Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8061 Hozzászólás Szerző: Chester »

pedig a hétvégi meccsük óta az első számú célpontjuk lett kapusposztra cech

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#8062 Hozzászólás Szerző: putthelime »

https://twitter.com/ziadaljamaan/status ... 9499340801
https://twitter.com/ziadaljamaan/status ... 4710431745

Nem is nagyon volt eddig szó MU-ról, de erre lehet majd alapozni a pletykákat.
They do now.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#8063 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:
cech19960320 írta:Újabb OM-mel kapcsolatos pletyka.
http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,ango ... aert,82634
Nem nagyon láttam játszani, ha olyan lyon-Essien féle dolog, jöhet :). Amúgy az igaz az OM-nél, hogy Ayew ingyen távozik a szezon végén? Nem rossz kis játékos.
Gignac is megy ingyen.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#8064 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Atlético: Mandzukicért van érdeklődő, Falcao visszatérhet

Azt hiszem az atletico itt kezd el süllyedni szépen. Nincs az a csapat aki elbírja a Falcao-Torres párost elől :D. Két ilyen kiégett csatárral kezdeni egy szezont, az nagyon kemény lenne...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#8065 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta:Újabb OM-mel kapcsolatos pletyka.
http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,ango ... aert,82634
Nem nagyon láttam játszani, ha olyan lyon-Essien féle dolog, jöhet :). Amúgy az igaz az OM-nél, hogy Ayew ingyen távozik a szezon végén? Nem rossz kis játékos.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#8066 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »


Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#8067 Hozzászólás Szerző: putthelime »

kecske01 írta:http://www1.skysports.com/football/news ... rpool-deal
Sterling elfog igazolni, ebből nem lesz hosszabbítás.
2 éve van hátra a szerződéséből, igazából a Poolnak most érné meg eladni, rendesen megkérhetnék az árát, de amilyen szemellenzővel vannak a liga- és világelitbe való tartozásukról, nem lepődnék meg, ha büszkeségből idén nyáron rabláncra vernék és nem adnák senkinek (kivéve, ha van kivásárlási ára).

Ha Angliában marad, akkor a két manchesteri csapat és mi jöhetünk számításba számára, az Arsenalról szóló pletykák elég nevetségesnek hangzanak, mikor valaki trófeákat emleget.
They do now.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8068 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

http://www1.skysports.com/football/news ... rpool-deal
Sterling elfog igazolni, ebből nem lesz hosszabbítás.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8069 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

http://prosoccertalk.nbcsports.com/2015 ... the-summer" onclick="window.open(this.href);return false;

http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... ico-madrid" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8070 Hozzászólás Szerző: Chester »

na hivatalosan is a mi fiúnk lett
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... code=2zq5m" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8071 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jorge Mendes, aki több topjátékos ügynökeként is dolgozik (többek között Mourinho menedzsere is), elmondta, a El Confidencialnak, a Chelsea és Griezmann között nagyon közel a megegyezés, mivel az Atleticonak szüksége lenne a pénzre, hogy idén erősíteni tudjanak a csapaton.
A szakember hozzátette, arra is nagy az esély,hogy Filipe Luis, ha csak kölcsönbe is,de visszatérjen a piros-fehérekhez..

bigpetr86
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015. május 12., kedd 11:39
Kedvenc játékos: ghgfh
Kedvenc exjátékos: gfhd

Re: Átigazolások

#8072 Hozzászólás Szerző: bigpetr86 »

Николаевич írta:
ChesterB írta:lol, ennyiért hol kell aláírni?
Paris Saint-Germain made an initial enquiry for Chelsea midfielder Oscar two weeks ago. Juventus also interested. €55m valuation. #CFC #PSG

Én nagy összegben mernék rá fogadni hogy Oszi marad.

Egyrészt: Mourinho told reporters: "I have a feeling that Oscar, next year, can have the same evolution that Hazard had this season.

Másrészt: azt a kezdetektől lehetett érzeni, hogy Mourinho nem igazán bízik Mata-ban, Torres-ben, Luiz-ban vagy Schürrlé-ben. Oscar viszont két éve alapember, az az érzésem hogy Mourinho nagyon sokra tartja őt és tényleg hisz abban hogy világklasszis lesz belőle. Persze lehet hogy tévedek, de a fent említett neveknél nem lepődtünk meg amikor távoztak, Oscar-t viszont nem tudom elképzelni hogy eladjuk. Szerintem nem is kéne. Hazard-al nagy jól megértik egymást a pályán és ez nagyon fontos egy bajnokcsapatnál. A QPR és az MU elleni győzelmek nagyon kellettek a bajnoki címhez, és mindkettőhöz egy Oscar-Hzard koprodukció kellett.
egyrészt: :lol: :lol: :lol: mou szavait kőbe lehet vésni... (luizról, mataról szintén hasonlókat mondott)
másrészt: nálam nem alapember az aki a rangadók 70%-át kihagyja, több alkalommal lecserélnek a szünetben és az edző 2 alkalommal(2 idény végén) is megjegyzi hogy a játékos tavaszra nudli teljesítményre képes.

jó ajánlat esetén még a repülőjegyét is saját zsebből fizetné mou csak vigyék.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#8073 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nálam az alapember fogalmába tartozik Hazard, Costa, Matic, Fabre, Terry, Ivanovic, stb. azért ha összeveted velük Oscar pályán töltött idejét átlagban, nem feltétlenül illik bele a sorba.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8074 Hozzászólás Szerző: Chester »

ha letesznek érte 55 millió eurót, hidd el hogy elfogadja, csak ennek a pletykának kicsi a valószínűsége, érdekességnek viszont megfelelt

oscar már közel sem olyan érinthetetlen mint az a szezon elején tűnt, azóta szokásához híven megint eltűnt tavaszra, jöttek is a félidei lehozatalok, ami mind tudjuk mit jelent mourinhonál. nincs átadó listán, de egy komoly összegre nem mondanánk nemet, ebben biztos vagyok, hogy ez jön-e, az meg nem rajtunk múlik.

a kezdőnk eléggé egységben van, aligha lesz megbontva, viszont a 10-es poszt az egyetlen, ahol felmerül a hiányosság, ha meg williant tesszük be, akkor a jobboldalon lesz lyuk, ezt kell egy nagyobb névvel pótolni a nyáron (lehetőleg oscarhoz hasonló játékossal), és akkor remélhetőleg javulás következik, bár cuadrado után már semmiben sem vagyok biztos

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#8075 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:lol, ennyiért hol kell aláírni?
Paris Saint-Germain made an initial enquiry for Chelsea midfielder Oscar two weeks ago. Juventus also interested. €55m valuation. #CFC #PSG

Én nagy összegben mernék rá fogadni hogy Oszi marad.

Egyrészt: Mourinho told reporters: "I have a feeling that Oscar, next year, can have the same evolution that Hazard had this season.

Másrészt: azt a kezdetektől lehetett érzeni, hogy Mourinho nem igazán bízik Mata-ban, Torres-ben, Luiz-ban vagy Schürrlé-ben. Oscar viszont két éve alapember, az az érzésem hogy Mourinho nagyon sokra tartja őt és tényleg hisz abban hogy világklasszis lesz belőle. Persze lehet hogy tévedek, de a fent említett neveknél nem lepődtünk meg amikor távoztak, Oscar-t viszont nem tudom elképzelni hogy eladjuk. Szerintem nem is kéne. Hazard-al nagy jól megértik egymást a pályán és ez nagyon fontos egy bajnokcsapatnál. A QPR és az MU elleni győzelmek nagyon kellettek a bajnoki címhez, és mindkettőhöz egy Oscar-Hzard koprodukció kellett.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#8076 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:lol, ennyiért hol kell aláírni?
Paris Saint-Germain made an initial enquiry for Chelsea midfielder Oscar two weeks ago. Juventus also interested. €55m valuation. #CFC #PSG
Fontban azért jobb lenne, de ennyiért tényleg mehetne.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8077 Hozzászólás Szerző: Chester »

lol, ennyiért hol kell aláírni?
Paris Saint-Germain made an initial enquiry for Chelsea midfielder Oscar two weeks ago. Juventus also interested. €55m valuation. #CFC #PSG

Nathan was sold to Chelsea for 2+3m€.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#8078 Hozzászólás Szerző: béla »

AwayRoller írta:
Николаевич írta:
Új délszláv srácot? Kire gondolsz, most hirtelen nem esik le..

Erre megint csak azt tudom írni mint előbb: egy olyan nagy klubnak mint mi iszonyú komoly megfigyelő-rendszere van. A netes szakértők meg a szurkolók szerint leeresztett, de kell hogy legyen valami különleges a srácban ha meg akartuk szerezni. Az utóbbi 2-3 évben nagyon megfontoltan, ésszel költjük a pénzt, csak úgy nem dobunk ki 4.5 millió fontot az ablakon. A következő egy-két évben meglátjuk mit tud, én bízom benne hogy meglepetést okoz.
Megvan, Danilo Pantics, rá gondoltam! Nála is 1.25 millát olvasok.

Persze, tudják a dolgukat, de attól még kételkedhetek egy-egy döntésükben. Egy osztállyal lejjebb már ennyibe kerül egy penge kis játékos. Hibázhatnak ők is, ez meg végülis egy fórum :D

Amúgy én tényleg tegnap hallottam róla először, és akkor olvasgattam el 1-2 dolgot, szóval lövésem sincs milyen játékos lehet. Cáfoljon rá a kritikákra, nagyobb sikerrel, mint a kolumbiai!
Ez a Pantic is érdekes igazolás, ennyi pénzért kb csak nyerhetünk rajta,de akkor is. Pasalic az ő korában már húzóember volt egy élcsapatban a saját hazájában, Pantic meg eddig alig játszott felnőtt szinten.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#8079 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:
Új délszláv srácot? Kire gondolsz, most hirtelen nem esik le..

Erre megint csak azt tudom írni mint előbb: egy olyan nagy klubnak mint mi iszonyú komoly megfigyelő-rendszere van. A netes szakértők meg a szurkolók szerint leeresztett, de kell hogy legyen valami különleges a srácban ha meg akartuk szerezni. Az utóbbi 2-3 évben nagyon megfontoltan, ésszel költjük a pénzt, csak úgy nem dobunk ki 4.5 millió fontot az ablakon. A következő egy-két évben meglátjuk mit tud, én bízom benne hogy meglepetést okoz.
Megvan, Danilo Pantics, rá gondoltam! Nála is 1.25 millát olvasok.

Persze, tudják a dolgukat, de attól még kételkedhetek egy-egy döntésükben. Egy osztállyal lejjebb már ennyibe kerül egy penge kis játékos. Hibázhatnak ők is, ez meg végülis egy fórum :D

Amúgy én tényleg tegnap hallottam róla először, és akkor olvasgattam el 1-2 dolgot, szóval lövésem sincs milyen játékos lehet. Cáfoljon rá a kritikákra, nagyobb sikerrel, mint a kolumbiai!

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#8080 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:
putthelime írta:
És egyetértek almossal, szerintem is megéri ezt a pénzt. Bitang lenne egy 4-3-3 Maticcsal és Fabregasszal középen, abszolút kompetens Európában is. Ha már a José-féle sündisznót nyomjuk a komoly meccseinken, akkor legalább nem lennénk 'broken team' Pogbával a sorainkban.
marknagy írta: Értelek, de az a durva, hogy tőle szinte minden meccsen látni ezeket a villanásokat, bombagólokat, látványos (és hasznos) cseleket. Szerintem nincs túlhype-olva, megéri azt a pénzt, mert neki pl. brutál marketing értéke van, pont ezek a látványos megmozdulásai miatt, szóval egyből visszahozná az érte elköltött pénzt. Btw, Pogba a csatár mögött is használható sőt, szóval nem feltétlen muszáj 4-3-3-as formációra átváltani.

Én is veletek vagyok teljes mértékben. Cavani-ra, Shaw-ra vagy James-re rá lehet húzni hogy túlárazott vagy túlhájpolt, de Pogba szerintem az a játékos aki bármelyik csapatnak óriási erősítés lenne. Fiatal, gyors, erős, remek szerelései vannak, bombagólokat lő, a pálya minden pontján eszméletlen penge. Nagyon különleges játékosnak tartom aki bárhol megállná a helyét.
egyébként sztem cavani sem túlhypeolt, csak éppen nem szélső a posztja ahol gyakren játszik a psgben..

Válasz küldése