Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54241 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

ToreAndre írta:Az a 24 millió font rengeteg pénz.
Amig nem a Te bankszamladat terheli, addig nem mindegy? Kit erdekel a penz? Most vegre van belole boven. En azt sajnalom, hogy ezek az adatok publikusak.
ToreAndre írta:ne csak alibizzen.
Ez azert eleg szubjektiv.
ToreAndre írta:Maka A legjobb védekező középpályás!
Ez nem kerdes, de 1-2 ev es szogre megy a csuka, es a Te maniad a fiatalitas, ennek elvileg Essien is megfelel. Ha Teged nem gyoz meg, adjal idot neki, elvegre meg lehet O a legjobb, nem?

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54242 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Carlton Cole valószínüleg a Reading-be igazol a nyáron. :cry:
A rohadt istenit Mourinho! Azon az 1+10 meccsen amin játszott idén, mindig tök jó volt!! Ő pörgette fel a csapatot! Mi a szarért nem lehet játszatni néha. Crespo és Drogba elég impotens, Carlton semmivel sem rosszabb náluk!!!!!!!!!!!!! Csak lehetőség kell!! :cry: :cry: :cry:
Tudom-tudom a Villában nem ment neki. De csak, mert Ő izzig-vérig CHELSEA játékos!!!
Nekem most vált világossá,hogy a klubb nem tartja kellöképpen fontosnak a fiatalitást ! Volt eggyszer a Mészölynek 1nagyon érdekes felvetése ! Minden csapatba kell,hogy szerepeljen 2 db 20 év alatti játékos ! Ezt olyan 84-ben dobták fel 5letnek,de aztán semmi nem lett belöle !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54243 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Tudom-tudom!;)
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54244 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:
tibi71 írta:Srácok az jó,ha nem eggyezik a véleményünk és akkor lehet eszmecserét folytattni ! Valaki másképp látja a 'világott" azért még senem dilletáns és nem vak ! Torénak is meg van az oka Huth-al való szimpátijával ő csinálhat bármit ő a 'mifiunk" Essien rughat mester '5-öst" sz is gyenge,de ez 1 így jó ! Ugyanez Drogba az érveivel ! Ettől semmivel sem kisebb !
Figyelj Tibi!:) Én sosem mondtam, hogy Huth világklasszis. De negyedik középsővédőnek nem rossz. Semmivel nem hibázik többet, mint egy átlag játékos, egyszerüen csak -mível utáljátok- csak a hibáit veszitek észre. Igaz vannak látványos hibái. De Carlo-nak is volt 1-2 mégis istenítjük. (nagyon helyesen:D)
Essien-t meg annyira szeretitek, hogy nem veszitek észre, hogy mennyire átlagos produkciót nyújt. Geremi vagy Smertin semmivel nem lenne rosszabb azon a helyen. Én így vagyok vele. Az a 24 millió font rengeteg pénz. Ezért többet kellett volna nyújtania. Ha mondjuk 8-ba került volna, semmi bajom nem lenne vele.
De úgy érzem az, aki ennyibe kerül, mutassa meg mit tud és ne csak alibizzen. Maka A védekező középpályás! Fantasztikusan és látványosan játszik! Sokkal jobban, mint Essien.
Tore ! Én nem ellened irtam ! Remélem nem értetted félre ! Huth témán kivül,van olyan amibe eggyetértek veled !

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54245 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Nem ellened akarok szólni, de szerintem nem volt olyan meggyőző!
Én is megtartanám természetesen! Bűr helyesebb lenne úgy fogalmazni, h Drogba meg Crespo olyan szar volt, mint amilyen jó C Cole:) :lol:
De 1-2 éven belül lehet h nagy "spíler" lesz!
JM nem az utánpótlásból meg az ifiből nézelődik, neki kész játékosok kellenek, ami nem bizti, h előny

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54246 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Carlton Cole valószínüleg a Reading-be igazol a nyáron. :cry:
A rohadt istenit Mourinho! Azon az 1+10 meccsen amin játszott idén, mindig tök jó volt!! Ő pörgette fel a csapatot! Mi a szarért nem lehet játszatni néha. Crespo és Drogba elég impotens, Carlton semmivel sem rosszabb náluk!!!!!!!!!!!!! Csak lehetőség kell!! :cry: :cry: :cry:
Tudom-tudom a Villában nem ment neki. De csak, mert Ő izzig-vérig CHELSEA játékos!!!
Only one Di Matteo!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54247 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Makelele szerintem is jobb, mint Essien!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54248 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

tibi71 írta:Srácok az jó,ha nem eggyezik a véleményünk és akkor lehet eszmecserét folytattni ! Valaki másképp látja a 'világott" azért még senem dilletáns és nem vak ! Torénak is meg van az oka Huth-al való szimpátijával ő csinálhat bármit ő a 'mifiunk" Essien rughat mester '5-öst" sz is gyenge,de ez 1 így jó ! Ugyanez Drogba az érveivel ! Ettől semmivel sem kisebb !
Figyelj Tibi!:) Én sosem mondtam, hogy Huth világklasszis. De negyedik középsővédőnek nem rossz. Semmivel nem hibázik többet, mint egy átlag játékos, egyszerüen csak -mível utáljátok- csak a hibáit veszitek észre. Igaz vannak látványos hibái. De Carlo-nak is volt 1-2 mégis istenítjük. (nagyon helyesen:D)
Essien-t meg annyira szeretitek, hogy nem veszitek észre, hogy mennyire átlagos produkciót nyújt. Geremi vagy Smertin semmivel nem lenne rosszabb azon a helyen. Én így vagyok vele. Az a 24 millió font rengeteg pénz. Ezért többet kellett volna nyújtania. Ha mondjuk 8-ba került volna, semmi bajom nem lenne vele.
De úgy érzem az, aki ennyibe kerül, mutassa meg mit tud és ne csak alibizzen. Maka A védekező középpályás! Fantasztikusan és látványosan játszik! Sokkal jobban, mint Essien.
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#54249 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

zirkonium írta:Ingyen jönne, de 120.000 font körül keresne egy héten. Szerintem Jose és Terry-nek kellene a legjobban keresnie. Majd a Kenyon elintézi.
Vagy inkább legyenek olcsóbbak a jegyek, hm?
Birth, CHELSEA, Death

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54250 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

En pl. del Hornot szeretem nagyon.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54251 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Srácok az jó,ha nem eggyezik a véleményünk és akkor lehet eszmecserét folytattni ! Valaki másképp látja a 'világott" azért még senem dilletáns és nem vak ! Torénak is meg van az oka Huth-al való szimpátijával ő csinálhat bármit ő a 'mifiunk" Essien rughat mester '5-öst" sz is gyenge,de ez 1 így jó ! Ugyanez Drogba az érveivel ! Ettől semmivel sem kisebb !

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54252 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Jól van akkor! :lol:
Legalább már nem egyedül "szomizol" :lol: :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54253 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én is elütök. De a többiek már megszokták.:D
Only one Di Matteo!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54254 Hozzászólás Szerző: Drogba »

ToreAndre írta:Az a baj Drogba, hogy te valamiért nagyon elütsz egy átlagos Chelsea drukkertől. Elég sajátosak az álláspontjaid!
Kedves Barátom, te nem ütsz el, a Huthoddal?:D
Én a csávóba nem látok semmi tehetséget:)
Amúgy én sokkal inkább a támadójátékot fejleszteném a Chelseabe, és talán ez a problémád, h én változtatnék! Hoznék 2 új embert, és talán a kedveceidet vinném le, vagy nem tom mi miatt "haragszol" rám!
Az egyik srác is megmondta, h te az északi focit szereti, ő meg a latinosat, hát inkább én is a déliek pártját fogom, szal onnan hoznék embert a Chelseabe!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54255 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Az a baj Drogba, hogy te valamiért nagyon elütsz egy átlagos Chelsea drukkertől. Elég sajátosak az álláspontjaid!
Only one Di Matteo!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54256 Hozzászólás Szerző: Drogba »

undertow írta:huhh. en inkabb visszafogom magam. eleg legyen annyi, hogy teljesen egyetertek andyvel ebben a kerdesben.
(kicsit deja vu erzesem van, mintha bubi lenne megint koztunk :D)
Milyen kérdésben?

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54257 Hozzászólás Szerző: Drogba »

szpecnaz írta:Drogba, azért ne vesd el a sulykot...Andy nem ilyen stílusban szólt hozzád...szóval te se ilyen stílusban írjál...Azért mert valaki nem osztja a véleményedet még nem seggfej...
LoL!
Szerintem Te nem olvastad el az ő üzijét.... de nem baj...

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#54258 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Azért nehogy már én jöjjek ki fekete péternek....
Ő kezdte, kb "h szarok a véleményedre", már bocsi
Azért ne haragudjál már!
Mindenkinek megvan a maga véleménye, most mit köt bele az enyémbe?
Mondjon mást, de ne nekem ossza... Nem így fair?

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54259 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Én nem értek pár dolgot!
Minek kell ballack vagy úgy is fel lehet tenni a kérdést hogy minek van utánpótlás?
Úgy látom hogy a mostani keretttel is tudnánk más felállásban játszani ha JM akarná!
Miért baj hogy nálunk egy középpályás lövi a 11-est és miért baj hogy egy középályás vezeti a házi góllövőlistát?
Nagyon örülök annak hogy nálunk nem 1-2 ember lövi a gólokat hanem egy csapat!Ezt sem értem miért baj?
Guddy mitől lett rosszabb csatár a mostani CHELSEA-ben mint a régiben volt?
Miért akarunk VENNI egy olyan játékost aki a 30 körül jár?Azokkal nincsen gondom akik már nálunk vannak de nem értem hogy mi a fenének kell idősebb játékos aki sérülékenyebb és nehezebben gyógyul mint a fiatalok?Lehet hogy rutinosabb de az németben van és nem a PL-ben!!!Azért van bőven különbség szerintem!!!!
Joe Cole nagyon ott van a posztján és simán lehetne akár karmester is de ehhez én úgy érzem kicsivel többet kéne játszania és nem félidőket!Aztán ott van még Robben aki talán tényleg főként szélső de szerintem otthon érzi magát középen is és belőle is lehet karmester!Lampard-ot meg sem említem mert aki látja játszani az látja hogy miként játszik!És ez magáért beszél!Sajnálom ha valaki nem veszi észre ezt!
Most így hirtelen ennyi de még gondolkodom!! :lol:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54260 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Valakinek más a véleménye,inteligensen kéne kezelni ! Vica verza !

Válasz küldése