Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53781 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

tibi71 írta:Míg Ambrának ilyen mély a pénztárcája addig Gudi biztos nem fog sok szerepet kapni ! 3 számu kapus meg agyrém ! Pidgeley már láttam és mondhatom 1Wigan szintű csapatban simán védhetne !
3 éve asszem a Watfordban játszott kölcsönben, de ő inkább visszajött 3.számú kapusnak. Ez a klubhüség! Pedig tényleg védhetne egy középcsapatban!
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53782 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Míg Ambrának ilyen mély a pénztárcája addig Gudi biztos nem fog sok szerepet kapni ! 3 számu kapus meg agyrém ! Pidgeley már láttam és mondhatom 1Wigan szintű csapatban simán védhetne !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53783 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Shevchenko jobb csatár Guddy-nál, de nem olyan sokkal, hogy elcserélném rá.
Bírom Ballack-ot, de Gudjohnsen a középpályán hasznosabb!!!
Eidur a jelenlegi csapat legeredményesebb játékosa. Itt lett igazán ismert játékos és egyébként egyidős Lamparddal, Ferreiraval, Drogbával...tehát ők is öregek, adjuk el. Sőt, Crespo-t, Makelele-let már rég el kellett volna passzolni!!

3. számú kapus??????????? Mi a szarnak?? Carlo eleve alig játszik pedig benne van a világ 10 legjobb kapusában....
3.nak tökéletesen jó Pidgeley vagy Makalambay!!!!!!!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53784 Hozzászólás Szerző: mourinho »

andrijcar írta:Utolsó hozzászólásom a témában: Egyik olasz újságban sem írnak erről, maximum pontlevonás. Az, hogy mit ír az NS lényegtelen.

A Juventus kapja a legnagyobb büntetést, ez biztos. Ezenkívül a Lazio és a Fiorentina van veszélyben. Tőlünk egy ember lett megemlítve.

Bocs az off-ért.
szintén bocs az offért. Én nem NS -en olvastm hanem Gazettán

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53785 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

bilhacica írta:kék vér!? nehéz észre venni... Gudjohnsen öreg!? tényleg!? nézd már meg kérlek kiszületett előbb seva ballack vagy Gudjohnsen??
Te tenyleg a holdon elsz .Ha egy pillanatra is el tudod hitetni magaddal hogy Guddy egy szinten van Shevaval ,vagy Ballackkal .Aruld el nekem hogy mit szivsz mert jo cucc lehet hogy ennyire el legyel kabulva .Megegyszer semmi bajom ovele de mar sajnos nem fer be csak cserekent .O meg jatszani akar mindig .

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53786 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi:
...menő!!...
biztos vagy benne hogy felhasználhatjuk!? ezeket Te magad készitetted ezeket a hireket!? Jah már akartam kérdezni hogy nem vagy vmi rokoni kapcsolatba esetleg Robbennel vagy duffal??

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53787 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kék vér!? nehéz észre venni... Gudjohnsen öreg!? tényleg!? nézd már meg kérlek kiszületett előbb seva ballack vagy Gudjohnsen??

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53788 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

A Sheva-rol csak annyit ,itt jarok egy olasz helyre vasarolni .Az urge milanoi vannak komoly ismerosei akik mar belenyugodtak 35 milla es Crespo .A Gallas talan ,ha Muri talal egy hasonlot mint o .

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53789 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:grimrieper: Nincs igazad! Régen rossz, ha te a fociban csak a pénzt látod. Mi lesz, ha mondjuk Abramovics megbukik és mi kiesünk a negyedosztályba??? Chelsea drukker maradsz akkor is, ha a Torquay United elleni meccs lesz a legnagyobb derbi??
Igazából nem szeretem az ennyire sikerorientált embereket, ne haragudj.
Nekem a pénz és a siker is csak hátul van a listámon. Szentimentális alkat vagyok és álomvilágban élek. Igen. Mégis boldogan, mert sokkal jobb ennél a maszlagnál, ami körül vesz minket.
Chelsea szurkoló vagyok, szeretem a "Chelsea" termékeit, a Bridge-et, (annak ellenére, hogy még nem voltam ott sajna) a fiaikat.
Nekem ezerszer többet ér az a játékos aki 8 éves kora óta a Chelsea-ben focizik, mint az, aki 2 hónapja...akármekkora legyen közöttük a különbség.

Hogy Guddy nem lenne elég jó a csapatba?? Ezt mégis mire alapozod? Eidur Smári Gudjohnsennek a vére is kék. Jobb Ballacknál és Essien-nél is, aki ezt nem látja, az vak.

Üzlet, üzlet a szaros üzlet. Gyülölöm ezt az egész globalizált világot, ahol a pénz az úr. Lehet, hogy elköltözök Feröerre....

Amúgy az ifiknél nincs olyan sok külföldi, mint ahogy gondoljátok...2-3 portugál, 1 finn, 1 belga, 1 svájci....
Ember en pont letojom azt ha meg az otodik osztalyban is jatszanak .Akkor is kek a verem.Guddy meg mar oreg ide max csere .De o kezdo akar lenni .Es igen kepzeld el hogy MONEY TALKS BULLSHIT WALKS .Sajna most ez a vilag .

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53790 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na sziasztok! Nem nagyon jönnek a hírek kint, gonoltam bekukkantok, fordítottam gyorsban 3 hírt nektek, csemegézzetek és nyugodtan rakjátok ki a hírek közé:
Mourinho így nyilatkozott Shevchenko leigazolásáról: <i><b>" Milan erős klub és nem kell eladniuk játékosokat ahhoz, hogy újakat vegyen. Nem azt mondom, hogy Shevchenko nem érdekel, de szerződtetni őt nem lesz könnyű"</i></b> - Fejezte be a Chelsea portugál manager-e.

A Milan 40 millió eurót akar plusz Gallast cserébe az értékes áruért.

Mourinho azt is mondta hogy egy harmadik kapust is keresnek hogy a csillagokkal teli csapatát így bővítsék.

------------------------------------------------------------------------

Chelsea ügyvezető igazgatója Peter Kenyon nem fizet 22 millió fontot az argentin játékosért, Carlos Tevez-ért.

Kenyon megerősitette, hogy miután megnézte a Braziloknál játszó Carlost, nem akarja látni Chelsea pólóban a következő szezonban.

Így nyilatkozott:<b><i> " Megnéztük őt és jó játékos, tökéletesen végzi a feladatát, de a 22 milliós licit csak pletyka."</i></b> Így fejezte be:
<i><b>"Meg lennék lepődve, ha Chelsea mezben látnám a következő szezonban"</i></b>

-----------------------------------------------------------------------

Manchester város manager-e, Stuart Pearce szivesen látná Shaun Wright-Phillipset a csapatában miután, hogy 21 millió fontért elhagyta őket, a Chelsea kedvéért.

A "nagy váltás" nem úgy sikeredett, ahogy Shaun tervezte. A 24-éves villámgyors jobbszélső csak korlátozott lehetőségeket élvezett a Stamford Bridge-en és kihagyták a világbajnokságra készülő keretböl is.

Pearce így nyilatkozott: <i><b>"Hogy ha a Chelsea kölcsönadja a következő szezonra Shaunt, mi szívesen visszafogadnánk! Megkönnyebbülnénk, hisz mi kedveljük őt és fordítva."</i></b> - Lebbentette föl Pearce, hogy egy kölcsönbevételt fontolgatnak.

Ez nem meglepő a Chelsea-nek mert erről a kisablakról már beszéltünk korábban is.

A Véleményem az h Ballackal sokat erősödünk, remélem Essien, Lamps, Make és Ballack valamilyen módon egyszerre játszhat.
Nem valószínű.
Robbent csábítják a spanyolok, a gondolattol is félek.
Sheva nagy igazolás lenne!
Vannak itt olyanok akik nagyon régóta foci fanatikusok, hátha emlékeztek rá: Van egy nagyon jó ismerősöm, Velid, a fenerbahce volt nagyon híres kapusa!Most magyarországon tehetségkutató intézetet vezet, a Fenerét.
Éppen beszélgettünk, és szóbajött Sheva, azt mondta h őt már leigazoltuk szinte, 90% h a miénk!Egyébbként egy másik faszi mellett a Fener vezérszurkolója, hitelt lehet adni a szavának.

Ja, és nyugi, nincs ok félelemre, nem bántok senkit :wink:

Híreket nyugodtan felhasználhatjátok.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53791 Hozzászólás Szerző: Megyó »

miről van szo!? avassatok már be! :P :P :P

Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#53792 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

Utolsó hozzászólásom a témában: Egyik olasz újságban sem írnak erről, maximum pontlevonás. Az, hogy mit ír az NS lényegtelen.

A Juventus kapja a legnagyobb büntetést, ez biztos. Ezenkívül a Lazio és a Fiorentina van veszélyben. Tőlünk egy ember lett megemlítve.

Bocs az off-ért.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53793 Hozzászólás Szerző: mourinho »

a legújabb verzió az hogy a milán is megy a Sera B-be

Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#53794 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

Én a Milanról beszélek, nem a juventusról. :D

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53795 Hozzászólás Szerző: mourinho »

andrijcar írta:A milanosok véleménye Sheva eligazolásáról:

Kép


Nem adjuk!!! :evil:

Nem Nektek szól, egyszerűen nem tudjuk elképzelni, hogy más csapat mezét magára húzza. Közel 200 gólt lőtt a csapatban, a klub egyik ikonja.
Lehet hogy nem eladó most és a klub egyik ikonja. De ha lekerültök a Seria B' be ne várjátok el shevától hogy kívánkozzon még milánóba :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53796 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

grimrieper: Nincs igazad! Régen rossz, ha te a fociban csak a pénzt látod. Mi lesz, ha mondjuk Abramovics megbukik és mi kiesünk a negyedosztályba??? Chelsea drukker maradsz akkor is, ha a Torquay United elleni meccs lesz a legnagyobb derbi??
Igazából nem szeretem az ennyire sikerorientált embereket, ne haragudj.
Nekem a pénz és a siker is csak hátul van a listámon. Szentimentális alkat vagyok és álomvilágban élek. Igen. Mégis boldogan, mert sokkal jobb ennél a maszlagnál, ami körül vesz minket.
Chelsea szurkoló vagyok, szeretem a "Chelsea" termékeit, a Bridge-et, (annak ellenére, hogy még nem voltam ott sajna) a fiaikat.
Nekem ezerszer többet ér az a játékos aki 8 éves kora óta a Chelsea-ben focizik, mint az, aki 2 hónapja...akármekkora legyen közöttük a különbség.

Hogy Guddy nem lenne elég jó a csapatba?? Ezt mégis mire alapozod? Eidur Smári Gudjohnsennek a vére is kék. Jobb Ballacknál és Essien-nél is, aki ezt nem látja, az vak.

Üzlet, üzlet a szaros üzlet. Gyülölöm ezt az egész globalizált világot, ahol a pénz az úr. Lehet, hogy elköltözök Feröerre....

Amúgy az ifiknél nincs olyan sok külföldi, mint ahogy gondoljátok...2-3 portugál, 1 finn, 1 belga, 1 svájci....
Only one Di Matteo!

Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#53797 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

A milanosok véleménye Sheva eligazolásáról:

Kép


Nem adjuk!!! :evil:

Nem Nektek szól, egyszerűen nem tudjuk elképzelni, hogy más csapat mezét magára húzza. Közel 200 gólt lőtt a csapatban, a klub egyik ikonja.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#53798 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

bilhacica írta:Szegény Essien ugy sajnálom :( , az év során a Chelseafc.comon többször is Őt választották meg a meccs emberének a barca ellen meg nem is játszhatott és sztem azé estünk ki:(
Ebben egyetértek, hogy a Barca ellen kellett volna még egy védekezőbb típusú játékos a középpályára...(baromi nehezen szereztünk labdát...)
...az azonban kicsit súlyos érzés, hogy mennyi pénzért vettük meg pl. Essien-t is...(van miből az igaz, de valahogy elég hülyén néz ki, hogy egy játékosnak két ára van. Egy a reális, egy pedig, amennyiért eladják a CFC-nek...de úgy látszik ez van.)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53799 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Szerintem végre el kellene fogadnia mindenkinek, hogy Mourinho tudja mit csinál. Ő foglalkozik a játékosokkal nap mint nap, az ő emberei kutatnak fel és figyelnek tehetségeket. Szerintem pontosan tudja hogyan játszatja majd a csapatot Ballack-kal.
Éppen Mourinho mondta, hogy nagyon fontos szezon lesz a következő a klub életében. Részleteket nem mondott erről, de sejthető, hogy a BL-re gondol. Mert hiába nyerjük meg a PL-t 10-szer egymás után, ahhoz, hogy elismert nagy csapat legyen a Chelsea, valami maradandót kell alkotni a BL-ben is.
Annak meg külön örülök, hogy nem kiesésről, csődről, edzőváltásról kell beszélnünk!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53800 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hát végülis igazad van találgatás, de van benne vmi hogy jövöre mi is esetleg egy rombusz közép pályával játsznk majd, főleg ha még veszünk tényleg egy olan csatárt ami tuti kezdő kell hogy legyen mint pl tevez akkor simán van rá esély... érdekes lesz ha egyszerre 4 en a pályán vannak 4 szélső meg a csere padon:D

Válasz küldése