Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54261 Hozzászólás Szerző: undertow »

huhh. en inkabb visszafogom magam. eleg legyen annyi, hogy teljesen egyetertek andyvel ebben a kerdesben.
(kicsit deja vu erzesem van, mintha bubi lenne megint koztunk :D)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54262 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Drogba, azért ne vesd el a sulykot...Andy nem ilyen stílusban szólt hozzád...szóval te se ilyen stílusban írjál...Azért mert valaki nem osztja a véleményedet még nem seggfej...

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54263 Hozzászólás Szerző: Drogba »

andyslacker írta:Kedves 'Drogba',

Az, hogy Lampardot védekező középpályásnak véled mindent elárultál azt illetően, hogy mióta követed a meccseket, ennek megfelelően nem érzem szükségét, hogy reagáljak az általad írottakra, mert komolytalannak tartom.

A Real átigazolási politikáját a mienkhez hasonlítani ugyancsak rém felületes ismeretekre vall, mintha a bulvárlapok pletykáin elégítenéd ki tudásszomjadat az aktualitásokat illetően. Méghogy RA új Real Madridot akar.......????????? :shock:
Kedves Láma! Ne oszd az észt!
Lamps védekezőközéppályásként kezdte! Sose akartam , h reagálj arra amit írok! Seggfejnek tartalak, és akkor mi van?
Nem én mondtam okostojás, hanem a kommentátor! A Chelsea nem sztárokat vesz, csak Abra akarja azt... AMúgy Ballack nem elég nagy név Neked?
Lampard azért olyan gólerős, mert nem olyan játékot látunk, mint amilyet pl MU játszik! Nem véletlen Nistelrooy vezeti a góllövő listát! PLusz, ami még érdekesség, áltban a 11est a csatár szokta lőni, mert ő a leggólérzékenyebb, nálunk Lamps lövi, ami persze nem baj, csak...
Ui:amúgy Te kezdtél el balfaszkodni!
:lol: :lol:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54264 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

andyslacker írta:Kedves 'Drogba',

Az, hogy Lampardot védekező középpályásnak véled mindent elárultál azt illetően, hogy mióta követed a meccseket, ennek megfelelően nem érzem szükségét, hogy reagáljak az általad írottakra, mert komolytalannak tartom.

A Real átigazolási politikáját a mienkhez hasonlítani ugyancsak rém felületes ismeretekre vall, mintha a bulvárlapok pletykáin elégítenéd ki tudásszomjadat az aktualitásokat illetően. Méghogy RA új Real Madridot akar.......????????? :shock:
Én ezt a Lampard kérdést úgy fogalmaznám meg,hogy José túl sok védőmunkával bizza meg és sokszor nem tudja a karmesteri feladatát ellátni ! Az más kérdés,hogy klasszisát bizonyitva fel ér a támadásokhoz és nagyon gólerős ! Szerintem jó csatáraink vannak,csak ki kell szolgálni őket ! Crespót nem szabad elengedni és ezt a VB-n befogja bizonyitani ! Gudjonhsent már nem tenném csatárnak,mert ez nem az a Chelsea ahol ebbe a szerepkörbe tudot nagyot allkotni és szerintem Muri is így gondolja !

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54265 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Sztem is Bridge a legfontosabb, akit (én) visszahoznék a nyáron... Ballack nem kell ide...na néha ezért nem bírom Abrat, meg Murit, mert feleslegesen igazolnak... Az utánpótlásunk remek, mért nem tudunk onnan játékosokat csapatba tenni?????? Ne kezdjünk már el Reáloskodni... Aki azt mondja, hogy mindenféleképpen kell Ballack, az előbb nézze meg a játékoskeretünket, utánpótlásunkat stb., és utána momndja azt, hogy kell-e Ballack, vagy sem...

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54266 Hozzászólás Szerző: Dani »

Gudit vissza csatárnak...amíg csatárt játszott,sokkal jobb volt mint most Drogba és Crespo...és akkor esetleg jöhet Ballack...(ez az én véleményem)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54267 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ballack helyére inkább felhoznám Jimmy Smith-t!! Hihetetlen jól játszik az utánpótlás csapatainkban!! 10 éve a csapat tagja és tényleg nagyon jól játszik. Igaz támadó középpályás, 10 gólnál jár!! (és megannyi gólpassznál) És már 19 éves, tehát nem is annyira fiatal!

JIMMY SMITH-t A CSAPATBA!!!:D

(vagy Danny Hollands-et)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54268 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ja, és remélem Maniche megy a nyáron.

De a leges leges...legfontosabb. WAYNE BRIDGE!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54269 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ááá!!! Nem azt mondtam, hogy szerintem sem kell?????!!!!
Egyszerűen csak nem borulnék ki, ha idejönne, mint anno Essien-nél.:)

Crespo vagy Drogba szerintem mindenféle képpen megy. Ha minden igaz végre Verónért is kapunk némi pénzt.

Szerintem is elég lenne egy csatár. És én még mindig Kuyt vagy Huntelaar mellett vagyok!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#54270 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:2. Csak az elfogultság beszél belőled,mert német. Remek játékos. A posztján a legjobb háromban van a világon. (Lamps és Gerrard után!:)
3. Deutchland, Deutchland über alles!!!:) Én szeretem a németeket!
Tore, csak az baj, hogy Lamps-Makelele-Maniche-... mellett hova kell nekünk egy újabb középpályás? Csatárként nem tudom hogy muzsikál Ballack, bevallom nem nézem a Bundesligát.
Remélem ezt végiggondolja RA-JM-PK triumvirátus. Bevallom egy csatárnak jobban örülnék Drogba, Crespo, Gudjohnsen mellé.
IN CHELSEA WE TRUST!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54271 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:
szpecnaz írta:Ballackkal csak 3 bajom van:

1.)Öreg
2.)Nem tartom annyira jónak, szerintem túl van értékelve.
3.)Német

de van 1 nagy pozitívuma....azt hiszem ingyen jönne.... :D
1. ezekszerint jövőre Lampard, Gudjohnsen, Carvalho, Drogba is öreg lesz. Crespo meg már most az.
2. Csak az elfogultság beszél belőled,mert német. Remek játékos. A posztján a legjobb háromban van a világon. (Lamps és Gerrard után!:)
3. Deutchland, Deutchland über alles!!!:) Én szeretem a németeket!
na...akkor újra:

1.)Igazolni öreg....én a hosszútávú befektetéseket szeretem...:)
2.)Nem azt mondtam hogy béna, hanem azt hogy túl van értékelve....amúgy Kakát jobbnak tartom...de őt nem akarom a Chelseabe.
3.)Én nem szeretem a németeket.

120.000 font nagyon sok...és minek megint egy sztárocska.....Effenberg jobb lenne...:D

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54272 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ingyen jönne, de 120.000 font körül keresne egy héten. Szerintem Jose és Terry-nek kellene a legjobban keresnie. Majd a Kenyon elintézi.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54273 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta:Ballackkal csak 3 bajom van:

1.)Öreg
2.)Nem tartom annyira jónak, szerintem túl van értékelve.
3.)Német

de van 1 nagy pozitívuma....azt hiszem ingyen jönne.... :D
1. ezekszerint jövőre Lampard, Gudjohnsen, Carvalho, Drogba is öreg lesz. Crespo meg már most az.
2. Csak az elfogultság beszél belőled,mert német. Remek játékos. A posztján a legjobb háromban van a világon. (Lamps és Gerrard után!:)
3. Deutchland, Deutchland über alles!!!:) Én szeretem a németeket!
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54274 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ballackkal csak 3 bajom van:

1.)Öreg
2.)Nem tartom annyira jónak, szerintem túl van értékelve.
3.)Német

de van 1 nagy pozitívuma....azt hiszem ingyen jönne.... :D

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54275 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Attól tartok, hogy jose nem adja fel Makelele szerepkörét, amely vagy rá vagy Essienre hárul. Tehát marad a 4-3-3.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54276 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

zirkonium írta:
Cech - Johnson, Gallas, Terry, Bridge - Robben Lampard Ballack Duff - Crespo Gudjohnsen :wink:
Ez majdnem tökéletes!:)


Cech - Johnson, Gallas, Terry, Bridge - Joe Cole Lampard Ballack Duff - Robben Gudjohnsen

Ez a tökéletes! (abban az esetben, ha jön Ballack)
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54277 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Lehet, hogy 4-4-2 felállásban fogunk majd focizni, Lampard és Ballack középen. Igaz Maka hiányozni fog - ha egyáltalán nem akasztja szögre a csukáit a nyáron - de ha egyel több gólt rúgunk, mint az ellenfél, akkor minden rendben lesz. Érdekes lesz. Lampard nem megy sehová.

Cech - Johnson, Gallas, Terry, Bridge - Robben Lampard Ballack Duff - Crespo Gudjohnsen :wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54278 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Eto'o-t meg Henry-t ne feledd!!
Chelsea squad 2006/2007

Cech - Ferreira, Terry, Carvalho, A. Cole - Ballack, Davids, Essien - Eto'o, Henry, Adriano
:D:D
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54279 Hozzászólás Szerző: undertow »

na lassuk.
lampard megy a barcaba, a helyere jon ballack. gallas meg megy a juveba.
capello visszamegy madridba, jose szinten megy a juveba. hozzank meg jon sge.
ez van. mar a lapok is megirtak.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54280 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Kedves 'Drogba',

Az, hogy Lampardot védekező középpályásnak véled mindent elárultál azt illetően, hogy mióta követed a meccseket, ennek megfelelően nem érzem szükségét, hogy reagáljak az általad írottakra, mert komolytalannak tartom.

A Real átigazolási politikáját a mienkhez hasonlítani ugyancsak rém felületes ismeretekre vall, mintha a bulvárlapok pletykáin elégítenéd ki tudásszomjadat az aktualitásokat illetően. Méghogy RA új Real Madridot akar.......????????? :shock:
Birth, CHELSEA, Death

Válasz küldése