Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54301 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Joey nem kreativ, hat szivbol gratulalok, ekkora keptelenseget...
Drogba is, Crespo is meglone a 25-30 golt, ha nem rotalna JM. Nem hiszem, hogy a kepesseguket kellene megkerdojelezni!!!
Semmi gond a jelenlegi kerettel, nincs meg egy ilyen hosszu pad a foldon...
Szerintem nincs motivacio, en egy-egy meccsen elalszom, nem tortenik semmi, nem akarunk tamadni, mindenki mastol varja a megoldast. Mostanaban az egyik nagy kedvencemben csalodok Duffban, valamint Frankyt is forman kivul latom. Fel gozzel jatszik a csapat, nem ertem miert. Egyedul Guddyban, es J.Cole-ban latom azt, hogy akarnak, hogy kuzdenek a sikerert.
Hozzaszoltam..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Clarmont 2006. március 11., szombat 0:55-kor.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54302 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Szerintem nem a hátvédek dolga segíteni a támadásokat nekem például nagyon nem jön be!!!A középpályán kéne keresni talán a bajt ha mindenáron bajt akarunk keresni!!És most nem vásárlásra és játékos szidásra gondolok!!Hanem arra hogy ki kéne próbálni új fajta felállást és támadásokat!!Erre pont megfelelnek a bajnokság maradék meccsei!!!!Ha ezek után se tudunk úgy talpra állni ahogy kéne akkor qrva nagy bajban vagyunk!!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54303 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ha Wayne megint régi lesz akkor itt a helye a balszélen ! Nem 1támadó tipusú hátvéd,de stabil mint a hiradó !

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54304 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én Bridget favorizálom!!!!! Amióta az Arsenalnak betalált a BL-ben, azóta nálam Ő a Chelsea balbekkje...remélem Ashley Cole nem épül fel a VB-re, és Bridge megérdemli a méltó helyét a válogatottban, no meg a Chelseaben... :)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#54305 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:miben jobb riise vagy jankulovski, mint bridge?
Én jobban csípem őket. Szerintem jobban tudják segíteni a támadásokat.
A szélsőhátvédek szerepe eléggé felértékelődött. Elvileg segíteniük kellene a támadásokat. (Kevesen tudják megoldani...Bridge is megoldotta 1x...azon a bizonyos Arsenal elleni visszavágón...)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54306 Hozzászólás Szerző: undertow »

miben jobb riise vagy jankulovski, mint bridge?

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#54307 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:
grimrieper írta:Hat ez jo kozeppalyas kell .En nem tudom ti nem nezitek a meccseket ?


Ide kell egy CSATAR egy befejezo ember .Nem egy Drogba ,Crespo , hanem egy olyan valaki akiben benne van a killer instict ,a gyilkos oszton .Akiben benne van az hogy van 2-3 helyzete,es rug 2-3 golt .Egy olyan aki rug 25-30 golt egy szezonban .Amig az nincs addig nincs BL .Ha ezt valaki nem latja akkor az menjen nezze a sakk olympiat .
Lehet itt a világlegjobb csatára is,ha háttal kell álni a kapunak ! Idén vettünk még1 szélsőt SWP) aki úgyanazt játsza mint Robben,Duff ! Mi a ló f.....nak ! Ide hoztuk Maniche-t még 1védekező k.pályásnak..????? Középre,aki segiti a támadásokat senkit ! Ne a tetőn kezd az épitkezést,srác !
Szerintem, ha BL-t szeretnénk nyerni, akkor minden csapatrészre kell egy ember.
Álmodozzunk egy kicsit: :wink: :D
Gallas-t szívesebben látnám középen Terry-vel. Ez verhetetlen páros.
Balhátvédként: Riise vagy Jankulovski.
Biztos nem kerül rá sor, de ez a Juninho-s ötlet nekem nagyon bejön. Csatárnak pedig Adriano. Gólerős, gyors, erős, jól cselez és bármelyik védő mellett képes megtartani a labdát, pontosan és brutális erővel lő...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54308 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

grimrieper írta:Hat ez jo kozeppalyas kell .En nem tudom ti nem nezitek a meccseket ?


Ide kell egy CSATAR egy befejezo ember .Nem egy Drogba ,Crespo , hanem egy olyan valaki akiben benne van a killer instict ,a gyilkos oszton .Akiben benne van az hogy van 2-3 helyzete,es rug 2-3 golt .Egy olyan aki rug 25-30 golt egy szezonban .Amig az nincs addig nincs BL .Ha ezt valaki nem latja akkor az menjen nezze a sakk olympiat .
Lehet itt a világlegjobb csatára is,ha háttal kell álni a kapunak ! Idén vettünk még1 szélsőt SWP) aki úgyanazt játsza mint Robben,Duff ! Mi a ló f.....nak ! Ide hoztuk Maniche-t még 1védekező k.pályásnak..????? Középre,aki segiti a támadásokat senkit ! Ne a tetőn kezd az épitkezést,srác !

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54309 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:azert hogy joey ne lenne kreativ...
Joe a szélen játszik nem igazán szól bele a középsö offenzivába ahonnan a támadások indulnak ! Egy csatár akkor fog 20-25-gólt rúgni,ha kiszolgálják ! Már a vak is látja a támadásaink sémáját ! Elfutni a szélen,befelé cselezni és lőni,vagy ivelgessünk Drogbára ! Most ez a kreativitásunk !

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#54310 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Hat ez jo kozeppalyas kell .En nem tudom ti nem nezitek a meccseket ?


Ide kell egy CSATAR egy befejezo ember .Nem egy Drogba ,Crespo , hanem egy olyan valaki akiben benne van a killer instict ,a gyilkos oszton .Akiben benne van az hogy van 2-3 helyzete,es rug 2-3 golt .Egy olyan aki rug 25-30 golt egy szezonban .Amig az nincs addig nincs BL .Ha ezt valaki nem latja akkor az menjen nezze a sakk olympiat .

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54311 Hozzászólás Szerző: undertow »

azert hogy joey ne lenne kreativ...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54312 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

andyslacker írta:
Drogba írta:Továbbra is azt mondom, h középpályás kell, még pedig Dél-Amerikából hoznék, vagy Olaszországból!
Azt kell erősíteni, és a védekezőfocit a 6 (v7) emberről max 5re csökkenteni!
4-4-2 a megoldás! de középpályás négyesből csak egy védekező!
Juninhohoz hasonló emberke kéne! Dél-Amba különben is olcsóbbak a játékosok, mint itt a nagy sztárok!
amúgy miért nem tetszik nektek az Arsenal játékstílusa?

Középpályás kell??? :shock:

Lássuk csak hirtelen, kik mellé szeretnél még középpályást hozni:

Lamps
Duffer
Robben
SWP
J.Cole
Maka
Geremi
Essien
Diarra
Maniche

Utóbbit leszámítva teljesen rendben vagyunk középpályán, minek akarod még szórni a pénzt? A középpályásaink között egyébként óhajod alapján többnyire csak egy védekező van; amikor Maka és Essien egyszerre pályán van, valamelyikük mindig fellép a támadásokhoz, a többiek meg aztán pláne.
Eddig nem akartam nagyon kukacoskodni, de most már csak kikívánkozik belőlem: szoktad egyáltalán nézni a meccseinket?[/quot Nem a középpályásor mennyiségével van baj !!!! Ebből llllllllllllllll Lampi és Cole-on kivül eggyik se pengés ! Iparosok és sprinterek vannak töbségben,de Frank és Joe sem igazán kreatívok ! Régen volt nekünk 1 Poyettünk és Di Matteonk,Zolaánk akik játszották a focit és nem ölték ! Na kéne megint 1ilyen és akkor látványosabb meccseket játszanánk !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54313 Hozzászólás Szerző: undertow »

ballack nem akar az interbe menni. blt akar nyerni, es ott se lenne tobb eselye erre.
a reallal meg kiderul mi lesz szezon vegeig, addig meg ugyse aktualis a dolog.
remelem ide nem jon. jo jatekos, erosodne a keret, de oreg mar. es hulyen venne ki magat, hogy idejon, es tobbet keresne mint az osszes eddigi kedvenc(lamps, terry, gallas, maka...). nem vagyok benne biztos, hogy ez jo hatassal lenne a csapatszellemre.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54314 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Egyre úgy tűnik, hogy már csak mi tarthatunk igényt Ballacra.
Az Internek nem kell. A Realnál nagy gáz van, oda nem megy. Nem hiszem, hogy ő lenne a megoldás a támadójátékunkra.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#54315 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

andyslacker írta:
s-h-i-n-e.com írta:

Szerintem itt a legkevésbé a keretben kell keresni a probléma okát, inkább abban, amit JM játszatni akar. Sajnos nem tudom elképzelni, hogy belátható időn belül feltenné a kezét és azt mondaná, hogy "bocsi, tévedtem, mégsem a bekkelős-kontrázós fociban látom a megoldást, rájöttem, hogy ilyen kerettel ki lehet tömni bármelyik csapatot, ha hagyom a srácokat JÁTSZANI." :)
Ebben igazad van. :D José "nagy taktikus". Ezt már futólag megbeszéltük a múltkor. :wink:
//Nekem (szinte) semmi problémám a kerettel, csak a Juninho-s felvetésre reagáltam...éééés egyetértettem vele. :wink: //
A bekkelős csapat egyébként is elsősorban a BL-re jellemző (de lehet, hogy vak vagyok...) :D :D :D
Pl. az Arsenal elleni rég várt idegenbeli bajnoki sikernél is fölényben játszottunk. Olyan érzés volt, mintha a Ranieri-korszakba nyerhettem volna ismét bepillantást... :wink: csak jobb végeredménnyel... :D

A védekezéshez való hozzáállásomról még annyit elmondok, hogy "Igazi Chelsea-függő", pont a csapat ragyogó védekezése miatt lettem még "néhány" szezonnal ezelőtt. (Azzal a különbséggel, hogy a támadóink is szimpatikusabbak voltak számomra, mint a mostani keretben: Vialli, Zola majd Hasselbaink, Gudjohnsen. JFH tegnap a Roma ellen is villant egyet...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s-h-i-n-e.com 2006. március 10., péntek 23:11-kor.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54316 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

s-h-i-n-e.com írta:
Ragyogó lenne Juninho a CFC-ben, még ha a "full angol style" kedvelői ezzel nem is értenek egyet. :wink: Szerintem is hiányzik egy ilyen tipusú játékos. Kreatívabb, mint bármelyik középpályásunk. /na ezé' most kapok hideget-meleget/ :D :D :D
(A szabadrúgásairól meg ne is beszéljünk.) :)

Sajnos én már hozzászoktam, hogy BL indulók vagyunk, így az UEFA-s ötletet felejtsük is el. :wink:
Szerintem itt a legkevésbé a keretben kell keresni a probléma okát, inkább abban, amit JM játszatni akar. Sajnos nem tudom elképzelni, hogy belátható időn belül feltenné a kezét és azt mondaná, hogy "bocsi, tévedtem, mégsem a bekkelős-kontrázós fociban látom a megoldást, rájöttem, hogy ilyen kerettel ki lehet tömni bármelyik csapatot, ha hagyom a srácokat JÁTSZANI." :)
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#54317 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:Sokan kifogtok bukni rajtam,de én akit megvennék Juninho ! Fantasztikusan lát a pályán gólerős és baromira játékinteligens ! Na ezt a k.pályán Lampi kivételével senkiről nemmondanám el ! Lenne 1olyan ember aki megtudná tartani a labdát és nem öncéluan focizna és renkivül kreatív ! Tavaly rengeteg gól és gólpaszt adott illetve a BL eggyik legjobbja ! Pont az ilyen Juninho tipusú játékosok csináltak majmot a védelmünkből a Barca meccs során ! Sokan nem emlékesztek rá,de volt 1Töröcsik,Détári nevű játékosok akik miatt 40000 látogattak ki a kettös rangadokra és várták zseniális passzaikat,finom trükkjeiket,olyan 'magyar" Ronaldinhok voltak ők. Henry sem az a rakkoló robot és a PL legjobb csatára ! Ami nagyon zavar,hogy minden lefáradt csapatot,mint például a PL hátsó alakzatát,járási 6 csapatokat sokszor 1góllal verjük meg ?!!! Ez katasztrófa !! Unalamas meccsek tömkelegét játszuk mostanába ! Egy ilyen briliáns kerettel sündisznósdit játszunk ! Vigasztalhatjuk magunkat,hogy 10 emberrel játszottunk,meg szétfújta a bíró,de a tény az,hogy barca jobban focizott ! Akkor inkább legyen az amit Tore mond: játszanak a fiatalok és örüljünk az UEFA helyezésnek !
Ragyogó lenne Juninho a CFC-ben, még ha a "full angol style" kedvelői ezzel nem is értenek egyet. :wink: Szerintem is hiányzik egy ilyen tipusú játékos. Kreatívabb, mint bármelyik középpályásunk. /na ezé' most kapok hideget-meleget/ :D :D :D
(A szabadrúgásairól meg ne is beszéljünk.) :)

Sajnos én már hozzászoktam, hogy BL indulók vagyunk, így az UEFA-s ötletet felejtsük is el. :wink:

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54318 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Drogba írta:Továbbra is azt mondom, h középpályás kell, még pedig Dél-Amerikából hoznék, vagy Olaszországból!
Azt kell erősíteni, és a védekezőfocit a 6 (v7) emberről max 5re csökkenteni!
4-4-2 a megoldás! de középpályás négyesből csak egy védekező!
Juninhohoz hasonló emberke kéne! Dél-Amba különben is olcsóbbak a játékosok, mint itt a nagy sztárok!
amúgy miért nem tetszik nektek az Arsenal játékstílusa?

Középpályás kell??? :shock:

Lássuk csak hirtelen, kik mellé szeretnél még középpályást hozni:

Lamps
Duffer
Robben
SWP
J.Cole
Maka
Geremi
Essien
Diarra
Maniche

Utóbbit leszámítva teljesen rendben vagyunk középpályán, minek akarod még szórni a pénzt? A középpályásaink között egyébként óhajod alapján többnyire csak egy védekező van; amikor Maka és Essien egyszerre pályán van, valamelyikük mindig fellép a támadásokhoz, a többiek meg aztán pláne.
Eddig nem akartam nagyon kukacoskodni, de most már csak kikívánkozik belőlem: szoktad egyáltalán nézni a meccseinket?
Birth, CHELSEA, Death

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54319 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Továbbra is azt mondom, h középpályás kell, még pedig Dél-Amerikából hoznék, vagy Olaszországból!
Azt kell erősíteni, és a védekezőfocit a 6 (v7) emberről max 5re csökkenteni!
4-4-2 a megoldás! de középpályás négyesből csak egy védekező!
Juninhohoz hasonló emberke kéne! Dél-Amba különben is olcsóbbak a játékosok, mint itt a nagy sztárok!
amúgy miért nem tetszik nektek az Arsenal játékstílusa?

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54320 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Sokan kifogtok bukni rajtam,de én akit megvennék Juninho ! Fantasztikusan lát a pályán gólerős és baromira játékinteligens ! Na ezt a k.pályán Lampi kivételével senkiről nemmondanám el ! Lenne 1olyan ember aki megtudná tartani a labdát és nem öncéluan focizna és renkivül kreatív ! Tavaly rengeteg gól és gólpaszt adott illetve a BL eggyik legjobbja ! Pont az ilyen Juninho tipusú játékosok csináltak majmot a védelmünkből a Barca meccs során ! Sokan nem emlékesztek rá,de volt 1Töröcsik,Détári nevű játékosok akik miatt 40000 látogattak ki a kettös rangadokra és várták zseniális passzaikat,finom trükkjeiket,olyan 'magyar" Ronaldinhok voltak ők. Henry sem az a rakkoló robot és a PL legjobb csatára ! Ami nagyon zavar,hogy minden lefáradt csapatot,mint például a PL hátsó alakzatát,járási 6 csapatokat sokszor 1góllal verjük meg ?!!! Ez katasztrófa !! Unalamas meccsek tömkelegét játszuk mostanába ! Egy ilyen briliáns kerettel sündisznósdit játszunk ! Vigasztalhatjuk magunkat,hogy 10 emberrel játszottunk,meg szétfújta a bíró,de a tény az,hogy barca jobban focizott ! Akkor inkább legyen az amit Tore mond: játszanak a fiatalok és örüljünk az UEFA helyezésnek !

Válasz küldése