Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42921 Hozzászólás Szerző: Daniel »

kdako írta:Na, megszületett az egyezség, Bridge távozik.

Manchester City have agreed personal terms with Chelsea defender Wayne Bridge, having already agreed a £10m fee for the England defender. Now he just needs to pass a medical to complete the move.
Sok sikert neki :cry: A tetejében még azt a két millát se kapjuk meg pluszba így marad "csak" a 10 milla
*knock, and it shall be opened unto you*

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42922 Hozzászólás Szerző: kdako »

Na, megszületett az egyezség, Bridge távozik.

Manchester City have agreed personal terms with Chelsea defender Wayne Bridge, having already agreed a £10m fee for the England defender. Now he just needs to pass a medical to complete the move.
GO BLUES!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42923 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Speedie93 írta:
grygera írta:Malouda tényleg rossz passzban van, de lehetne várni a szezon végéig mert lehet h játékba lendül! Ballack is nagyon gyenge volt a tavaly és a szezon végére nagyon jól játszott ! Drogbat meg nem kéne eladni szerintem! Fabiano aki jót tenne a csapatnak!
egyet értek :)
Ballack mégiscsak egy Ballack :D "világklasszis", Malouda sose volt azon a szinten, mint ő nem hiszem hogy formába lendülne amíg lehet érte valamit kapni addig adjuk el, talán még vevő is lenne rá. Nem fekszik neki ez a bajnokság mint ahogy Ballacknak se nagyon, kizárt dolognak tartom hogy összejöjjön neki :(
*knock, and it shall be opened unto you*

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Átigazolások

#42924 Hozzászólás Szerző: Pöri »

grygera írta:Malouda tényleg rossz passzban van, de lehetne várni a szezon végéig mert lehet h játékba lendül! Ballack is nagyon gyenge volt a tavaly és a szezon végére nagyon jól játszott ! Drogbat meg nem kéne eladni szerintem! Fabiano aki jót tenne a csapatnak!
egyet értek :)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

grygera
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 13:39
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink

Re: Átigazolások

#42925 Hozzászólás Szerző: grygera »

Malouda tenyleg rosz paszban van, de lehetne varni a szezon vegeig mert lehet h jatekba lendul! Ballack is nagyon gyenge volt a tavaly es a szezon vegere nagyon jol jatszodt! Drogbat meg nem kene eladni szerintem! Fabiano aki jottenne a csapatnak!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolások

#42926 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ParanoidAndroid írta: ezt most hogy érted!?
Jogos igény részedről, hogy a topic témaköréhez "méltó" dolgokat szeretnél olvasni, de ha már időnként egybe olvadnak a témakörök és néhányan reagálni "merünk" erre is, attól még "nem kell anyázni".

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Átigazolások

#42927 Hozzászólás Szerző: Pöri »

hundave83 írta:Malouda-t is bántja mindenki pedig ő jelenleg a PL 5. legtöbb gólpaszt adó játékosa! Ha a helyzet kihasználáson változtatni tudna, akkor még hasznosabb lehetne! De úgy látom neki nem jár türelem, nemúgy mint Drogba-nak!
végre valaki aki tud írni :lol: kedves barátom Drogbának azért jár a türelem(nem mindenkitől)mert Drogba kismiliószor annyit tett a klubért mint a gall szélső... :wink:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Átigazolások

#42928 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Malouda-t is bántja mindenki pedig ő jelenleg a PL 5. legtöbb gólpaszt adó játékosa! Ha a helyzet kihasználáson változtatni tudna, akkor még hasznosabb lehetne! De úgy látom neki nem jár türelem, nemúgy mint Drogba-nak!
Kámoncselszí!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#42929 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://letoltes-downloads.gportal.hu/gi ... id=4828994" onclick="window.open(this.href);return false; 40-50 milláért ha ide lehetne csábítani, azzal nagyon jól járnánk, Drogbat tényleg el kéne adni, és a belőle befolyt 20-25 millából már meg lenne az alaptőke Villara

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#42930 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

s-h-i-n-e.com írta:
ParanoidAndroid írta:
...gondolom eddig is innen értesültél az összes hivatalos hírről...

ezt most hogy érted!?
agggyatok munkát!!!!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolások

#42931 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ParanoidAndroid írta:halljátok!?
ha uj szurkoló ha itt van 5 éve ha nem...
fél óránként nézem az Átigazolások topicot,hátha van új hír...belépek és tele van *arva minden divatdrukkeres baromsággal,mi ki a jo drukker ki nem az,meg kinek mit kell olvasni hogy forumba regisztrálhasson....
mi lenne ha nyitnátok ennek egy uj topicot,mert szerintem aki az átigazoláshoz akarszolni vagy olvasni róla,azt rohadtul nem érdekli ez az egész sz*r!
bocsánat az erősebb hangnemért,de tényleg idegesít hogy ezerszer kell tekernem a tekerőt az egeren hogy legalább egy átigazolás hsz-t olvassak....
ennyi.
...gondolom eddig is innen értesültél az összes hivatalos hírről...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolások

#42932 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Zsoca87 írta:
s-h-i-n-e.com írta: a kedvencem a "divatszurkoló" témakör... :roll:
Attól még szeretheti bárki a klubot, hogy esetleg néhány hónapja ismeri a csapatot.../valahol minden elkezdődik/...
Itt nem arról van szó, hogy valaki új, mert ez nyilván nem baj. De nézd meg az új hozzászólások színvonalát. Alig akad 1-2 új ember aki tud írni... Engem ez zavar.
Ha valaki idejön és normálisan el kezd írogatni, akkor nem érdekel, hogy hány éves, mióta szurkol stb. Én azt nézem, hogy mit írnak az emberkék. És emiatt vagyok most picit mérges...
Emsanyáéval, & a Te véleményeddel is egyetértek.

/Az a Barca jó csapat volt, de soha nem tudnék a Chelsea-n kívül más klubcsapatnak drukkolni. Egyszerűen nem megy. :lol: Pl. a Milan középpályásai vagy támadó szekciója számomra szimpatikusak, de klubként lesz@rom (bocs), hogy ha netán elbuknak egy meccset. Chelsea vereség esetén már egész más a helyzet...

Jogos igény részedről, hogy ne legyen egy-két gépelési hibánál több a hsz-ekben. :wink: 8)
/nem árt végig olvasni az irományt, mielőtt a küldés gombra tenyerelünk/

...minél szebb az oldal, annál többen leszünk... :lol:

...készüljetek fel: ha megnyerjük a BL-t majd valamikor,...tele leszünk "problémával"... 8) :D

grygera
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 13:39
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink

Re: Átigazolások

#42933 Hozzászólás Szerző: grygera »

legalabb nem rozsdazik le;) na jo csak irtam h ezutan enis ittleszek es engem is erdekel ez az oldal!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#42934 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

halljátok!?
ha uj szurkoló ha itt van 5 éve ha nem...
fél óránként nézem az Átigazolások topicot,hátha van új hír...belépek és tele van *arva minden divatdrukkeres baromsággal,mi ki a jo drukker ki nem az,meg kinek mit kell olvasni hogy forumba regisztrálhasson....
mi lenne ha nyitnátok ennek egy uj topicot,mert szerintem aki az átigazoláshoz akarszolni vagy olvasni róla,azt rohadtul nem érdekli ez az egész sz*r!
bocsánat az erősebb hangnemért,de tényleg idegesít hogy ezerszer kell tekernem a tekerőt az egeren hogy legalább egy átigazolás hsz-t olvassak....
ennyi.
agggyatok munkát!!!!

grygera
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 13:39
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink

Re: Átigazolások

#42935 Hozzászólás Szerző: grygera »

Joey te az vagy akire gondolok... a fonok a :arrow: FANATICSON

grygera
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 13:39
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink

Re: Átigazolások

#42936 Hozzászólás Szerző: grygera »

sziasztok en uj vagyok itt az oldalon, de ahogy latom akad nehany ismert nev az oldalon! Sok sikert kivanok a Chelseanek es ennyi :wink:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42937 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

s-h-i-n-e.com írta: a kedvencem a "divatszurkoló" témakör... :roll:
Attól még szeretheti bárki a klubot, hogy esetleg néhány hónapja ismeri a csapatot.../valahol minden elkezdődik/...
Itt nem arról van szó, hogy valaki új, mert ez nyilván nem baj. De nézd meg az új hozzászólások színvonalát. Alig akad 1-2 új ember aki tud írni... Engem ez zavar.
Ha valaki idejön és normálisan el kezd írogatni, akkor nem érdekel, hogy hány éves, mióta szurkol stb. Én azt nézem, hogy mit írnak az emberkék. És emiatt vagyok most picit mérges...

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42938 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Dízel írta:
chiedis írta:Drogba a kiégésével, "a focitól elment a kedvem", a BL döntő-s kiállítós-hisztizős, érmedobálós, nem futok a labda után csak vagdalkozok és hisztizek mentalitásával nem hogy távozzon, hanem takarodjon. Öreg is már, nem fog a Chelsea-nél sosem jobb lenni már...
grat! : DD
nezd meg idén azt az 1-2meccsét amin pályára lépett.
Megnézte és azért írta ezekez sztem... Rem minnél előbb elmegy...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#42939 Hozzászólás Szerző: Dízel »

chiedis írta:Drogba a kiégésével, "a focitól elment a kedvem", a BL döntő-s kiállítós-hisztizős, érmedobálós, nem futok a labda után csak vagdalkozok és hisztizek mentalitásával nem hogy távozzon, hanem takarodjon. Öreg is már, nem fog a Chelsea-nél sosem jobb lenni már...
grat! : DD
nezd meg idén azt az 1-2meccsét amin pályára lépett.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#42940 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nekem azok a divatszurkolók, akik amikor ment a barcának, BL-t nyert, Ronaldhino volt az isten és nekik szurkoltak. Most hasonló dolgok történnek C. Ronaldo-val és a MU-val és már azoknak szurkolnak. Majd aztán legközelebb a real vagy az inter nyer, és odamennek szurkolni...

Válasz küldése