Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54081 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Nekem csak egy halálfélelmem van: Hogy ha jön Ballack, akkor Lampard elmegy, és helyére jön :? De remélem nincs igazam/unk!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54082 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

legújabb pletyi...simao sabrosa....Mourinho azt is kijelentetta hogy 3 új ember kell...1 védő,1 csatár, 1 középpályás.....és ki lesz a 3 távozó?..akik nincsenek annyira megelégedve a játéklehetőségekkel....vagy olyan játékosok akikkel nincsen megelégedve muri....

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#54083 Hozzászólás Szerző: Steffi »

tibi71 írta:
Chelsea88 írta:geremivel kapcsolatban tökéletesen egyetértek,de mért baj az,hogyha megjelenik egy olyan cikk,ahol dicsérik Drogbát,főleg az edzője... :wink:
Én nagyon csípem Drogbát ! Mindig kedveltem a különc egyedi fazonokat !
Én is!!!
Hajrá Kékek!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54084 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

En pl. Gallas tavozasatol tartok nagyon.
Nagy ervagas volna.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54085 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:mar edzesben van.
en is azt szeretnem, hogy maradjon, de ehhez gereminek vagy ferreiranak mennie kell.
uh..nehéz döntés...de én szeretem a rhinobaby-t....így..inkább ferreira...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54086 Hozzászólás Szerző: undertow »

mar edzesben van.
en is azt szeretnem, hogy maradjon, de ehhez gereminek vagy ferreiranak mennie kell.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54087 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:szpecnaz, a turelemtol nem fog fejlodni. neki jateklahetosegre van szuksege, meghozza nem is kevesre. maskepp nem fogja osszeszedni a szukseges tapasztalatmennyiseget, hogy vedokent is jo legyen.
hát sajnos ez igaz.....de nehogy már eladjuk...én bízom hogy játszani fog..de most tényleg sérült..:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54088 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz, a turelemtol nem fog fejlodni. neki jateklahetosegre van szuksege, meghozza nem is kevesre. maskepp nem fogja osszeszedni a szukseges tapasztalatmennyiseget, hogy vedokent is jo legyen.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54089 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Chelsea88 írta:geremivel kapcsolatban tökéletesen egyetértek,de mért baj az,hogyha megjelenik egy olyan cikk,ahol dicsérik Drogbát,főleg az edzője... :wink:
Én nagyon csípem Drogbát ! Mindig kedveltem a különc egyedi fazonokat !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54090 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Azért nem volt olyan sokat sérült. Egyszerüen méltánytalanul kevés lehetőséget kap.:( Akármennyire is szeretem, lehet, hogy jobb lenne neki másutt. Bár ne lenne igazam!
Come on Johnno!!!!!!!
de pont most sérült le amikor szerintem lenne esélye szerepelni....ezért mondtam hogy peches....csak türelemmel kell lennie...fiatal még...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54091 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért nem volt olyan sokat sérült. Egyszerüen méltánytalanul kevés lehetőséget kap.:( Akármennyire is szeretem, lehet, hogy jobb lenne neki másutt. Bár ne lenne igazam!
Come on Johnno!!!!!!!
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54092 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

andyslacker írta:
tibi71 írta:A tököm kivan ettől a never anding storytól ! Nem lehetne valami érdekes dologról beszélni ! Pl nekem az a meglátásom,hogy Geremit nem szabad eladni,mert szerintem meggyőzőbb mint Ferreira vagy Jonhson !
Most tényleg nagyon rendben volt, eladni biztos, hogy luxus lenne. Inkább kicsit több játéklehetőséget kéne neki adni. Csak ne GJ kárára :) Már ha egyálatlán még ebben az életben látom őt játszani nálunk...
a fazon állandóan sérült....most épen sérve van..peches egy fickó...

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54093 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

tibi71 írta:A tököm kivan ettől a never anding storytól ! Nem lehetne valami érdekes dologról beszélni ! Pl nekem az a meglátásom,hogy Geremit nem szabad eladni,mert szerintem meggyőzőbb mint Ferreira vagy Jonhson !
Most tényleg nagyon rendben volt, eladni biztos, hogy luxus lenne. Inkább kicsit több játéklehetőséget kéne neki adni. Csak ne GJ kárára :) Már ha egyálatlán még ebben az életben látom őt játszani nálunk...
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54094 Hozzászólás Szerző: Dani »

geremivel kapcsolatban tökéletesen egyetértek,de mért baj az,hogyha megjelenik egy olyan cikk,ahol dicsérik Drogbát,főleg az edzője... :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54095 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

A tököm kivan ettől a never anding storytól ! Nem lehetne valami érdekes dologról beszélni ! Pl nekem az a meglátásom,hogy Geremit nem szabad eladni,mert szerintem meggyőzőbb mint Ferreira vagy Jonhson !

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54096 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Biztos olvastatok azert bevagom, hatha vki nem:

A Chelsea mestere, José Mourinho gratulált Didier Drogbának a West Ham elleni teljesítményéért. Az edző szerint az elefántcsontparti végre csattanós választ adott a kritikákra.

Az utóbbi hetekben Drogba gyatra teljesítményt nyújtott, a saját szurkolói is kifütyülték, de a West Ham elleni 4-1-es siker után óriási tapsot kapott a támadó, aki kulcsszerepet játszott abban, hogy a Chelsea 10 emberrel is hengerelt.

- Didier sok embernek bizonyított, nem nekem, mert én mindig is mellette álltam - mondta Mourinho. - Szerintem lenyűgöző volt, amit művelt a pályán, az egész csapat hihetetlenül játszott, de Drogba most külön fejezet volt. Javaslom Didinek, hogy szaladjon haza, kapcsolja be a televíziót és hallgassa meg a szakértőket, akik eddig kritizálták most magasztalni fogják.

A West Ham edzője, Alan Pardew is kiemelte a meccsen gólt szerző csatár érdemeit és elismerte: a korábbi találkozókon is elsősorban Drogbától tartott.

- A Chelsea egyik játékosa sem képes ilyen teljesítményre, mint Drogba, szóval ő tényleg igazi problémaforrás.

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54097 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Drogba az eg vilagon mindent tud a labdaval, es szerintem most raszoltak, hogy ne szineszkedjen, mert ez anglia, es szedje ossze magat, mert mar a Chelsea szurkolok kozott is kialakult egy mag aki kifutyuli ot. HAsonloan a Ronaldonal.
Miutan ez a forum az atigazolasokrol szol, elmondom a vele kapcsolatos erzeseimet.
Az utobbi meccseken hitehagyott lettem a "Black Jesus"-szal szemben. Most hetvegen azonban nagyon ment neki a jatek, es adja Isten, hogy ilyen formaban hozza a le a maradek bajnoki meccseket, es meg sokaig a mi jatekosunk maradjon, ilyen brillians jatekkal.
C'mon Jesus :!:

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#54098 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

CFCBoy írta:
Drogba írta:grim ne haragudj, de olvasd el azt, amit a másik topicba írtam, nem tartom Didit olyan nagy spílernek, érted? mindenhova leírjam? AMúgy meg a vitáról nem mondok semmit, béke van!
ja és ne haragudj, a vörös patkánnyal magad égeted! szerintem a MU szurkolóknak max 10%, aki idejön, és ossza az észt! lÉGYszi válogasd meg a szavaid!
Ööö... A vörösök szerintem a poolosok... De muszáj volt elkezdeni ezt a vitát, most őszintén?(akárki kezdte)... Értjük Drogba, hogy te Drogba miatt lettél stb stb... De most ne veszekedjetek egymással, elvégre egy csapat drukkerei vagytok... És ha már mindenféle képpen vitáztok, akkor nem lehetne esetleg egy másik topicban? :wink:
Yuo right sorry.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54099 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Drogba írta:grim ne haragudj, de olvasd el azt, amit a másik topicba írtam, nem tartom Didit olyan nagy spílernek, érted? mindenhova leírjam? AMúgy meg a vitáról nem mondok semmit, béke van!
ja és ne haragudj, a vörös patkánnyal magad égeted! szerintem a MU szurkolóknak max 10%, aki idejön, és ossza az észt! lÉGYszi válogasd meg a szavaid!
Ööö... A vörösök szerintem a poolosok... De muszáj volt elkezdeni ezt a vitát, most őszintén?(akárki kezdte)... Értjük Drogba, hogy te Drogba miatt lettél stb stb... De most ne veszekedjetek egymással, elvégre egy csapat drukkerei vagytok... És ha már mindenféle képpen vitáztok, akkor nem lehetne esetleg egy másik topicban? :wink:

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54100 Hozzászólás Szerző: Drogba »

grim ne haragudj, de olvasd el azt, amit a másik topicba írtam, nem tartom Didit olyan nagy spílernek, érted? mindenhova leírjam? AMúgy meg a vitáról nem mondok semmit, béke van!
ja és ne haragudj, a vörös patkánnyal magad égeted! szerintem a MU szurkolóknak max 10%, aki idejön, és ossza az észt! lÉGYszi válogasd meg a szavaid!

Válasz küldése