Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54281 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Akárki akármit mondd, igaza van!
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54282 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jose Mourinho akarja Ballackot.

"Akarom őt. Azt mondta időre van szüksége, hogy döntsön. Ezt tiszteletben tartom. Most már csak tőle függ. Nekem Ballack a világ egyik legjobb játékosa. nagyon intelligens, taktikailag nagyon erős és sok gólt szerez. Európában csak Frank Lampard játszik ezen a szinten. Kettejük álompárt alkotnának."

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54283 Hozzászólás Szerző: Drogba »

andyslacker írta:
Drogba írta:Továbbra is azt mondom, h középpályás kell, még pedig Dél-Amerikából hoznék, vagy Olaszországból!
Azt kell erősíteni, és a védekezőfocit a 6 (v7) emberről max 5re csökkenteni!
4-4-2 a megoldás! de középpályás négyesből csak egy védekező!
Juninhohoz hasonló emberke kéne! Dél-Amba különben is olcsóbbak a játékosok, mint itt a nagy sztárok!
amúgy miért nem tetszik nektek az Arsenal játékstílusa?

Középpályás kell??? :shock:

Lássuk csak hirtelen, kik mellé szeretnél még középpályást hozni:

Lamps
Duffer
Robben
SWP
J.Cole
Maka
Geremi
Essien
Diarra
Maniche

Utóbbit leszámítva teljesen rendben vagyunk középpályán, minek akarod még szórni a pénzt? A középpályásaink között egyébként óhajod alapján többnyire csak egy védekező van; amikor Maka és Essien egyszerre pályán van, valamelyikük mindig fellép a támadásokhoz, a többiek meg aztán pláne.
Eddig nem akartam nagyon kukacoskodni, de most már csak kikívánkozik belőlem: szoktad egyáltalán nézni a meccseinket?
Egyetértek tibi71!
A kérdésem inkább az lenne, h te szoktad-e látni?Lássuk csak:Lamps ő védekezőközéppályás, valóban nagyon tehetséges, amivel egyetértek, de tényleg nem annyira kreatív, mint pl egy Deco! Ennek ellenére nagyon szeretem Lampset! Duff, idén már nem megy neki sajnos, holott tavaly ő volt az egyik kedvencem!Már a gyorsaságával sem tudja annyira segíteni a csapatot! Robben őt nagy tehetségnek tartom! SWPnek az előző meccse jó volt, de láttad a Tottenham védelmét, vagy nem?
J Cole, ú is pengés játékos, tavaly óta rengeteget fejlődött! Zseniális a srác! Makelele megint csak védekezőkpályás! Nagyon szerete, őt is, de már a korral is kell számolni...:( Meg tényleg nem kreatív:( Geremit sem tartom olyan pengésnek, mint pl egy R Ferdinandot, aki !!!VÉDŐ!!! Essien meg maga a védekezőKpályás, oks lőtt egy gólt, meg fut labdátszerez, de ... Diarraról no comment, se jót se rosszat nem mondok, mert idén nem láttam "játszani" Maniche, basszus, majdnem még őt tartom annak, aki a feladatot el tudná látni! Nem tartom jónak, de benne !!!talán!!! meg lenne az irányító! Csak hát nem megy neki...Amúgy Robbent, J COlet, Duffot szélsőknek ítélem meg!
A középpályás alatt én a többiekre céloztam, bocs, ha nem volt érthető!
Szóval nincs aki irányítsa a támadást! 1-2 pengés játékos kellene! Felőlem Deco is jöhet, bár a srácot nem bírom! De neki van érzéke a támadás szervezéshez!Meg technikás játékos! Amúgy tök mind1 mi mit gondolunk, mert Abra egy új Real Madridot akar! Azt akarja, h a jó játékosok, vagyis hát a BL győzelem miatt! Amit kb az egész világ néz megnőjjön az Ázsiai piac! Szerinted miért lett a Real a "leggazdagabb klub"? Mert íösszevásárolták a sztárokat, és annyi mezt vettek, főleg Beckham mezt Ázsiában! Cassanot is elvileg Perez azért igazolta le, h évvégén jó cashért eladja! De hát lemondott!
Abramovics vagyis Mourinho mindeképp fog játékost venni nyáron! Ha van esze nem csatárt vesz! Támadó játékosok kellenek!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#54284 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Sok szerencsét Alexei-nek Oroszországban!!
Nagyon hasznos játékos volt, sajnálom, hogy elment! Sokkal szívesebben láttam volna Essien helyén őt....
ezt te sem mondod komolyan ugye?! :shock: :shock: :shock:
Ne viccelj már! Essien sokkal jobb :oops: :wink:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#54285 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

s-h-i-n-e.com írta: Lehet, hogy van akinek nem tetszik, hogy egy jobb- ill. balhátvédnek is be kell lépnie a támadásba.
...ha a csatárok és a középpályások nem képesek létszámfölényt kialakítani mondjuk egy hasonló képességű ellenféllel szemben (a BL-ben akad ilyen ellenfél néhány), akkor ilyen "kis dolgok" is dönthetnek...
Azt hiszem elég gyorsan bizonyította az élet a fenti állítást... :wink:
(Tottenham) :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54286 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sok szerencsét Alexei-nek Oroszországban!!
Nagyon hasznos játékos volt, sajnálom, hogy elment! Sokkal szívesebben láttam volna Essien helyén őt....
Only one Di Matteo!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54287 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

tibi71 írta:Duff,Robben,SWP nem tud játékot szervezni,de nem is ez a dolguk,dehát akkr ki?
Lampi, Guddy, Essien (ez volt a feladata a Lyonban, remekul latta el).
Talan Ballack-ot ezert akarja hozni.
Jo, itt lehet erositeni..

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54288 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:duff az ir valogatottban tovabbra is fantasztikus, ha a jo oreg duffert akarjatok latni, akkor nezzetek meg egy ir meccset. a svedek ellen brillirozott.
aztan visszajon a chelseabe es megint nem tudja/akarja senki mellett sem elvinni a labdat. ilyen nincs. egyertelmu, hogy jose jatszatja ot ilyen utasitasokkal.

mourinho mester nagyszeru taktikat talalt ki tavaly a pl megnyeresere(amikor megjott eleinte a diamonddal probalkozott, aztan gyorsan valtott a 433ra), de lassan ideje lenne ujragondolnia, minden meccsen nem mehet ez, ki leszunk ismerve. a blben meg szinten nem tokeletes a taktika. lesz munkaja a nyaron a jegyzetei fole hajolva ket vb meccs kozott :D
egyebkent az egyik fo problema, hogy nagyon fuggunk lampstol. ha neki nem megy, akkor haldoklik az egesz tamadojatek. essien eddig nem mutatta meg, hogy fel tudja porgetni a csapatot, ha lamps szurke. pedig ez lenne a masodik kp egy fontos feladata. en speciel turelmes vagyok vele, bizom benne, hogy jovore sokkal jobban fog mar menni neki. sot, szerintem iden tiago is joval tobbet alkotott volna.
Teljesen eggyetértek abban,hogy a válogatottban mindenki brililozoik a chelsea-ben szürke ! Crespó a VB selejtezők során nyerőember volt,itt meg kinlodik ! Persze ot van 1 Riqelme aki helyzetbe tudja hozni ! Duff,Robben,SWP nem tud játékot szervezni,de nem is ez a dolguk,dehát akkr ki ? Én Juninho,Stankovics,Kaka,Nedved,Dinho,Riqelme tipusú játékosokra gondolok ! Olyan aki megtudja tartani a labdát és nem rugdal mindent a szélsöknek,vagy a 16-os álló csatárnak ! Ja van még1 nagyon 'kreatív" fegyverünk, amikor az ellenfél térfelén szabadot rugúnk vagy szögletet és akkor tolongunk a 16-son épitvén a fejesekre ! Ez nem lenne baj,de hogy erre épitjük a gólszerzést !!!! Ez aztán a szórakoztató !

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54289 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Festa írta:Talán ennyit számita bizalom és az állandó játéklehetőség.
Talan a hozzaallas a rossz..
Valaki ugyis megcsinalja a cselt, vagy en de ha nem akkor majd vki mas.. Duff-nal, SWP-nel, es sokszor Robben-nel is ezt latom..Mig Guddy, meg Joe Cole megha labdat veszitenek is sokkal batrabbak.. Joe Cole bent akar lenni a csapatban, bizonyitani akar, nyerni, motivalt folyamatosan. Felre ne ertsetek, ez nem meg kulonboztetes.
Okoskodtam.

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#54290 Hozzászólás Szerző: Festa »

Tavaly Duffy tényleg jobb volt,de akkor biztos volt a helye.
és Robbennel párban a Ch meghatározoi voltak.
Aztn idén jött SWp és így még több variáció a k.pályán.

Talán ennyit számita bizalom és az állandó játéklehetőség.
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54291 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért José hajlamos ráerőltetni az akaratát a játékosokra. Duffer van amikor balhátvédet játszik!! Remélem visszanyeri a formáját és még lehúz 4-5 évet nálunk!:)
Only one Di Matteo!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54292 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

undertow írta:aztan visszajon a chelseabe es megint nem tudja/akarja senki mellett sem elvinni a labdat. ilyen nincs. egyertelmu, hogy jose jatszatja ot ilyen utasitasokkal.
Ezzel nem ertek egyet..
Tavaly miert nem mondta neki?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54293 Hozzászólás Szerző: undertow »

duff az ir valogatottban tovabbra is fantasztikus, ha a jo oreg duffert akarjatok latni, akkor nezzetek meg egy ir meccset. a svedek ellen brillirozott.
aztan visszajon a chelseabe es megint nem tudja/akarja senki mellett sem elvinni a labdat. ilyen nincs. egyertelmu, hogy jose jatszatja ot ilyen utasitasokkal.

mourinho mester nagyszeru taktikat talalt ki tavaly a pl megnyeresere(amikor megjott eleinte a diamonddal probalkozott, aztan gyorsan valtott a 433ra), de lassan ideje lenne ujragondolnia, minden meccsen nem mehet ez, ki leszunk ismerve. a blben meg szinten nem tokeletes a taktika. lesz munkaja a nyaron a jegyzetei fole hajolva ket vb meccs kozott :D
egyebkent az egyik fo problema, hogy nagyon fuggunk lampstol. ha neki nem megy, akkor haldoklik az egesz tamadojatek. essien eddig nem mutatta meg, hogy fel tudja porgetni a csapatot, ha lamps szurke. pedig ez lenne a masodik kp egy fontos feladata. en speciel turelmes vagyok vele, bizom benne, hogy jovore sokkal jobban fog mar menni neki. sot, szerintem iden tiago is joval tobbet alkotott volna.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#54294 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Tele vagyunk remek játékosokkal, de mondhat bárki bármit, a jelenlegi keretben nincs egy Zola szintű játékos...(...nekem hiányérzetem van ebből a szempontból...)

Számomra a 2003-as "rendszerváltás" nagy előnye, hogy a középpályás sorunk baromi jó lett. (Bevallom, addig ezt a csapatrészt tartottam a csapat hullámzó teljesítményének az okának.)

Kicsit megnőtt az elvárásunk az utóbbi időben. Ne feledjük, hogy az utóbbi 101 meccs alatt a csapat, a klub történetének legeredményesebb periódusát produkálta. (nyert meccsek, kapott gólok)

Duff nekem is az egyik favoritom. Úgy tűnik, igazán jó formában csak akkor tud játszani, ha rendszeres lehetőséget kap. Sajnos ez elmondható SWP-ről is, aki a Cityben egy Isten volt, nálunk meg nem képes hozni a valós tudását, pedig szükség lenne rá.

Lehet, hogy van akinek nem tetszik, hogy egy jobb- ill. balhátvédnek is be kell lépnie a támadásba. Nekem viszont az a halálom, ha egy jól fizetett profi nem képes megcsinálni egy cselt, ha arra lenne szükség, mert ő "csak" hátvéd. :wink:
...ha a csatárok és a középpályások nem képesek létszámfölényt kialakítani mondjuk egy hasonló képességű ellenféllel szemben (a BL-ben akad ilyen ellenfél néhány), akkor ilyen "kis dolgok" is dönthetnek...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54295 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Smertin visszaigazolt Moszkvába a Dinamnohoz. Daszvidányija!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54296 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

tibi71 írta:ha látványos focit akarunk látni nincskivel ! Maka,Essien,Geremi,Maniche ?? Lampi és Gudi talán!
Tovabba Duff, Robben, SWP, Cole, Drogba, Crespo. Minden kepesseguk megvan hozza.
tibi71 írta:Sokan nem csak azért nem szeretnek minket mert hirtelen lettünk jók és irigyek,hanem mert unalmas 5lettelen szürke focit játszunk és ezzel sajnos vitattkozni sem birok mikor a szememre vetik !
Igen, igazad van Tibi, en is pont errol beszelek. Persze en ugyanezt kapom, elvakultabbak meg ilyet is megmernek kockaztatni, hogy folyton a megpattano, szerencses golok miatt nyerunk. Csak ez azert duhit, mert en pontosan tudom, hiszen lattam a csapatomat latvanyos focival, pillanatok alatt kivegezni egy ellenfelet. Es tudom hogy erre kepes. Akkor? Ez nem JM hibaja. A megfelelo jatekosok fenn vannak a palyan.

Na majd ma :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54297 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Clarmont írta:Joey nem kreativ, hat szivbol gratulalok, ekkora keptelenseget...
Drogba is, Crespo is meglone a 25-30 golt, ha nem rotalna JM. Nem hiszem, hogy a kepesseguket kellene megkerdojelezni!!!
Semmi gond a jelenlegi kerettel, nincs meg egy ilyen hosszu pad a foldon...
Szerintem nincs motivacio, en egy-egy meccsen elalszom, nem tortenik semmi, nem akarunk tamadni, mindenki mastol varja a megoldast. Mostanaban az egyik nagy kedvencemben csalodok Duffban, valamint Frankyt is forman kivul latom. Fel gozzel jatszik a csapat, nem ertem miert. Egyedul Guddyban, es J.Cole-ban latom azt, hogy akarnak, hogy kuzdenek a sikerert.
Hozzaszoltam..
Az utobbi időben Joe nagyon öncélú ! Én imádom Cole az eggyik kedvencem a csapatból,mert pengés és tud 'brazilul" is játszani ! Nem titkolom én imádom a látványos szellemes focit nem az unalamas robotolost ! Hiába játszunk 4-4-2,ha látványos focit akarunk látni nincskivel ! Maka,Essien,Geremi,Maniche ?? Lampi és Gudi talán ! Sokan nem csak azért nem szeretnek minket mert hirtelen lettünk jók és irigyek,hanem mert unalmas 5lettelen szürke focit játszunk és ezzel sajnos vitattkozni sem birok mikor a szememre vetik !

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54298 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Pontosan!!! Ezeken az altalad emlitett meccseken mutatta azt a csapat, hogy szet akarjuk verni az ellenfelet.
De ne legyunk mar olyan nagymenok, hogy csak ezeken a meccseken vagyunk motivaltak. aztan jon sorozatban ot olyan meccs amin elalszunk, es nyilvanvalo, hogy nem tudunk felporogni egy Barca ellen. Vagy az utolso 10 percben tamadunk, vagy ha minuszbol kell felallni. Ki erti ezt?
Mikor vegeztunk ki csapatot utoljara? Nem is emlexem.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54299 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, Péter, egyet kell hogy értsek. Most megy a 96-os Boro meccs, és jóformán akkor jobban játszottunk, amikor a bajnoki győzelem közelében sem voltunk, mint idén bármelyik meccsen! A bajnokságban az elfogatható, jó meccsek szinte csak a Pool, Arsenal, Bolton elleniek voltak. Meg az Everton a kupában. És személy szerint Franky-t néha leültetném a padra. Nehogy azt higgye, hogy Ő akkor is kezdő, ha szarul megy. Mert most szarul megy neki.
A Sp*rs ellen álljunk fel így:
Cech
Johnno, Terry, Gallas, Del Horno
Gudjohnsen, Makalele, Joe Cole
SWP, Duffski
C.Cole
Only one Di Matteo!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54300 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Na pont erröl beszélek már egy ideje!!!!!!

Válasz küldése