled es mindenkivel en sem komcsi sem zsidesz nem vagyok ha barmi akkor szelso jobb rasszista sem vagyok mert mindenkit egyforman utalok.
Szeretném, ha a politikai tartalmú hsz-ket törölné a vezetőség a honlapról!

Válasz küldése