Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54221 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Szerintem ősszel két csapattal indulunk a küzdelmeknek, annyi játékost összevásárolunk...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#54222 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Remélem ez is pletyka:

"A Chelsea FC állítólag bejelentkezett a Juventus FC svéd csatáráért, Zlatan Ibrahimovicért"

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54223 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem csak hogy galaktikus kacsa a hir, de meg regi is.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54224 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

:) Naa,nem t'om mi van.
Arról szól, hogy Robben megy a Sp*rs-hez!:)
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54225 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Remélem csak kacsa

Maradjon ahol van!

Annyira kacsa, hogy még a monitorra sem tud odakerülni, nemhogy valóban megtörténni (bármi is legyen az) :lol:
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54226 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Remélem csak kacsa

Maradjon ahol van!
Only one Di Matteo!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#54227 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Kicsit nagyképűek! Úgy csinálnak, mintha akkor sem kellene nekik Lamps, ha hozzávágnák!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54228 Hozzászólás Szerző: Dani »

Lampard nem kell a Barcának

A Chelsea labdarúgó csapata nem adja el Frank Lampardot a szezon végén.

Sokáig arról cikkezett a szigetországi sajtó, hogy a londoni kékek a Barcelonával tárgyalnak Lampard eladásával kapcsolatban. A lapok szinte biztosra vették a klubcserét, kiemelték: lampard katalán barátnõje is erre ösztönzi a játékost. Mára azonban világossá vált: a Barca nem száll harcba Lampardért.

- Semmi esély arra, hogy Lampard nálunk folytassa. ő egy a Chelsea sztárjátékosai közül, és nem gondolom, hogy meg akarnak szabadulni tőle. Különben is, van nekünk elég sok jó képességű középpályásunk nélküle is - áll a Barcelona közleményében.

(még a végén úgy állítják be,hogy szivességet tesznek azzal,hogy nem viszik el Lampardot...
Mert ugye ez nem rajtuk múlott,mégis így állítják be...nem kell nekik...vicces...nem tudják megszerezni...ez a klubhűség :o :) :D :wink:

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#54229 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

CFCBoy írta:Akkor monodk 1 még háp-háp-abb hírt: Mourinho Ballack mellé Nedvedet is szeretné leigazolni.... Nah remek, 1 öreg mellé 1 mégöregebb... Miket ki nem találnak... :roll:
Hát ez tényleg nevettséges, biztos, hogy kacsa. :) Különben, ha már Nedvedről van szó, akkor szerintem nagyon furcsa, hogy miután megkapta 2003-ban az Aranylabdát azután rohamosan gyengült a teljesítménye, szerintem azóta borzasztóan gyengén játszik magához képest. Jó, persze öregszik, de, hogy ilyen rohamosan, már mióta nem láttam olyan igazi Nedved-bombát, amiket régebben eleresztett...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#54230 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:Játékosok jönnek mennek ! Ugyanez volt régebben is csak akkor nem ilyen neves és drága játékosokat igazoltunk,csak ezt hajlamosak vagyunk elfelejteni ! Muri viszont ezzel a igazolásaival nagyon felstromfolta az árakat és ez nem tesz jót a focinak !
Igaz, hogy RA pénze, de az ember gyomra kavarog, amikor elolvassa, hogy milyen brutál összegekről van szó.
Sajnos Európa "elit bajnokságai" is egyre inkább a pénzről szólnak. (Ráadásul már 1-2 hónappal a vége előtt meg van a bajnok.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s-h-i-n-e.com 2006. március 15., szerda 13:14-kor.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54231 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Játékosok jönnek mennek ! Ugyanez volt régebben is csak akkor nem ilyen neves és drága játékosokat igazoltunk,csak ezt hajlamosak vagyunk elfelejteni ! Muri viszont ezzel a igazolásaival nagyon felstromfolta az árakat és ez nem tesz jót a focinak !

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54232 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Akkor monodk 1 még háp-háp-abb hírt: Mourinho Ballack mellé Nedvedet is szeretné leigazolni.... Nah remek, 1 öreg mellé 1 mégöregebb... Miket ki nem találnak... :roll:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54233 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A legfrissebb spekuláció szerint újra Ashley Cole-t akarja a klub. Ezúttal igyekeznek minden írott és iratlan szabályt betartani.

Na jól néznénk ám ki, ha jönne. Remélem ez is csak HÁP HÁP hír.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54234 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Nem azon játékosaink árai zavarnak akik itt maradnak hanem azoké akik elmennek 1 szezon végeztével úgy hogy szinte semmit nem játszottak!Ezzel van a bajom!
Ha olyan játékost vesznek aki tényleg itt marad évekre akkor még ha picit zavar a pénz értelmetlen költése akkor sem érdekelne hogy mennyiért jött!(talán egy kicsit azért mégis :lol: )

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54235 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

paco83 írta:Nem minden a pénz!Hiába van rengeteg belőle attól még nem kell feleslegesen szórni!
Atyaég, ne boritsatok már ki!!! :lol: :lol: :lol:
Milyen nagyon rendes toletek, hogy sporolni probaltok egy olyan embernek, aki masodpercenkent 18000 Ft-ot keres.
Az hogy kinek mi a felesleges penzszoras ne Ti dontsetek mar el.
Ertelmetlen egy vita.
Rendkivuli jatekosaink vannak, qrvara lexarom hogy mennyi penzert jottek.
Jottek, persze ez az en velemenyem, szerintem Essien hatalmas igazolas volt, nagyon orultem hogy idejott.
Persze elfogadom toletek, ha nem teccik vmelyik jatekos jateka, de hagyjuk mar ezt a pénz dolgot.
Hozzaszoltam.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54236 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Nem minden a pénz!Hiába van rengeteg belőle attól még nem kell feleslegesen szórni!Megveszünk a játékosokat utcalány sok pénzért és elmennek 1 esetleg 2 éven belül!(lásd Kezman)
Erre nem mentség hogy sok pénzünk van!Mert ennek egyáltalán semmi értelme nincs!
A hosszú távú befektetés ér valamit és ha nagy általánoságban be is esik ilyen 1 év alatt távozó vásárlás az még nem olyan gond mint amit most csinálunk!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54237 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Drogba írta:Hiába van sok, mi a fa**ért fizetünk többet, mint amennyi megér!
Azert, mert szuksegunk volt egy ilyen jatekosra, ha 14 lett volna az ara annyiert vesszuk meg, ha meg 24 akkor annyiert. Kereslet-Kinalat, tudod Piac. Es miutan van penz, nem gond erte annyit adni, amennyit kernek erte. Muri igy gondolta.
Szerintem nem ar alapjan kellene orientalodni, ha van mibol.
Drogba írta:Afrika aranylabda bronzérmesnek kellene, h legyen!
Biztos veletlenul lett az. Szerintem Ti nem lattatok ot a Lionban.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54238 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Én is egyetértek Toreval, a pénz nem mind1!
Hiába van sok, mi a fa**ért fizetünk többet, mint amennyi megér!
Érdekesség! Essienért 14milla fontot adtak volna eredetileg, de mivel azt mondta a Lyon vezetősége, h kevés, JM azt mondta 24,3Milla!
természetesen még a hülye is azt mondta volna, h OK!
Tényleg dúrván játszik, és nem olyan a labdaérzéke, mint amilyen egy Afrika aranylabda bronzérmesnek kellene, h legyen!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#54239 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Én a pénz kérdésben Tore-val értek egyet. Minden egyes játékosnál megkétszerezik, megháromszorozzák az árat, ha a Chelsea is szóba kerül, mi meg persze fizetünk, mint a katonatiszt. Így semmi sem valósul meg abból, hogy 2010-re nyereséges lesz a klub. Sőt! Azzal sem értek egyet, hogy ilyen köcsög Ballackoknak 120 e fontos fizetést kell adni! Legyen néhány játékosnak kimagasló fizetése (itt az alapemberekre gondolok) a többinek nagyjából egyforma, esetleg differenciálni attól függően, hogy hogyan teljesítenek. (mintha csak egy gazdasági vezető szólt volna belőlem :lol: )

Essien még elég új, engem sem győzött még meg, de kb két éve abszolut fenntartásaim vannak az újakkal kapcsolatban. Idejönnek, mert klasszisnak vannak beharangozva, teljesítenek nálunk egy közepes, vagy annál is gyengébb évet, és mennek. Tiszta átjáróház! Én utálom Mészölyt, de ez a legalább két fiatal játékos tényleg nem lenne hülyeség!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54240 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Engem érdekel a pénz. Lehet, hogy kuurva sok van belőle, de ez nem azt jelenti, hogy felelötlenül kéne szórni. Badarság egy játékosért többet adni, mint amennyit ér. Persze tudják ezt az ellenfelek is és felnyomják az árat. Szerintem ilyenkor kéne azt mondani: Kösz,ennyiért nem.

Peti. Nem akarok szélmalomharcot, de szerintem inkább az a szubjektív, hogy Essien nagyon jó. Hasznos játékos, nem mondom, hogy nem, de sokkal többet kéne nyújtania, nem igaz, hogy nem látjátok!!
A lővései erőtlenek vagy csúnyán felémennek. Mindemellé hajlamos a csúnya szabálytalanságokra!

Nálam Makelele útodja Diarra. Vagy, ha nem akkor mi a sz*rnak vettük meg őt is???
Only one Di Matteo!

Válasz küldése