Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53941 Hozzászólás Szerző: Dani »

hát nekem is :? :? :? :cry:

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#53942 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Chelseafan írta:Blackburn meg akarja venni Gudjohnsent...
A szivem szakadna meg!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53943 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Francia lapértesülések szerint Gallas közel a megállapodáshoz a Milannal.
Majd kiderül nyuszi-e vagy sem...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53944 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

szpecnaz írta:
Chelseafan írta:A Liverpool FC 14 millió fontot fizetne a Chelsea FC szélsőjéért, Shaun Wright-Phillipsért... :roll:
hol olvastad?
origo...
Amúgy több oldalon is lehet olvasni, hogy a Blackburn meg akarja venni Gudjohnsent... Sztem nem megy el!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53945 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

nem fakadnék sirva,ha elmenne,de azért ne erösitsük az ellenfelet ! Mindenki rajtunk röhögne,ha ő rugná a győztes gólt valamalyik kupa döntőn,ráadásul jóval kevesebb pénzért adtunk túl rajta !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53946 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

SWP maradjon csak a helyén és bizonyítson nálunk. Nagyon fiatal ő még, simán beverekedheti magát a kezdőbe a köv szezonokban. Amikor aláírt hozzán, biztosan tisztában volt vele mi vár rá.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53947 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Chelseafan írta:A Liverpool FC 14 millió fontot fizetne a Chelsea FC szélsőjéért, Shaun Wright-Phillipsért... :roll:
hol olvastad?

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53948 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Remélem nem megy sehova Shaun. Nagyon sok ideje van még, hogy játszon eleget a Chelsea-ban

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53949 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A Liverpool FC 14 millió fontot fizetne a Chelsea FC szélsőjéért, Shaun Wright-Phillipsért... :roll:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53950 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Akkor tévedtem:) Egyébként az MTK-sok milyen korosztállyal voltak??

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53951 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azoknak, akik szídják a Chelsea utánpótálást!!!!!!!

MIKOR FOGJÁTOK FEL, HOGY A 15 ÉVES CHELSEA JÁTÉKOSOKAT VERTÉK MEG AZ emtékások!!!!!!!!!!!!!

Az U18as bajnokság lebonyolításáról: Összesen négy darab 10 csapatos csoport van. Mindenki játszik mindenkivel kétszer plusz keresztbejátszások is vannak, így jön ki a 28 meccs. Mi, A CHELSEA, holtversenyben az első helyen végeztünk az A csoportban, de a S'oton-nak jobbak voltak az egymás elleni eredményei és a gólarányai is, így ők játszhatják a 4 csoportgyőztes által játszott döntőt.
De:
-a 40 csapat közül mi kaptuk a legkevesebbet. (28meccs/23 kapott gól)
-4 csapattal holtversenyben a legtöbb győzelmünk volt
-3 csapattal holtversenyben a legtöbb pontot szereztük

A 4 csoport élmezőnye:

A:
1.S'oton 56 pont
2.CHELSEA 56 pont
3.West Ham 45 pont
B:
1.Aston Villa 56
2. Leicester: 54
C:
1.Blackburn: 54
2.MU: 52
D:
Derby:55
L**ds: 52

A CHELSEA adta a legtöbb játékost az angol U17es válogatottba a selejtezőkön!! (3at: Ryan Bertrand, Jack Cork, Scott Sinclair)
Illetve a portugáloknak is kettőt! (Fabio Ferreira, Ricardo Fernandes)

Én ezt egyáltalán nem nevezném rossz utánpótlásnak. Cobham épp csak megépült, a programunk elején vagyunk, jövőre bajnokságot nyerünk...

C'MON CHELSEA YOUTH!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53952 Hozzászólás Szerző: mourinho »

igen a tarcsikaból lehetne. De itt sokan az ifiből hoznának fel. Pl sinclairt én már megnéztem volna 8)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53953 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

mourinho írta:Nem erről van szó de egy Chelsea ki bajnokságot nyerni szinte mindne évben hozzon fel egy olyan csapatból játékost akit egy magyarországi agárdi focisuli 4-0 lefocizott. Annyira nem jó az utánpótlásunk szerintem. De németh krisztián mehetne a Chelsea-be(vicc) :lol:
akiket az agárdi focisuli lefocizott az a korosztálya volt....akik nem a tartalékok hanem az akadémia beli 15-16 évesek....szóval még ifistáknak sem ildimus nevezni őket....ja...és az agárdi iskola a magyar válogatott...azért a tarcsiból fel kellene hozni egy-két embert....legalább azokat akik kaptak profi szerződsét....

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53954 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Én nem értem mire alapozzátok,hogy milyen király az utánpotlásunk amikor még a bajnokságot sem nyertek ! Ráaddásul senki nem látta ezeket a srácokat játszani,csak újságból hallotunk róluk ! Hallomásból nem lehet kupákat nyerni ! Adják a legjobbakat kölcsön és bizonyitsanak !

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53955 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Nem erről van szó de egy Chelsea ki bajnokságot nyerni szinte mindne évben hozzon fel egy olyan csapatból játékost akit egy magyarországi agárdi focisuli 4-0 lefocizott. Annyira nem jó az utánpótlásunk szerintem. De németh krisztián mehetne a Chelsea-be(vicc) :lol:

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#53956 Hozzászólás Szerző: paco83 »

CFCBoy írta:Arra senki sem gondol, hogy az utánpótlásból is lehetne egy-két játékost behívni az 1. csapatba?? Nézzétek meg az Ajaxot! Annyi sok saját nevelés játszik az 1. csapatukban... És nagyon tehetségesek... Nálunk is vannak nagyon tehetséges fiatalok (Sinclair, Jimmy Smith stb)... nos?

Én már régebben is ezt mondtam!!!Mi a francnak van az utánpótlásunk ha nem használjuk????Ha így állunk az utánpótláshoz akkor inkább oszlassuk fel az egészet!!!!!!!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53957 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Inzaghi,Seva,Trezeguet....könyörgöm....elég ide egy vén csataló(Ballack) ne vegyünk már még1 van még 2 jó évem játékost.....

chelsea fan
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. február 27., hétfő 18:57
Tartózkodási hely: A híd alatt

#53958 Hozzászólás Szerző: chelsea fan »

CFCBoy írta:Arra senki sem gondol, hogy az utánpótlásból is lehetne egy-két játékost behívni az 1. csapatba?? Nézzétek meg az Ajaxot! Annyi sok saját nevelés játszik az 1. csapatukban... És nagyon tehetségesek... Nálunk is vannak nagyon tehetséges fiatalok (Sinclair, Jimmy Smith stb)... nos?
Az U17-es EB-t is lehet figyelhetné Mourinho. Ki tudja felfedez egy nagyon jó játékost.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53959 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Arra senki sem gondol, hogy az utánpótlásból is lehetne egy-két játékost behívni az 1. csapatba?? Nézzétek meg az Ajaxot! Annyi sok saját nevelés játszik az 1. csapatukban... És nagyon tehetségesek... Nálunk is vannak nagyon tehetséges fiatalok (Sinclair, Jimmy Smith stb)... nos?

chelsea fan
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. február 27., hétfő 18:57
Tartózkodási hely: A híd alatt

#53960 Hozzászólás Szerző: chelsea fan »

Trezeguet se lenne rossz. Ő sem rossz csatár.Kuyttal én is egyet értek nagyszerű csatár bele illik a Chelsea-be. Huth sztem maradjon ha kint lesz a VB-n lehet mutat valamit. A német Podolski ő sem rossz és fiatal játékos. Tevezt már láttam focizni nagyon jó játékos és gólerős. Még gondoltam egyébként Inzaghira is.

Válasz küldése