Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53821 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Én mondjuk nem értem ezt a sztár kérdést ! Mi szétvásároltunk volna magunkat allócsillagokkal ? Ki az ? Essien,Robben,Duff,Chech,Drogba,Carvalho,Horno ezek mind 1 max 2éve számitanak sztárnak az az itt lettek igazán ismert játékosok ! Jó Maka és Crespó kilóg,de Carvalho a BL győzeleme elött azt se tudtuk ki az ! Most jöhetne Ballack meg Seva szerintem ennyi belefér ! Nem tudni meddig lesz ez a terülj-terülj asztalkám és szerintem ki kell használni,mert lehet,hogy megint inséges idők jönnek,de én akkor is a csapat mellet maradok inmárom 10-éve ! Fiatal angolokat a csapatba mozgalmat meg azért nem értem mert Tore irását olvassva 13 db külföldi rugja a bőrt az ifiknél ! Ott is van nemzetközi kavalkáld nem csak a nagycsapatnál !

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#53822 Hozzászólás Szerző: Wisey »

grimrieper írta:Meg azt nem vette valaki eszre hogy Guddy mar nem ebbe a csapatba valo ?Mar csak azert sem mert van nala jobb . Szentimentalis okok miatt meg nem kell .O enm egy belyeg amit orizgetni kell .Joe Cole nem megy sehova ,Sheva nem lesz csk ,A Makelele meg egy max ketto ev abbahagyja . Vagy ot is addig akarjatok hogy jatszon amig toloszekben guritjak be a palyara ?Miert nem ertitek meg ez egy UZLET nem pedig sport .Ok nevet , mezt meg mindenfele szart kinalnak amire ra lehet nyomni a CFC logot . De azert en akkor is szurkolok nekik .So stop bicthing and get on board .
Igaz hogy üzlet lett a fociból, de nagyon szomorú, ha egy szurkoló is így áll hozzá, érzések nélkül...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53823 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Meg azt nem vette valaki eszre hogy Guddy mar nem ebbe a csapatba valo ?Mar csak azert sem mert van nala jobb . Szentimentalis okok miatt meg nem kell .O enm egy belyeg amit orizgetni kell .Joe Cole nem megy sehova ,Sheva nem lesz csk ,A Makelele meg egy max ketto ev abbahagyja . Vagy ot is addig akarjatok hogy jatszon amig toloszekben guritjak be a palyara ?Miert nem ertitek meg ez egy UZLET nem pedig sport .Ok nevet , mezt meg mindenfele szart kinalnak amire ra lehet nyomni a CFC logot . De azert en akkor is szurkolok nekik .So stop bicthing and get on board .

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#53824 Hozzászólás Szerző: Wisey »

bilhacica írta:nyertünk két bajnokságot és sztárokat igazoluk sztárok helyett... hehe fasza, aki nagyon nem ért velem egyett, azzal természetesen nem akarok veszekedni, mert ez csak a véleményem! Nekem nem megy olyan könnyen ez a reformácio... emlékszem még ranieri ucso évébe amikor crepo sérült volt mutunak meg nem ment vmi jol akkor Gudi milyen jo volt, mennyi golt lőtt, olyan jol játszott :( és most meg mintha már nem is Chelseas lenne, Ő már nem illik be a "sztár" csapatba...
Volt egy időszak, amikor kiöregedett sztárokat hoztunk Angliába, és ezzel "fényt vittünk" a fociba. Aztán jöttek a kevésbé nagynevű, de hasznos játékosok. Mourinho alatt úgyszintén, és bár aranyáron jöttek az új emberek, nem nagyon volt köztük igazi sztár, Crespot vagy Veront leszámítva.
Most pedig az a nagy kérdés, hogy maradunk-e a "hasznos-de-nem-sztár" politikánál, vagy pedig jobban belenyúlunk a pénztárcába, és idehozunk egy igazi nagyágyút.

Én nem haragudnék, ha Sheva idejönne, hiszen egy klasszis (a csk. karszalag persze maradna Terry-nél), de sajnálnám az elmúlt években bizonyított (és általam is megkedvelt) játékosokat (pl. Guddy vagy Duff), illetve azokat a fiatalokat, akik éveket várnak a játéklehetőségre, és aztán végül általában továbbállnak (pl. C.Cole)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wisey 2006. május 16., kedd 9:27-kor.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53825 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:nyertünk két bajnokságot és sztárokat igazoluk sztárok helyett... hehe fasza, aki nagyon nem ért velem egyett, azzal természetesen nem akarok veszekedni, mert ez csak a véleményem! Nekem nem megy olyan könnyen ez a reformácio... emlékszem még ranieri ucso évébe amikor crepo sérült volt mutunak meg nem ment vmi jol akkor Gudi milyen jo volt, mennyi golt lőtt, olyan jol játszott :( és most meg mintha már nem is Chelseas lenne, Ő már nem illik be a "sztár" csapatba...
nem értelek...ranieri csapata is sztár csapat volt....nálunk sohasem volt olyan dolog mint a mu-nál hogy zsákszámra nyomtuk bele a fiatalokat a keretbe....a másik...eddig mi történt az átigazolási időszakban????annyi hogy ballack érkezett.....mindenki más marad a seggén eddig,a keret nem nagyon fog változni..... kivéve talán gallast, aki önszántából akar elmenni, szintúgy crespo is.....az emberek öregednek, ez igaz a chelsea játékosokra is, ezzel együtt kell élni.....lehet hogy egy játékosnak vannak jó évei, de ez nem jelenti azt hogy 60 éves korában is a kispadon kellene ülnie...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53826 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz
én ugy tudom Te régi szurkolo vagy szal nem értelek, Wisey meg Toreandre tökéletesen igy gondja sztem mint én...
senkit nem zavarnék el, sztem csak olyat kell elzavarni, aki olyan mint pl mutu, aki jo dolgába nem tudja mit csináljon.
csak egy balhátvédet vettem volna és egy csatárt és crepot meg manisht küldeném el.
Amugy még azt mondja már me nekem vki hogy C cole vagy diarra ilyen átigazolási politika mellett lesz valaha kezdő!? persze hogy nem... én a helyükbe lépnék, inkább legyek Uefa kupa indulos, de azt tom hogy én csináltam mint bajnok és azt se tom meik volt az a két mecs amin beállitottak 5 percre...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53827 Hozzászólás Szerző: Megyó »

zirkonium
ezt csak ironiábol mondtam mert itt csak a szárok a jok...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53828 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nyertünk két bajnokságot és sztárokat igazoluk sztárok helyett... hehe fasza, aki nagyon nem ért velem egyett, azzal természetesen nem akarok veszekedni, mert ez csak a véleményem! Nekem nem megy olyan könnyen ez a reformácio... emlékszem még ranieri ucso évébe amikor crepo sérült volt mutunak meg nem ment vmi jol akkor Gudi milyen jo volt, mennyi golt lőtt, olyan jol játszott :( és most meg mintha már nem is Chelseas lenne, Ő már nem illik be a "sztár" csapatba...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53829 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

bilhacica írta:jah és sztem legyen seva a csapatkapitány mert van aranylabdája....
Na ezt sosem magyaráznád meg a Chelsea szurkolóknak vagy éppen Mourinhonak... Terry tökéletes kapitány, nem az aranylabdán múlik ez.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53830 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:várj én már mondom is! Tehát a tavalyi és az az előtti csapatot igy alakitanák át
cech
ferreira terry carvalhio ashley cole
joe cole ballack lamps robben
seva drogba

cserepad: essien, makelele, duff, SWP, bárki, ugyis van még olyan játékosunk akik válogatuttságuk ellenére szivesen ülnének padon....
jah és sztem legyen seva a csapatkapitány mert van aranylabdája....
csak kíváncsiság képpen....te kiket hívtál volna a csapathoz és kiket zavarnál el?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53831 Hozzászólás Szerző: Megyó »

várj én már mondom is! Tehát a tavalyi és az az előtti csapatot igy alakitanák át
cech
ferreira terry carvalhio ashley cole
joe cole ballack lamps robben
seva drogba

cserepad: essien, makelele, duff, SWP, bárki, ugyis van még olyan játékosunk akik válogatuttságuk ellenére szivesen ülnének padon....
jah és sztem legyen seva a csapatkapitány mert van aranylabdája....

pilu74
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. április 18., kedd 21:51
Tartózkodási hely: Iváncsa

#53832 Hozzászólás Szerző: pilu74 »

akkor a te 60 -as oregapad miert nem megy az MU-ba erositse oket .[/quote

Azért mert ők a Joe Cole-t akarják,de ha ez miatt a német futógép miatt eladják bisztos szivinfartust kapok.De azt irjátok le tí ki helyet tenétek be a kp-éra??

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#53833 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Ballack-kal remélem támadóbb felfogású lesz a középpálya a Bridge-n, bár nem látom át, hogy José Makelele-Essien-Lampard trióba hogyan kívánja bekombinálni játékát. Osztom azt a Tore-szomorító álláspontot, hogy Guddy szerepére és játékesélyeire nincs jótékony hatással a Ballack-story. Ismerve Josét a friss igazolásokat azonnal beveti, ami Guddy lehetőségeit lenullázhatja.
Jelenleg szerintem a csatárkérdés a kulcskérdés a csapatban. (ahogy a honlap szavazásán is ezt a pozíciót jelölték meg a drukkerek) Didier kevés elől egy másik társ nálkül. Tevezt cáfolja, Sevára 50-50%-ot mond Kenyon. Meglátjuk, hogy milyen lesz a germán pudding próbája angolföldön, mindenesetre jövőre egy acélosabb támadószelleműbb kontrafocinak nagyon örülnék... :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53834 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

bilhacica írta:na én meg ezzel értek egyet de marhára és tök jo érzés hogy van vki aki még tud igy gondolkodni...
Igen azert gondolkodik igy mert elgurult a gyogyszere .

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53835 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

pilu74 írta:Én sem tulságosan örülök Balacknak, mert kérdem én kit hagy ki a középályárol ,mert azt a futó mennyiséget amit pródukál a 60-éves öregapám is tudja ??Ha pedig igazolunk akkor olyan játékost kell aki tényleg nem a fradiban vagy az újpestben játszik!!Szevcsenkó valóban erősités lenne
én a Teveznek is örülnék.
akkor a te 60 -as oregapad miert nem megy az MU-ba erositse oket .

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53836 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

En sem vagyok ellene a fiatal jatekosnak .De ha o nem egy Rooney , Walcott ,stb akkor sajnois nem fer be .En pont letojom hogy nyerunk vagy sem .En ezekkel kelek ebredek kek a verem .De ha mar lehet akkor miert ne nyerjunk meg mindent . Az a lenyeg hogy elore menjen a szeker .Csak ha azt hiszi valaki is hogy ide befer egy csak tehetseg az ebredjen fel es szagoljon egy kis kavet .Ezek itt epitenek valamit . A future az igen a fiataloke de addig a ma az a super staroke so enjoy .By the way Gallas nem megy sehova .Kenyon azt mondta neki hogy ,ha akar mehet de csak egy ev mulva .Addig o CFC tulajdon .Aki megy az Crespo , Huth ,Carvalho,for sure .

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53837 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Hát,ha 60-öregapád ezzel a futómennyiséggel cs.k tud lenni a németválogatottban ??? Nem akárki ! Valszeg José tudja miért hozta ide !

pilu74
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. április 18., kedd 21:51
Tartózkodási hely: Iváncsa

#53838 Hozzászólás Szerző: pilu74 »

Én sem tulságosan örülök Balacknak, mert kérdem én kit hagy ki a középályárol ,mert azt a futó mennyiséget amit pródukál a 60-éves öregapám is tudja ??Ha pedig igazolunk akkor olyan játékost kell aki tényleg nem a fradiban vagy az újpestben játszik!!Szevcsenkó valóban erősités lenne
én a Teveznek is örülnék.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53839 Hozzászólás Szerző: Megyó »

na én meg ezzel értek egyet de marhára és tök jo érzés hogy van vki aki még tud igy gondolkodni...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#53840 Hozzászólás Szerző: paco83 »

grimrieper írta:Tudjatok rajottem ti a holdon eltek .Akartok egy vilagvero csapatott .De azt akarjatok hogy a jatekosokat ugy hivjak hogy micky mouse ,Minnie mouse , meg Goofy.Vagyis nevenincs fiatal kezdok , meg olyanok akiket csak eppen ebben a pillanatban csiptek .Megegyszer ez egy UZLET .Mar regen megszunt sportnak lenni .Csak ti ringatjatok magatokat ebben .Nem akarok senkit megserteni ,de mi a baj a Ballackkal ?A nemet csk ,A Shevaval a Milan csapataban gyilkos modon ontotta a golokat .O az aki egy meccsen 4 helyzetbol 3 bevag .Nem ugy mint Didi .Ha nektek ezek nem jok akkor irjatok Abranak hogy igazoljon esetleg a Fradibol ,vagy a Dozsabol .Es akkor nyerunk SEMMIT .
megegyszer nem akarok senkit megserteni de az atigazolasokat talan bizzatok olyanokra akik ertenek hozza .A masik ennek a csapatnak el kell hogy tartsa magat 5 even belul . Ez csak ugy megy ha nyernek mindent most nem pedig kiserletezni mindenfele fiatal gyerekkel .
Én 2000-től szurkolok a CHELSEA-nek amikor itthon megvertük a barcát!!!
És egyáltalán nem azért maradtam meg mert teli vagyunk trófeával meg isten sztár játékosokkal hanem mert szép játékot játszottunk és pont azért mert nem voltak nálunk sztárok csak elvétve!!!
Nem csak az a lényeg hogy mit nyerünk legalábbis nekem!!!
Számomra a szép játék és a nem sztár igazolás sokkal fontosabb mint a különböző trófeák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem azt mondom nagyon boldog voltam és boldog vagyok most is de az út ahogy egy csapat eljut idáig az fontosabb mint maga a végállomás!!!!

Válasz küldése