Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
chelsea fan
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. február 27., hétfő 18:57
Tartózkodási hely: A híd alatt

Re: Átigazolások

#53981 Hozzászólás Szerző: chelsea fan »

nyonyó írta:
szpecnaz írta:
zirkonium írta:Szerintem elmegy egy portugál, Maniche, meg valaki még egy Kenyon szerint. SWP és Drogba biztosan maradnak. Én nagyon szeretném, ha Geremi maradna és játszana a hátvédsorban, nekem nagyon jónak tűnt a meccsei többségén.
Robben is biztosan marad...amúgy Geremi nekem idén kellemes meglepetés volt..a padról beállva is mindig tudta nyújtani az egyenletes jó teljesítményt.....bevallom, ennyire azért nem tartottam jónak de kezdem megszeretni a rhino-baby-t..:)


Maniche tényleg nagyon jó Maniche,aki 2003-2004ben benne vol a bl álomcsapatban,de nem a régi.Ha spanyol lenne,Gerrard helyett kezdene a Poolban,de Mourinho nem ad előnyt a honfitársainak.Én szerintem Duff vagy Gudjohnes is távozhat,keveset játszanak és szerintem a Joe Cole SWP felállás nagyon erős.Eto'o egy nagy képű majom(ezt nem rasszista értelemben értendő),Ibrahimovic és Torres olyan igazi befelyezőcsatár,de idén mindketten keveset termeltek.Ha csatárt akarunk igazolni,akkor én David Villát,José Marit vagy Espositot választanám,de éveken belül a Sinclair-C.Cole páros rettenetesen erős lehet
Ibrahimovicot én nagyon megutáltam akármennyire is jó játékos. Én David Villara gondoltam, De Fernando Torres elveszne a PL-ben. Eto'o szerintem nem lenne rossz. José Mari háát... Hogyha csatárokról van szó akor én őket hoznám: David Villa, Carlos Tevez. Espositot nem nagyon ismerem. :oops:

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#53982 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Sztem Crespo jobb mint Adriano. Tevez sztem meg azért még jó lenne.
Szerintem is jobb Crespo Adrianonál, bár lehet, hogy ezt csak az elfogultság miatt mondom. Crespo sztem rutinosabb, Adriano viszont jobb fizikummal rendelkezik. Különben is épp tegnap hírdették ki, hogy Crespo ott van az a 16 játékos között, akiket Pekerman biztosan visz a VB-re.

chelsea fan
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. február 27., hétfő 18:57
Tartózkodási hely: A híd alatt

#53983 Hozzászólás Szerző: chelsea fan »

Chelsea88 írta:Véleményem szerint Tevez Ló...art nem fog tudni csinálni itt a PL.ben,és főleg semmit a Chelsea-ben...
Ide egy Erős felépitésű,jól fejelő csatár kéne,mint Drogba,és mellé jönne ez az illető...
Crespoval is ez volt a baj,nem jutott labdához,de ha mégis,azonnal szerelték...az én jelöltem ADRIANO...erre a feladatra...
(Mondjuk egy Crespo-Adriano csere...(kiváncsi lennék,mit szólna a Milan... :roll: )
így megvan az említett 3 távozóból 2: Maniche,és Crespo,és a 2 érkező: Ballack,Adriano,és alig fizettünk,(lehet,hogy semmit)és jól jártunk ezekkel a játékosokkal...és már csak 1-1 játékos talány,ki érkezik,s ki távozik...)
Persze ez csak az én elgondolásom,nagyon kevés esély lenne erre,hogy bejöjjön... :roll: :oops: )

Sztem Crespo jobb mint Adriano. Tevez sztem meg azért még jó lenne.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53984 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Adriano oriási igazolás lenne ! Minden paramétere gyilkos jó ! Sajna nehezen igazolnánk le mert a vb után erös sansz van rá hogy világbajnok lesz és akkor mindenki őt akarja megszerezni !

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53985 Hozzászólás Szerző: Dani »

Véleményem szerint Tevez Ló...art nem fog tudni csinálni itt a PL.ben,és főleg semmit a Chelsea-ben...
Ide egy Erős felépitésű,jól fejelő csatár kéne,mint Drogba,és mellé jönne ez az illető...
Crespoval is ez volt a baj,nem jutott labdához,de ha mégis,azonnal szerelték...az én jelöltem ADRIANO...erre a feladatra...
(Mondjuk egy Crespo-Adriano csere...(kiváncsi lennék,mit szólna a Milan... :roll: )
így megvan az említett 3 távozóból 2: Maniche,és Crespo,és a 2 érkező: Ballack,Adriano,és alig fizettünk,(lehet,hogy semmit)és jól jártunk ezekkel a játékosokkal...és már csak 1-1 játékos talány,ki érkezik,s ki távozik...)
Persze ez csak az én elgondolásom,nagyon kevés esély lenne erre,hogy bejöjjön... :roll: :oops: )

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53986 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Szerintem csak akkor van értelme leigazolni Carlos Tevezt ha Crespo elmegy.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53987 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

tibi71 írta:miért akkortájt nem kombolyü volt a labda ! Zola most is isten lenne a SB-en ! Én 1ilyen tipúsú játékost szeretnék látni ! Talán Joe,de még ő is messze van tőle !
kombolyű= gömbölyű (na hol a szemüvegem?)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53988 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

miért akkortájt nem kombolyü volt a labda ! Zola most is isten lenne a SB-en ! Én 1ilyen tipúsú játékost szeretnék látni ! Talán Joe,de még ő is messze van tőle !

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53989 Hozzászólás Szerző: Dani »

igen,de akkor más idők voltak,más játékosokkal,más taktikával,más mentalitással...

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#53990 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Chelsea88 írta:a maga 160 akárhány cm ével "kiváló" megoldás lenne,a jólfejelő,agresszív angol Bekkek közt....
Csak egy név: Gianfranco Zola
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53991 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

andrijcar írta:Sziasztok!
Ha valakinek netán megvan Abramovic telefonszáma, hívja már fel és szóljon neki, hogy tegyen már le Sheva-ról :D

Komolyra fordítva, szerintem ez csak a bulvársajtó lerágott csontjka. Legalábbis nagyon remélem. Gondoljatok bele: Olyan mintha tőletek Terry-t akarná valaki elvinni.
Engem már kezd idegesíteni a dolog.
andrij...nyugi... :D ....pletyi az egész....

Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#53992 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

Sziasztok!
Ha valakinek netán megvan Abramovic telefonszáma, hívja már fel és szóljon neki, hogy tegyen már le Sheva-ról :D

Komolyra fordítva, szerintem ez csak a bulvársajtó lerágott csontjka. Legalábbis nagyon remélem. Gondoljatok bele: Olyan mintha tőletek Terry-t akarná valaki elvinni.
Engem már kezd idegesíteni a dolog.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53993 Hozzászólás Szerző: Dani »

a maga 160 akárhány cm ével "kiváló" megoldás lenne,a jólfejelő,agresszív angol Bekkek közt....

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53994 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

A mai sky sport hire szerint Jose 20 millios ajanlatott tett Carlos Tevezert. Mit szoltok hozza ?

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

Re: Átigazolások

#53995 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

szpecnaz írta:
nyonyó írta:
szpecnaz írta: Robben is biztosan marad...amúgy Geremi nekem idén kellemes meglepetés volt..a padról beállva is mindig tudta nyújtani az egyenletes jó teljesítményt.....bevallom, ennyire azért nem tartottam jónak de kezdem megszeretni a rhino-baby-t..:)


Maniche tényleg nagyon jó Maniche,aki 2003-2004ben benne vol a bl álomcsapatban,de nem a régi.Ha spanyol lenne,Gerrard helyett kezdene a Poolban,de Mourinho nem ad előnyt a honfitársainak.Én szerintem Duff vagy Gudjohnes is távozhat,keveset játszanak és szerintem a Joe Cole SWP felállás nagyon erős.Eto'o egy nagy képű majom(ezt nem rasszista értelemben értendő),Ibrahimovic és Torres olyan igazi befelyezőcsatár,de idén mindketten keveset termeltek.Ha csatárt akarunk igazolni,akkor én David Villát,José Marit vagy Espositot választanám,de éveken belül a Sinclair-C.Cole páros rettenetesen erős lehet
Eidurt és duffot én megtartanám...Eidur idén mikor játszott fantasztikus volt...olyan passzokat nyomott hogy csak néztem....Duff meg tavaly megmutatta hogy mit is tud igazán....idei év nem az ő éve volt az biztos, de nem szabad leírni...


Én is szeretem Guddit és Duffot,mert ők a mostani Chelsea szerint "régi motorosok" Guddi asszem a legrégebbi igazolás.Valamikor 2000 ben jött ha jól emlékszem.Duff meg 2003ban talán.És sajnálnám ha elmennének de hát megérteném mert tudom h milyen szar cserejátékosnak lenni.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

#53996 Hozzászólás Szerző: Mister »

Az én tippem a távozásokat illetően, hogy Crespo,Gallas,Maniche fog távozni a klubbtól. Crespo Távozása esetén ismét szűkös lessz a csatársorunk.Eto'o Szerintem nem fog a Chelsea-be jönni hisz ott van a BL döntőben csapatával. Ibrahimovicot nem gondolom, hogy elengedni a Juve.Erre a posztra talán F.Torres jó lenne. Igaz csak 13 gólt lőtt ebben a szezonban.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53997 Hozzászólás Szerző: Dani »

Nekem az egyik kedvenc játékosom Gudi,nagyon sajnálnám,ha elmenne,de sztem nálunk fejezi be pályafutását,és remélem erre még legalább 10évet várnunk kell
Duff sztem nem volt olyan formában,mint tavaly,bár ahogy emlékszem kevesebbet is játszott...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#53998 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

nyonyó írta:
szpecnaz írta:
zirkonium írta:Szerintem elmegy egy portugál, Maniche, meg valaki még egy Kenyon szerint. SWP és Drogba biztosan maradnak. Én nagyon szeretném, ha Geremi maradna és játszana a hátvédsorban, nekem nagyon jónak tűnt a meccsei többségén.
Robben is biztosan marad...amúgy Geremi nekem idén kellemes meglepetés volt..a padról beállva is mindig tudta nyújtani az egyenletes jó teljesítményt.....bevallom, ennyire azért nem tartottam jónak de kezdem megszeretni a rhino-baby-t..:)


Maniche tényleg nagyon jó Maniche,aki 2003-2004ben benne vol a bl álomcsapatban,de nem a régi.Ha spanyol lenne,Gerrard helyett kezdene a Poolban,de Mourinho nem ad előnyt a honfitársainak.Én szerintem Duff vagy Gudjohnes is távozhat,keveset játszanak és szerintem a Joe Cole SWP felállás nagyon erős.Eto'o egy nagy képű majom(ezt nem rasszista értelemben értendő),Ibrahimovic és Torres olyan igazi befelyezőcsatár,de idén mindketten keveset termeltek.Ha csatárt akarunk igazolni,akkor én David Villát,José Marit vagy Espositot választanám,de éveken belül a Sinclair-C.Cole páros rettenetesen erős lehet
Eidurt és duffot én megtartanám...Eidur idén mikor játszott fantasztikus volt...olyan passzokat nyomott hogy csak néztem....Duff meg tavaly megmutatta hogy mit is tud igazán....idei év nem az ő éve volt az biztos, de nem szabad leírni...

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

Átigazolások

#53999 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

szpecnaz írta:
zirkonium írta:Szerintem elmegy egy portugál, Maniche, meg valaki még egy Kenyon szerint. SWP és Drogba biztosan maradnak. Én nagyon szeretném, ha Geremi maradna és játszana a hátvédsorban, nekem nagyon jónak tűnt a meccsei többségén.
Robben is biztosan marad...amúgy Geremi nekem idén kellemes meglepetés volt..a padról beállva is mindig tudta nyújtani az egyenletes jó teljesítményt.....bevallom, ennyire azért nem tartottam jónak de kezdem megszeretni a rhino-baby-t..:)


Maniche tényleg nagyon jó Maniche,aki 2003-2004ben benne vol a bl álomcsapatban,de nem a régi.Ha spanyol lenne,Gerrard helyett kezdene a Poolban,de Mourinho nem ad előnyt a honfitársainak.Én szerintem Duff vagy Gudjohnes is távozhat,keveset játszanak és szerintem a Joe Cole SWP felállás nagyon erős.Eto'o egy nagy képű majom(ezt nem rasszista értelemben értendő),Ibrahimovic és Torres olyan igazi befelyezőcsatár,de idén mindketten keveset termeltek.Ha csatárt akarunk igazolni,akkor én David Villát,José Marit vagy Espositot választanám,de éveken belül a Sinclair-C.Cole páros rettenetesen erős lehet

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54000 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

zirkonium írta:Szerintem elmegy egy portugál, Maniche, meg valaki még egy Kenyon szerint. SWP és Drogba biztosan maradnak. Én nagyon szeretném, ha Geremi maradna és játszana a hátvédsorban, nekem nagyon jónak tűnt a meccsei többségén.
Robben is biztosan marad...amúgy Geremi nekem idén kellemes meglepetés volt..a padról beállva is mindig tudta nyújtani az egyenletes jó teljesítményt.....bevallom, ennyire azért nem tartottam jónak de kezdem megszeretni a rhino-baby-t..:)

Válasz küldése