Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53721 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Chelsea88 írta:
Clarmont írta:Kolcsonadjuk SWP-t meg Duffot, tiszta vicc, idegesito, ha igaz tok gaz.
Szerintem jon az ukran, valami ilyesmi lehet mogotte:

Sheva=Gallas+Crespo+$$$

Nem tudom hogy jo uzlet-e.
En a Duff-os Storyt nagyon sajnalnam.
Nekünk Gallas ugyan olyan fontos mint a Milanosoknak Seva,és a Maga posztján van is olyan jó,mint Seva a Sajátján,és még Crespot adnánk érte,aki amíg ott volt kölcsönben,szinte majdnem hogy jobban játszott,mint Seva..nameg Pénz???
hát ez viccc....
na...azért hülyék mik sem vagyunk.....

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53722 Hozzászólás Szerző: Dani »

Clarmont írta:Kolcsonadjuk SWP-t meg Duffot, tiszta vicc, idegesito, ha igaz tok gaz.
Szerintem jon az ukran, valami ilyesmi lehet mogotte:

Sheva=Gallas+Crespo+$$$

Nem tudom hogy jo uzlet-e.
En a Duff-os Storyt nagyon sajnalnam.
Nekünk Gallas ugyan olyan fontos mint a Milanosoknak Seva,és a Maga posztján van is olyan jó,mint Seva a Sajátján,és még Crespot adnánk érte,aki amíg ott volt kölcsönben,szinte majdnem hogy jobban játszott,mint Seva..nameg Pénz???
hát ez viccc....

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53723 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Duff-ot mindenképp többet foglalkoztattnám,ha Gereminek találtak helyet akkor Duff is tudna akár védekezőbb tipusú feladatott ellátni ! Persze lehet,hogy hülyeség !

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#53724 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Kolcsonadjuk SWP-t meg Duffot, tiszta vicc, idegesito, ha igaz tok gaz.
Szerintem jon az ukran, valami ilyesmi lehet mogotte:

Sheva=Gallas+Crespo+$$$

Nem tudom hogy jo uzlet-e.
En a Duff-os Storyt nagyon sajnalnam.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53725 Hozzászólás Szerző: undertow »

lehet, hogy gyors, meg magas is(milyen a nyulekony? gumiember? :lol: ) es tartani tudja a formajat, de ez nem sokat javit azon a tenyen, hogy vedekezni nem kulonosebben tud.
a cityben lehet kapitany. ha lo nincs...
a chelsea szintjetol igen messze all.

vagy carvalho vagy gallas biztos marad. egy fiatalabb jatekos eleg lenne potlasnak huth melle. mondjuk kompany.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53726 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tibi71 írta:Én azért nem hiszek ezekbe jön-megy átigazolási sztorikba mert vannak itt irreális baromságok,gondolok 3.számu kapusra,Robi Carlos(bár csípem),eladjuk Joet vagy Robbent ! Ezt arra alapozom,hogy Kenyon a MU-ba nem volt ekkora nagy f.sz ! José utobbi idők legjobb edzője sem,ekkora segg ! Tehát!! Kacsa itt minden ! Legalábbis remélem !
Igaz tibi!
Én egyébbként SWP kölcsönadását már elkönyveltem!Pont úgy, ahogy Duffét is!
Cole egy isten, ahogy Robben is!Mellesleg teljesen Robben fan vagyok!
Nekem ő kezdő, mindenképp. Az az összeállítás amit Boy kiemelt, sztem jó lenne.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53727 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta:na jo, ne vicceljunk mar, distin a legjobb indulattal is maximum csak kozepszeru.
Elfogadom a véleményed, de nézz meg egy mecscet kérlek!Nem véletlen kapitány!Szakadatlanúl nagyon jó a formálya, gyors, asszem magas is, és nagyon nyúlékony.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53728 Hozzászólás Szerző: undertow »

na jo, ne vicceljunk mar, distin a legjobb indulattal is maximum csak kozepszeru.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53729 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Lehet, hogy Owen kiégett, de sztem még bele fog jönni... 26 éves... 29 éves korára sztem visszanyeri remek formáját... Én kitartanék mellette, mellesleg egyik kedvenc csatárom(a sok közül... :roll: ), ráadásul ANGOL! Sztem ha belejön a formájába, akkor le kell csapni rá!!!!!!!!! Addigra Sheva már rég 30 fölött lesz, ha itt játszik... Mindenesetre én kitartok Owen leigazolásában!!!!!!!! :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53730 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Én azért nem hiszek ezekbe jön-megy átigazolási sztorikba mert vannak itt irreális baromságok,gondolok 3.számu kapusra,Robi Carlos(bár csípem),eladjuk Joet vagy Robbent ! Ezt arra alapozom,hogy Kenyon a MU-ba nem volt ekkora nagy f.sz ! José utobbi idők legjobb edzője sem,ekkora segg ! Tehát!! Kacsa itt minden ! Legalábbis remélem !

BigFoot
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006. május 2., kedd 23:10

#53731 Hozzászólás Szerző: BigFoot »

tibi71 írta:Robbent vagy Joe-t kölcsönadni ?? Ezek már túl vannak ezen a szinten ! Mindkettő világklasszis,hazája válogatottjának nyerőembere ! Distin nagyon jó ! Owen meg viccnek is rossz ! Minek még1 sprinter a csapatba Robben,Duff,Swp mellé ! Robosztusabb,igazi befejezőcsatár kell !
Sheva!
egyebként remélem veszünk egy bal-közép védőt még Gallas helyett!
aztán Carvalho nem megy el,meg senki,max SWP kölcsönbe

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53732 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Robbent vagy Joe-t kölcsönadni ?? Ezek már túl vannak ezen a szinten ! Mindkettő világklasszis,hazája válogatottjának nyerőembere ! Distin nagyon jó ! Owen meg viccnek is rossz ! Minek még1 sprinter a csapatba Robben,Duff,Swp mellé ! Robosztusabb,igazi befejezőcsatár kell !

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53733 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta:distin, beszarok.
ki lesz a kovetkezo, titus bramble? :lol:
Ismered egyáltalán?:)
Mert ha ismernéd, tudnád, hogy egy remek, megbiozható védő.Tudtom szerint a City kapitánya.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53734 Hozzászólás Szerző: undertow »

distin, beszarok.
ki lesz a kovetkezo, titus bramble? :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53735 Hozzászólás Szerző: undertow »

zirkonium írta:Nagyobb sérülések után szinte senki nem került vissza Mourinho csapatába.
Forssell nagyon jól nyomta, megsérült, kölcsönben felépült, visszajött és mégsem kellett.
Parker megsérült, felépült, eladtuk.
Nagyon remélem Bridge-re nem ez vár, szeretném a csapatban látni, bár tudom ez nem kívánságműsor.
forssell nem epult fel teljesen, nagyon szetment a terde, valoszinuleg soha nem lesz mar az igazi :/ a brumik elott az evertonnal meg is bukott egy orvosin.
parker meg el akart menni. sajnalom, hogy nincs itt, de o is valaszthatta volna azt az utat, amit joe cole valasztott...

BigFoot
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006. május 2., kedd 23:10

#53736 Hozzászólás Szerző: BigFoot »

Drogba írta:Szerintem ha jön Ballack, minden bizonnyal 4-1-3-2-t fog játszani a csapat! már ha nem jön Seva, mert akkor elképzelhető a 4-1-4-1 kicsit bután hangzik, de azért nem mondok 4-5-1, mert Makele szinte teljesen hátul, vagyis a védők előtt játszana.
az előbbi esetén 4védő, neveket nem mondok!!!!! Makelele, Lampi, Ballack Joe/Robben Drogba, még egy csatár! nevet még nem érdemes mondani!
utóbbi esetén 4védő, MAkele, Lampi, Ballack, Joe, Robben Seva
legalábbis szerintem! aztán ki tudja még mi lesz!
Én COlet nem adnám kölcsön, a VB-n bebizonyítja megkkora érték!!!
Robben is utcalány nagy játékos, de őt meg azért sem adnám kölcsön, mert ellenfelet ne erősítsünk! Szerintem beférnének a keretbe!
Bár, én 4-4-2 játszanék, és hát mélyen tisztelt Makelele-t venném ki, és nem azért mert nem jó, vagy ilyesmi, csak inkább építsünk a góllövésre, ne pedig, h ne kapjunk!
4védő Joe Lampi, Ballack, Robben Drogba Új csatár, én ezt szeretném!
Inkább Duffot adnám kölcsönbe, neki nincs jövője sajnos a Chelseabe. legalábbis csak tartalékként! vagy még úgy se, ha Joe meg Robben nem egyszerre kezd...
emlékszel mi lett a real al mikor eljött onnan Make?nagy szar csapat lett,hiába voltak ott full támadó kp ok!szal Make mindenképp játszon vagy Essien!!!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53737 Hozzászólás Szerző: Bubi »

CFCBoy írta:Csak egy baj van vele.. Hogy a mi 4-3-3 felállásunk egy kicsit elavult, kiismerhető... de én azért megpróbálnám... :)
Sztem minden azokon az embereken múlik, akik képesek váratlant húzni.Sheva, Robben, Ballack, Lamps, Essien, Cole, ezek mind iylenek, véleményem szerint.
Meg hát ügye Mourin múlik hogy milyen taktikát fog alkalmazni!
Egy biztos: Make kezdő lesz.Szereti őt Mouri, és idén is nagyon mérges volt azért, h még csak a meccs embere címet sem kapta meg egyszer sem.
Talán hogyha lesérülne, lehet h többet Mouri nem játszatná :)
Nekem ez a felállás nagyon teccene, Max A.Cole nélkül, helyére Horno v. Bridge, és Distin helyére valamelyik középső védő.
De már mindegyik menni akar, kivéve Terry-t:(

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53738 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Bubi írta:---------------------Cech-------------------
Ferreira---------Terry-----Distin----------Bridge
-------------(Gallas,Carvalho)----(Horno,Bridge)
----------------------Essien------------------
------------Lampard-------Ballack----------
Cole---------------Shevcenko----------Robben
Ez a felállás sztem tökéletes!!!!!! Bár Essien és Makelele felváltva játszhat, és ha Kompany jön, akkor ő, ha Disatin vagy Carvalho, akkor ők játszanak.... A többivel meg vagyok elégedve... Mivel Ballack valszeg kezdő ember lesz, ezért ez a felállás lenne a jó... Csak egy baj van vele.. Hogy a mi 4-3-3 felállásunk egy kicsit elavult, kiismerhető... de én azért megpróbálnám... :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53739 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Drogba írta:Szerintem ha jön Ballack, minden bizonnyal 4-1-3-2-t fog játszani a csapat! már ha nem jön Seva, mert akkor elképzelhető a 4-1-4-1 kicsit bután hangzik, de azért nem mondok 4-5-1, mert Makele szinte teljesen hátul, vagyis a védők előtt játszana.
az előbbi esetén 4védő, neveket nem mondok!!!!! Makelele, Lampi, Ballack Joe/Robben Drogba, még egy csatár! nevet még nem érdemes mondani!
utóbbi esetén 4védő, MAkele, Lampi, Ballack, Joe, Robben Seva
legalábbis szerintem! aztán ki tudja még mi lesz!
Én COlet nem adnám kölcsön, a VB-n bebizonyítja megkkora érték!!!
Robben is utcalány nagy játékos, de őt meg azért sem adnám kölcsön, mert ellenfelet ne erősítsünk! Szerintem beférnének a keretbe!
Bár, én 4-4-2 játszanék, és hát mélyen tisztelt Makelele-t venném ki, és nem azért mert nem jó, vagy ilyesmi, csak inkább építsünk a góllövésre, ne pedig, h ne kapjunk!
4védő Joe Lampi, Ballack, Robben Drogba Új csatár, én ezt szeretném!
Inkább Duffot adnám kölcsönbe, neki nincs jövője sajnos a Chelseabe. legalábbis csak tartalékként! vagy még úgy se, ha Joe meg Robben nem egyszerre kezd...
Nagy vonalakban osztom, sztem 4-1-3-2 lesz, Shevával.
Még nem is gondoltam arra, hogy Make ne jáccon, nagyon tisztelem, én is, és a taktikánk egyik főszereplője, de sztem eltudná végezni a dolgát Essien, Essien is tud adni 6 méteres passzokat :)

HA már itt tartunk, álmodozok egy kicsit:

---------------------Cech-------------------
Ferreira---------Terry-----Distin----------Cole
-------------(Gallas,Carvalho)----(Horno,Bridge)
--------------------Makelelé------------------
------Essien--------Lampard--------Ballack----
-------------Shevcenko---Robben-------------
---------(S.W.P.,,Drogba,Duff)

Álom, de lehetne.
De lehetne így is.
---------------------Cech-------------------
Ferreira---------Terry-----Distin----------Bridge
-------------(Gallas,Carvalho)----(Horno,Bridge)
----------------------Essien------------------
------------Lampard-------Ballack----------
Cole---------------Shevcenko----------Robben
Talán ez a második jobb lenne.
Bocsi, kicsit hosszú lett, ha zavar vkit szoljon, és törlöm is.

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#53740 Hozzászólás Szerző: Robi »

Bubi írta:
Robi írta:Kompany-t kell leigazolni :wink: nagyon jól játszik a srác (én 1szer láttam a többit csak hírből),de tényleg fantasztikus. Jól mozog,jó labdákat ad,és m,ég csak 21 éves asszem
Én úgy tudom h 19:)
akkor 19,még jobb

Válasz küldése